Výcvik pro Davidsse

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Když jsi vyšel z kosmoportu, viděl jsi jen budovy a žádná z nich nevypadala jako kosmoport.
Navíc tě nenapadlo se podívat, když jsi klesal atmosférou, po nějakém dalším.
Okolo jdoucí občan si poklepal na čelo, když ses ho zeptal na cestu ke kosmoportu a ukázal ti, že stojíš přímo před jedním, asi neviděl příliš rozdíl mezi veřejným a soukromým kosmoportem.
Další člověk sice o dalším věděl, ale jen o tom, který byl na druhé straně města.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Když se konečně vymotám,z kosmoportu a začnu se rozhlížet,zda kosmoporty nejsou nějak blízko u sebe,už po chvíli si uvědomím hloupost svého počínání.No jasně,kosmoporty budou pár metrů od sebe,tak jako by mohla být Akademie Jediů,hned vedle Budovy Senátu.
pomyslím si a s touto myšlenkou se přestanu rozhlížet po budovách.Začnu se tedy rozhlížet,po někom,koho bych se zeptal,na soukromý kosmoport.

Zahlédnu jednoho kolemjdoucího a zeptám se ho Nevíte kde je tady kosmoport?
zeptám se a hned po vypuštění,si uvědomím,že v mé otázce něco chybí.
No jasně,mám se ptát na soukromý kosmoport...
dojde mi a pořádně ani už nevnímám odpověď,říkající cosi o tom že před jedním stojím.Zahlédnu dalšího,co prochází a věnuji mu otázku.Dočkám se odpovědi,která mi sice neřekne přesně,co jsem potřeboval ale aspoň něco.Vyrazím na druhou stranu města a po cestě se rozhlížím,po turistických ukazatelích.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Vzhledem k tomu, že ti byla i popsána cesta, jsi nakonec skutečně dobloudil k soukromému kosmoportu.
Zda je to ten co jsi hledal jsi nevěděl, ale alespoň něco.
U vchodu stála stráž a nevypadali, že by hodlali někoho pustit dovnitř.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Vyrazím podle mužových instrukcí,na druhou stranu města.Doleva,teď rovně a poté zase doleva...ano jsem tady...
řeknu si,když uvidím budovu soukromého kosmoportu.Nemusí to být ten pravý ale kolik může být soukromých kosmoportů,v jednom městě? No moc jich teda nebude...
zeptám se sám sebe a následně si i sám odpovím.Uvidím,slušně vyzbrojenou dvojici strážných,kteří vypadali,že nikoho jiného než zaměstnance,nepustí dovnitř.Tak jo,prvně to zkusím oficiální cestou....
pomyslím si a přejdu k věci.

Dobrý den,mám pohovor se šéfem této firmy,na doporučení mého přítele Horda Tlulakama. Mohli by jste mě prosím pustit dovnitř?
zeptám se zdvořile,s přesvědčivým tónem,tak jak jsem se to naučil od Treymana.Kdybych tohle neuměl,oba už asi leží mrtví.
pomyslím si a čekám na jejich odpověď.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Strážný vytáhl komlink.
Šéfe je tu chlápek s doporučenim od nějakýho ... Horda Tlulakama, prej má s váma schůzku.
Chvíli poslouchal odpověď a otočil se na tebe.
Jak se menuješ?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Po mé otázce,strážný vytáhne komlink a začne mluvit.Dělej,dělej...
popoháním ho v duchu.Poté konečně domluví a začne poslouchat odpověď.Otočí se na mě s otázkou.Zalhat,nebo pravdu?
zeptám se sám sebe.
Jmenuju se Renn Waart...
řeknu jim a vyčkávám.Pro jistotu,však začnu shromažďovat Sílu do rukou,abych mohl v případě,že by lež prokoukli,jednat co nejrychleji.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Srážný zopakoval tvé jméno do komlinku a chvíli čekal. Poté komlik zase schoval.
Bohužel. Nemáte domluvenou schůzku, a šéf ani nezná žádnýho Horda Tlulakama. skuzte se s ním lépe domluvit, nebo se ujistěte, zda máte být právě tady.
Odpověděl ti strážný, dobnitř tě evidentně ustit nechtěl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Cítím,jak mi Síla v rukách vře,zatímco strážný mluví s někým do komlinku.Poté,když ho schová a promluví,Síla se mi z rukou vrátí zpět do mého nitra.Jakmile domluví,pocítím zklamání nad tím,že je tu zřejmě druhý soukromý kosmoport.Dopr...buď je ten šéfík lempl,nebo tu fakt můj "cíl" nepracuje.
pomyslím si když uvažuju nad tím co podniknu dál.Děkuju za ochotu,nashle.
odpovím a odejdu od tohoto kosmoportu.Musím najít nějaký turistický plán...
udám svůj další cíl a vyrazím nějaký najít.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Konečně jsi našel plán města. Zaklel jsi.
Nacházeli se zde celkem 3 kosmoporty. Jeden veřejný, kde jsi přistál, a dva soukromé. Z toho u jednoho jsi právě byl.
Dohromady kosmoporty dávali trojúhelník na krajích města.
Tudíž k třetímu kosmoportu to bylo opět přes celé město.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Po chvíli bloudění okolo soukromého kosmoportu,najdu nedaleko něj plán města.Tak,tady je veřejný,tady je ten kde sem teďka a ten třetí je...
Doprd*le tak daleko.
říkám si v hlavě a pak zakleju,když uvidím že soukromý kosmoport který hledám,je až na druhé straně města.Ale zároveň musím ocenit jistou originalitu a to že jsou kosmoporty v trojuhelníkovém tvaru.Hmm,to je divný,takhle sem to ještě neviděl...
řeknu si trochu zmateně.Ale po chvíli můj zmatený výraz vystřídá klasická chladná maska.Přes celé město se mi k dalšímu soukromému kosmoportu jít nechce a tak jdu k nějaké horizontální dráze,která by mě zavezla ke kosmoportu,anebo alespoň poblíž něho.A po cestě přemýšlím,jak to vyřídím..
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, Pandath

Cesta za třetím kosmoportem proběhla v klidu. Kapsáři se ti raději vyhýbali, takže jsi neměl žádný konflikt po cestě.
Na místě to vypadalo obdobně jako v předchozím případě, u vchodu hlídači, s nekompromisním, i když poněkud znuděným výrazem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, Pandath

Nasednu do horizontální pozemní dráhy,která mě zaveze přímo k poslednímu kosmportu,tomu ke kterému se potřebuju dostat.Vyhodím pár ožralých mladíků a sednu si na jejich místo.Po cestě si dopřeju krátkou meditaci a až dorazíme na místo,vylezu ven a jdu po cestě ke kosmportu.Opřu se o nedalekou budovu a zahledím se na stráže.Vypadají jako ty co jsem viděl u předchozího kosmoportu-ostražitě,nekompromisně avšak znuděně.
Hmm,jsem zvědavý jak to tu chodí,však to hned otestuju.
pomyslím si s úšklebkem.Přemýšlím dál,zda budou dveře odemčené a rozhodnu se něco zkusit.Nenápadně se přiblížím blíž k budově ale né tak blízko aby mě zahlídli strážní.Poté se soustředím,ponořím se do Síly a vytvořím iluzi chlapa,kterého jsem se ptal na cestu ke kosmportu.
Táák,měl dlouhé černé vlasy,opálený,kulatý obličej,svaly,asi metr devadesát,oblečený v černém,štíhlá postava,u pasu blaster v koženém poudzře...fajn.
pomyslím si a soustředím se na tyto body,podle nichž vytvořím iluzi.A nechám jí pobíhat kolem budovy kosmoportu,abych přilákal pozornost na iluzi a odlákal od sebe pozornost strážných.A taky se snažím aby iluzi nechytili.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“