Výcvik pro Yush Nets

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine

Po obdržení dalších instrukcí mě již nic nedrží na místě. Avšak mnou projede vlna zlosti, když vidím Dirothovu drzost.
Inu - jestli vás to baví, mistře. Já bych ale raději vyšetřil ty krádeže, když dovolíte - zatím se můžete bavit beze mne.
Potlačil jsem touho do toho vložit jistý nádech ironie, ale pak jsem se rozmyslel. Místo toho jsem se pokusil o co nejuctivější styl řeči.
Na slovech mistra Nerrcka něco bude.
Nasměruji si to k východu z enklávy, jakmile však projdu kolem Dirotha, zastavím se.
Mimochodem - možná byste s tím měl začít. Posílí vám to u nich respekt. Pokud vám tedy ponížený Padawan smí poradit, mistře.
Na nic už nečekám a radši rychle mizím z Dirothova dosahu. Jak se ocitnu mimo enklávu, zrychlím svůj krok pomocí Síly a běžím přímo k pozemkům na stanovených souřadnicích.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine

Diroth tě nakonec vlastně opravdu ignoruje a jde se věnovat svým věcem - to vidíš, když zabočuješ a on se dostane do tvého zorného pole jak v klidu odchází.
Poté přidáš a podpoříš svůj sprint Sílou, za chvilku už dobíháš k rezidenci, kde se údajně ztrácí...nikdo ti vlastně neřekl, co se vlastně ztrácí, ani na co se máš připravit. Když jsi se dostal ke dveřím, droid, který před nima stál, se ti hned vydal vstříc.
Už vás očekáváme, mistře...?
Pověděl ti droid a čekal na odpověď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Rada mi toho tedy moc neřekla. Budu si muset všechno pozjišťovat sám. Ztráta času...nu dobrá.
Když se dohodnu sám se sebou, pak se teprve otočím na droida strážícího u dveří. Prohlédnu si ho od hlavy k patě.
Hmm - o tomto typu strážních droidů si musím zjistit co nejvíc...hlavně, jak se dají oklamat a jestli by to zvládl i prostý lupič.
Jakmile pohlédnu droidovi do očí, uvědomím si další věci.
Co to plácám? Vždyť ani nevím, jak se dané věci ztrácí. Třeba to mohl být i obyčejný kathský pes.
Soustředěním vůle se okamžitě vrátím ze zamyšlení do reality a přinutím se nezamýšlet se znova. Místo toho zpracuji droidovu poznámku, na níž odpovím hlasem naznačujícím, že mě tlačí čas. Chci tuto záležitost mít co nejrychleji za sebou.
Nejsem mistr. Jsem teprve Padawan. Ale i přesto vás zdravím, droide. Váš pán je doma? Ještě než ho informujete, že jsem zde, rád bych věděl, co se ztrácí, kdy se to ztratilo, jaké stopy jste nalezli na místě činu, kolik lidí respektive strojů se v okolí místa činu motalo a jestli se místo činu nacházelo v interiéru a nebo v exteriéru. Pak bych si přál promluvit s vašim mistrem a vidět místo činu.
Po nadhození vlastní vyčerpávající odpovědi očekávám odpověď droida. Přitom se ho snažím prozkoumat Silou. Ačkoli je to, stojí za pokus zjistit zda mluví celou pravdu či nebyl-li v inkriminované chvíli nějak indisponován.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Droid ti svým nahnutím naznačí poklonu.
Omlouvám se. Ale bylo mi řečeno, že vás mám okamžitě dovést ke svému mistrovy. Neztrácejme čas tedy. Prosím, račte vstoupit.
Ukáže ti dveře a tvé otázky jakoby ignoruje. Vstoupíte do domu, kde je to dost luxusně zařízené a majitel rozhodně není žádný chudák. To nicméně ukazuje i jeho ošacení, které ho řadí k těm bohatším.
Ach, už sem se bál, že mně rada bude nadále ignorovat.
Což je u nich normální.

"Pozdraví" tě u vchodu, poslední větu přitom jen tak zamumlá, díky tvému vycvičenému sluchu, Síle a částečnému sledování pohybu úst to ale slyšíš jak kdyby to zakřičel.
Jmenuji se Da'rej Mu'er.
Vyjde ti vstříc starší muž s nataženou rukou.
A vy račíte být...?
Zeptá se tě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Otráveně následuji droida dovnitř.
ó - tihle droidi. Programovaní k okamžitému splnění zadaných úkolů.
Když vejdeme do budovy a dorazíme k majiteli, nejsem nijak ohromen vybavením interiéru a ani ošacením postaršího muže vlastnícího droida, rezidenci i postižené pozemky.
Žádný chudák, hmm. S ním bude jednání buď velmi snadné, nebo nesnesitelné.
Vlastník půdy najednou začne něco mlít, čemuž věnuji pouze poloviční pozornost. Místo toho radši propátrávám za pomoci Síly jeho myšlenky. Chtěl jsem napřed ověřit jeho pravdomluvnost ohledně té krádeže - dost snadno v ní mohl být namočený i on sám. A když rytíři Jedi mají takové renomé... Už pouze při pomyšlení na něco takového se mi zvedl žaludek.
Yush Nets...Padawan Yush Nets. Bylo mi přiděleno vyšetření tohoto zločinu.
Při odpovídání zvlášť zdůrazním slovo 'Padawan', abych toho hulváta naštval. Jak to mluví o Radě?
Pokud vám to nebude vadit, pak přejdu přímo k věci. Po vás bych potřeboval vědět, co se ztratilo, kdy se to ztratilo, jak se to ztratilo, které stopy jste na mmístě činu objevili, kolik lidí případně strojů místo navštívilo a samozřejmě pak bych potřeboval navštívit místo činu.
Okamžitě při dokončování věty Sílou zapátrám v jeho mysli. Dávám si pozor, aby mě neobelhal, nepřelstil, neřekl poloviční pravdu, nepodvedl...nu prostě všechna ne.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Padawan jo, takže mně chtějí utěšit že na tom někdo dělá. Zasraná byrokracie...
Opět si zamumlá, myslíc že to neslyšíš. Nemusíš ani používat Sílu, aby jsi věděl jak moc je upřímný.
Co se ztratilo? CO SE ZTRATILO!? Pane Netsi, většinou jsou to zásoby. A to v opravdu velkém množství. Ubývaj, i když je hlídám. Zvířata to nejsou. Na to je to moc pěkně složené, a kdybych si to nepropočítal, nevěděl bych že něco chybí. Už je to měsíc! MĚSÍC! Takovou dobu taky čekám až to někdo vyřídí. Podívejte se na místo činu...ukáže rukou...dovedu vás do skladu osobně.
Odmlčí se na chvilku.
Nechal jsem prohledat celej barák i střežit sklad zvlášť. A že nevíte co? Stejně se všechno ztrácí. Mám i záznam kamery - nic. Do skladu od té doby nemá přístup nikdo jinej než já - nyní tady žiju sám.
Dokončí svojí řeč a podle všeho mluví pravdu - i bez síly to jde opět poznat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Hmm, tak on bude nadávat? Tak teď mu předvedu vyšetření zločinu, jaké ještě nikdo neviděl...to si přísahám. Ať mu natrhnu...
Mé myšlenky odezní do ztracena, neboť se vrátím do reality, abych se věnoval úkolu, jenž jsem obdržel od rady.
Prosím - zaveďte mě tedy do vašeho skladu.
Zatímco ho následuji, přemítám.
Měsíc? Zásoby? Bydlí sám? Hmm - to se nám to pěkně skládá.
Za chůze se ho dál vyptávám.
Smím se vás zeptat v jakém čase kamery zachytí ztrátu vašich zásob? V noci? Ve dne? Co přesně se ztrácí? ídlo, léky, zbraně? Ubývají zásoby pravidelně? A co vaši droidi - jsou všichni v pořádku? Naprosto přesně seřízení? Nechal jste si prověřit své kamery, zda-li pak je někdo neoklamal?
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Žádné zbraně, ani léky, maximálně pár tekutých obvaziv. Zato jídlo, to stále. Nemůžu říct pravidelně, někdy je to každý den, někdy obden, ale často, to určitě.
Zadá kod na dveřích a ty si všímáš kamery nad dveřmi a dvouch droidů, kteří je střeží.
Záznamy kamer i samotné kamery kontroluju neustále. Droidi fungují bez problému. Neproklouzne ani myška, pokud se neidentifikuje.
Pustí tě do skladu, který je opravdu pěkně zařízena hlavně vybaven. Z arzenálu tu je pět pušek, nějáké blastery a dva vibromeče. Na protější stěne je velká lékárna a zbytek místnosti jsou potraviny většinou sušené, ale je zde u několik uzávěrů pro čerstvé ovoce, zeleninu a maso.
Prosím, jen se zde porozhlédněte. Budu tady čekat, pokud by jste se chtěl ještě na něco zeptat.
Stoupne si ke dveřím.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Přecházím po skladu a kontroluji zda nejsou nějaké mezery ve zdi a nebo nějaká taková místa vhodná k průlezu dovnitř skladu.
Jak se to sem dostává?
Otočím se přímo k majiteli skladu, zásob i budovy a zatímco vyzvídám u něj, tak i Sílou propátrávám místnost. Pátrám po únikových či vstupních prostorách i po pachu oněch zločinných událostí.
Dokázali by vaši droidi odhalit maskovaného člověka?
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Myslím že jejich tepelné fotoreceptory by to dokázaly.
Odpoví ti, a ty se soustředíš na místnost, ovšem nic zvláštního jsi nenašel a jediná cesta ven byla přes dveře, kudy jsi sem vešel.
Žádná mezera, žádný otvor, a i droidi se zdají být v pořádku. Nic jsi necítil, ani "necítil".
Řekněte mi, pane Netsi, proč zatraceně kradou...nebo krade...zásoby a né třeba kredity nebo jakýkoliv jinej cennej majete. Proč zatraceně zásoby?
Zeptá se tě opět muž.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Sakra - co to má být? Snad nějaký výsměch? Nějaká úmyslně naplánovaná zkouška Rady?
Otočím se na klienta, abych mu odpověděl.
Stejně tak se vás já mohu zeptat, proč to tolik toužíte vyšetřit, když to jsou jen zásoby. Můžete být rád, že právě ty cenné věci nekradou. Lepší nechat mravencům semínka než drobky.
Následně se 'uklidím' k jednomu z droidů a potichu - tak aby to majitel rezidence neslyšel - mu zadám příkaz.
Dobrý den, droide. V zájmu udržení majetku tvého pána proveď celkovou diagnistiku systémů. Funguješ v rámci normálních parametrů? Nikdo ti v nedávné době nepromazal paměť?
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Klasickej přístup jedie...
Opět si zamumlá pro sebe a podívá se na tebe.
Není snad lepší zavolat deratizátora, aby se mravenci nerozmnožily a nepřesunuly se na drobky? Navíc za měsíc jsem už prodělal na potravinách několik tisíc kreditů.
Odpoví ti tvým způsobem, a jme se čekat, zatímco ty se přesuneš ke droidovy a pošeptáš mu příkaz.
Diagnostika in progress...analyzuji data...kontrola subsystému. Diagnostika dokončena.
Odpoví ti droidským klasickým hlasem, což hned přiláká pozornost majitele.
Hej, co děláte s mojima droidama!
Než stihne dojít, droid ti odpoví.
Hlídací parametry změněny na zadrž a zabij. Oblast hlídání - dveře skladiště, 19547. Informace poškozena. Pokouším se o automatickou analýzu a opravu chyb. Oprava dokončena. Informace nenalezena.
Odpoví ti droid.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Od droida se otočím přímo k jeho pánu.
K vaší předešlé otázce - nač platit zbytečně velké peníze, když můžete důležité potraviny schovat někam, kam se mravenci nedostanou?
Pak přelétnu pohledem mezi hlídacími droidy.
Pokud je můj úsudek správný, tak ti vaši droidi vykazují jisté nedostatky v parametrech programování hlídacích protokolů. Měl jsem zato, že jste plácal něco v tom smyslu, že jsou způsobilí k hlídání. Nebo snad říkal něco jiného?
Celé své popíchnutí zakončené otázkou vyřknu naprosto klidným hlasem - doufaje, že tím statkáře trochu víc namíchnu.
Sám bych rád věděl, co se to tu děje. Že by nějaký chytrý zloděj?
Můžete se zaručit za naprostou funkčnost svých kamer?
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, klientova rezidence

Jsou způsobilí. Zkuste se přes ně dostat sám a uvidíte, jak sou způsobilí!
Odsekne ti muž, ale jinak vypadá docela klidně. Vlastně to co řekl byl klidný sarkasmus.
Zaručuji se za funkčnost čekoholiv! I kamer, takže jestli chcete, můžete si je vyzkoušet, a konečně začít s prací.
Ukázal ti cestu do bezpečnostní místnosti, kde bylo ovládání kamer atd.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, klientova rezidence

Chvíli se jen rozhlížím po kamerách, droidech, po majiteli...zkrátka a dobře po celé místnosti.
Tak a teď přijde sociální stránka celé věci.
Otočím se na majitele celého statku a bodnu jeho směrem prstem.
Chtěl bych vědět, kdo by mohl mít důvod k tomu, aby vás takto okrádal. Kompletní seznam vašich nepřátel. A samozřejmě také nejlepších přátel. Chtěl bych také vědět, kdo vás navštěvoval ve dnech, kdy mizely zásoby.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“