Výcvik pro Peara (Charles Perigord)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Peara (Charles Perigord)

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Cereu

Jako čestný host na palubě transportní lodi „Influence“ jsi měl vyhrazenou VIP místnost s psacím stolem, holovizí a pohodlnou lenoškou. Na obrazovce právě běžely poslední zprávy z hlavního města planety Cerea Tecave. Záběry ukazovaly skupinu extrémistů převážně místních, jak pochoduje proti místní bezpečnosti.

Ano, toto jsou nejnovější obrázky z místa incidentu, který přerostl v masivní rasový konflikt. Hodlá tuto situaci nějak Republika řešit? Na místě máme naši reportérku. Kim, jaká je nyní situace?

Záběr nyní přešel na Zabračku, která stála na rohu ulice co nejdál od násilí, ačkoli bylo nemožné nevšimnout si poničených budov a hluku na ulicích.

Jak jistě všichni dobře víte situace se vymkla kontrole poté, co skupina výtržníků napadla svého lidského spolužáka poté co údajně o přestávce vykřikoval nemístné poznámky o místních obyvatelích… Reportérka se odmlčela, aby vzápětí pokračovala: Podle toho co víme si skupina agresorů počíhala na mladíka u toalet, kde ho surově zbili. Mladík nyní leží v kritickém stavu v jedné z místních nemocnic. Poslední informace hovoří o příletu diplomata Charlese Perigorda. Ač je veřejnosti poměrně neznámý má bohatou zkušenost s cizími jazyky a kulturami.

Jak je možné, že tento incident, podle všeho napomohl útočníkům? Za tebou je slyšet hluk a hádal bych, že toto byl varovný výstřel? Okomentoval moderátor střelbu, která se rozlehla ulicí.

Máš pravdu Vaszi… Cerea je převážně domovem Cereanů, a zejména mladí nechtějí mít cokoli společného s cizinci…

Vážení přátelé, toto byla naše reportérka živě z Cerey a nyní se dozvíte, kde na Coruscantu odlehčíte svému svědomí a kapse…
Přešel moderátor plynule k dalšímu tématu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cesta na Cereu

Že ty děcka radši nedrží hubu, když ví že přes ní dostanou...
Okomentoval jsem dění na Cereu, odkuď právě běželi zprávy.
Nepokoje kvůli nějákýmu spratkovy a já tam mám udělat jako co? Poslat na ně četu policajtu s omračovacíma obuškama a byl by pokoj, diplomat je tady úplně zbytečnej. Mrhání talentu na zbytečnosti...
Obrátím se k psacímu stolu kde leží pár dokumentů. Ani se neobtěžuji je otevřít, pouze je zvednu, podívám se na ně a položím je zpět. Vlastně jsem ty složky vůbec do ruky vzít nechtěl, ale měl jsem vedle nich sklenku vody. Zvlažil jsem své hrdlo touto čirou tekutinou a vzpoměl na bary na Coruscantu a hlavně na senátní kantýnu. Tam jsem se poprvé setkal i s jednou kočkou, která byla i mou šéfovou. Bože to byla ženská. To jsme dělali diplomacii s Huttama. Byla to sranda. Nemůžu zapomenout jak sem řekl asistentovy, že domluvím aby nosili Huttové žertovné čepičky a pak jsem to skutečně navrhl. Když nás chtěl Hutt vyhodit, vytáhl jsem svá esa z rukávu a planeta byla naše. Krásná práce.
A za odměnu dostanu tohle...
Obrátím se na televizi. Zaujala mně střelba.
Varovný výstřel? Asi vím co bude první věc, kterou navrhnu. Změnit to na smrtící výstřel. Bude klid...
Argh, co mně zas potkalo. Jó, na Coruscantu znám spoustu míst, kde se dá odlehčit svědomí a hlavně kapse. Tam ti ho přeblafnout že o něj málem přijdeš. No, už aby jsme byly na místě...
Přesunul jsem svůj unavený zadek ze židle na lůžko a snažil se odpočívat, než přistanem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Influence

Rozhodl ses po vyčerpávající analýze provést potřebný náběr sil. Transport mezitím prolétl planetární atmosférou.

Pane, pane! Nad tebou se skláněla obsluha a podle toho jak se přidržovala stolu, aby udržela rovnováhu bylo poměrně velkým překvapením, že jsi ty sám neskončil na podlaze.

Radikálové pronikli na místo určené k přistání. Nemůžeme si dovolit vás vystavit přímému ohrožení, proto jsme přistoupili k plánu B. Na důkaz tohoto tvrzení se najednou podlaha povážlivě zhoupla.

Loď vydala kvílavý zvuk jak byly zažehnuty rezervní motory. Ve zdi se objevila trhlina, když byl podle všeho narušen ochraný plášť. Vzápětí tenhle houpavý pocit následoval znovu. O dalších pár vteřin později bylo slyšet rozčilené hlasy.

Ven, ven, ven! První skupina do vozidla A, druhá do vozidla B a třetí do vozidla C! Kde je sakra ten diplomat?!

Pobral sis cos považoval za důležité a několika rychlými skoky jsi opustil kajutu. Okrajově bylo možno zaregistrovat nepříjemný zvuk v podobě unikajícího paliva. Nakonec se ti přece jen povedlo najít z plavidla cestu ven. Všude byl cítit kouř a loď pomalu, ale jistě začínala hořet. Cítils jak tě někdo popadl za ramena ve snaze odtáhnout tě od vraku co nejdál....

Jo, jo je to on! Zajistit! Následně si byl vržen do prostoru a vzápětí sis mohl užít příval čerstvého vzduchu, jak ti někdo podával kyslíkovou masku.

Když ses vzpamatoval zjistils, že ses octl v diplomatickém vozidle s dvěma vazouny po boku.

Perigord zajištěn, opakuji obal neporušen! Hlásil řidič.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Influence

Hej, dneska mi přeje štěstí...
Usměju se v duchu, když vidím jak to s obsluhou háže a já si v klidu ležím.
Konečně na místě, tohle bude krátké vyjednávání...počkejte, radikálové pronikli? Argh, řekněte, že si děláte srandu...jakože je mi jasn že neděláte...
Hbytě se zvednu z postele a vezmu všechni potřebné dokumenty a věci které by se mi mohli hodit.
Dýka... asi budu muset pro příště požádat o blaster nebo raketomet nebo podobnou hračku...
Zhodnotím svojí situaci. Málem bych skončil na asistentovy, nebýt rychlých reflexů. Na poslední chvíli jsem se stihl chytit stolu a vyrovnat se.
Plán Bé, oh, paráda, škoda že já znám jenom plán A...
Podíval jsem se vražedným pohledem na muže vedle mně. Poté jsem už neváhal a vylétl jsem z kajuty. Kouř nebyl dobrým znamením a já se snažil z toho všeho vymotat. "Jo, jo je to on! Zajistit!"...
Jo, jsem to já...
Vyřknu do prázdna a rukou si přimáčknu dýchací přístroj na obličej. Několikrát se zhluboka nadechnu a pomalu sundávám masku z obličeje. Labužnicky se roztáhnu a podívám se po okolí.
Pan Perigord...
Oznámím pilotovým směrem. Diplomatické vozidlo znamenalo trochu bezpečí. Kolem mně dva vazouni. Trocha bezpečí.
Dobře chlapi, dole je spousta grázlů, kteří se mnou nebudou chtít vyjednávat. Nechci nikoho zranit, proto miřte přesně, ať netrpí!
Poučím chlápky o situaci a jeho řešení a promýšlím si, jak bude vypadat vyjednávání a hlavně kam se dostaneme...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vozidlo

Jeden z cereanských strážců se pohrdavě ušklíbl, zatímco druhý se vzdorovitě díval do země.

Tohle je velmi nebezpečný názor pane, konstatoval řidič. Pletu se nebo není snad cílem diplomata klapat ústy tak, aby se konflikt vyřešil pokud možno bez použití násilí?

Optal se pilot zatímco jste se vyhli hlavní třídě a vozidlo se nyní proplétalo skupinou budov.

Tváříte se jako někdo kdo je zatraceně důležitý, ale pravdou je, že vaše rasa je zde neoblíbená právě kvůli vaší povýšenosti. Jste zde v menšině a s gustem porušujete pravidla a přizpůsobujete sobě. Pořád si myslíte, že je morální a etické abychom stříleli po svých lidech?

Transport vykličkoval z oné netradiční cesty. Minul pár sloupů a nakonec skončil na transportní ploše před ne zrovna malou budovou.

Možná se projevili více agresivně, ale v konečném důsledku mají pravdu. Koneckonců je to na vás. Nemám sice ponětí co můžete v této situaci podnikout, ale přeji vám štěstí.



Transportní plocha Cereského vyslanectví

Vystoupil jsi z vozu společně se svou tělesnou stráží. Na protější straně se k tobě blížil místní velvyslamec. Oděn byl v drahých šatech tmavo-modrozelený plášť.

Charlesi, rád vás vidím. Doufám, že jste si přečetl příslušné instrukce. Nevím, proč Republika posílá vyjednavače tam, kde je spíš potřeba vojenský výbor. Mimochodem jmenuji se Ta-li de Farida. Promluvil na tebe velvyslamec a vedl tě do budovy.

Obraným složkám velí Mon Calamari, nějaký generál Qertuk. Proslýchá se, že tu byl soukromě. Republika zřejmě šetří, kde může...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vozidlo

Jen praxe vás naučí že na způsobu řešení nezáleží, dokud budou obě strany šastné. Mým cílem není urovnat vztahy bez použití násilí ale urovnat vztahy, aby se násilnosti už neopakovali...a násilí je někdy nezbytné, vaši krajánci jsou jasným důkazem. Oni si násilí vybrali, preferovali ničení a demonstrace před klidným řešením.
Podíval jsem se kolem sebe. Věděl jsem že plácám co mně napadlo a upřímně, při vyjednávání bych se víc hlídal. Tady jsem se ale vyjadřoval jako s kamarády na pivku.
Nechali se vyprovokovat jak mynockové vodiči. I když mají pravdu, je jejich chování o něco jiné než moje? Jak já, tak oni vyjednáváme, pouze odemně se čeká, že zbraní mi budou slova. Od nich se už nějak automaticky čeká že nebudou mluvit. Budete stejně znechuceni, až budou vyjednávat, stejně jak ste byly když sem řekl ať je zabíjíte? Hádám že ne, protože jste odsuď. Proto narozdíl od vás dokážu něco změnit - nejsem odsuď a důležité je pro mně splnit úkol, né nastolit harmonii a lásku na Ceresu...Jdeme, ať je to za náma...
Trochu změníme přístup, vyjednávání započalo a je na čase vyřešit problém...
Vystoupili jsme hromadně z transportu, ale delegace planety nás už vyhlížela. Velvyslanec už měl nakročeno naproti mně. Jeho oblečení nebylo zrovna levné, ale to ani mé a od lidí nám podobnám se dalo čekat, že v teplákách budeme chodit jenom doma.
Zdá se že mají všichni tendenci vytvářet podomáckou atmosféru. Už teď je mám všechny strašně rád...
A já vás rád poznávám, pane Farido...
A proto ti taky netykám při prvním setkání.
Všechny dodané dokumenty jsem pečlivě pročetl. Situace je mi známá...
Pokud teda byly ve zprávách přesní.
Proto poslali mně. Republika nemůže vše řešit násilím, toto není navíc lokální problém. Problémy etnických menšin na planetách jsou všude. Pokud to zde zdárně vyřešíme, kdo ví? Třeba ukážeme cestu u ostatním planetám, možná tu učiníme důležitý krok...
Jo a navíc to tady může Republiková flotila kdykoliv zničit.
Nechal jsem se vést mužem do budovy a doplňoval jsem si informace.
Generál Qertuk říkáte? O něm jsem nic neslyšel, zkušený generál?
Jasně že šetří, jak jinak by mi sem mohla zaplatit výlet?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova krizového štábu

Velvyslamec se na chvíli zamyslel: Velel pár přísně tajným operacím. Obvykle se staral o smazání stop...

Prošli jste hlavní branou kolem stráží. Farida jim pokynul na pozdrav a oni na oplátku zase jemu. Nezlnalému poměru politických machinací by to připadalo jako respekt vůči nadřízenému, ale za tímhle bylo něco víc. Mentalita Cereanů byla něco mezi zdravým nacionalismem a plížící se utopií. Vešli jste do místnosti, kde podle všeho zasedal krizový štáb. Generála šlo poznat snadno, neboť coby Mon Calamari mezi svými hostiteli trčel jako švestka mezi hruškami. Skláněli se nad holozbrozazením jakési vysoké budovy.

Ehm... Odkašlal si Farida, aby si sjednal pozornost.

To je on? Zvedl generál oči.

Ano pane...

Je se vším seznámen?

Ano pane...

Posaďte se Charlesi,
vybídl tě Qertuk a jeden ze strážců stojících opodál ti ochotně přistavil židli. Jak jistě víte hlavní organizátor protestu Ezewan-Fa-Stern se chce sejít s oběma stranami. Trvdí, že celý akt byl pohou zinscenovanou fraškou, a že se strany lidí šlo o čistou provokaci.

Generál se narovnal na své židli: Máme vytipované tři místa pro krycí palbu. Chceme to mít pod dohledem jak jen to půjde, ale za rizika neručíme... Rozumíme si?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova krizového štábu

Paráda, že já mám dycky takový štěstí.
Následoval jsem muže do budovy a pozorně sledoval okolí. Rozhodně to tu nevypadalo špatně. Kousek za Faridem jsem vstoupil do místnosti, kde už bylo zasedání v plném proudu.
Generál Qertuk. Trochu špatný místo kam ho přeřadit, rozhodně nemůže mluvit o skrytí se v davu, vypadá tady jako švestka mezi...lilky, scvrklá ošklivá švestka mezi dlouhýma bílýma lilkama...
Rozebírám své úvahy a ignoruju krátký rozhovor, který zatím bezemně proběhl. Hlavou jsem lehce kývl jako vděk za židli a usadil jsem se na ní.
Informovaný jak to jen jde. Zasraný komerční zprávy s nulovou informační hodnotou. Dofejme že všechny informace posbírám ještě než začne opravdový vyjednávání, jinak sem tam, odkuď jdou normálně věci ven...
Rozumíme, generále. Osobně si myslím, že krycí palba nebude třeba. Vyřešíme to bez jediného výstřelu...
...jinak, Halo republiková flotilo!...
...proto to nebudeme protahovat a půjdeme hned na věc, co říkáte?
Krycí palba zní dobře...
Když to ale nevyjde, máte jiný plán, jak tuhle situaci vyřešit?
Třeba krycí palba ze sta míst?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova krizového štábu

Generál zakoulel svýma obrovskýma očima, ovšem ne ani tak proto, že by ho tvoje otázka zaskočila, ale spíš proto, že to byl jeho zvyk.

Řekněme, že jistý plán by tu byl... Ovšem musíte pochopit, že z hlediska diplomatického si Republika nemůže dovolit vojenský zásah v podobě půlky města.
Generál se odmlčel, ale po chvíli pokračoval: Senátorům za Cereu by se to pranic nelíbilo, to mi věřte. Nerad to přiznávám, ale možnost vojenského dohledu by byl možný pouze za předpokladu, kdyby se prokázalo, že navázaný dialog byl bezúčelný...

Qertuk s tebou jednal na rovinu. Nechtěl být tady o nic víc, než ty a zjevně se ho i dotklo, že ho Republika takovým způsobem zneužila.
V případě nezdaru, či dokonce zranění je vám komise, která byla pro tuto situaci ustanovena připravena vyplatit nemalou náhradu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova krizového štábu

Jistě, generále Qertiku. Násilí vyřeší pramálo. A já věřím že naše diskuze přinese kýžený výsledek.
Odpovím generálovi. Začíná se mi líbit, nesnaží se svojí řeč zabalovat do zbytečných zdvořilostních frází a nebojí se říct co si myslí. Svou daň na tom má určitě Republika, která ho sem přidělila, ale díky tomu si můžeme pěkně popovídat. Na konci ale trochu změnil téma a jeho ujištění o náhradě ve mně vyvolalo malý neviditelný úsměv. Kývnu na to.
Připravena - nepřipravena, pokud se mi něco stane, ta náhrada bude víc než nemalá, tím si mohou být jisti.
Dobrá generále, informace které jsem si četl, vypadali kompletní...přesto, je tu něco, co bych měl vědět a v oficiální zprávě to nebylo? Nějáké detaily, které jim nepřišli při skládání dokumentů důležité? Nějaké drby, útržky?
Promluvím ke generálovi a poté ke všem prakticky šeptem, přesto dost nahlas.
Tak jo, praštíme do toho. Až jim řeknu že se hluboce omlouváme, tak pudou zase makat a já budu mít padla...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova krizového štábu

Generál se při tvém zmínění o prostudování zprávy mírně po ušklíbl: Vaše pověst vás skutečně předchází pane Perigorde… Většina vysokých hodnostářů kalibru lidského etnika dává přednost spíše „pohledu z osobní perspektivy.“
Generál vstal ze židle a narovnal se v celé své výši: Problém operačních materiálů je v tom, že do značné míry nepočítá s improvizací. Což mimochodem znamená, že když se něco podělá, tak za viníka se označí nejslabší článek operace… ---

Generále, na lince je zástupce radikálů…
Ozval se jeden z komunikačních přisluhovačů.
Přepojte ho… Odvětil generál ledovým hlasem.

Na obrazovce se objevila projekce jednoho ze Cereanů.
Hádám, že našim podmínkám bylo vyhověno? Otázal se.
Ano, máme zde nestranného muže, aby vaši situaci posoudil. Odpověděl generál klidně.
Člověk? Cerean se zatvářil jako by právě žvýkal šťovík…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova krizového štábu

Já dávám přednost operačním materiálům, jako základu pro improvizaci. Bez informací se dá improvizovat dobře, pokud to člověk umí, když má ale člověk trochu "víc", dá se improvizovat přímo skvěle...
Nejslabší článek seš tady ty, tak doufej že to nepodělám...
Brzo pochopíte, že já jsem jiný, než většina vysokých hodnostářů. Úplně jiný...
Tak a tady je máme. Určitě budou mít držky na to že sem člověk...
Trpělivě jsem vyčkával až se objeví zástupce, na kterého jsme tak dlouho čekali. Cerean se před náma objevil hned jak ho nechal generál přepojit. A začal pěkně zhurta, generála to ale nenechalo zaskočit.
Nestranný muž. Ha, to na mně sedí, já sem v tomhle tak nestranný jak Sithové k Republice...
Carean byl opravdu zaskočen mojí rasou - nebo spíš znechucen.
Chápu, že nejste nadšen, že v roli nestranného muže je člověk. Ale pochopte vy, že člověk hned nemusí upřednostňovat vlastní rasu. Mojí šéfkou je Twi'lečka, mojim nejlepším kamarádem je Sullustan, 80% mých kolegů je jiné rasy než člověk...tady nemám komu nadržovat, spor se dá vyřešit pouze naprostým kompromisem mezi oběma stranami...
Takže lidi budou mít navrch, a Cereani utřou, jak jinak...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova krizového štábu

Vy lidé jste schopni přesvědčit i opilého senátora o tom, že je střízlivý... Ušklíbl se mluvčí.
Mám tomu rozumět tak, že si diktujete podmínky? Generál stále zachovával klidný, konverzační tón.
Učíte se rychle generále...
Takže co chcete?
Za dvacet minut čekáme pana Perigorda v sídle Cereanské administrativy. Očekáváme, že přednese návrhy mírového řešení a rovněž výši možné finanční kompenzace....
Tímto přenos skončil.

Generál si vyměnil pohled s Faridou a pak se otočil k tobě: Nějaké návrhy, či užitečné postřehy?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Budova krizového štábu

Bože to je debil. Já ti dám finanční kompenzaci. Já ti dám maximálně pěstí ty svině!
Zhodnotím situaci, když domluví projekce a shlédnu výměnu pohledů mezi Faridou a Generálem.
Hej, tak tohle se mi líbí. Prej "očekáváme, že přednese návrhy mírového řešení". A takhle análně utěšit nechceš? Oh, bože, já sem strašnej diplomat, jak se tak poslouchám. Ale většinou mi to vychází. Teďka jenom nějak odhadnout situaci, o který jsem si měl přečíst a bude všechno v pohodě.
Já předpokládal, že užitečné postřehy budete mít vy, generále. Jediný co jsem stihl postřehnout bylo, že s tím radikálem nebude těžké vyjednávat. A pokud rozhovory doposud vypadali tak jak vypadali, tak se nedivím, že pozvali mně. Do dvaceti minut - tedy cestou vyhotovím podklady. Co se týče kompenzace - jistě chápete, že z našeho úhlu pohledu jsou teroristy...ustoupili jsme a vyjednáváme s nima, i když se to normálně nedělá. Oni si ale navíc dávaj požadavky jak kdyby přepadli zbrojnici a měli rukojmí...
To sem řekl hodně hezky, i když to není pravda. Ale bude to muset stačit. Teďka k té smlouvě.
Dobře, očekávám, že do sídla mně doprovodíte vy, generále...i když u vyjednávání nebudete...
Podívám se na něj a připravím si dokumenty, abych si mohl v hlavě srovnat ono řešení, hned píšu a škrtám první slovo které mně napadne: Blasterové pušky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova krizového štábu

Generál se pousmál nad ironií tvého tvrzení.
V podstatě ano... Vezměte v úvahu, že drží v šachu: Veřejnost, senát, obyvatele a infrastrukturu. Budete chtít, nějaké speciální výhody? Samozřejmě vám nemůžu poskytnout zbrojnici...---

Nějak zapomínáte generále, že naším cílem je konfliktu předejít!
Oponoval Farida.
Připadá vám snad tohle jako předejití konfliktu?! Ti mameluci jsou schopni nám napochodovat do budovy a rozebrat ji holýma rukama. Poučil velvyslance generál.
Takže co to bude Charlesi?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“