Výcvik pro Lukas Garazon (lluukkaass)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Lukas Garazon (lluukkaass)

Příspěvek od Pear »

Transport s uprchlíky.

Seděl jsi u stolu a před sebou jsi měl kus pochybného suchého pečiva a kaši, která vypada mnohokrát hůře než ta v chrámu. Stůl samotný toho jistě hodně pomatoval a vzkazy typu "Dite s byrokracii doprdele" mluvily za vše. Židle byly tvrdé, špinavé a vzduch silně vydýchaný. Také jsi nemohl nikam šlápnout, aniž by jsi někomu dupnul na nohu nebo ruku, protože transport byl notně přeplněn. Měli jste velké štěstí, že jste se dostali k tomuto stolu, mohli jste také zbytek cesty prosedět na zemi. Tentokrát jsi ovšem necestoval se svým mistrem, jak tomu bylo obvykle, ale společnost ti dělal mistr Thame Cerulian. Byl to moudrý mistr a znal jsi ho, když vám často vyprávěl příběhy z historie, o kterou se velmi zajímal. Souboj se světelným mečem nebyl jeho doménou a do kapsy ho hravě strčil jeho talentovaný padawan. Dooku byl o dva roky starší než ty, ale viděl jsi ho bojovat i se staršíma jediema, které svým osobitým stylem vždy porážel. Bylo mu předurčeno být skvělým šermířem.

Párkrát jsi lžící prohrábl kaši, aby jsi v ní objevil hrudky a kousky "něčeho". Doteď jsi nevěděl, kam vlastně letíte. Mistr Cerulian k tobě prostě přišel a oznámil ti že jedete na výlet, ať se sbalíš. Poté tě navštívil i tvůj mistr, aby ti to potvrdil a dodal, že on sám musí na misi.
Nyní jste seděli u společného stolu a mlčeli. Dooku se zdá že spí, mistr vypadal na meditování. Pouze tobě se honily hlavou nejrůznější myšlenky...
________________________________
Takže tu to všechno začíná, chci myšlenky, pocity, popis, vzpomínky, cokoliv, co tě napadne. Snaž se popsat každou blbost. Tady se můžeš pořádně rozšoupnout a psát si ! v rácmi mezí ! co chceš...Nechť je tvůj první post dlouhý a bohatý, bez zbytečných chyb, stejně jako ostatní!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Transport s uprchlíky

Honilo se mi hlavou několik otázek.
Kam to vlastně letíme a proč jsem nemohl se svým mistrem na misi?
Podle toho jak to tu vypadá bych řekl že tam kam letíme to nebude zrovna moc úchvatný.
Ještě včera jsem byl v chrámu a procvičoval se v Ataru a různých technikách v Síle když ke me přišel mistr Cerulian a řekl mi že jedeme na ''výlet" že se mám sbalit. Dost mě to v první cvílii zaskočilo protože jsem mi nebylo řečeno o co jde (nevím to doposud) ale za chvíli jsem si uvědomil že nemám čas nad tím přemýšlet protože si musím jít zabalit věci. Teď ale mám čas přemýšlet o tom co se děje ale ať se snažím sebevíc nemůžu přijít na nic. Dívám se na Dookua byl o dva roky starší ale podle zkušeností to vypadalo jako kdyby mezi námi bylo nejméně dvacet let.
To je hrozný, není tu co dělat
Nakonec jsem se rozhodl že nejlepší bude pokud se pokusím meditovat.
S trochou štěstí se dostanu i do meditačního tranzu
Snažil jsem se usadit co nejpohodlněji a dostat se do stavu meditace, ale z nějakého zvláštního důvodu jsem se nedokázal dostatečně uklidnit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport s uprchlíky.

Těmi zvláštními důvody byly vlastně plné banality. Byl to neustálý pohyb kolem tebe, ruch a v neposlední řadě samotní uprchlíci ve své nejjednodušší podstatě, kteří se nesnažily skrývat své myšlenky a pro někoho, jako Jediové, bylo těžké pobývat mezi nima. Nakonec se ti ale, stejně jako mistrovy, podařilo ignorovat vše co jsi ignorovat chtěl, a měl jsi opět čistou hlavu. Nicméně mysl jen tak odpočívat nechtěla a stále ti vracela okamžiky tvého výcviku.
Mysl svojí vyčistěte.
Procházel mezi vámi mistr Yoda, když jsi spolu s ostatními younglingy byl na první hodině vůbec. V chrámu jsi byl teprve chvilku a neznal jsi tady ještě nikoho, pouze mistra Yodu a pár členů rady, které jsi si dokázal zapomatovat, když jsi je viděl.
Mladý Garazon.
Prošel kolem tebe zelený mužíček, který tě lehce převyšoval, když jsi nyní seděl v meditační pozici.
Jak se cítíš, když nový zde jsi?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Transport s uprchlíky

Podařilo se mi vyčistit si hlavu od přebytečných myšlenek, ale pak jsem si nevím proč vzpoměl na svou úplně první hodinu v chrámu. Tehdy jsme měli za úkol vyčistit svou mysl. Poté mě oslovil mistr Yoda a zeptal se mě:
Jak se cítíš, když nový zde jsi?
Podíval jsem se na něj a odpověděl:
Víte mistře dost mi to tu připomíná domov, všechno je tu tak mírumilovné a klidné, opravdu se mi tu líbí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport s uprchlíky, flashback

Na tváři Yody se objevil mírný úsměv. Obešel tě, ťukajíc přitom holí do země. Údery byly pravidené a v tvé hlavně vytvářely zvláštní rezonanci, když šel kolem tebe a zvuk se líne převaloval z jedné strany na druhou.
Po tvé rodině nestýská se ti?
I když Yoda na začátku řekl, že máte v klidu sedět, se zavřenýma očima, málo younglingů to skutečně vydrželo, a i ty jsi byl mezi těma, kteří stále pokukovali co se děje kolem.
Yoda to určitě věděl, dělal ale že si toho nevšímá. Mezi staršími studenty jsi slyšel na Yodu pouze pozitivní názory, a Yoda byl mezi nimi velice oblíben. Jeho výuka byla akční, názorná a vždy pochopitelná.
Otevřený svým pocitům musíš být, stejně jako Síle! Síla vše spojuje a Jedi naslouchat jí musí. Mysli naše propojeny jsou, pouze soustředit se stačí a poslouchat!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Transport s uprchlíky, flashback

Yoda se mě zeptal jestli se mi nestýská po rodině a tak jsem mu po pravdě odpvěděl.
Je to asi trochu zvláštní ale ne nestýská se mi.
Nečekal jsem však již na jeho reakci a dál se pokoušel vičistit svou mysl.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport s uprchlíky, flashback

Vzbuď se...
Strčí do tebe párkrát Yoda a tvoje logika ti tvrdí, že takto to nebylo. Lehce se probudíš ze své meditace a ještě zmaten si všimneš, jak se tě snaží vzbudit mistr, s Dookuem stojícím za ním.
Vzbuď se, vystupujeme.
Až nyní, když už jsi na stoprocent vzhůru si uvědomuješ, jak se realita a vzpomínka z meditace spojily dohromady, což u tebe vyvolalo zvláštní pocit v útrobách.
Když už jsi stál na nohou, mistr ti hodil do ruk tvůj baťůžek, kam jsi si sbalil to nejzákladnější. Otevřela se rampa a všichni lidi se najednou vzpomatovali a začali se hrnout k východu. Mistr a Dooku setrvali na místě a ty s nima. Když po několika minutých stání a odlivu uprchlíků byla konečně rampa prázdná, vyšli jste ven i vy. Před sebou spatříš rozlehé město Nar Shadaa, jehož budovy sahají několik kilometrů pod tvojí úroveň a neustálý ruch činí problematické soustředit se, byť mi na chvilku.
Tak, jak se vám tady libí, děcka?
Zeptá se vás, a Dooku se hned zhostí slova.
Vypadá to tady jak v žumpě. Minimálně zápach je podobný. Nic ve zlém, mistře, vybral jste pěknou destinaci...jenom...no, já znám lepší místa, jako například Alderaan nebo Dantooine. Ale jinak se mi to tady líbí. Hlavně ta strategická pozice extrementu, či co to je, který mám teďka na botě...
Jme se Dooku seškrabávání pochybné hmoty z boty stylem, že si jí tře o místo na zemi, které vypadá čistě, a mistr vzhlédne an tebe čekajcí na tvůj názor.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Přístav Nar Shadaa

No...musím říct že se mi tu i docela líbí, těmi budavami mi to trochu připomíná mou domovskou planetu, ale je zde tolik rušení že je pro mě téměř nemožné vnímat Sílu.
odpověděl jsem na mistrovu otázku a batoh který jsem až doposud držel v ruce jsem si nahodil na záda.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přístav Nar Shadaa

Když Dooku dokončí svojí práci, mistr se pousměje nad tvou odpovědí.
Nemožné říkáš? Na planetách podobné této je nemožné vyhledat cokoliv. Vnímat sílu tu ale můžeš ještě silněji. Otevři se všem podnětům. Zaposlouchej se, ignoruj všechno rušení. Odteď tu není nic jiného než ty a Síla. Složité co? Když cítíš všechny ty emoce, kterými planeta oplývá. Uprchlíci, zloději, vrahové...i když nevědomky, jejich myšlenky nechávají otevřené pro všechny, kdo je chtějí přečíst. Nyní se soustřeď. Přímo před námi je uprchlický sektor. Než se tam vydáme, zkus se na něj chvilku soustředit...
Vysvětlí ti mistr a tak trochu ti připomene tvého mistra, který je ale stručnější. Každému dá sto kreditů navíc.
Vydáme se do uprchlického sektoru, našim úkolem bude pomoct uprchlíkům. Teda, vaším úkolem. Neřeknu vám nic konkrétního, každý si budete muset najít způsob, jak jim pomoct. A nezáleží, jestli všem, nebo jenom jednotlivci. Ty kredity máte pro osobní účely, kdyby jste něco chtěli koupit, měli hlad atakdále. Dveře jsou támhle. Já si mezitím půjdu sednout do kantýny a zkontrolovat jestli sjou hráči pazaaku poctiví, heh...Lukasi, pro tebe jsem připravil spešl úkol. Když jsem tu byl naposled, tak to tam hlídalo několik hrdlořezů. Na tobě je se přes ně *nějak* dostat. Dooku počká až budeš hotový, ok?
Nechá vás být na místě a odejde do kantýny.
A nechoďte moc daleko, ať se neztratíte. Jak sem řekl, najít zde někoho je nemožné...
_____________________________
Mohl by jsi se víc rozepsat ;) Podnětů je hodně, a jen odpovědět a dodat krátkou větou jednu akci je docela málo podle mně ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Přístav Nar Shadaa

Ti chlápci co to tam hlídali vypadali dost ostře, první čeho jsem si všiml bylo, že zatímco první byl člověk, vypadal vážně dost namakaně, tak druhej byl na pohled droboučkej Rodian. Oba měli po dvou blasterech a něco co mě dost připomínalo šokový obušek.
No to je fakt skvělý, jak se přes ně dostat... Mám to!
Přišel jsem k nim nachvíli jsem se soustředil a pak jsem se pokusil použít ovlivnění mysli,tak jak mě to můj mistr naučil.
Nechcete stát na stráži a chcete se jít někam napít
Řekl jsem s použitím Síly a čekal na jejich reakci.
Jen doufám že se to povedlo protože jestli ne, tak máme opravdu vážný problém.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přístav Nar Shadaa

Nechceme stát na stráží...
A jasně že se chceme jít někam napít.

Potvrdil člověku tvojí řeč i rodian. Ale neodešli ti, ani ti neuvolnili cestu, jak si měl snad v plánu, a už vůbec se nezdálo, že si jim ovlinil mysl.
Ale proč bysme kurva měli poslouchat tvoje kecy? Co ty tady vůbec chceš?
Strčil do tebe rukou člověk a vytáhl obuček. Nebyl ale šokový, jak jsi si myslel, nýbrž jeho tělo bylo z kvalitní oceli. A určitě i pevné. Tenhle obušek neměl za úkol zastrašit a zahnat nepřítele, jeho úkolme bylo přímo zmrzačit člověka. Dokonce jsi si všiml i stop krve a snad i něčeho horšího, což dávalo najevo že ho už nejednou použili.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Přístav Nar Shadaa

Bohužel se mi nepodařilo je ovlivnit tak jak jsem si přál.
Sakra tak takhle jsem si to zrovna neplánoval.
Sáhnul jsem si k opasku pro svůj světelný meč.
Dobrá takže mi nezbývá než se vás prostě zbavit.
Nejdřív ale zkusím něco jiného.
Sebral jsem veškerou sílu a použil jsem na ně odhození.
Naposledy upravil(a) lluukkaass dne 27.7.2010 10:26:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Předbíháš děj...a to poměrně dost.
Nechci po tobě nic jiného než upravit konec. Od části "Moc to s nima nepohlo" je to předbíhání ;) Věz že tohle já neplánuju, tkaže to editni a pak ti odpovím.
Mimochodem, předběhl si, i když si ty dva popsal, sice jsem to přehlídl, protože mi bylo jedno jak vypadaj, ale vyvaruj se toho ;) příště.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

upraveno

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přístav Nar Shadaa

Rodiána si odhodil až na protější zeď, ale s člověkem jsi už takovéštěstí neměl. Místo aby jsi ho odhodil jsi ho pouze trochu posunul dozadu, takže než jsi stihl zareagovat, vrhl se na tebe, a podrazil ti nohy. Chvilku jsi se válel na zemi, když tu se kolem tebe objevilo několik dalších hrdlořezů.
Nevím kdo seš, ale už teď je nám jasný že tebe rádi mít nebudeme. Ještě jednou se tady objevíš, už k tobě nebudeme tak milí!
Řekne ti ten člověk a dá ti ránu obuškem do zad. Druhej tě vezme za rouchou a ladnou otočkou tě pošle dveřmi ven. Přistaneš přímo na obličeji. Všichni se na tebe s pohrdáním podívají, a rodiána vystřídá Trandoshan, který má výzbroj stejnou jako člověk.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“