Výcvik pro Aikam Makia (aikam)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Aikam Makia (aikam)

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Chrám Jedi, jídelna.

Aikam, máš se vrátit do chrámu, mají pro tebe nějáký úkol. Mistr na tebe čeká v zahradách. Já to tady zatím převezmu.
Pošeptal ti Jedi do ucha, když jsi právě upíjela ze své sklenky své oblíbené pití a do úst jsi si chtěla vložit sousto kaše, která před tebou ležela a moc jsi se do ní, kvůli její chuti neměla.
Jedi tě poplácal po rameni, a jak jsi se na něj otočila, poznala jsi v něm jednoho z tvých bývalých spolužáku, když jsi byla ještě youngingem. Jeho a tvůj mistr spolu trávily spoustu času, takže i vy dva jste se dobře znali. Vzhledem vypadal o hodně mladší než ve skutečnosti byl, k čemuž nepřispávala jenom drobná postava, ale i dětská tvářička.
Je to prý důležitý, takže se nemáš zdržovat. Myslím že to bude mise, ale nevím, mně nic neřekl...
Položil vedle tvé misky svojí misku, a posadil se na židli. Zapíchl lžici do své snídaně a tobě se přestal věnovat. Místo toho do sebe ládoval kaši, jak kdyby měsíc nejedl. Po chvilce se zvedl, a odebral se na druhou stranu stolu, protože z této strany na vás nemilosrdně pražilo ostré Coruscantské slunce. Venku právě bylo vedro, jak na Tatooinu, a proto se většina obyvatel Chrámu zdržovala uvnitř, kde byl relativní chládek.
______________________
Takže, popis okolí, popis pocitů, myšlenek, všeho co tě napadne, klidně pár vzpomínek, můžeš prohodit i pár slov ;) Jen ať to nejak nenarušuje příběh, takže ho ani nepředbíhej víc, než je zdrávo. To po tobě chci...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

aikam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 20.6.2010 06:52:56

Příspěvek od aikam »

Coruscant, Chrám Jedi, jídelna.


Když si ke mně přisedl tak jsem doufala že mi dá nějaké zajímavé informace a stalo se.Řekl mi že mám jít za svým mistrem do zahrady a že prý je to moc důležité a neměla bych moc dlouho otálet.
Doufám že to bude něco zajímavého
.Vydala jsem se za mistrem a bylajsem velmi nedočkavá.Po pěti min. jsem došla k zahradě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Edit. :)
Za prvé by jsi mohla dělat mezery za tečkama a čárkama (i když vidím, že tam žádnou čárku nemáš)...
Za druhý, na to že je to první post, který mohl mít tu výsadu být nejdelší, protože je v něm spousta místa k popisu a opisu, je to hodně krátký, informačně úplný, ale prostě tomu hodně chybí.
Dalo se na to pěkně rozepsat minimálně v mé délce
(Jo tak v tvé délce jo? A kolikpak to je? :P 3) 8) MrTukan Tolik co v prvním postu, a nekecej mi do toho :D Pear), a navíc jsi tam mohla přidat nespočet vzpomínek (ale aby to nějak souviselo s textem)
Chci tedy, aby jsi upravila tuhle odpověď, rozšířila jí, tak aby jsme z toho měli dobrej pocit oba...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“