RC-364 "Hunter" (výcvik pro Windruner)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

RC-364 "Hunter" (výcvik pro Windruner)

Příspěvek od Atalon »

Orbita Geonosis, Útočná loď třídy Acclamator:

Na lodi se to hemžilo životem a všichni se šikovali k výsadku. Ty jsi se podle osobního hlášení měl dostavit k LAAT číslo 142-AC-12, ke kterému jsi neochvějně směřoval. U něj na tebe již čekal velitel, jak jsi poznal podle žlutého značení jeho uniformy, pilot a tři další členové komand v nablýskaných stříbrných brněních. Trochu jsi si zasteskl, že to nemohou být ti s nimiž jsi prošel celým výcvikem a bezděky sis vzpomněl na nehodu ve skladu zbraní ve vaší výcvikové oblasti před několika týdny při níž zahynuli, tak jako bezmála stoosmdesát dalších.
Tohle jsou nový členové vaší jednotky, odteď jste velitelem "Rudé".
Informoval tě velitel.
Právě jsme na orbitě Geonosis a připravujeme se na výsadek. Podle informací stojíme proti armádě droidů, neznámého počtu nebo síly. Dole na planetě se také nachází skupiny Jediů, které máme ochránit a dále s nimi spolupracovat.
Nastínil vám situaci a vše doplnil holografickým záznamem z průzkumu.
Vy a vaše družstvo budete mýt vlastní úkol. Poletíte na tyto souřadnice, lokalizujete zde nepřátelský bunkr a zajistíte ho. Podle našich informací by zde měly být terminály s velice cennými informacemi o počtech a výzbroji nepřítele, tyto informace máte zajistit a dopravit na shromaždiště Alfa. O přepravu se postará LAAT 142-AC-12, očekávám precizní práci.
Doplnil informace velitel a vzápětí odešel, nejspíše instruovat další skupiny, protože jsi si všiml, že u většiny okolních LAAT stáli komanda a dostávali podobné brífinky. Brzy se ozval pilot.
Tak jo blýskavci, nasedat! Za chvíli jdeme ven!
Všichni jste nastoupili a za posledním z vás se zavřeli vnější dveře.
Zdravím šéfe, mě říkaj "Demo".
Zaznělo náhle od jednoho s tvých nových mužů, jehož opasek nesl asi tak čtyřikrát tolik granátů nežli tvůj a jehož DC-17 byla i nyní přestavena na granátomet.
Tohle je "Bago"...
Pokračoval v představování Demo.
...náš medik, co sem pochopil a tohle "Linch" náš psychopat.
Dokončil výčet družstva.
Tak co si vo týhle akci myslíte?
Nakonec dodal, poté co ostatní na vyzvání kývly na pozdrav. Náhle jste ucítili zřetelné otřesy svědčící o vstupu Acclamatoru do atmosféry.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Orbita Geonosis, Útočná loď třídy Acclamator, LAAT:

Nazdar, já jsem Hunter.
Stihl jsem ještě říct než loď vstoupila do atmotsféry.
Já si myslím že to nemůže být těžší než na simulátorech. Droidi jsou tak hloupí že než si všimnou že na ně útočíš je po nich.
Tohle určitě bude lehká mise. Jsme přece rudé komando, nebo ne?
Při těchto slovech se naše LAAT začalo připravovat k odletu a já zkontroloval svoji DC-17.
Linchi, vezmi si odstřelovačku, pomůžeš už ve vzduchu. Jestli bude kde.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis:

Linch sundal z opasku potřebnou nástavbu a během momentu držel v rukou odstřelovací blaster. Podle ustátí otřesů jste správně usoudili, že vaše loď již je v atmosféře a během momentu jste se octli venku z lodi.
Tak dobře de se... a sakra!
Pilotův komentář byl více než trefný, jak jste zjistili během vteřiny, když se otevřely boční dveře vašeho LAAT. Před vašima očima se objevila obloha pokrytá výbuchy nepřátelské artilerie po níž křižovaly rakety a jíž prořezávaly lasery droidích tanků, jaké jste nikdy neviděli. Jen několik metrů od vás proletěla větší raketa a tříštivým zakvílením rozmetala LAAT za vámi, kolem vašich dveří proletělo několik těl klonů, spolu s kusy LAAT, jímž se pilot s velkými potížemi snažil vyhnout.
Co ste to řikal Huntere?!
Zazněla kritická poznámka Dema. Náhle se ozvalo cvaknutí a zpod každého křídla se odpojila jedna raketa, která se v momentě zažehla a se zasvištěním zmizela kdesi v předu.
Bacha máme společnost!
Ozval se náhle pilot a kolem vás za doprovodu střelby proletělo několik Geonosianských Nantexů, které se po průletu ihned otočily k dalšímu náletu.
Sakra sejmi je! Kruci!
Pilotův rozkaz přišel pozdě a ačkoli byla jeho letecká akrobacie neuvěřitelná, otřásl vaším strojem výbuch laseru na pravém křídle, který vás málem vyhodil ven. Pilot po několika nadávkách, které jste určitě nebrali na lekcích basicu LAAT vyrovnal, ale kouř vycházející z pravého křídla nevěstil nic dobrého. Nemluvě o dvou Nantexech které se na vás nyní opět řítily.
Tak tohle bude zajímaný, hoši připravte se! Asi budete vystupovat trochu natvrdo!
Ozval se pilot a hned poté se vaše LAAT vrhlo plnou rychlostí dolů, zatím řízeným sestupem i když vám to tak nepřišlo. Asi dvacet metrů nad zemí pilot prudce zapnul oba repulzory na plno a neuvěřitelným skluzem vybral vaší výšku a vás přišpendlil na okamžik k podlaze.
Sakra ty bastardi to nevzdaj. Tak jo hoši...
Pilotův pokyn byl jasný a vy jste se co nejrychleji sebrali z podlahy.
...nalevo-venn!!
Zahřmělo z reproduktorů a vy jste se naráz vyhrnuli z LAAT. Brzy jste zjistili, že posádka o pilotovi nemluvě byli opravdu třída, neboť nejenže vás vyhodili na plošinu onoho bunkru ve výšce necelého metru, ale zároveň dokázali boční střelci, po celý let nepřetržitě pálící, vyčistit onu plošinu. Byla to asi deseti metrová rovná skála se dvěma Geonosianskými zvukovými děly namířenými do okolí a velkými pancéřovanými otevřenými dveřmi, pokrytá asi padesáti mrtvolami droidů a Geonosianů, asi třicet metrů nad úrovní pouště. Za vašimi zády se LAAT prudce zvedlo a taktak tím uhnulo salvě stíhaček, které ho stále pronásledovali. Navíc se z útrob bunkru vynořilo dvanáct droidů s E-11, kteří po vás okamžitě začali pálit.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis, plošina bunkru

Když jsme se zvedli z podlahy LAAT a vyskočili ven, uviděl jsem poprvé droidy.
Vypadali o dost jinak než na simulátorech. Tihle byli skuteční.
První ostrý boj, tak pojďme na to! Bude to jako na simulátoru.
Rychle jsem se přikrčil za nejbližší kupou těl a začal ze své "decky" pálit do droidů.
Podíval jsem se na ostatní členy Rudého komanda kteří se také kryli za těly droidů.
Stihl jsem se ohlédnou a uhnout střele jednoho droida kterého jsem posléze zasypal dávkou z DC-17.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Vstup bunkru:

Boj probíhal rychle, mnohem rychleji než v simulacích. A nevypadal nikterak skvěle, Demo s jeho kanónem byl okamžitě vyhodnocen jako největší riziko a proto se stal primárním cílem droidů, Linch se stále ještě ostřelovačsky upravenou DC-17 také jen stěží dostačoval útočníkům, ani LAAT vám očividně nemohlo pomoci protože se snažilo ze všech sil vyhnout Nantexům a samotnému by se mu hodila pomoc. Palba tedy plně vysela na tobě a Bagovi, což nebylo nejhorší protože jste oba již první salvou zničili každý po jednom droidu, ale rozhodně bylo na čase začít vydávat rozkazy a stabilizovat situaci.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis, Vstup bunkru:

Situace vypadala zle. Moc zle. A na mně bylo ji zachránit.
Přes nepřestávající palbu jsem začal přemýšlet a okamžitě rozdal rozkazy.
Demo, granát!
Linchi, vlez do toho děla!

Nečekal jsem na splnění rozkazů a spolu s Bagem pokračoval ve střelbě na droidy.
Po chvíli jsem se musel přikrčit za improvizovaným krytem a vyměnit zásobník zatímco mně Bago kryl.
Okamžitě jsem se zase narovnal a opět začal střílet.
Při tom jsem zkontroloval jestli Demo a Linch splnili mé první rozkazy.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Vstup bunkru:

Tvé rozkazy přišli právě včas, Linch ležící shodou okolností nejblíže jednomu z Geonosianských děl okamžitě hbitě vstal a než ho stihli droidi zaměřit vklouzl k ovládání děla a to právě ve chvíli kdy vaše LAAT snažící se setřást stíhače udělalo nízký průlet kolem.
Sakra to je Hnus!
Neodpustil si poznámku na adresu laserem rozpůleného předchozího střelce, jehož "krev" nyní pokrývala většinu ovládání děla a jehož obě půlky se válely po stranách zbraně. Přesto Linch nezaváhal a hned jak se stíhače přiblížily při svém přeletu vypálil zvukovou vlnu, i přes ne úplně přesný výstřel se oba Nantexy ve vzduchu rozkolísaly, evidentně je poškodil a navíc rozhodil natolik, že si se zbytkem zadní věž LAAT bez problémů poradila několika přesnými výstřely kterým nyní Nantexy nedokázaly uhnout.
Uááá!
Okomentoval ještě Linch svůj výkon. I Demo splnil rozkaz na výbornou, využil situace a malou chvilku si počkal, ve chvíli kdy droidi zaregistrovali Linche a začali ho zaměřovat křikl,
sežerte si to plechovky!
A pohodlně hodil granát do středu skupinky šesti kteří situaci stihli už jen komentovat obvyklým
Ajaj...
předtím než se rozletěli po okolí. Ty i Bago jste bez problémů v nastalém zmatku vyřídily další dva. Zbývající dva se začali stahovat, problém byl že ke dveřím bunkru které se začaly zavírat.
Díky hoši!
Zazněl najednou v reproduktoru tvojí helmy hlas pilota LAAT,
tohle máte na oplátku...
Hlas se sice odmlčel, ale v ten moment vzduchem nad vašimi hlavami se svištěním a kouřovou stoupou proletěly dvě rakety, které neomylně zamířily do dveří bunkru. Následný výbuch tě stejně jako ostatní přiměl doslova zastrčit hlavu za vaše improvizované zábrany a jen sledovat smršť okolo letících kusů skály, dveří ale i droidů. Hned jak prvotní výkřik výbuchu odezněl bylo v dály slyšet vaše vzdalující se LAAT a s pomalu ustupujícím oblakem prachu vidět důsledky výbuchu. Dveře bunkru se už jistě nezavřou, neboť ta část co nebyla z původního místa odervána byla totálně zprohýbána. Ve skále se objevilo několik nových jeskyní které předtím nejspíše zakrývaly vnitřní stěny vstupních prostor, které se ale nyní povalovaly všude kolem. Nevypadalo to na přítomnost nějakých nepřátel, tedy aspoň ne živých nebo funkčních.
Vau, tak tomu říkam úklid!
Zhodnotil jásavě situaci Demo oklepávajíc si z brnění nánosy prachu.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis, Vstup bunkru:

Plošinou otřásl výbuch. Skrčení za kryty jseme sledovalli letící trosky.
Jó, takhle na ně.
Prach se ještě ani neusadil a my už vstávali a vyšli směrem k bunkru.
Překračoval jsem kusy dveří a zdiva které teď pokrývali celou plošinu.
Dovnitř jsem bez problémů vešli kolem konců zprohýbané duraoceli která ještě před chvílí tvořila dveře.
Ačkoli vevnitř nikdo nebyl vcházeli jsme opatrně a přes naše DC-17 prohledávali každý kout.
Vybavení této části bylo také zcela zničeno a stěny byly na mnoha místech probořené až do skály.
Tady je to čistý, pojďme dál.
Překročil jsem rozbitou konzoli která ležela na zemi a slabě jiskřila.
Přešel jsem až na konec místnosti. Zde stály ve stěně dveře, výbuchem nijak neporušené.
Demo, proraž je. Podíváme se co je a druhé straně.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Bunkr CIS:

Hbitě jste se pustili do průzkumu bunkru a skrze trosky se propletli až ke dveřím. Demo rychle splnil tvůj rozkaz a za moment se na dveřích ocitl výbušný balíček. Kousek jste poodstoupili a Demo jej s radostným výkřikem odpálil, co následovalo jste však nečekali. Jakmile se dveře výbuchem rozletěli vyletěla z nich skrze oblak prachu zvednutý výbuchem salva střel, která si bohužel z části našla cíl v Bagově brnění.
A doprdele!
Okomentoval zásah a následné zhroucení osobního štítu Bago a okamžitě zalehl k zemi.
Sakra, dostal jsem to, šéfe!
Ze dveří se teď začaly hrnout střely po stovkách, tobě jen několik centimetrů od helmy prosvištěla raketa, která se asi deset metrů za tebou zavrtala do podlahy, jíž následný výbuch nemalý kus vyrval, následovaná několika blasterovými střelami které se zaryly do tvého štítu na levém boku a snížily jeho účinnost asi na polovinu. Podle frekvence, typů a úhlů střelby to vypadalo, že tebou zvolenou místnost okupovalo nejméně dvacet droidů, několik droidek a něco co jste neznali a co ke střelbě využívalo kombinace těžkého rychle palného blasteru a malých raket.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis, Bunkr CIS:

Po zásahu blasterem jsem uhnul stranou
Všichni do krytu!
Skrz dveře proletělo několik dalších raket zároveň s téměř nepřerušovanou střelbou z blasterů.
Podél zdi jsem doběhl až ke dveřím. Zde jsem se zády přitisk ke stěně a spěšně vydal rozkazy.
Demo, granátomet!
Linchi, odsřelovačku!
Bago, dávej bacha a zkus si dobýt štít.
Střílejte hlavně na droideky a ty droidy s raketama!

Nepatrně jsem se vyklonil a při střelbě na nejbližší droideku jsem zpozoroval nový typ droida.
Byl větší a mohutnější než normální droid. Tohle byl tvrdší protivník.
Na dormálního droida stačila jedna dávka z blasteru ale tenhle měl i slabé opancéřování.
Rychle jsem zase uhnul zpátky když mi kolem ramena proletěla raketa.
odepl jsem z opasky jeden granát a hodil ho mezi droidy.
Přitisk jsem se ke stěně když ze dveří vyletělo tělo jednoho bojového droida.
Opět jsem se vyklonil a začal nového droida zasypávat střelbou z "Decky".

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Bunkr CIS:

Rozeběhl jsi se ke zdi vedle dveří, bohužel palba droidů byla dost hustá nato aby to nezanechalo následky. Při běhu jsi dostal ještě tři naštěstí nepřímé zásahy které již nadobro odpravily tvůj osobní štít. Naštěstí se ti podařilo dosáhnou zdi a tím i relativního bezpečí. Rychle jsi rozdal rozkazy, na něž se ti obratem dostalo reakce.
Sakra už zas ostřelovač, krucinál. Vždyť tam nic nevidím.
Šéfe tohle štít nespraví, já to fakt dostal.

Výsledek byl jasný, Linchovi tvůj rozkaz příliš nevyhovoval nicméně poslechl, ale přes tmu oné místnosti mu nezbývalo než střílet poslepu odhadem podle střelby nepřítele, Bagův stav asi také nebyl tak lehký jak jsi předpokládal a zdálo se že váš medik by ocenil asistenci medika. Jediným kladně splněným rozkazem se pochlubil Demo když do dveří vletělo krátce po sobě několik granátových projektilů, které aspoň podle zvuku něco zasáhly ale palba neustala ani se nijak znatelně nezmírnila. Pomalu jsi se pokusil přiblížit ke dveřím abys obhlédl situaci, ale ve chvíli kdy jsi se k nim přiblížil a uviděl kousek rohu místnosti se ti dostalo uvítání od nového typu droida, který kryl tvou stranu dveří a bránil ti tak se ke dveřím přiblížit. Naštěstí většinu této palby pohltil rám dveří a zbytek proletěl kolem tebe pouze s jemným škrábnutím tvého brnění, ale zároveň tě donutil se stáhnout. Pokusil jsi se po něm hodit granát, ale mimo dalších škrábanců a málem díry v rameni se ti ničeho dosáhnout nepodařilo. Když totiž tvůj granát dopadl kousek před tohoto droida, ten aktivoval jakýsi silový štít který ho před výbuchem granátu dokonale ochránil.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis bunkr CIS:

Po shlédnutí droidova obraného manévru jsem se schoval za zeď a vykláněl se opravdu minimálně.
Blasterová palba nepolevovala a naše dosavadní snažení nijak nepomáhalo.
Takhle to nepůjde, musím něco vymyslet!
Přes zvuky střelby a vybuchujících raket jsem se snažil vymyslet smyslumpný plán.
Vzpomeň si, co tě učili?
Po chvíli drahoceného času jsem si vzpoměl na simulátor.
Linchi, jestli tam nevidíš tak střílej normálně.
Demo, granáty moc nepomáhají. Hoď tam EMP granát! To by mělo vyřadit jejich štíty.
Potom všichni najednou termální detonátory!
TEĎ!!!

Odepl jsem z opasku jeden granát a po Demově hodu jsem jej zpoza zdi poslal mezi droidy

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Bunkr CIS:

Rychle jsi přejel očima situaci a po zhodnocení jsi vydal rozkazy. Ani ne pět sekund po poté proletěl dveřmi EMP granát následovaný asi po vteřině třemi granáty i nakonec i tvým, následovala série výbuchů a tříštivých zvuků z vnitřku místnosti. Podle zvuků trhajícího se kovu, jiskření elektřiny a ustání palby jste něco zničili, rozhodl jsi se zjistit co. Pomalu jsi vyhlédl kousek od zdi a hned zjistil že onen zvláštní droid tam stále je, potvrdil ti to jeho oblíbeným způsobem v podobě salvy střel, po níž vám stejným způsobem potvrdily svou přítomnost i další stále funkční droidi. Nebylo to až tak překvapivé zjištění, EMP granát dopadl kamsi do středu místnosti a v žádném případě nemohl mýt dostatečný dosah aby jí výbuchem pokryl celou, takže ani vaše granáty se nemohly plně projevit, nicméně dle nynější frekvence palby dostal nepřítel své. Po chvíli pozorování situace a palby jsi usoudil že již nestřílí dvě droideky, jeden nový typ droida jenž byl právě kdesi uprostřed a neznámí počet běžných B-1. Navíc tak získal tvůj tým čas k drobnému přesunu jehož většina využila, Demo se rychle přemístil směrem nalevo za kus skály utržený vaším vstupem, který mu očividně poskytoval vcelku solidní krytí, Linch zase zamířil napravo, ale skončil spíše uprostřed situace za něčím co před vaším příchodem bývalo sloupem, když se pokusil doběhnout k Bagovi, jak se ale ukázalo byl pro něj blasterový mód sedmnáctky ideální, hned jak nepřítel opět zahájil palbu neváhal a okamžitě jí opětoval, neomezován frekvencí palby ostřelovacího módu se vrhl do zběsilého kropení dveří a skřípavé, pískavé zvuky zevnitř potvrzovaly jeho účinnost. Bago se také rozhodl k přesunu a pomalu se odplazil za jakousi hromadu sutin kde, podle známého zvuku bactového spreje, se pustil do svého ošetřování. Nové rozestavení skýtalo mnohem účinnější obranu i lepší možnost k útoku jíž většina týmu okamžitě využila, výsledky však na sebe nechávaly stále čekat, podle zvuků zevnitř místnosti by jsi s klidem odpřísáhl že jste již zničili nejméně padesát B-1-ček a přitom jejich střelba nepolevovala. Náhle jsi si uvědomil jediné možné vysvětlení, musí tam mýt zásobárnu. O těchto zařízeních jsi již slyšel ve výcviku, tyto duraocelové "krabice" schopné v sobě uložit velké množství droidů a pak jimi doplňovat oslabené pozice byly rozhodně tím posledním co jsi zde potřeboval potkat, nikdo přesně nevěděl kolik droidů mohou uchovávat, ale v každém případě byly velice účinným způsobem k zastavení postupu, obzvláště pokud byly na dobrém místě jako bylo právě tohle.

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Geonosis, bunkr CIS:

Situace vypadala beznaďejně. Zsobárna byla to poslední co jsme potřebovali.
Za neustálé střelby jsem se snažil nepropadnout panice a něco vymyslet.
Po další dávce z DC-17 a ůspěšném zničení droida jsem se mysel rychle schovat před salvou nového nepřítele, který právě vylezl ze zásobárny.
Demo, mají tam zásobárnu. Myslím že jde zničit jen náloží. Musíme ji odpálit jinak se jich nezbavíme!
Vyklonil jsem se a zjistil přesnou polohu zásobáren.
Bago, jak to s tebou vypadá? Budeme tě potřebovat!
Nečekal jsem na odpověď a vypálil další salvu.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Geonosis, Bunkr CIS:

Čas ubíhal a tvůj tým se stále nedokázal dostat přes vstup do bunkru. Na vás všechny začal pomalu dopadat tlak času a mise, možná právě proto pochopil Demo tvé zvolání jako rozkaz a vyběhl ze svého krytí směrem ke dveřím. Zbytek okamžitě reagoval a spustil víceméně účinnou krycí palbu, vzduchem bunkru tak začala probíhat nevídaná laserová show v jejímž středu však bohužel byl Demo. Svým neuvěřitelným výkonem se, za vypálení tří projektilů do dveří, dokázal dostat na dva metry od tebe a vpálit poslední projektil přímo do míst kde stál onen dotěrný neznámí droid, jenž to nepřežil a uvolnit ti tak aspoň trochu pohyb, bohužel za velkou cenu. Cenu několika hodně tvrdých zásahů pod jejichž náporem se svalil k zemi, přesto i v tento moment naplnil zcela svůj post, protože po tobě hodil detpack. Drobnou útěchou dané chvíle byla tebou zaregistrovaná účast Baga.
Ještě nekončim Huntere, ale musíme pomoct Demovi. Co nejrychlejc!
Co dál bylo evidentně na tobě, už jen proto že jsi v ruce svíral detpack a jako jediný jsi věděl kde zhruba hledat zásobárnu. Při nahlédnutí jsi uviděl na pravé straně místnosti, bariéry z duraoceli které mohli představovat její ochranu, ale mezi tebou a barierami stály dvě droideky, v pravém rohu jištěné jedním superdroidem, jak Linch tento nový typ droida pojmenoval, a nejméně třiceti B-1.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“