Výcvik pre Rash Neils:

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, U Troch Huttov

Twilek sa schuti zasmeje a povie
Ale v poriadku, na takéto hulvátske chovanie som zvyknutý.
v tom vám čašníčka donesie vaše drinky, najskôr podá tebe tvoj alderaansky rum a napokon aj whiskey jej šéfovi, ktorý ju odmení tľapnutím po zadku. Čašníčka len podskočí a poberá sa preč.
Viem, že to nie je moja vec, ale nedá mi to. Načo potrebuješ info o tom Averym?
spýta sa a uchlypne si zo svojeho drinku, potom uznanlivo pokýve hlavou a povie
Aaaah, niet nad poctivú corellianskú whiskey.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neils »

Coruscant, U Tří Huttů

Nejdřív se pousměju když Twilek plácne číšnici přes zadek a pak se napiju rumu.
Hmm...To je slast...něco takovýho už sem nepil dlouho, tohle nejsou ty Tatooinský sračky....jo, jo Coruscant.
Chviličku labužnicky vychutnávám svoje pití se zavřenýma očima a úsměvem na rtech, náhle si vzpomenu, že se vlastně na něco ptal. Otevřu oči, sklenku postavím na stůl a zadívám se na něj, po chvilce koukání z očí do očí se rozpovídám.
Což, pití tu máte dobré jen co je pravda, až někdy příště budu na Coruscantě tak sem určitě zajdu, takhle dobrej alderán sem ještě nepil. Nicméně na něco ses ptal. No...
Znovu se napiju, hodím nohu přes nohu, uvolním se a se sklenkou v ruce začnu vyprávět.
Slyšel si někdy o zabrakovy jménem Arke Ra-ak? Asi ne, každopádně, známe se již dlouho a občas se vsázíme o velký prachy, nicméně sázky se týkaj pitomostí. Jsem jen tak mezi řečí řekl že jako námezdní lovec jsem naprostá špička ve shánění informací. Arke se jen zasmál a řekl ať to dokážu.
Znovu se napiju a prsty zabubnuju na stůl.
Sakra, jsem já to ale dobrej ve vymýšlení pitomostí. :D
Tak jsme se vsadily, že do týdne budu vědět o člověku kterýho on vybere víc, než ví on a budu od něj mít na autogram, a pak řekl jméno Erik Avery. Řeknu ti příteli, nikdy jsem to jméno neslyšel, ale chci vyhrát spíš z principu než kvůli těm penězům.
Nahlas se zasměju a dopiju rum.
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, U Troch Huttov

Twilek tak isto kopne do seba zbytok jeho nápoja. Potom pískne na čašníčku, ktorá v momente nesie druhú rundu
Noooo....to je zaujímave. O koľko sa jedná peňazí. Ide vieš aj o to, že ty mi zaplatíš 800 a zarobíš na tom o mnoho viac.
povie a lišiacky sa usmeje, nato si rukou naberie z hrsť orechov z misky na stole a začne si ich vyhadzovať a chytať medzi zuby. Chrúme a chrúme. Potom sa spoza neho priblíži jeho človek, zatiaľ čašníčka položí na stôl vaše nápoje a potom odcupitá preč. Chlap za ním mu niečo šepne do ucha
No tak mám niečo o tom tvojom Averym.
povie ti twilek a uchlypne si z pohára čerstvej whisky.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“