NikanaHtaed EmOwalker (výcvik pro Mandalorian)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

NikanaHtaed EmOwalker (výcvik pro Mandalorian)

Příspěvek od Atalon »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Od tvého přijetí k řádu uběhli již dva týdny a už se ti svým přístupem ke světu podařilo vytočit snad všechny mistry, což by nebyl problém pokud by se alespoň jeden z nich neměl stát tvým učitelem. Ono i tvé přijetí bylo poněkud diskutabilní a bylo jasným příkladem, že Mistr Skywalker nikdy nad nikým neláme hůl. Ale nyní jsi stál před dveřmi sálu v němž se Mistr Skywalker a pár dalších radilo co s tebou, asi po půl hodině se líně otevřely dveře sálu.
Nikanoi.. Nikanetade... Nika... Ty tam na chodbě pojď dál.
Když jsi vešel uviděl jsi skupinu šesti mistrů, jež se nyní na tebe se škodolibým pohledem usmívali, Mistra Skywalkera a další dva mladší muže.
Ale no tak!
Okřikl Mistr Skywalker pohledy mistrů kteří se je pokusily zvážnit.
Milý padawane, dlouho jsme rozmlouvali o tvém budoucím výcviku, neboť si mnozí zde mysleli, že pro tebe nejsou vhodnými učiteli a tak jsem nakonec zvolil cestu pro nás trochu nezvyklou, leč ve starých dobách běžnou. Toto je Jerec Gast, tvůj nový učitel.
Pokračoval Mistr Skywalker a rukou pokynul na jednoho z mladších mužů. Byl to asi dvacetiletý člověk, oblečený do hnědého dlouhého značně ošoupaného kabátu s lehkým blasterem a světelným mečem u pasu, který nyní udělal krok vpřed a lehce se uklonil.
Rád tě poznávám.
Pronesl nadšeně a nechápavě se podíval na mistry, kteří po těchto slovech vyprskli smíchy, za což se dočkali kárného pohledu Mistra Skywalkera.
Tak, teď se seznamte a co nejrychleji začněte s výcvikem. My zde máme ještě co probírat.
Mistrův rozkaz k odchodu byl decentní, přesto jasný a během momentu jste se octli zpět na chodbě před sálem.
Tak, mé jméno je.. a nojo to už vlastně znáš, no říkej mi Jerci. Tak jinak. Jsem tvůj nový... a kruci, to už taky víš. No zkrátka teď tě budu učit zacházet se Sílou a světelným mečem.
Řekl nakonec Jerec, tázavě se na tebe podíval a dodal.
A teď mi něco řekni o sobě, například jméno, nebo co by ses chtěl učit, teda především. No pochop, jestli spíš Sílu nebo boj mečem a tak, no chápeš. Že jo.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Yavin, hnusný měsíc, Skywalker, nezodpovedný dědek, ostatní studenti jsou tupé oběti konzumu... Čekání, čekání a čekání, hnsný jídlo z kantýny a depresivní budovy, čekání, čekání a čekání, hnusný jídlo a depresivní krajina, čekání, čekání a čekání a první nasraný učitel. Takhle uběhl první den a druhá den jsem si vedl obdobně... Po dvou týdnech jsem konečně někoho dostal. Po DVOU dlouhých týdnech! Což mi nastiňovalo, jaký význam přikladá Skywalker novým studentům. DVA týdny, za tu dobu by má loď přeletěla celou galaxii z jednoho konce na druhý. Kdybych to tušil, podal bych si přihlášku, cestoval po galaxii a pak se vrátil těsně před touto akcí...
říkal jsem si, když jsem čekal na audienci u toho, kdo nás má vést. Ovšem, svým přístupem si u mě sympatie nezískal. To ani náhodou...
Nikanoi.. Nikanetade... Nika... Ty tam na chodbě pojď dál.
ozve se "šéf" zevnitř
Oh, ani není schopen přečíst mé jméno... I have bad feeling about this...
vejdu a tam "šéf", pár otroků konzumu, co si říkaj mistři a nějaký unknow's, z nichž jeden hnědých hadrech, no aspoň že mu ta barva sedí... ahnědá je lepší než pastelová. Většina se nepříjemni ksichtila a "šéfovi" se nějak nedařilo působit autoritativně...
S touto akademií to nedopadne dobře
I "šéfík" začal mluviti ke mně, zdůraznil že jsem specifický, za což mu tleskám, když to poznal teprve po dvou týdnecha přihodil mi učitele, toho v hnědém
Rád tě poznávám
řekl mi můj lektor a já si jen řekl
Oh, my holy Ewok... to jsem to s ním teda vyhrál
načež si šéfik opět nedokázal udržet autoritu a vykázal nás ven, nás, co jsme se ničím neprovinili. Nás, co jsme slušní, ale ty co ne si nechal... ale ať si šéfik dělá co chce, mě je to buřt a následovál jsem lektora svého ven, kde mě oblažil svým proslovem
Hmm, nějak zapomíná, lektor... ale nikdo není dokonalý. Šéfík, ani on, stejně jako ti ostatní otroci konzumu. Ale ti se nepočítaji, to jsou blázni. Všichni až na mě, protože jen já jsem EMO.
svůj proslov zakončil tím, že se mě zeptal na jméno a já jsem šel málem do kolen...
Já dostal unkow's jen proto, že byl pryč po celou dobu, co jsem tu já a nestihl jsem s ním žádnou debatu. Co je to za mistra, když místo učení poletuje po venku? Oh, to jsem to s ním teda vyhrál a neboj lektore, tvůj monolog jsem pochopil až moc dobře...
silně jsem vydech a odfoukl si tak bohužel na chvíli patku z čela a tak jsem vytáhl hřeben, abych si ji mohl upravit.
Vskutku bychom se mohli trošku,
kladu důraz na trošku,
více seznámit. Jsem EmOwalker, EmOwalker NikanaHtaed, slibný a učenlivý padawan, což zajisté poznáš na vlastní kůži. V síle mam slibné základy a ty mě dovedly až sem. V nesilových profesích jsem zručný převážne v technických směrech a stylingu a to že jsem dostal vás je...
chvíle přemýšlení, kterou hlášku použit
naprosto skvělé a věřím, že si budeme rozumět
říkam lektorovi, když se češu a když skončíms česáním, vytáhnu zrcátko a zkontroluju svůj vzhled...
hmm, barva ujde, ale ta fixace... to bude chtít gel... a co je toto? safra, budu si muset zkontrolovat piercing, zdejsi klima mu nevyhovuje, blbý měsíc...
vytáhnu tubičku s gelem, trošku si napatlám do ruky a pevně doufám, že se mi naň nepřilepí hafo hmyzoudních zmetků, což by bylo dost depresivní a ponuré, a zařnu si upravovat vlasy
A jestli chci meč nebo sílu nevím, já jsem s mečem nikdy nic nezkoušel, já mám svoji sekyru, vibrosekyru...
a když si upravím vlasy gelem ukážu mu sekyru co se mi houpá na opasku
myslíte, že meč bude lepší než sekyra? Přece jen dáva sekyra více bodů do imige, tuším že plus tři, nebo to už neplatí? Víš, co jsem tady, jsem nějak mimo galaktický styl...
zeptám se lektora a přemýšlím, co by pro mě bylo výhodnější.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Jerec se na tebe celou dobu koukal a nic neříkal, akorát se usmíval. Když jsi dokončil svůj výklad, usmál se ještě víc a narozdíl od tří předchozích mistrů, řekl s klidem.
Hm zajímavé jméno, vadilo by ti kdybych zůstal u EmOwalkera? Nikana... Htaed je sice pěkné ale trochu krkolomné, samozřejmě jestli u toho chceš zůstat, nu je to tvé jméno. Co se meče týče, tak bych to řekl asi takhle. Jestli je vibrosekyra za plus tři body tak správný světelný...
s velkým důrazem na světelný,
...meč je nejmíň za plus deset. A můžu to dokázat jestli chceš, stačí když se mnou půjdeš do tréninkové haly.
Jerec se na tebe široce usmál se spikleneckým výrazem.
Tak co říkáš? Jo a potom by jsme se mohli mrknout do hangáru, mám tam loď a při přistání jsem trochu štrýchnul do jednoho rezlýho YV-čka a chtěl bych zjistit jak moc.
Tato zpráva tě zaujala podstatně víc než ty předešlé, neboť tvá loď byla po tvém přijetí k řádu samozřejmě přesunuta do hangáru praxea a odpovídala i popisu.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Fajn, další Jedi co si nezapamatuje moje jméno. Jo, NikanaHtaed EmOwalker je moje jméno, tak mi ho neošoupej. Bude lepší, když budeš používat jen jednu část, ta druhá alespoň nestratí na lesku, že ji vyslovuje neEMO.
myslím si, sotva mě lektor oblaží první větou své odpovědi. Pak se začal věnovat mé výzbroji a já, který ví, že +10 je více než +3 a navíc si to zdůvodil matematicky {[(+3-10<0) V (-3+10>0)]->[(10>3 ) V (3<10)]} a okamžitě jsem věděl, že meč bude přece jen lepší. Přece jen je rozdíl když dostanu do módní police za doplňky 3 body a nebo 7. Tímto podotknutím bylo rozhodnuto, že trošku změním svoji vizáž. Přece jen, život je změna a ač mi vibrosekyra sloužila dobře a mám k ní citový vztah, jsem nucen ji opustit, ale sakra těžko to přenesu přes srdce.
*fňuk*
povzdechnu si a mám co dělat, abych se nerozbrečel
Má sekýýrááá
loučím se s ní v duchu a pak lektor cosi prohodi o návštěvě tréninkové haly, což sem vypustil z hlavy, ale pak řekl cosi o nabouraném YV-čku, zrezlém. Tož jsem se narovnal a napočítal jsem do tří, abych lektora nepraštil
Heh, lektor, co neumí pilotovat? I have bad feeling about this... Nemá být ve spojení se sílou permanentně? Rozbít někomu loď a svoji taky... tak moment... moje loď není rezavá
Nejdříve bych zašel do hangáru, podívat se jak vy nedokážete upilotovat svoji loďku
řeknu lektorovi, když popadnu dech klidným hlasem
A je mi líto toho neznámého,co jste mu škrábl jeho loď. Nedoufám snad marně, že mu tu škodu zaplatíte, že ne? Sice podle tónu vašho hlasu si myslím, že to má být narážka na moji loď, ale moje loĎ není rezavá.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Jerec se na tebe podíval i přes tvou kritiku veselým pohledem a s kyselým úšklebkem podotkl.
No chtěl bych vidět tebe jak učebnicově přistáváš když tě mlátí bothan do hlavy francouzákem. A s placením bych nepočítal, už jen proto že nemám čím, ale opravu zařídím rád pokud bude třeba a pokud bude komu. Jen mu do tý lodi při ní možná nainstaluju permanentně i toho bothana. A narážka to trochu byla protože tady mají něco podobnýho pokud vím jen dva lidi, takže je šance dost vysoká. A rezlí jsou obě, rozdíl je jen jak moc.
Poté se s klidem vydal vstříc hangáru, bohužel přesně tomu kde byl ukotven tvůj EMO. Cesta chvíli trvala a Jerec vypadal celou situací pobaveně, nakonec dodal.
Když už tu tak šlapem, tak se můžeš na něco zeptat a pokud nemáš na co tak se zeptám já. Když jsi nosil ty super vibrosekyru, už jsi ji někdy použil... v boji myslím. Zajímal by mě tvůj styl, abych měl na čem stavět. Nebo co ti na tom čem nevyhovovalo, meč je sice super elegantní a super krásný ale pořád si hezčí když jsi v jednom kuse. A pokud vím tak být vejpůl z vnitřnostma všude okolo zrovna není v módě, proto by nebylo ke škodě se sním i naučit zacházet, nemluvě o tom že správný finty můžou vypadat vážně skvěle.
Jerecův nenucený tón a pobavený úsměv ve tváři stále svítil na všechny strany a vůči tvým kritickým poznámkám se zdál totálně imunní.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Lektore, ten bothan tam byl nutný? Co vím, tak žadný stroj na bothany nelítá. Jsou snad naše stroje vyjímkou? A nechtěl byste mi o naších strojích říct ještě něco?
zeptám se svého lektora, při jeho zmínce o bothanovi.
Každý, kdo mlátí za letu pilota do hlavy je blbec a každý bothan je blbec, když to sečtu tak mám ve výsledku dva blbce, a dva blbci tvoří debila. A pilot, který si při přistání nechá u sebe debila je blbec. U hvězd, kam sem se to dostal...
myslím si a uznale přikyvuji hlavou na každou z lektorových vět, dokud se lektor nedostane k tomu, že nemá čím zaplatit
Ehh, lektore, oni vám neplatí?
zeptám se jej nevěřícně. Protože když je život jedie oběť, neměl by za ní taky něco dostávat? A když je neplatí, z čeho budu platit své hadříky a šminky?
Naše učení má pravdu, galaxie není příjemné místo pro život...
povzdechnu si, ale lektor mi nedá čas na vstřebaní dojmů. Už zas se mě na něco ptá. Prej "bojové zkušenosti" a "není in", případně cosi o fintách.
No, já si sekryou převážně krájel chleba a nebo se holil. A když došlo na boj, tak mi stačilo rychle a zběsile máchat před sebe a bylo vymalováno. A to myslím jak obrazně, tak doslova
pousměju se, když si vzpomenu na pár věcí z minulosti.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Na tvou zmínku o bothanovi se Jerec zakřenil, tedy víc než doposud.
No nutný tam byl. A co se lodí týče tak máš pravdu že žádná loď na bothany nelítá...
bohužel.

Dodal s lehkým povzdechnutím.
Ale brzy zjistíš, že zvlášť tady na akademii hodně lodí lítá pro bothany.
Úsměv v jeho tváři se při těchto slovech zkřivil do sarkastického úšklebku, nicméně pokračoval v konverzaci. Na tvou otázku ohledně platu se trochu zasněně zahleděl do prázdna a pak klidně odpověděl.
Cesta Síly je cestou poznání a pochopení vesmíru a života.
Poté se na jeho tváři objevil opět onen nicneříkající úsměv který měla takřka pořád a pokračoval.
Což znamená že v podstatě ne. Credity je věc co tady uvidíš tak zřídka že když ano tak si je vyfoť na památku, často to nebude.

Zvláštnějšího spektra výrazů se ti od mistra dostalo ve chvíli popisu tvého stylu užití sekery, nakonec se ale přeci jen odhodlal k reakci.
Koukám že si sem doletěl z dost milých koutů Galaxie, připomeň mi pokud se dožiju odpočinku ať se tě zeptám kde jsou a přestěhuju se tam. No až skončíme s obhlídkou tak ti něco ukážu a pak si promluvíme o výcviku s mečem.
Řeč si naplánoval téměř perfektně protože při jejím doznění jste vešli do hangáru. Jerec se hbitě vydal ke své lodi a tobě velice rychle došlo jak mohl "trochu štrýchnout" do něčí lodi. Jerec byl totiž vlastníkem transportéru třídy Bantha, který měl podle všeho dost co dělat projít hangárovými vraty. Při pohledu na tuhle opancéřovanou banthu jsi upřímně zalitoval toho do koho drcnul, protože nebylo pochyb čí loď ono drcnutí odnesla víc, o to horší bylo že jsi jím mohl být právě ty. Ohromné úlevy se ti dostalo až po chvíli kdy jsi mezi dost naskromno uskladněnými loděmi na boku hangáru zahlédl jedno z předních ramen EMO. Jak se ukázalo byl jsi ten šťastnější ze dvou majitelů, narozdíl od nějakého mistra alespoň jak vyplývalo s Jerecova komentáře celé události.
Kruciš tak to bude starej mistr Lenotah fakt šťastnej až se vrátí.
Mistr Lenotah, podle všeho majitel oné drclé lodi, bude jisto-jistě velice nadšený, protože ono drcnutí na první pohled ustřelilo levé přední rameno jeho lodi a nějakým nepochopitelným způsobem jí podetlo jednu z přistávacích noh, o možném množství dalších poškození ani nemluvě.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Sposta lektorových slov jde mimo mě. Krom pár zmínek létaní pro bothany
Jediové jsou cosi jako bothanští kurýři? Když jste zmnil to létaní pro ně, kolik to nese?
zeptám se lektora s nehryným zájmem v hlase a jsem připraven v duchu počítat. Ono odpočítat náklady na cestu jako palivo, poplaty a servis, a odečíst moji mzdu a dostat se k hodnotě kolik chci aby mi na konci cesty zbylo opravdu není jen tak. Mé nadšení však lekor zchladil hláškou o tom, že kredity jsou tady opravdu zvláštnost.
Hej, to je teda naprostá zhovadilost. Todle teda v náborových plakátech nebylo! Byly tam hrdinské činy, obdiv obyvatel galaxie a zmínka o večeří s nejakou kočnou jménem Jaina Solo, případně Mara Jade pro ty starší. Ehm, a nevíš kde je tady pořadník pro ty večeře? Rád bych si svou "odměnu" vybral. A už se na Maru těším, na tom videu vypadala prostě k sežrání.
řeknu poněkud kousavěji a více rozhněvaně, než se na jediho sluší. Ale zároveň je třeba mít na vědomí, že se nesluší, aby novým jediům lhali a aby dřel bídu s nouzí. Lektor mi neodpovídá, stále se věnuje svému monologu o tom, jak je příjemný kout galaxie odkud pocházím a když se zastavíme u nějakých dveří a skončí, odpovím mu, že pocházím z pěkné díry. On ty dveře otevře a já se ocitám v jediském hangáru.
Tak to je ku*va, ale fakt KU*VA velký
pomyslím když uvidím ten velkosklad. Sem by se nasoukal i VSD, i když kvůli těm titěrným vratům nevím. Dívám se po rozlehlé hale a říkám si
Prej žádný prachy, to jistě, když si staví takový kolosy.
Okamžitě hledám svůj frachťák a ANO. Našel jsem ho a nepoškozen.
HAHAHA, tůdle nůdle, můj je v poho...
říkám si vesele a pa ksi všimnu co provedl tomu druhému frachťáku
No ty krá*o, cos to udělal? Vrať okamžitě pilotní licensi... počkej, máš ty ji vůbec? Jak tak koukám, dost o tom pochybuji. Svůj frachťák mám celkem dlouho a nechovám sek němu nijak šetrně, ale takhle ho dokázat zmrvit? Ses drbal za pilotáže na koulích nebo co? Hey, moment, co tam pak dělal ten bothan? Ééééé, brrr, radši ani nemyslet.
kritizuju v duchu lektora a otřesu a pak uvidím čím že to letěl.
Heh, menší stroje asi došly, nebo už se nedělaj?
případně
tím si lektore něco kompenzuješ, ne?
Tyto hlášky se mi derou na jazyk, já však řeknu něco jiného
No ty vole... ehm, lektore, kde jste k tomu přišel? To chci taky!
Hmmm, velký a mocný jedi ve velkém a mocném raketoplánu. To bych si nechal líbit. Jak velkou má asi kapitánskou koupelnu?
Dostat toto monstrum do svých pracek, bez bothanů a kdyby se mi vydařilo rande s Marou, byl bych sakra štastnej. Jo, bejt jediim má i své výhody.

Doufám, že sem trefil dobře rok a Jaina není nějaký tříleté batole, případně se ještě nenarodila....

No moc ne, jde o to kolik by ti mělo být? Když se narodila tak ti bylo zhruba 19, takže pokud chceš večeři s kočkou a mimo EMA nejsi ještě pedofil, bylo by ti přes třicet a Akademie byla rok na kusy.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Yavin 4, Jedi Praxeum:

Jerec se nezaujatě podíval na tvou loď a poté na svou.
No nevím, mě se víc líbí lodě co něco vydrží, a ne tyhle dopraváky. A pokud jde o to kde jsem k ní přišel, tak to je myslím očividné.
Jeho ruka ukázala kamsi na bok lodi.
Což mi připomíná, že bych to měl konečně zamalovat.
Teprve teď jsi si všiml zpola oprýskaného nátěru na boku lodi, jenž kdysi představoval znak Rebelie. O stavu vnější vrstvy pancíře, jenž vypadala jako patchwork, ani nemluvě. Bylo jasné že loď a dost možná i majitel prošli minimálně částí války. Jerec klidně zkontroloval ještě dva pláty, ne že by to bylo potřeba. Bantha sice vypadala že zažila hodně, ale nebylo pochyb že k jejímu poškození by bylo potřeba mnohem většího kalibru než postaršího YV-čka.
A co se týče náborových letáků...
ozval se přeci jen nakonec Jerec,
tak jsem ještě neviděl žádný a k ničemu co by aspoň trochu nekecaly. Co se těhle týče, tak hrdinské činy... těch by ses mohl i dočkat, pokud se tam nikde neslibovalo jejich přežití.
Jerec se kysele usmál.
Co se obdivu týče, tak i to je možné. Jen ne permanentní, Galaxie Řád obdivuje a oslavuje, tedy pokud zrovna potřebuje jeho pomoc.
Opět následoval ten kyselý úsměv.
A o večeři s Marou jsem nic neslyšel, ale rád bych viděl toho blázna co by se na ní přihlásil dobrovolně. To radši jít popíjet se Solem, nebo se porvat na nože s Rancorem.
Jarec očividně dokončil kontrolu své Banthy, jakékoli řešení zdemolovaného YV odbyl mávnutím ruky.
Tohle dořeším pozdějc... hodně pozdějc.
No nic EmOwalkere, tak se mrknem na ten meč.

Pokynul rukou na tebe a pomalu se vydal kamsi do praxea.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“