Timothy Silverstone (výcvik pro Mike Charge)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Tvá odpověď vyvolala u Streena nemalé nadšení, vlastně málem nadskočil na židli. Jak se zdálo nebylo všechno co doteď říkal tak docela pravda, především pak tvé čistě náhodné zapojení do akce, teď to spíš vypadalo že jsi pro něj představoval poslední možnost. Ovšem přesto ti to nehodlal příliš zjednodušovat.
No odvoz tam je na tobě, navrhoval bych běžnou dopravu. Je to nejnenápadnější. Ale o cestu zpátky se postará ten komu jdeš pomoct.
Streen velice ztlumil hlas a naklonil se směrem k tobě.
Jestli někdo z mího týmu přežil, bude v kantýně Monoli. Ptej se na... "Bílé světlo". Jestli ne tak je to na tobě, ale jinak ti pomůžou. Heslo je "Rudá Dva" to ti dá hodnost velitele. Kdyby to nezvládli, tak ten komu musíš pomoct je...
Streen se zastavil a s nevídanou úctou až svátostí pronesl polohlasem jméno, jako by nebylo možné ho pronést jen šeptem.
Juno Eclipse
Na moment se odmlčel a nechal ozvěnu toho jména doznít než pokračoval.
...barman bude vědět kde ji hledat. Dostaň jí odtamtud a dostaneš třicet tisíc možná víc. Navíc ti mám vzkázat že kapitánovi už nic nebudeš dlužit, naopak on bude dlužen tobě.
Streen domluvil, naposledy se rozhlédl po baru a počkal jestli se na něco nezeptáš, připraven k odchodu.

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Sledoval jsem Streena, jak se přemáhá, aby nedal svou radost nějak příliš moc najevo.Byl jsem rád,že má můj bývalý parťák z mého souhlasu takovou radost.To ale nemělo dlouhého trvání.
Stejně jsem chtěl původně použít linkové lety.
Pak řekl to jméno.Kdybych měl v ústech ještě tu Streenovu kořalku, asi bych ji všechnu na Streena vyprskl.Smrděli mi jména všech co bojovali za nebo po boku Impéria a imperiálních hrdinů nejvíce.Mohla to být jen shoda jmen...Ale tomu jsem odmítal uvěřit.Sice jsem toho o Eclipse příliš nevěděl, ale i to málo stačilo, aby mi to trochu nahnalo strach.Prý měla dost ošklivou loď a ještě horšího pasažéra.Toho jsem znal jen pod jménem, či spíše přezdívkou Starkiller.Z toho co jsem o něm věděl, to měl být snad jedi.A to dost nebezpečný jedi.Během toho, co jsem o těch dvou přemýšlel, se mi v krku vytvořil knedlík, který jsem hned spolknul.
Určitě jde o shodu jmen.Rozhodně.
Podíval jsem se na Streena.
Tak dobrá, ještě dneska si seženu odvoz.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan:

Výborně!
Vyhrkl ze sebe takřka okamžitě Streen s širokým úsměvem úlevy.
No, nebudu tě zdržovat. Hodně štěstí.
Dodal ještě když se zvedal a doprovodil tě z baru ke speedrům.
A ukaž těm cucákům, jak se to má dělat!
Křikl po tobě když jste se odlepili od přistávací plošiny. Jeho Shark prudce zrychlil osvětlený výstražnými světly bezpečnostního zboru a zmizel z dohledu ve spleti místního provozu. I ty jsi se vydal svou cestou, k hlavnímu přístavišti Alderu.

Kupodivu šlo odteď vše hladce, pro změnu, a tak se ti podařilo se rychle nalodit na něco čemu říkali přepravní loď, ale kupa šrotu by sedělo taky, aniž by se někdo nějak zvlášť zajímal o tebe nebo tvůj náklad.

_______________________
Dávám ti prostor k rozepsání a pokud toho dobře využiješ můžeš si i trochu přilepšit podle svého. Třeba získat nějaký dodatečný arsenál, informace, doklady nebo podobně. Zkrátka ukrást se dá leccos. Jen prosím s mírou.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“