Výcvik pro Yush Nets

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

A do háje. Tak buď je musím celé rozsekat a nebo vymyslet něco mnohem ničivějšího.
Nějakou tu dobu se ještě snažím odrážet útoky těch nezničitelnýých mašin. Už začnám cítit bolest v rukou z neustálého nasazení. Najednou si vzpomenu na jednu historickou událost.
Počkat... Že by? No - aspoň zkusit to můžu.
Prověřím bezpečnost mnou vymyšlené akce a když ji shledám jao dostatečo, tak rychle proskočím mezerou mzi droidy adoufá, žejejich zaměřován půjde za mnou přes toho prostedního, což by se rvnalo, že by mohl dostat dva zásahy a to by už snad neozdejchal.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Tvoje malá lest vyjde, a tak jediného "zdravého" droida rozseká meč bezhlavého zabijáka. Ten už to nerozdejchá, protože mu nejsou odděleny žádné končetiny, le je rozřezán přímo skrz celé tělo.
Tebe už ale začíná lehce bolet zápěstí, takže se s bezhlavým a nehybným droidem rychle vyrovnat...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Moc rozumu asi nepobrali, což? Že bychom zkusili ještě jednou tuto pastičku na ty zbývající dva?
Zatím odrazím ještě pár úderů jen tak pro efekt a opět zopakuji svůj úskok.
Už se zničte navzájem, plecháči.

Kdyby tě zajímalo, jak jsem na to přišel, tak na jednu řeckou pověst o zlatém rounu byl vytvořen film, kde hlavní hrdina použil právě tuto lest.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Tvůj plán napodruhé už nevyjde tak, jak jsi si představoval, bohužel. Slepý droid se sice vrhne na tebe přes druhého, ale ten, jak máchá mečem, vydává i zřetelný zvuk, kterému se slepý také vyhne. A ani do sebe neťuknou, nato do tebe ťukne docela silně, že málem upustíš meč...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Zatímco se snažím udržet meč v rukou, tak plynule přejdu do kotrmelce. Pracně se opět narovnávám a snažím se ve vteřině urovnat si myšlenky.
Zatraceně - co to mělo být?
Urychleně se otočím k droidům a pevněji uchopuji svůj meč, který právě vypínám.
Tak se na vás mrkneme.
Opět se snažím o kotrmelec, tentokrát však ne od ale k droidům. Jakmile se chytám k zakončení kotrmelce, aktivuji svůj meč a ladným pohybem propašuji jeho čepel do vnitřností droida. Rychle se snažím přetnout ho v půl. Když se mé dílo zdaří, vyskočím na noh a snažím se zlikvidovat i toho třetího droida.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Droida rozcupuješ na základní atomy, přesně jak jsi si přál, a druhý droid už polevuje ve své ostražitosti, takže ho zničíš hned na to. Zavládne v místnosti klid.
Padawane Netsi. Nyní dostáváš zaslouženou chvilku odpočinku. Využij jí jak si myslíš!
Promluví a ty také poznáš hlas Niko Dirotha.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Oddechnu si, když je po všem, ale hned na to znejistím.
Pane bože - snad toho Dirotha tam vážně nepustili?
Deaktivuji svůj meč, ale raděj ho neschovávám. Sednu si někam na zem a přemýšlím o tom, co mi říkal mistr.
Myslím, že v něčem má z půlky pravdu. Tedy někde má pravdu i celou, ale já špatně zformuloval svou řeč.
Když se přistihnu při tom, jak přemítám o stejném tématu stále znovu a znovu, trhnu sebou a vstanu. Chvíli jen tak připitoměle zírám do zdi, pak sebou trhnu znovu a zeptám se.
Tak co dál, Dirothe? Už mě nebaví čekat a tebe nejspíš taky ne.
Dávám si zvlášť záležet, aby tam Diroth mohl objevit arogantní tń. S pocitem hořkosti a kontrolované nenávisti přešlapuji na místě a čekám.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Teď je na řadě...
Ozve se hlas Dirotha, který se na chvilku přeruší.
...Já.
Uslyšíš nyní za sebou. Diroth nemešká, a ještě než se vzpomatuješ, letíš přes celou místnost, než dopadneš konečně na zem.
Přišel čas vytřídit gizky od kaathských psů. A já budu mít tu čest jednu gizku zničit a zabránit jí oslabit řád!
Opíše mečem ve vzduchu pár kruhů a oblouků a vydá se tvým směrem. Meč má položený na podlaze a dělá za sebou vypálenou cestičku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Snažím se vyskočit na nohy. Když se mi to konečně povede, nasadím zlověstný úsměv.
Ty si myslíš, že jsi nějaký spasitel Dirothe? Ale nebudu ti kazit tu radost - to by nebylo hezké. Ačkoli se ti musím zmínit o tom, abys nezapomínal na tu druhou gizku - na sebe.
Navenek působím sebejistě, potěšeně, zlomyslně, avšak uvnitř se třesu.
Sakra - mistr Jedi! Jak ho můžu porazit? To nepůjde vůbec snadno při jeho schopnostech. Možná bych mohl nasadit svou Sílu a spoléhat se na svou obratnost. Každopádně ho nesmím zabít, jelikož by to bylo špatné. To však nemění nic na faktu, že by mohl být pro řád nebezpečný - a nejen pro něj. Jenže rada ho samozřejmě považuje za věrného služebníka... No - to tady komentovat radši nebudu.
Aktivuji svůj meč a připravuji se bojového postoje. Vyčkávám okamžiku, kdy se Diroth dostatečně přiblíží.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Ok, chlapče. Měl bych tě šetřit, a zkusit tvoje schopnosti. Já tě ale před očima všech porazím, a ukížu, jak neschopný opravdu jsi!
Stále se k tobě přibližoval, ale tak pomalu, že by člověku došla i trpělivost. V posledních dvou metrech využil zrychlení svých údů, a narazil do tvého meče svým, čímž jsi musel o kousíček ustoupit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Překvapeně ustoupím o pár kroků nazpět a následně pozvednu svůj meč zároveň se snahou použít silové zrychlení.
Netěš se předčasně Dirothe. Ještě jsem nevyložil všechny karty a ty ty své máš už skoro na stole.
Snažím se vykrývat Dirothovi údery a při tom zkoumat jeho taktiku. Přitom se pokouším do mezer v jeho obraně vsouvat své aktuálně volné ruce a nohy a uštědřovat mu bezpečné zásahy, ale tak, abych neohrozil své končetiny. Též prohledávám svůj arzenál Síly, abych využil každé výhody, která mi může posloužit.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Dirothova taktika se zdála být jednoduchá, používal základní údery, společně s několika pokročilými triky. Nicméně vynahrazoval si to obranou, do které jsi se nemohl prostě dostat.
Tak co, už jste se zahřál, mistře Yushi?
S klidem na tebe promluví, když odráží tvé pokusy o útok.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Hmm - budu muset vyzkoušet něco jiného. Ovlivnění mysli by tu nepomohlo, ale...
Usilovně se snažím přijít na nápad, jak proniknout Dirothovou obranou.
Buď jsi oslepl a nebo již špatně vidíš. Nevidím tu nikoho takové hodnosti a jména. Jméno by souhlasilo s mou osobou, avšak ta hodnost je ještě dost daleko.
Chvíli se snažím odrážet Dirothovi útoky, ale již jsem neúnosně unaven a bolí mě ruce. Vtom uskutečním svůj plán. Odstoupím o krok od Dirotha a využiji Sílou posilněného skoku k vymrštění se do výšky a následného prudkého pádu se zaražením čepele meče co nejblíže k Dirothovi. Následně se pokusím ladným pohybem jeho meč vykopnout z jeho rukou v momentu překvapení - za předpokladu, že něco takového nastalo.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Ale neříkej. Vím, že ti jde o moc, a že už se vidíš, jak zasedáš v křeslech rady! Radši koukej bojovat, ať se vůbec budeš moct posadit na obyčejnou židli!
Ty se přesuneš do pasivní obrany, načež nečekaně vyskočíš. Nestihneš ovšem moc udělat, neboť Diroth dobře mířeným kopem rozhodí tvojí rovnováhu ve vzduchu, a ty se nedostaneš k zapíchnutí meče do země, pouze spadneš na zem sám, celou svojí víhou na bok. Z druhé části se ti ale tento útok povedl, protože tím kopem jsi rozhodil i rovnováhu Dirotha, a ten upadl na zem stejně jako ty. Meče obou z vás opustili ruce svých majitelů, a nyní leží ubadva u sebe, jak nejlepší přítelé.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Překvapeně žuchnu na zem následkem narušení rovnováhy Dirothovým kopem.
Proklatý dědek!
Vzpamatuji se tak rychle, jak jen mohu a co nejrychleji vstanu, abych se ocitl v pozici, ze které mohu skočit po Dirothovi. Pokusím se ho držet u země a zabránit mu v přivolání svého meče, ale tak, abych mu neublížil. Během zápasu stíhám i vyprávět.
Tak já toužím po moci? Jediné po čem toužím, je být co nejdál od takových fanatiků, kterm jsi ty Dirothe.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“