Výcvik pro Davidsse

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Davidsse

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, centrála IIA

Procházel jsi dlouhou chodbou velitelství Inkvizitoria.
Vrchní Inkvizitor Ja'ce Yiaso si tě nechal zavolat k sobě. Vzhledem k tomu že jsi měl těsně před závěrečnou zkouškou, dalo se tušit, že tě čeká právě to.
Došel jsi pomálu až k jeho kanceláři, před kterou stála dvojice stráží.

Začni prosím hlavně svými pocity a myšlenkami.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 28.6.2010 12:04:06, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum, centrála IIA

Po stavbě svého nového světelného meče,jsem s ním trénoval několik dní v kuse od rána do večera.Teď jsem se chtěl jít konečně pořádně prospat.Avšak ani ne po pěti hodinách spánku,jsem se dozvěděl že si mě nechal zavolat Vrchní Inkvizitor Ja'ce Yias k sobě do kanceláře.Zacvičil jsem si chvilku,ostatně jako každý den.Také výsledkem byly docela velké svaly,které jsem si hodlal udržet. Jedna,dvě,tři,čtyři,pět....
odpočítával jsem si,při provádění cviků.Když jsem došel k číslu sedmdesát,oblékl jsem se,upravil a mohl jsem vyrazit.

No tak to jsem zvědavý co mě čeká,závěrečná zkouška určitě nebude jednoduchá....ale také snad nebude nějak extra obtížná
honilo se mi hlavou po cestě z mého pokoje až ke kanceláři,ke které vedla dlouhá chodba.Když dojdu k pěkným dveřím,pokynu strážím,krátce zaklepu a poté vstoupím.Zdravím vás,pane.
za těchto slov vejdu a zavřu za sebou dveře.Co potřebujete?
zeptám se a pak jen stojím a čekám.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, centrála IIA

Vrchní inkvizitor se na tebe podívá od papírů.
Tak tedy dále.
Okomentuje sarkasticky, že jsi vešel bez toho že by tě skutečně pozval dovnitř.
Hodilo by se aby, až příště budete jednat s nadřízeným, který si vás pozve, jste se po cvičení osprchoval, že svou kondici utužujete vám věřím, nemusím to i cítit.
Vynadá ti hned pro začátek.
Očekávám od vás že poletíte na planetu Tanaab. Doprovázet vás bude inkvizitor Jorad, který na vás dohlédne. Setkáte se s ním v hangáru. On vám řekne veškeré podrobnosti.
Teď, jděte.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum, centrála IIA

Po mé otázce se dočkám sarkastické odpovědi ale Ja'ce Yiaso většinou neodpovídá nějak zdvořile,pokud zrovna nemusí.Ostatně kdybych byl ve stejné hodnosti jako on,neodpovídal bych jinak.Omlouvám se pane
zareaguju na jeho náznak,že smrdím.Hm,tomu se říká uvítání.
pomyslím si.Dobrá pane,rozumím,nashledanou
rozloučím se a odejdu s místnosti zpět na chodbu.

Hmm Tanaab,to jsem zvědavý co mě čeká.
přemýšlím po cestě do svého pokoje.Jdu se osprchovat a připravit se.Po sprše si vezmu svůj světelný meč,datapad a další důležité věci,mezi nimi například kredity a jiné.Meč si připnu na opasek,vibrodýku do pouzdra a ostatní věci do kapes na kterých pak zapnu zip a je to.Vyrazím k hangáru.Po cestě uvažuji co bude ten Jorad zač.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, centrála IIA

Jorad na tebe čekal u vchodu do hangáru. Byl oblečen do něčeho, co vypadalo tak trochu jako jedijské roucho, jen v černé.
Tak konečně jsi tady. Zařiď nám loď!
Řekl ti, jakmile tě spatřil a přišel jsi k němu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum, centrála IIA

Po cestě přemýšlím co bude ten Jorad zač.Náfuka,uřvanec,slaboch,násilník,skuničkář....jsem zvědavý co se z něj vyklube
takové a podobné věci se mi honí hlavou.A přemýšlím dále Hmm,náfuka to může být v Impériu jich je mnoho,uřvanec to doufám nebude,nepotřebuju vedle sebe nějakého uřvaného šaška, i když kdyby byl uřvaný,tak by zřejmě nesložil zkoušky.Slaboch to taky nebude a pokud to bude sukničkář tak to je jeho věc....pokud tím nebude komplikovat misi,tak je mi to jedno
za těchto myšlenek a úvah dojdu až ke vchodu hangáru.

Vidím tam stát muže,oblečeného v něčem na způsob jedijskéjho roucha,akorát že bylo v černé barvě.No to snad ne,on má na sobě ten Jedijský hadr...
zhrozím se hned v úvodu.Tak tomu se říká udělat dobrý první dojem
zašklebím se a pokračuji až k němu.Taky zdravím
rýpnu si do něj,za to že nepozdravil.Náfuka,jak jsem si myslel,pokud se bude takhle chovat celou dobu...
pomyslím si a na tváří se mi objeví výraz,který neříká nic dobrého.Ale ovládnu se a hned nasadím masku zdvořilosti.Bylo mi řečeno že mě budete doprovázet,ne že mi budete poroučet.
narazím na jeho příkaz o lodi.A co se týče té lodi...existuje více typů....stíhačky,dopravní a další.Nechce se mi to všechno vyjmenovávat....snad kvůli vám nebudu muset sehnat celou flotilu.
ušklíbnu se a rozhlédnu se po hangáru,co by se dalo použít.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, hangár

Jorad tě zpraží pohledem.
Je ti jasné, že mám o tvé misi sestavit posudek? A že na něm bude dosti záležet, při rozhodování o tvém úspěchu nebo neúspěchu? Celá mise je sice v tvých rukou, ale já mám zaručit, že to nedopadne katastrofálně a mám na tebe dohlídnout.
Prohlásí rozladěně.
Takže se teď sebereš a půjdeš za správou hangáru a nafasuješ loď, kterou se tam dostaneme, jestli totiž nezvládneš ani to, tak já klidně tu zprávu napíšu rovnou.
Dá ti celkem jasně najevo že kdo je z vás dvou ten nadřízený.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum, hangár

Podívá se na mě pohledem,který zřejmě považuje za vražedný,mě však přijde jako kdyby ho bolely oči.Copak zapomněl sis kápnout kapičky?
pomyslím si a po obličeji mi prolétne krátký,neznatelný úšklebek.Po jeho dosti rozladěné řečí prohlásím:Rozumím.
Po druhé části se otočím a zamířím za prvním zaměstnancem hangáru kterého uvidím.Zdravím vás ,nevíte kde bych našel správce tohoto hangáru?
zeptám se ho a pak mě napadne že by to mohlo být moc zdlouhavé vyptávání.Nemohl by jste mi loď poskytnout vy prosím?
požádám zdvořile a pak pokračuji Nejlépe Raketoplán Třídy Lambda a pokud by nebyl k dispozici tak frachťák MC 18 nebo frachťák A-Z-Z-3.
Odmlčím se a čekám na odpověď a pro dobro toho chlapa doufám že tu loď mít bude.Jinak by mi mohla dojít trpělivost.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, hangár

Technik se na tebe podívá jako na na Nerfa a pak mávne rukou.
Tohle si di domluvit se šéfem chlapče. Je v kanclu.
Prohlásí a jde si zase po svých záležitostech.
Po cestě si pobrukuje cosi o tom, že nemá zapotřebí, aby si tu z něj dělali srandu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum, hangár

Poté co se zeptám muže zda by mi neposkytl loď,dostane se mi
odpovědi,kterou jsem předem očekával ale jak se říká Za pokus nic nedáš.
Fajn i tak díky za info a příště bych vynechal toho chlapce
řeknu mu ale on už odchází a bručí po cestě něco na ten způsob že si z něho dělám srandu.Ignoruji to a vyrazím směrem ke kanceláři.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum, hangár

Technik, ještě na tvou poznámku zamumlá cosi sprostého, a odejde definitivně.
Když se přiblížíš ke kanceláři vedoucího, uslyšíš hlasitý řev.
Jakmile vejdeš, zjistíš, že křičí na někoho do komlinku, pak ho vypne a otočí se na tebe.
A ty tu chceš jako co?
Zeptá se nevrle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum,Hangár

Než vyrazím směrem ke kanceláři tak stihnu zaslechnout technikovou sprostou poznámku.Pokud chceš mluvit takhle tak ne se mnou takže si laskavě kontroluj slovník.
řeknu mu naštvaně a on poté odejde.

Po cestě ke kanceláři si připravuji co řeknu správci.Když tam dojdu,uslyším dosti hlasitý řev,který mi jasně napovídá jak je správce naladěný.Tak jo hlavně ho nesmím naštvat,jinak na loď po dobrém můžu zapomenout.
řeknu si a vejdu.Uvidím správce,postaršího muže jak řve na nějakou osobu do komlinku.Páni to jsou hlasivky
podivím se.Po jeho nevrlé otázce už se ho chystám seřvat ale připomenu si že s ním chci mluvit po dobrém.Dobrý den,nechci Vás rušit pane ale je to nezbytné.
pozdravím ve zdvořilé tónině.Potřeboval bych loď a nejlépe Raketoplán Třídy Lambda a pokud by nebyl k dispozici tak frachťák MC 18 nebo frachťák A-Z-Z-3.
řeknu mu proč jsem přišel a ještě dodám.Opravdu mi věřte Vás ruším nerad
poté se odmlčím a čekám na odpověď.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum,Hangár

A co seš zač, že si nakráčíš do hangáru Imperiální tajný služby a dožaduješ se lodi?
Zeptá se tě nevrle a nahne se k tobě. dá ti tím tak najevo, že chce tvůj průkaz.
Když se ho dočká, zkontroluje si ho, azačne se štrachat v počítačovém terminálu.
Jo, tady. Starší lambda, měla by však bejt v pořádku.
Pak ti oznámí, kde dokuje a předá ti startovací kódy.
A teď leť!
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum,Hangár

Po jeho otázce na totožnost odpovím Jmenuji se Alex Kruyt a svůj titul vám říkat nebudu.
řeknu mu a po jeho nahnutí mu podám své průkazy.Jsou určitě v pořádku
ujistím ho,když se mi zdá že je kontroluje nějak dlouho.Vezmu si od něj svůj průkaz zpět a čekám,jakou mi najde loď.Lambda by byla nejlepší,nepoutá tolik pozornosti jako frachťáky.
přeji si a chvíli poté se mé přání vyplní.Děkuji pane
řeknu mu a poté odejdu.

Když dorazím k Joradovi kývnu na něj ať mě následuje a vyrazím k Lambdě.Po cestě se ho zeptám Budete pilotovat vy,nebo se toho mám ujmout já?
optám se ho.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum,Hangár

Pilotuješ ty, já mám jen dohlídnout, že nic nepokazíš a pak napsat posudek, zda jsi způsobylí k této práci.
Odpoví ti.
Lambda je, jak říkal vedoucí, postarší a dosti ošuntělá.
Nástupní rampě se nejdřív moc nechtělo, ale když do ní tvůj doprovod udeřil, poslušně se spustila a pustila vás dovnitř.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“