Mossd (výcvik pro MrTukan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Mossd (výcvik pro MrTukan)

Příspěvek od Atalon »

Korriban, Akademie Sithu:

Byla temná noc, spal jsi v jednom z mnoho hromadných pokojů spolu s dvanácti dalšími učedníky a snil o své velké budoucnosti, když náhle pokojem otřásla děsivá rána doprovázená nesnesitelným hlukem, což vás okamžitě dostalo z postelí. Jak si během momentu zjistil nejednalo se o útok ani zemětřesení, nýbrž o vašeho prozatímního mistra, jež vás budil jeho oblíbeným Jekotem.
Vstávat kůže líný mizerný. Máte práci.
Jasně jsi cítil z tónu jeho hlasu potměšilou radost z toho co vás čeká, ale tak jako ostatní jsi se bleskurychle zmátořil a nastoupil před mistra.
Dobře! Řeknu to jen jednou. Nadešel čas vaší zkoušky, někteří ostatní mistři si naivně myslí, že je mezi špínou jako vy někdo kdo by si zasloužil zvláštní pozornost.Já si to nemyslím, ale co.
Mistr se odmlčel s rozzuřeným výrazem, který následně přerostl do epických rozměrů, doplněný jeho strašlivým řevem.
Co na mě tak čumíte?! Jste mě neslyšeli, koukejte se sbalit a ať jste do deseti minut v hlavním hangáru, parchanti líný!!
S těmito slovy se za ním zabouchly dveře vašeho pokoje takovou razancí, že málem vyskočily z pantů a vy jste zůstali osamoceni, nechápavě se rozhlížejíc po ostatních.

-----------------
Dobře napiš pocity atd., ale hlavně co uděláš a posuň děj až k hangáru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Akademie Sithu:

Zasloužený odpočinek po náročném dnu. Aspoň tak jsem to vnímal, než mě a i mé kolegy nejprve trochu vyděsil a následně také naštval mistr, který přetrhal naše sny a noční můry a uvrhl nás zase do reality všedního dne na Korribanu, kdy člověk musel stále zápasit o život.

Co ten hnusnej šmejd zase vymyslel? Že by zase nějakej vražednej pochod mezi spoustou divnejch potvůrek nebo snad lov nějakejch velkejch bestií? Co si na nás ten zmrd asi vymyslel tentokrát?

Rozespale poslouchám mistrův řev a přitom přemýšlím nad další možnou zkouškou, kterou by nás mohl protáhnout. Když uslyším zmíňku o hangáru, uvrhne mě to na chvilku do dalších myšlenek.

Že by nás ten plesnivej dědek chtěl oddělat na ňáký jiný planetě? No ať si to zkusí. Mě stejně nedostane a jednoho pěknýho dne mu tu jeho hnusnou blbou palici useknu a narazím na kůl, za všechno co tady na nás zkouší!

Sice to bylo jenom pár chvil, co jsem byl nuceně probuzen z úplného klidu a uvolnění, ale už teď se mi v žilách vařila krev a překypoval jsem hněvem. Neopustil jsem si jednu poznámku po mistrově odchodu, dříve než jsem se začal připravovat.

Hajzl zasranej, však jednou pozná, co je to bolest!

Svou kletbu jsem však vyslovil jen potichu a mezizuby, abych se následně rychle oblékl do učednického oděvu, připevnil si pořádně svůj světelný meč a pobral několik dalších běžných věcí, které tvořily celý můj majetek. Pár minut na to jsem již chodbami spěchal ku hlavnímu hangáru, abych dorazil včas a nebyl za svoji nedochvilnost potrestán. Cítil jsem vztek na mistra, ale současně jsem cítil také vzrušení z nové akce, která by pro mě mohla třeba znamenat i nějaký postup. Byl jsem přesvědčen, že uspěji a nebylo nic, co by mé přesvědčení mohlo zvrátit. Byl jsem prostě odhodlán a navíc jsem měl moc dlouhý seznam těch, které jem chtěl zabít na to, abych umřel dříve než oni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban, Akademie Sithu, Hlavní hangár:

Do hangáru jsi dorazil mezi prvními a velmi rychle jsi zjistil, že vaše skupina je jedinou "pozvanou". Mistr na vás již čekal u "vraku" něčeho co kdysi bývalo freighterem třídy Dynamic a netrpělivě podupával, jak se objevili poslední dva z vaší skupiny zařval.
Ticho a poslouchejte!
Což bylo trochu k smíchu, protože již dávno měl vaší plnou pozornost.
Teď mi každý z vás odevzdá všechny své zbraně, včetně mečů a nastoupí!
Tento povel nebyl přijat zrovna kladně a několik z vás se dokonce pokoušelo argumentovat proti, ale při pohledu do mistrových očí všechny zbylé námitky utichly a učedníci se začali řadit do zástupu před rampou lodi.
Vaše meče sice zatím byly vyrobené mistry a vám dány pouze k výcviku, jak vám mistři rádi a často připomínali, ale přesto se s nimi nikdo z vás neloučil snadno, obzvláště ne před takto oznámenou zkouškou. Před tebou asi o čtyři místa stál nějaký učedník, moc jsi ho neznal jen z pár tréninků s mečem, který po odevzdání meče klidně nastupoval do lodi, když náhle mistr vztáhl ruku a hoch odletěl dobrých deset metrů od lodi a tvrdě dopadl na zem, podařilo se mu zvednout na kolena když.
Řekl jsem všechny zbraně! Za svou drzost zaplatíš!
Zavrčel mistr a jasným gestem uchopil pomocí Síly učedníkův krk, než jste kdokoli stihl nějak zareagovat zaznělo hangárem zlověstné křupnutí a chlapec se mrtvý svalil k zemi. Mistr jen ladným otočením ruky vytáhl na dálku z rukávu onoho učedníka malou vibrodýku a přitáhl si ji do ruky.
Nezírejte tak, pokračujem!
Zakřičel a natáhl ruku k dalšímu v pořadí.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Akademie Sithu, Hlavní hangár:

Rozkaz o odevzdání všechn zbraní se mi nelíbil stejně tak jako všem ostatním. Sice to nebyl meč, který bych si sám vyrobil, avšak i tak jsem k němu měl docela silné pouto, protože světelný meč není jen zbraň, ale je zároveň sithův, ale i jediův život. Příliš jsem však neremcal a myslel jsem si svoje.

Doufám, že nám je vrátí včas, až je budem potřebovat, páč bez meče je všechno, co tenhle zmrd vymyslí, sebevražda.

Přemýtal jsem, ale z toho mě rychle vytrhla smrtonosná eskapáda jednoho z mých kolegů, který však byl i potencioálním nepřítelem. Jeho smrt mě sice trochu polekala, že by stejně lehko mohl mistr zlikvidovat i mě, ale na druhou stranu jsem cítil úlevu, že nešlo o můj krk.

Když jsem přišel na řadu, poslušně jsem odevzdal svůj světelný meč a protože jsem neměl žádné další zbraně u sebe, bez oba jsem se vydal vstříc útrobám lodi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Frachťák třídy Dynamic:

Na palubě vás pilot navedl do kajut pro pasažéry, kde jsi takřka ihned po příchodu cítil, jak se loď zvedá. Netrvalo dlouho a odněkud z druhé strany lodě přiběhl jeden z učedníků, byl to Gir Morano, jeden ze samozvaných vůdců vaší skupiny.
Sakra lidi, tohle je nějaká čertovina.
Krátce za ním se objevil i zbytek vaší skupiny, který se nahrnul do kajuty. Byly to už od pohledu všichni, kdo stáli při nástupu za tebou a jak jsi díky stísněnosti prostoru pocítil, byly všichni silně nervózní.
Mistr s náma neletí! Ani naše zbraně!
Girovo prohlášení bylo jasné a vše-říkající, tudíž vyvolalo dokonalý chaos. Většina učedníků se začala hádat a diskutovat o vaší misi, o mistrovi a vyrojil se bezpočet bizardních scénářů vaší budoucnosti. V této nepřehledné debatě jste pokračovali několik hodin, kolik to jsi s jistotou nedokázal říci, ale bylo jich dost, až do chvíle kdy jste jasně pocítili jak vaše loď vystupuje z hyperprostoru a vstupuje do atmosféry.

Neznámá planeta:

Váš hovor utichl a všichni jste pozorně sledovali každou sebemenší vibraci lodi až k té závěrečné, jasně sdělující přistání.
Tak dobře. Všichni ven jsme na místě!
Ozval se hlas z palubního reproduktoru doprovázený hlasitým vrzáním nástupní rampy rozléhajícím se lodí. Většinu z vás nyní ovládla panika a zvědavost, takže než jsi se stihl rozkoukat byl jsi zbytkem davu vytlačen ze dveří a dále až na otevřenou plochu před rampou lodi, kde tě ovanul teplý vlhký vzduch naplněný nespočtem vůní. Stáli jste nyní uprostřed palouku obklopeného hustou džunglí roztodivných rostlin a barev. Najednou jsi zaslechl povědomé zavrzání zpoza svých zad, které jak jsi se přesvědčil patřilo zavírající se nástupní rampě vaší lodi. Jak to byl starý vrzající křáp, dokázal tuto rampu zasunout bleskovou rychlostí a během momentu se opět vznést do vzduchu a zmizet v nedohlednu a vás zde zanechat samotné.
Vítejte na lovu!
Zaznělo jasně a náhle odněkud z východní části porostu.
Dnešní lovnou kořistí jste vy! Kdo přežije vyhrál, tak je to prosté!
Vysvětlil vám pravidla neznámý hlas, který okamžitě následovala série výstřelů z blasteru, která s neochvějnou přesností zasáhla dalšího učedníka třikrát do hrudi.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Už v lodi mi bylo jasné, že tady něco nehraje a že na nás mistr asi ušil dost ošklivou boudu. Bez svého meče jsem byl dost nejistý, sice jsem uměl již několik Silových triků, ale s mečem jsem byl jednoznačně nejlepší. Když jsme přistáli a vystoupili z lodi, hned mi docvaklo, že to bude solidní průser a to, že loď ihned zvlétla můj pocit umocnilo.

Krucinál, tak tohle je dneska na pořadu! Ten magor ho sejmul, no vlastně se ani nedivím, musím se dostat do lesa a schovat se, aby mě taky nedostali. Já jim ukážu, šmejdům.

Pomyslím si, když mi docvakne, že mi jde zase o život. Je mi jasné, že tady se musím spolehnout sám na sebe a samozřejmě se také starat sám o sebe, a tak jsem na nic nečekal a rychle jsem vyrazil pryč z palouku směrem k džungli, kam to bylo nejblíž (na jinou stranu než odkud přišly první výstřely). Svůj běh se snažím urychlit pomocí Síly a svůj zrak upínám k tomu, abych co nejrychleji získal ochranu stromů. Mám v plánu vyhoupnout se do koruny některého z větších stromů hned za okrajem palouku, abych měl přehled.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Většina vaší skupiny projevila obdobnou snahu jako ty a až na pár zmateně pobíhajících jedinců, jste se vesměs rozprchli do všech směrů, mimo toho odkud po vás kdosi střílel. Ty jsi se rozhodl zamířit ke skupině tří vysokých stromů obklopených hustým mordo-zeleným křovím na západě. Ke zrychlení jsi se rozhodl využít Síly, což se ti nejen podařilo, neboť tvá rychlost se ztrojnásobila a ke stromům vzdáleným dobrých třicet metrů jsi doběhl v momentě, ale zároveň ti odhalilo cosi zvláštního. Ve spojení se Sílou zde bylo něco jiného, zvláštního, cítil jsi celý živoucí svět, cítil jsi zřetelně miliony tvorů a rostlin a cítil jsi čtrnáct uživatelů Síly, Temné Síly, dokázal jsi přesně vycítit že zde jsou ale toto místo ti nedovolovalo zjistit kde. Rychle jsi zamířil k prostřednímu a zároveň největšímu stromu a pokusil se na něj vylézt. Kmen měl průměr dobré dva metry a první větve byly až několik desítek metrů nad zemí, ale snad díky tvému strachu, nebo tomuto místu se ti podařilo vyvolat dost Síly aby ses jediným skokem vymrštil na spodní větev stromu, odkud jsi už o poznání snáze vyšplhal do větvoví. Bohužel tvůj instinktivní plán na získání přehledu mařilo zdejší klima, neboť celé okolí a nejspíše i celá planeta byla zahalena do šedo-žlutého oparu, který ti nepříjemně zkracoval dohled. Proto jediné co jsi zjistil byla ztráta dalších dvou soupeřů, jednoho zabraka a jedné dívky, kteří nyní leželi na louce vedle prvního zastřeleného a což jsi věděl už dříve, neboť ozvěna jejich smrti se nesla Sílou.
Smradi, máte pět hodin. Tak se připravte! Na smrt!
Zazní náhle džunglí známým a nyní jasně posměšným hlasem, utichnou poslední salvy střelby a okolím se rozhostí hluboké ticho, jen sem tam narušené zvukem nějakého místního živočicha. Po chvíli si však uslyšel i jiné zvuky, byl to hovor povědomích mladých hlasů nedaleko od tebe, jež se navzájem dost neopatrně svolávali.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Stále ještě udiven vlastními pokroky v užívání Síly jsem se vydrápal do větvoví jednoho z velkých stromů, kde jsem sice neměl tak dobrá rozhled, jak jsem očekával, ale pro tuto chvíli jsem se cítil v bezpečí. Na chvilku jsem si proto vydechl a hodlal si trochu odpočinout z předešlého šoku a stresu, abych načerpal Síly k přežití a překonání této zkoušky. V té chvílí jsem měl tedy čas zapřemýšlet nad tím, co se tu vlastně může dít. Moje vnímání Síly bylo až neuvěřitelně dobré, to jsem přičítal planetě, o které jsem sice nic nevěděl, ale vzhledem k tomu, že se mě tu snaží oddělat a ani nevím, co mám dělat, tak jsem ji už teď neměl moc rád. V Síle jsem vycítil čtrnáct uživatelů, což byl poměrně konkrétní počet. Mých kolegů bylo v momentě přistání jedenáct, teď se počet zredukoval přibližně na osm, což značilo, že zde bude okolo dalších čtyř uživatelů temné strany Síly o nějakých vojácích ani nemluvě. I při tomto přemýšlení jsem cítil strach, protože bez světelného meče jsem si nebyl tak moc jistý a když jsem ani nevěděl, co je cílem téhle mé zkoušky, neměl jsem moc dobré vyhlídky na přežití.

Z přemýšlení mě vytrhl poměrně velký hluk, kteří dělali moji kolegové někde dole na zemi. Nehodlal jsem za jejich hloupost položit krk, ale na druhou stranu by spolupráce s nimi mohla být přínosná. Nechtěl jsem však opustit svůj úkryt a jít dolů na zem, protože bych se tím stal stejně lehkým terčem jako ostatní. Proto jsem se raději rozhlédnul po stromech a jejich větvích, které byly směrem, ze kterého jsem zaslechl ostatní. Hledal jsem způsob, jakým bych se mohl pohybovat větvovím nejlépe tak, abych nespadl a nenadělal příliš mnoho hluku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Tvůj rozhled po okolních stromech ti naskýtal hned několik příležitostí k relativně bezpečnému přesunu, kterých jsi ihned využil. Na podobný postup jsi nebyl zvyklý, proto jsi postupoval pomalu, prvních několik stromů jsi zdolal v podstatě přelezením z větví jednoho na větve druhého, ale poté začali stromy ve směru odkud přicházelo nejvíce hlasů tvé skupiny řídnout a ty jsi byl nucen k jejich zdolávání použít i skoků. Vyplácelo se ti to, až do chvíle kdy ti při jednom doskoku uklouzla noha a i přes všechnu tvou obratnost jsi se řítil k zemi. K tvému štěstí byl onen strom dosti košatý, což tvůj pád zmírnilo a tebe tak uchránilo od těžších zranění, ale zároveň to také udělalo patřičný dojem na ostatní učedníky, na něž jsi málem spadl a kteří se po tvém dopadu shlukli kolem tebe.
Místní opice jsou ale ošklivý.
Pronesl se smíchem Gir, k němuž se okamžitě přidali ostatní svými výbuchy smíchu.
Tak dost, nechte ho být! Je naživu, to je víc než některý z nás!
Ozvalo se náhle dívčím hlasem a z davu se k tobě prodrala asi třináctiletá Togruta, která ti podala ruku.
Jmenuji se Nima Jab a ty jsi Mosad, že ano? Není ti nic?
Byla o něco vyšší než ty, ale především kvůli jejím rohům, které se už začínali formovat a měli úžasný sytě černý vzorek. Nimin proslov také udělal své a v dolíku pod stromy v němž jste nyní byli se rozhostilo ticho. Z většiny tváří i těch největších chvastounů jsi vyčetl strach, který jsi cítil i ze vzduchu, který byl nasycený vodou a tudíž ti pomáhal v empatických silách tvé rasy.
Tohle nemůžou myslet vážně! Vždyť jsme děti!
Prolomil po chvíli ticho jeden z lidských učedníků.
Nejsme děti! Jsme Sithové! A tyhle to berou smrtelně vážně.
Opravil ho Gir.
Otázka je co s tím budeme dělat!
Nadhodil Gir vzápětí, načež se rozhostilo opět hrobové ticho.
Měli bysme zjistit proti čemu jdeme a udělat si plán.
Řekla nakonec Nima a s pohledem upřeným na tebe dodala.
Já vím, že po nás střílelo šest vojáků, ale myslím že jich je tam víc. Co jsi tam odtud viděl ty?
Chvíli počkala na odpověď a pak pokračovala.
Myslím že nám zbývá tak čtyři a půl hodiny, měli bychom se rozhlédnout po zbraních a úkrytu.
Na tvářích ostatních se objevilo zděšení.
To s nima chceš bojovat?!
Ohradil se prudce a hlasitě Gir.
Ano, nechci se nechat ani zabít ani uštvat!
Odsekla mu Nima.
Tak s tím se mnou nepočítej, náno bláznivá.
Dodal Gir a udělal několik kroků stranou, jasně sdělujíc ostatním aby si zvolili svou stranu. Většina tak udělala a po chvilce se vaše skupina rozdělila na dvě, mezi nimiž jsi stál ty a Tum Lo, Zabracký učedník s nímž jsi se docela dobře znal z výcviku boje mečem. Na straně Gira stálo pět učedníků, zatímco za Nimou stála pouze Une-Femi, Cereanská učednice která ti nejednou způsobila těžká zranění při výcviku boje beze zbraní. Pohledy obou skupin se nyní upírali na vás dva a vaší volbu, nebo spíše tvou volbu, neboť Tum ti dal jasně najevo svou nerozhodnost tichým zašeptáním.
Tak nevím, bojovat je šílenost, ale Une blbosti nikdy nedělá, to vím jistě. Rozhodni ty Mossde, já pudu za tebou.

--------
Vol moudře a opatrně, je to dost kritická volba pro tvou budoucnost.
PS: Jen tak mimo, ve jméně jsem se překlepu nedopustil.
Omlouvám se za chybku v přepočtu a děkuji za upozornění.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Dopad na zem sice nebyl nikterak příjemný, avšak alespoň jsem byl naživu. Po Girově hloupé poznámce jsem měl sto chutí zakroutit mu krkem, ale vzhledem k tomu, jak jsem byl z pádu otřesený, jsem pouze zasyčel varování.

Děláte bordel, že by vás slyšel i polohluchej veterán na vozíku!

Za podporu, které se mi dostalo od dívky, kterou jsem sice moc neznal, ale přesto se nyní zdála jako vhodná spojekyně už jen proto, že dokázala utišit ostatní, aby nepřivolali vojáky nebo co by bylo ještě horší, nějaké další uživatele Síly. Chytil jsem Niminu ruku a s její pomocí se vyhoupl na nohy. Následně jsem se ji podíval zpříma do očí, jak jsem měl ve zvyku, když jsem chtěl někomu dokázat, že ho považuji za rovnoceného partnera a poopravil jsem ji.

Díky. Jmenuju se přesněji Mossd, ale to je teď celkem fuk. Jsem v pohodě, i když jsem neměl v plánu sem sletět.

Po těchto několika slovech jsem se obrátil na ostatní a když začala znovu jejich konverzace, jenom jsem mlčel a poslouchal až do doby, než se mě Nima přímo zeptala.

Hm, no viděl jsem, jak sejmuli další dva z nás, jinak toho ale nebylo moc vidět. Každopádně jsem cítil čtrnáct uživatelů temné strany Síly, takže kromě vojáků, jestli tu tedy jsou, tu jsou i nějací další uživatelé Síly kromě nás.

Řeknu vážně a pokývám hlavou. Dále si mlčky vyslechnu hádku Gira a Nimy a následné rozdělení "sil". Potom, když se mě můj známý Tum zeptá, jak budeme dál postupovat, zamyslím se a potom pronesu svou řeč ke všem zůčastněným.

Jenže jde o to, nač nám zbývají ty čtyři a půl hodiny. je otázka, jestli stačí přežít a potom si nás zase vyzvednou nebo zda se máme někam dostat nebo dokonce zlikvidovat svoje protivníky. A to vám říkám, když neuděláme to, co se od nás očekává, tak nás tu ty svině klidně nechaj. Jestli máte někdo v plánu utíkat nebo se někde schovávat jak krysy a doufat, že vás nenajdou, tak se mnou určitě nepočítejte. Jsem pro to, abychom bojovali a také zvítězili! Čím více nás ale zůstane pohromadě, tím větší máme všichni šanci přežít. Moje rozhodnutí je však jasné. Chci vyhrát a přežít a proto se připojím k Nim.

Kouknu na Tuma, jestli souhlasí, ale potom hned udělám několik kroků, abych se dostal do nepočetné skupinky dívek Nim a Une, u které jsem věděl, že je velice dobrá v boji bezezbraní. Stejně tak Tum byl dobrý bojovník a byl jsem si jist, že ani Nima nezaostávala, tudíž bychom mohli vytvořit dosti silnou čtveřici na přežití.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Tum se na tebe podíval s neskrývanou úctou, jaké byl jen schopen, což od někoho jako on vypadalo dost legračně a několika kroky se připojil k vaší skupině. Gir naopak z tvého proslovu nebyl nadšený ani trochu, sice jsi od něj na moment ucítil zaváhání a možná i souhlas, ale na sobě nedával nic znát.
Jste blázni! Všichni tu zařvete a mě to bude fuk. My půjdeme tudy, co nejdál od těch parchantů, směrem kam letěl ten šrot co nás sem dovezl.
Hrdě vysvětlil svůj plán a ostatní z jeho skupiny se s posměšnými pohledy vydali za ním oním směrem. Kousek od vás na pomyslné hranici hustého porostu se ještě otočil.
Tak co jdete s náma?
V odpověď mu, udělala Nima krok vpřed a klidně až chladnokrevně řekla.
Ne, ale vy si dávejte pozor. Dobře vám radím.
Místo odpovědi se jí od Gira dostalo jen mávnutí rukou a spolu se svou skupinou zmizel do džungle.
"Dnešní lovnou kořistí jste vy! Kdo přežije vyhrál, tak je to prosté!" to říkali.
Ozvala se náhle Une.
Kdo přežije. Ne, jestli přežijete, nebo kdo z vás přežije. Kdo přežije! To říkali.
Jak ti pomalu docházel obsah jejích slov, začali se ti svírat vnitřnosti úzkostí.
Ano tohle není lov ale boj o přežití!
Vyřkla po chvilce rozhodně Nima, něco na co jste všichni mysleli.
A až to Gir a ti pitomci zjistí, tak nechci bejt u toho. No nic máme málo času, měli bysme se pohnout. Navrhovala bych se porozhlédnout po těch zbraních a okolí, co vy na to?
Dodala na konec.
To čekáš že najdem někde ve křoví světelnej meč, nebo jak jako zbraně?
Projevil svou obvyklou "inteligenci" Tum, čímž si vysloužil neuvěřitelně stupidní pohled od vás všech.
Prosím tě dohlídni na tohohle chytráka než ho kopnu.
Řekla ti po chvíli Nima, když pochopila o čem to Tum mluví a dostatečně se vysmála.
Já kopnu tebe, vo co de?
Bránil se výhružně Tum a s nechápavým pohledem se otočil k tobě.
No nic my půjdeme tudy a vy tamtudy, sejdeme se tady tak za dvě hoďky. Myslím, že ty víš co hledat.
Pronesla k tobě nakonec Nima a ukázala vám směrem k poli nějakých poloprůhledných koulí, které asi byly jedním ze zástupců místní flory. Sama se poté vydala v doprovodu Une opačným směrem ke skupině vysokých stromů.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Gira už jsem dál radši nijak nekomentoval a když zmizeli dál v džungli, byl jsem celkem rád, i když jsem si uvědomoval, že kdyby nás bylo víc, mohli bychom lépe bojovat. Na druhou stranu takhle je možnost, že lovci půjdou nejdřív po nich a nám se bude dařit se jejich zraku vyhýbat do doby, než je budeme chtít zlikvidovat. Dalo by se tedy říct, že Gir by mohl být dobrý k odlákání pozornosti zvláště proto, že on a jeho kumpáni byli nejhlučnější z nás všech.

Zdálo se, že Nim se ujala role vůdkyně a mě to v této chvíli ani nijak nevadilo. Její návrh jsem respektoval a sám jsem měl podobný názor, protože bylo jasné, že holýma rukama se bojuje o něco hůř, než čímkoli jiným. Tumova poznámka mě rozesmála jako všechny ostatní, ale snažil jsem se smích skrývat, protože Tum patřil mezi několik mých "přátel". Tím, že byl trochu pomalejší v myšlení byl důvěryhodnějším než mnozí jiní a navíc byl velice dobrý s mečem, což se mi taktéž líbilo.

V pohodě Tume, pojď, půjdem najít něco jako zbraně.

Mávnul jsem rukou za jejich roztržkou a obrátil jsem se směrem, kterým nás Nim vyslala a vyrazil jsem kupředu. Rozhlžel jsem se po okolí a snažil jsem se pohybovat co nejtišeji, abych zbytečně nepoutal číkoli pozornost. Rozhlížel jsem se po věcech, které by mohlo být požitelné k boji. To samé jsem naznačil Tumovi.

Pojď za mnou a hledej něco, čím bys vojáka fláknul po hlavě tak, aby ho to odrovnalo a aby se to při tý ráně nezlomilo. Nebo třeba něco dost tvrdýho, co by se dalo po někom hodit a kdyby to bylo ostrý, tak by to nebylo špatný.

Vysvětlil jsem mu, co má hledat polopaticky, aby se nepídil po světelných mečích ve křoví, ale účelně mi pomohl splnit zadání úkolu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Pomalu a opatrně jste procházeli hustým porostem, až jste se přiblížili k poli neznámých rostlin vypadajících jako poloprůhledné asi dvoumetrové koule. Tum se na tvé vysvětlení tvářil trochu kysele, ale protože pochopil jeho obsah nic nenamítal. Po chvíli dokonce odběhl kamsi do hustého křoví opodál, odkud se následně začaly ozývat nemilé křupavé zvuky doprovázené vrčením Zabraka, když se po chvíli vynořil držel v rukou něco jako obří rudé trny. Každý z nich měřil přes metr a jak jsi ohmatem zjistil byl velice tvrdý a ostrý.
Myslel jsi něco takovýho?
Okomentoval svůj nález nedůvěřivě.
Možná by s tím šlo někoho podříznout, nebo tak něco.
Dodal naprosto zbytečné vysvětlení Tum. Ty jsi měl trochu méně štěstí a nalezl jsi pouze liánovitou rostlinu s velice pevnými šlahouny, které jsi se rozhodl donést, coby alespoň nějaký úlovek. Zdálo se že vše na této planetě je obrovské, už jen podle několika ohromných růžových hub jež jste minuli na průzkumu. Asi po hodině pátrání jste se rozhodli k návratu oklikou, aby jste propátrali co největší oblast. Když už jste byli téměř zpět v dolíku a ty už jsi začínal být trochu rozmrzelý ze svých nálezů, se na tebe konečně usmálo štěstí. Nebo přesněji jsi o ono štěstí zakopl, byla jím jakási "skořápka" velikosti a podoby solidního štítu, jejíž hrany byly snad ještě ostřejší nežli Tumovi ostny a která alespoň podle názoru tvého kotníku byla jednoznačně hodně tvrdá a navíc velice lehká, jak jsi zjistil, když se ti jí podařilo vytáhnout celou ze země. Vypadala trochu jako krunýř nějakého živočicha, ale v tomhle světě to mohlo být cokoli.
Když jste se vrátili na "shromaždiště" vaše společnice na vás již čekaly a vypadaly velice nadšeně z vašeho návratu i když vám z plánované doby průzkumu ještě jistě kus zbýval.
Už jsme se báli.
Hned na vás vyhrkla Nima a když viděla vaše nechápavé výrazy s úsměvem dodala.
Koukám že máte víc štěstí, než si umíte představit.
A s těmito slovy vytáhla z pod několika velkých listů, jež sem nejspíše s Une přinesli něco co ti vyrazilo dech a nahnalo husí kůži. Tvé znalosti anatomie totiž dokázaly naprosto bezpečně identifikovat lebku Acklay, jíž nyní Nima svírala v rukou.
Tak co, co jste našli, teda krom... tohohle.
Ozval se klidně Tum, který evidentně neměl tušení co to Nima drží.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Naše hledání "zbraní" proběhlo bez problémů a navíc s poměrně dobrým výsledkem, tudíž jsem se vracel zpět na shromaždiště v klidu a celkem pyšný na naše nálazy. Jak se ale ukázalo, Nim s Unou nás překonali, alespoň co se děsivosti týká.

K sakru! Doufám, že tady někde tu bestii nepotkáme, protože to by potom byli vojáci tím nejmenším problémem. A našly jste ještě něco zajímavého, čím bychom vojákům mohli nakopat prdele? My toho máme celkem dost.

Odpověděl jsem a ukázal jim, co jsme ukořistili my. Následně jsem čekal na Niminu reakci a nějaký další plán, protože jsem tak moc dobře nevěděl, jak teď najdeme vojáky, abychom jim nakopali zadky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Na tvou otázku se ti dostalo hned několika odpovědí, takřka ve stejnou chvíli. První přišla od Tuma.
A co to jako je?!
Ihned následovaná Une,
No my máme jenom tady zubatce, ale skoro celýho,
načež zpoza listů vytáhla kostru klepeta Acklay,
pár klacků, a tenhle pil, což je sakra dobrý paralitikum.
Doplnila Une výčet nálezů, které před vás rozložila a podle smíchu Nimi a kyselého úšklebku Une při její poznámce o pilu ti došlo, že tato zbraň je již "ozkoušená". Tum mezitím, i když bystře poslouchal vše kolem, něco kutil na dvou ostnech s pomocí ostrého kamene, provazu a jedné z rovných klád které přinesli Une s Nimou. Po chvíli s vítězným pokřikem a širokým úsměvem pozvedl svůj výtvor, který by se asi dal charakterizovat jako kříženec dvojbřitého meče a nanuku. Ale jak brzy dokázal na nedalekém křoví alespoň tu první část splňoval dokonale.
Tak co vy na to? Tohle by mohlo zabrat.
A s hrdým výrazem se pustil do dalších "konstrukcí" za vašeho užaslého zírání. Po chvíli se pod jeho rukama zrodily dva dost silné luky, kostěné kopí z několika zubů Acklay, několik ostnových nožů a dva štíty z tvé skořápky a klepeta Acklay. Nakonec jen okomentoval vaše nevěřícné pohledy s křivým úsměvem.
No možná nejsem nejchytřejší, ale zabít se nenechám a když vím co mám dělat tak si většinou nějak poradim.
Po chvíli obdivování Tumových výtvorů se ujala slova Nima.
Tak to vypadá, že jsme připravený líp než jsem čekala, takže se do toho asi dáme. Jinak co se plánu týče, tak bych...
Nimina slova se náhle ztratila v něčem mnohem důležitějším a nebezpečnějším, prudce jsi vyskočil na nohy a hltavě naslouchal Síle, po níž se k tobě linuly výkřiky bolesti, strachu a smrti, jasně jsi cítil jak jedna po druhé mizí tečky životní Síly ve vašem okolí. Nebylo nijak těžké určit komu patří, jedinou otázkou která se nyní podbízela bylo co nebo kdo se stal jejich popravčím.
Co je s tebou?
Protnul náhle Nimin hlas onu děsivou scénu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“