Výcvik pro Lucase Barefoota (LuInk)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Blbec!
Narazil jsem pěst lehce vedle ovládání dveří. Neuvědomil jsem si tyhle souvislosti. V budoucnu bych to měl trochu vypilovat, aby se podobná chyba už nestala.
Musel jsem rychle změnit plán, nebo minimálně aspoň změnit detaily.
S dvěřmi se totiž už nedalo více počítat a moje řečnické schopnosti nebyly tak skvělé, jak bych chtěl. Mluvit sem dokázal, co mi nešlo bylo rychle vymyslet co říct.
Eh, ehm...situace je špatná...hodně špatná, rozhodně není dobrá, to je jasné. Jinak se máme docela fajn...
Co to mělo bejt?? Musím na tom trochu zapracovat.
Vydechl jsem po svém lehce zmateném proslovu a trochu jsem přemýšlel, hlavně nad mrtvolami. Někteří na sobě měli zbroj, ale to se nedalo srovnat s naší uniformou. Měli jsme každej kousek, kterou zbroj měla mít, pod tím přiléhavé oblečení. Rozhodně nic, co by měli nebožtíci okolo. I když zkusit se to může.
Máme tady pár mrtvých. Když sme vlezli dovnitř, aktivovalo se nějáký zabezpečení, který...ehm...no, nějak je to zabilo, asi nějáký bezpečnostní střelecký systém...
Podíval jsem se směrem ke svému kolegovy a ten mi na očích mohl vidět docela zoufalý pohled. Sám bych nejradši utekl.
Příště budeš mluvit ty!
...a myslím že je někde u dveří. Snažíme se to celou dobu deaktivovat, ale nějak to nejde. Nedoporučuju vstupovat do dveří!
Stále jsem mířil na dveře ale vzdálil jsem se pro nějáký těžký předmět.
Myslím že to za chvilku bude, jen tady něco...opravím...
S předmětem jsem bouchal do stěny u dveří a přes vysílačku velice tiše pošeptal kolegovy, aby zavolal posily a to hodně rychle!
Hluk měl zakrýt volání o posily, v tuto chvíli mně to přišlo jako nejlepší nápad, když bylo slyšet i syknutí.
Tohle ať už funguje, protože pokud ne, nebude to pěkný. Snad nejsou obeznámeni se zabezpečením týhle stanice, a nechaj mně to "deaktivovat" tak dlouho, dokud se o ně nepostarají posily.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Uááá, Co ste to zas zkoušeli?
zvolal muž zoufalým hlasem a po pár kletbách prohodil vaším směrem
To ste tem nemohli vydržát pár hodin, bez teho, aby ste zas něco zvorali? A nejen, že něco zvořete, navéc to eště nedokážete spravit!
a pak tiše mluvil ne zrovna uctivě na vaši adresu, zřejmě ke své kolegyni
A to maj prej bejt ti nej z našech řad. Nechat je v noci v lesíku, tak navzájem postřílaj, ale o jejich kvalitách je škoda mluvit a hanba pluť ...
muž vás hanil a hanil, ale k vám dovnitř nikoho neposlal. TK-2088 využil klidu a přes komlink se tiše snažil přivolat posily. KDyž skončil hovor s velením, gesty ti sdělil, že je na cestě jedno družstvo a bude tady do dvou minut. Muž si stále mlel svou, ale pak učinil konec svému nadávání a zařval na vás
A kolék z vás mělo to štěští ten masakér přežít? HE?!?
zatímco ten na druhé straně čekal na tvojí odpoveď, pustila si pusu na spacír ta ženská co byla s ním. Snažila se mluvit potichu, ale její ječák se jí nedařilo dost ztišit a tak jsi s obtížemi mohl slyšet o čem to mluví.
Mě se to nezdá, Vireku
oslovila toho muže jménem
Nechala jsem si na komlink poslat jejich hlášení a mělo jít o nějaké rekreační zařízení a co by tam dělaly pasti?
Virek ji něco odpověděl, ale co ji říkal, jsi neslyšel, protože na rozdíl od ní, dokázal mluvit tiše
O kvalitách některých z našich mužů pochubuji i já, ale že by byli tak mimo a nerozeznali k čemu která místnost slouží, tak blbí snad nejsou!
V reakci na její odpověď Virek zamrčel a ona si od mužstva vysloužila jakési nesouhlasné mumlaní. Chvíli bylo ticho, Virek se patrně pečlivě rozmýšlel co udělá.
Tak dobře...
řekl, ale v půli věty ho přerušil jiný hlas
Družstvo Stormies!
A kruci...
řekl Virek a ženská se svým ječákem domáhala posil, protože zde hrozí riziko průlomu jejich linií.
Kruci,
Virek se již začínal opakovat
Doufám, že už ste to tam spravili...
svůj dotaz směřoval vám do posilovny a sykl na jednoho ze svých mužů Chvíli se nedělo nic a pak k vám dovnitř vběhl jeden z těch venku. Vběhl k vám se svojí karabinou na opasku a rukama si kryl oči tak důkladě, že dovnitř možná vběhl po slepu. TK-2088 se ho snažil zaměřit a zabít jej na jednu ránu, ale než se mu to povedlo, stalo se něco neuvěřitelného.
Ten muž dovnitř vběhl opravdu poslepi, protože zakopl o nějaký strojek a skončil na zemi, kde se s mocným ""ufff" rozplácl na zemi jak dlouhý, tak široký. Při pádu nějak zavadil o spoušť své zbraně a ta mu propáílila levý bok. Zranění nebylo smrtelné a tak se s nářkem rozhlédl po místnosti a když uviděl vás dva v imperiálních zbrojích, chtěl zařvat "Stormi", ale TK-2088 jej zasáhl do hlavy a muž tak zmlkl uprostřed slova
St?
zopakovala ta ženská
Co to je? Vy ste to ještě neopravili?!?
sykla na vás, zatímco se její jednotka připravovala k boji.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Jo, ještě nás tady seřvěte za to, že sme ty vaše odborníky zabili.
Zanadávám si pro sebe, a čekám na odpověď velení, jak to bude s posilami. Odpověď "do dvou minut" rozechvěje mé srdce. Nervozně se dívám po místnosti a doufám v zázrak do patnácti sekund. Místo zázraku ale přijde pouze otázka. A křik ženy.
Ach, tu mít před sebou, tak jí dam ranu ať konečně zklapne.
No, přežily jsme to pouze dva. Šli jsme na konci skupiny a když se ozvala střelba, stihli sme uskočit...
Když se ozvala žena, který si všimla důležitýho detailu, snažil sem se, abych nezareagoval, aby konečně držela hubu. Neštěstí se ale poprvé proměnilo ve štěstí a přibližující kolegové mně dodali sebevědomí, které mi zatím pouze ubývalo.
Ne, nespravili, jsou tady moc složitý, ehm, energovodíci kabely typu III, který ehm...
Snažil sem se to okecat, když nás přerušil jeden našich oblehatelů. Nesmyslně a hlavně neopatrně vběhl dovnitř. 2088 ho už chtěl sejmout, chudák se ale vyřídil ještě dřív sám, když se natáhl na zem a prostřelil si levý bok. To mu dalo příležitost si i všimnout, že je místnost obsazena Imperiem! Ale jeho mizerný život, bolest i výkřik utišil pohotový headshot 2088!
Nicméně polovýkřik zaregistrovala žena, který hned položila otázku, jako kdyby to nebylo jasné.
Staří kamarádi chtěl říct... staří kamarádi, kdysi dávno jsme se spolu znali...ehm no nečekal sem ho tady. Ještě stále to není opraveno, jak sem řekl, energokabelové vodiče jsou chráněni proti ehm opravení ale našel sem slabinu, kterou to vyřídím během pár minut!
Dal sem si na čas. Nejdřív musím zjistit jak na tom jsou venku.
Doporučuju se přeskupit blízko u dveří, aby jste se mohli stáhnout do této bezpečnější pozice, jakmile to opravím! Jsou tu dobré krycí pozice.
Snažím se splétat svůj plán. Až zaútočí kolegové, nechám je po chvilce střílení stáhnout se dovnitř. A tam se je pokusíme zajmout, nebo v horším případě postřílet.
TK-2088 vysvětlím svůj plán a uvědomuju si, že nás to může stát život, nebo minimálně zranění, když podpora mine a trefí se do nás...

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Cože? Chráněno proti OPRAVENI? A vy jste ožralí nebo sjetí?
zeptá se vás ta ženská hlasem, jehož hlasitost by se dala poposat jako extrémně vysoká a zcela nepochybně ji museli uslyšet také vaše posily.
Ticho ženštino!
okřikne ji Virek
A vy ostatní se rozmístěte po... ale vítje so, stáhněte ce. Počkéme si na ně jinde a vy dva udržte prostoru za každú cenu. Stormies se nepochybňa vydajú dovnitř, takže tu závadu neopravujte! Jasný vy dvaja potentáti? NEOPRAVUJTE! Okusíja něco z vlastněch zdrojů.
řekne tiše a ty a tvůj kolega uslyšíte z chodby už jen vzdalující se spěšné kroky.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Proč nic nemůže jít podle plánu?
Položil jsem si otázku a opět pohlédl na kolegu. Na otázku ženy ani neodpovídám, protože mi to už přijde celkem zbytečný. Jen si něco pro sebe zamumlám.
Dorazí mně ale až chlápek, co jim poručí se stáhnout. Slyším je odcházet a cítím se docela bezmocný.
Nemáme jinou možnost...
Promluvím na 2088 a podívám se na dveře, které jsou otevřené. Skupina se vzdaluje a já se podívám na své granáty.
Dva, čtyři a dva...
Zhodnotím svůj počet a opět, poněkud nerozhodně obrátím zrak ke kolegovi.
Nemáme jinou možnost!
Zopakuji a vydám se ke dveřím. Nasadím si přilbu a vytáhnu dva střepinový.
Dobře, musíme rychle, aby se nestačili připravit. Ty tam hodíš termální, já dva tyhle a zaměstnáme je palbou.
Vyřknu plán, nakouknu ze dveří na chodbu a snažím se zahlédnout ustupujícího nepřítele. Kdyby ještě byly na dohled, hned bych jim tam naházel granáty a zaměstnal palbou, pokud bych je neviděl, postoupil bych tak daleko dopředu, jak mi to bezpečnost dovolí.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

TK-3800, spočítej si ty granáty ještě jednou. Zvláště ty flash.
řekl tiše TK-2088 do komlinku v helmě a déle se na tebe díval. Pak odepjal svůj termální detonátor a zadal svůj kód. Pak nastavil časovač a v gestu ti ukázal "6", na tolik nastavil časovač. Ty jsi jej však neviděl, protože sis u dveří zatím nasazoval přilbu.
Detonátor sem natavil na šest
ozval se ti TK-2088 přes komlink, zatímco tiše překonal těch pár metrů ke dveřím. Ty jsi vykoukl ven, ale štěstěna zrovna nestála na tvé straně. Když jsi nakoukl do chodby, všiml si tě jeden z ustupujících vojáků. Vaše pohledy se na chvíli střetli a i když na tebe ztuhle hleděl, zcela rázně zařval
Stormies!
když TK-2088 zaslechl jeho zvolání, chytl tě za zbroj a vtáhnul zpět do tělocvičny.
Gde?
ozval se z chodby Virekův hlas
T-tam, v tělocvičně...
odpověděl mu voják.
Nedělaj si ze mňa šůfky...
pranýřoval ho Virek a TK-2088 hodil termální detonátor do chodby.
Do peruna! GRANÁT!
zařval Virek a rebelové začali řvát jeden přes druhého. Termální detonátor za šest sekund explodoval, který vaše nepřátele přehlušil a nastalo krátké ticho. TK-2088 se takřka ihned, co se ozvala exploze, sklonil a vykoukl ze dveří. Zaregistroval nějaký cíl, protože vystřelil krátkou dávku, která do nastalého ticha zněla děsně nahlas a pak se vrátil zpět do tělocvičny a dveřmi mezi vámi proletělo několik blasterových střel.
Granáty! Hoďte jim tam granáty!
zařvala ta ženská, zatímco ti TK-2088 říkal
Na živu zůstali jen dva, ta ženská a nějaký chlap.
Střílet po vás nepřestali a v tom ruchu jste neslyšeli, jak se k vám jeden z nepřátel blíží, ale díky povzbuzovaní té ženské jste o tom stejně věděli. Ženská, jejichž ječák byl v helmě o dost snesitelnější střílela přesně a hlavně rychle. Skrze stěny vás nemohla vidět, natož zasáhnout, ale stačilo ji udržet vás v krytu, než vám tam poslední z jejich podřízených hodí granát.
Nepřítel už byl celkem blízko, slyšeli jste jeho nadávky a sípavý dech, když se ozvalo několik z výstřelů z opakovacího blasteru a pak se ozvalo žuchnutí, jak rebelské tělo spadlo na podlahu.
A sakra!
vyjekla ta ženská a dala se do běhu
Omračovací!
řekl někdo poblíž dveří a pak jste uslyšeli jen dvojici slabých zabzučení a další pád těla. Okolo dveří prošla trojice párů nohou a nezastavila se. Pokračovala dále k místu, kde leželo tělo ženské s ječákem. U dveří se zastavil jen jeden pár nohou
TK-3800, pojďte sem.
ozval se autoritativní hlas z chodby. Když jsi trošku slkopil pohled, uviděl jsi že dotyčný nosí důstojnické boty.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Co?
Podívám se na kolegu když mně upozorní na počet granátů. Podíval jsem se ještě jednou na své granáty a znovu jsem znejistěl. Ještě jsem viděl jak sejímá svůj detonátor, ale zbytek jeho akcí mi zastínila přilba, kterou jsem si právě nasazoval, abych byl bojově připravený. Když mně po chvilce kolega informuje o tom, co mi ukazoval při nasazování přilby na prstechm, kývnu na něj hlavou a přiblížím se ke dveřím.
Tak se podíváme, jak to tam vypadá.
Lehce vystrčím hlavu, ale co se nestane, jeden z nich si mně všimne a upozorní o tom ostatní. Jasně to uslyšel i 2088 a bez meškání mně vtáhl domístnosti.
Uff
Oddechl jsem a zaregistroval jsem už jenom krátký rozhovor mezi mužem a jejich velitelem Virkem. Přerušil je ale TK-2088 svým detonátorem, který explodoval, čímž utišil všechen hluk co v chodbě panoval. TK-2088 se podíval jak to vypadalo a vypálil krátkou dávku a hned jakmile zalezl zpět, na oplátku vypálili oni dávku k nám.
Já se připravoval, ženská vyřvala rozkaz, aby to s náma vyřídily granáty, kolega mně ale utěšil optimistickou informací o počtu přežívších.
Křik ženský nás informoval, jak blízko jsou, ale udržovala nás uvnitř přesnou střelbou.
Posily!
Usmá jsem se pod helmou když jsem uslyšel střelbu, pád těla a neposlední řadě utěk ženský. Omračovací granát ji "uspal" a zdálo se, že je po všem. Hlas muže, který nás volal mně už definitivně ubezpečil, že jsem tuhle šarvátku přežily a moje první akce je za mnou.
Mávnul jsem na TK-2088 a vyšel sem ze dveří. Boty mi napověděli, že to bude asi důstojník, ale i bez toho by nebylo pochyb.
Srazil jsem podpatky a stoupl si do pozoru, hned jak jsem se dostal před něj.
Pane?
Zasalutuju a počkám, co bude následovat.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Důstojník, který velel četě, jenž zabrala chodbu před vaší pozicí, tě obdařil pohledem, který si instruktoři vyhrazují pro ty horší kadety a pak sjel pohledem celou tvou zbroj. Zatímco si tě prohlížel většina jeho mužů zaujala pozice dál vepředu a čekala na jeho rozkazy. Okolo nadporučíka se shromáždilo tak deset stormtrooperů a dalších zhruba dvacet, až pětadvacet čekalo vpředu.
No,
řekl nadporučík mírně, když nenašel žádnou chybičku
když mi říkali, že na průzkum poslali dvojici vojáků vod ISB, těšil jsem se na ukázku vaší práce. Na něco, co mi vyrazí dech a to se vám i povedlo. Za takový výkon by se nemuseli stydět ani čerství rekruti imperiální armády. Vy že jste stormtroopeři? Vy jste ostudy a ne stormtroopeři, to vám řeknu rovnou. Vy si zcela jistě myslíte, jací že nejste drsňáci, když si jednou za čas vystřelíte po živém terči! Máte výcvik, máte zbraně, tak mi řekněte proč už sakra NENAŠLI NEPŘÁTELSKÉHO VELITELE! Místo pořádné práce jste popošli jen malý kousek a už jste se dostali do úzkých...
kolem nadporučíka prošla dvojice stormtrooperů a mezi sebou nesla omráčenou ženskou. Nadporučík ji nevěnoval většího pohledu, jen si odfrkl, když ji uviděl zblízka. Vězeňský mundůr, přes to navlečený hrudní plát pěchotní zbroje a na opasku těžký blaster v pouzdře, jehož poutko si ani neuvolnila.
...nevím jak jste na tom vy, chlapci z ISB
peskoval tě důstojník i nadále a nadporučíkovi stormtropeři poblíž se dívali po celé chodbě a snažili se vyhnout pohledům na vás a největší oblibě se mezi nimi těšila podlaha.
ale mí chlapi z 308. legie jsou pořádně žhaví do boje, ale vaši práci za vás dělat nebudem. Takže se tvůj tým vrátí k tomu, co měl udělat už včera večer! A to zjistit všechny možný i nemožný informace o nepříteli! Je to jasný!
a kdyby pohled zabíjel, byl by jsi na místě mrtvý. Pak ukázal rukou do tmavé chodby aby vám ukázal jakým směrem máte jít a pak zcela klidným hlasem pronesl
Takže bude to?
hlasem, který byl lehce nákřaplý z toho jak po vás řval.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Ano, pane! Jdeme, TK-2088, pokračujeme!
Zahlásím a zavolám na kolegu, aby jsme se vydali do práce. Ohlédl jsem se za ostatními vojáky, kteří mi přišli jako posila. Většina se snažila vyhnout naším pohledům a ani já jsem se necítil moc dobře.
Za co zas bylo tohle? Za to, že jsme byly v taktický nevýhodě a jenom jejich příchod nás z toho dostal?
Pomyslel jsem si, jak jsem s 88 vyšel do chodby, dál za našim cílem. Vzpomínal jsem na obraz ženy, kterou vojáci táhli omráčenou. Měl jsem tu chvíli nutkání do ní kopnout, protože mi přidělala dost problémů. Stejné nutkání jsem měl i u velitele, který mně právě né moc pozitivně "ohodnotil", ale měl z části pravdu. Když už jsme byly dále v chodbě, z dosahu mužů z 308. legie, otočil jsem se na TK-2088.
Bylo jich několikrát tolik, měli granáty, zbraně... a my jsme byly dva, v místnosti, kde se nám povedlo vyřídit přesilu díky granátům a zmatku. Co by s náma asi udělali oni, když jich bylo tolik a měli stejnou výbavu. Hodily by nám tam jeden a šarvátka by byla u konce s tím, že vyhráli oni...
Co si myslel? Ať si zkusí, jaké je to být v dvoučlenném týmu proti minimálně trojnásobný přesile. Došli jsme docela daleko, chytily ženskou, která se zdála být výš než ostatní, zabily chlápka, co tý skupině nejspíše velel...kdyby nepřišli, nevyrušily by je a my se nepohli. Myslel jsem, že důstojníci budou chápat co je to podpora. Ale nechat nás samotný proti nepříteli, o kterém víme jenom že má zbraně a zbroje a je jich dost, to nás hned mohl navlíknout do oranžových uniforem, poslat nás do vězení a dát tý špíne blastery. Výsledek by byl stejnej a nemuseli by jsme aspoň chodit tak daleko...že si vůbec stěžuju, snad to vyřešíme rychle a nebudu muset znovu poslouchat to, jak jsem neschopnej...
Mluvím při chůzi lehce nesouvisle, jak se snažím soustředit na okolí a hledat jakoukoliv anomálii.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Klid chlape, je rád že nás tady má. Kdybychom tu nebyli, musel by na průzkum vyčlenit své muže. To my riskujeme život v malém týmu, zatímco on má u sebe celý svůj oddíl pohromadě. Je trošku netrpělivý a proto nás seřval, nejradši by to měl všechno už za sebou nebo mu jen nadřízení pěkně šlapou na krk. Kdo ví? Ale je dost rozumný, že počká co najdou a ohlásí průzkumníci, tedy my.
říkal TK-2088 přes komlink, protože jste procházeli okolo nadporučíkových mužů, kteří drželi pozice před rohem chodby. Zahli jste za roh a dostali se ke křižovatce, kterou jsi před nedávnem prozkoumal. Permaocel už vychladla a vytvořila nepravidelný a hlavně nerovný povrch podlahy, stěn i stropu. uprostřed křižovatky chodeb před vámi, asi tak osm metrů od vás, byla do ztuhlé podlahy polozapuštěná trojnožka od E-webu. Kvádr, co zde dříve byl byl do podlahy zapuštěn celý. Kosterní pozůstatky byly rebelským oddílem, se kterým jste se střetli přesunuty ke stěnám.
TK-2088 lehce hvízdl a suše řekl
Tak todle si někdo při opravě opravdu užije...
Obezřetně jste postupovali k pozůstatku E-webu a snažili jste se jít co nejvíc tiše. Po takovém povrchu, jaký zde však po explozi zůstal to moc dobře nešlo a pod každým vaším krokem skřípala permaocel. Někdy hlasitěji, někdy velmi tiše, takřka neslyšně. Dostali jste se ke křižovatce a oproti původním předpokladu to byla křižovatka ve tvaru písmene T. Vpravo od vás byl menší výklenek s dveřmi, ale ty byly komplet zatavené. Dostat se přes ně by vyžadovalo speciální nářadí a nebo větší množství výbušnin.
Byli jste na křižovatce, odbočku za vámi kryl oddíl z 308. legie. Odbočka vpravo tonula zčásti ve tmě, ale její konec již byl osvětlen. A odbočka před vámi tonula zcela ve tmě.
Kudy teď?
zeptal se TK-2088 a z odbočky před vámi se ozvaly zvuky střelby. Byly dosti zkreslené, střelba asi probíhala za několika rohy chodby.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Podíváme se do tmy... pokud nemají noční vidění, budeme tam mít výhodu...
Rozhodnu a zacílím do chodby, jestli náhodou něco nepostřehnu. Uslyším střelbu a neslyšně polknu nasucho.
Takže rovně...
V hlavě si přehrávám všechny zvuky co jsem doposud uslyšel a snažím se z nich udělat celkový přehled o situaci, což se mi ze všech ústřižků nemůže nikdy povést. Já se ale přee snažil, na takovou situaci jsem nebyl připraven.
Tak do toho, ať je poručíkovi co ohlásit a už na nás nebude muset řvat před nastoupenou jednotkou.
Jako doteď, pomalu, při jedné stěně jsem se posouval dopředu, aby mně nic nemohlo ohrozit. Často jsem kontroloval svého kolegu, jestli je všechno v pořádku.
Nesmím polevit, konečně snad najdem co máme, a uděláme důstojnictvu radost! Musíme, sme stormtroopeři! Za sebou máme 308. legii. Nemůže se nám nic stát!
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

OK, tedy rovno
řekl TK-2088, když jste se vydali rovně za nosem. Poničená permaocel pod podrážkami vašich bot občas zaskřípala, ale stále méně často. Po několika málo metrech jste překonalli onu oblast a vstoupili na již normální podlahu.
Pokračovali jste v naprostém tichu tmavou chodbou, v níž jedinými zdroji světla byly jen osvětlení ovládacích panelů dveří stále vpřed. Cestou jste minuli pár dveří. Místnosti za nimi byli bez osvětlení, nebo podle barvy u ovládacího panelu přímo zamknuty.
První zabočení vpravo a nic. Žádná léčka, palba, past. Prostě nic, tadle část chodby vypadala úplně stejně jako chodba kterou jste prošli před chvílí. A zvuky střelby, které vás sem přilákaly jste již neslyšeli notnou chvíli.
To s tou legií jsi myslel vážně?
zeptal se tě TK-2088
Jsou stejnou hádankou jako ti zmetci, které tady teď naháníme. Prostě jedna velká neznámá, o jejímž zachování se ve vypjatých situacích nevíme nic.
dodal a objasnil tak trošku své pocity. Už jste viděli konec chodby, která končila křižovatkou, pravděpodobně ve tvaru písmene T, když mezi vámi dvěma proletěla blasterová střela. A nepřiletěla zepředu, nýbrž zezadu. Střela vás minula a zaryla se do stropu. Po této střele, následovala další, která již zasáhla TK-2088 do pravého ramene. TK-2088 se svalil na zem, držíce se za rameno a vyhledal krytí u nějakého výklenku. Další střely mu tak neškodně proletěla nad hlavou. Neznámý střelec se soustředil na pozici jednoho z vás, ale i když TK-2088 byl již na zemi, nijak neupravoval svou střelbu a střílel stále ve výšce pasu, takže většina střel proletěla kousek nad hlavou TK-2088.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

S legií?
Překvapeně na kolegu otočím hlavu, přičemž polevím v ostraze. Nyní mně prostě nenapadlo, s jakou legií jsem to mohl myslet vážně a ještě chvilku mi to vrtalo hlavou. Proto jsem tak tak zaregistroval výstřel, který poprvé proletěl mezi mnou a TK-2088. O to větší zmatek to u mně vyvolalo, když jsem si uvědomil, z jaké strany přiletěl. Druhý výstřel nás už neminul a kolega to dostal do ramene. Trvalo zlomek okamžiku, než jsme oba zaujali pozici v krytu, s tím, že u TK-2088 to byl spíš instinkt zraněného. Střelec se nijak nepokoušel ovlivnit svojí střelbu a střely lítali pouze kousek nad hlavou mého kolegy.
Dneska nemáme dobrej den...
Prohodil jsem směrem ke kolegovi a lehce nakoukl přes roh výklenku, kde se nachází neznámý střelec, který nám dokázal vpadnout do zad. Pro oba z nás to určitě bylo více než nečekaný, neboť většina cesty byla bez problémů. Stále bylo pro mně těžké pochopit, co se vlastně ve zlomku sekundy stalo a jak jsme se vlastně dostali do krytu.
Vzdejte se! Nemáte šanci, jste na Imperiální stanici!
Zařval jsem směrem k neznámému, i když šance na úspěch prakticky neexistovala. Pokud někdo dokázal takhle vzdorovat na Imperiální stanici, musel se smířit s tím, že se odsuď buď dokáže dostat, nebo že tady zemře. O vzdávání nemohla být řeč. Nicméně hlodala mně myšlenka, že útočník patří na naší stranu, kdy to mohl být kdokoliv, kdo byl za námi při našem průzkumu. Nemohl jsem ovšem dát najevo, že jsem takhle zmatený, a to ani nepříteli, ani spojenci. Vlastně ani sobě, proto jsem zvolil tato slova.
Zkusit se musí všechno, heh, jak je na tom tvoje rameno?
Obrátil jsem se na kolegu a opět propočítal granáty. Byl jsem o jeden flash chudší, stejně jako kolega, oba dopadli do tělocvičny, když jsme na ní útočili. TK-2088 byl navíc chudší o jeden termální, který naopak využil, když jsme se z tělocvičny potřebovali dostat. Když to srovnám s původní výzbrojí, měl jsem stále dva termální detonátory, čtyři střepinový granáty a jeden flash a dalo se říct, že kolega na tom byl podobně.
Granát? Ani nevím kde je...mohl bych využít toho, že ke mně výstřely moc nelítají a sundat ho přesnou ránou...pokusit se ho omráčit by nebylo moudré, na tuto vzdálenost to nejspíše nebude fungovat tak, jak by bylo potřeba.
Nechtěl jsem dále riskovat, z části kvůli zraněnému kolegovi, který mi nyní nemůže poskytnout potřebnou podporu. Proto jsem se opět rozhodl lehce naklonit z úkrytu s tím, že snad uvidím svůj cíl a poté vymyslím, co dál.
A taky bych se měl možná ozvat na velení.
To nicméně udělám, až budu vědět, jaká je zde situace a co bude následovat.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Podíval ses směrem odkud střely přilétaly a uviděl jsi jednoho muže kterak stříli po TK-2088. Muž na sobě ani jeden kus zbroje, ani noční vidění a stále ho nenapadlo že by měl přesunou svoji palbu někam jinam. Stále střílel stejným směrem a stále ve výšce pasu.
Na tvoji výzvu ke kapitulaci zareagoval. Ovšem jinak, než by sis přál. Přenesl palbu tvým směrem, avšak stále střílel ve výšce pasu.
On asi neví, kde je.
řekl ti TK-2088
Rameno je dobrý, zbroj to vydržela. Jen je zhmožděný... čím to po nás vlastně střílí? Je pár metrů od nás a zbraň stále neprorazí naše brněn. Ne že bych si stěžoval...
zhodnotil svůj stav TK-2088 zatímco sis přepočítaval granáty. Měl jsi celkem sedm granátů tři různých typů. Opět ses vyklonil zkontrolovat nepřítele a ten už tam nebyl sám. Bylo tam už pět postav. Nepřátelský střelec poblíž a zezadu se k němu přibližovala čtveřice stormtrooperů v kosočtvercové formaci. Skupina se rozdělila, když dva její členové zůstali stát u pravé stěny a zbývající dva ušli pár kroků ke střelci a jeden z nich jej praštil pažbou své E-11 do týla.
Když se střelec svalil na zem, zkontroloval stormtrooper jeho životní funkce a zavrtěl hlavou na toho druhého.
Vylezte
řekl ten druhý voják vaším směrem
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Jdeme, nebo si nestihnu kopnout do těla...
Sjedu po stěně opět nahoru a vteřinku sečkám na místě, než vyjdu z před překážky do chodby. Před chvilkou jsem viděl ukázkovou formaci a ještě lepší zneškodnění útočníka. Byl jsem maximálně hrdý na kolegy, s kterými jsem spolupracoval.
Udělal jsem pár pár kroků do strany a vydal se chodbou k čtveřici stormtrooperů, kteří se postarali o tuto nebezpečnou situaci. Došel jsem až ke střelci, co ležel po úderu pažbou na zemi. Zahleděl jsem se maximálně na jeho výzbroj, neboť jsem chtěl odpověď na otázku TK-2088. Čím to po nás střílel, když na takovou blízkost naše zbroje ani neškrábne.
Že by tenhle vybral naše popelnice?
Kývl jsem na dva vojáky, co stáli u těla a pohlédl na dva, co byl o kousek dál.
Pěkná práce...
Promluvil jsem na ně a otočil se na TK-2088, abych zběžně zkontroloval jeho pozici a stav.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“