Mise pro A'rona (Darth Revan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.


Podívám se na radu, jelikož jsem nikdy předtím hlavní radu neviděl takhle pohromadě. Nijak mě ale nezaujala a tak spustím.
Na srdci nám leží mnoho věcí, hlavě mandalorianské války, tisíce mrtvých vojáků, nevinných lidí bez domova a i těch kteří nevinně zemřeli v téhle nesmyslné válce, zaráží nás to, že vy jako rada jedi ještě nezakročila, pokud vím, máme být ochránci míru a né se jen slepě dívat jak všichni umírají. To je vše, co jsem chtěl říct.
Když dopovídám předám slovo Revanovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Přesně tak. Dorazili jsme sem mimo jiné i proto, aby jsme požádali Radu...Vás o jednání. Nemusíte mi opakovat, že jsme ochránci míru, ale co máme ochraňovat nyní, když je válka?
Použil Revan svojí citaci, kterou použil ještě na Dantooinu.
Nelíbí se mi vstupovat do války, ale je to jediná možnost, jak zastavit invazi! Mandaloriáni ničí celé světy, a proč? Chtějí nás vyprovokovat! Mandaloriáné jsou hrdý národ, toužíci po cti a chtěji bojovat s těmi nejlepšími. To jsme my! A nepřestanou dokud nebudou poraženi nebo neovládnou celou Galaxii!
Dopověděl Revan a čekal na reakci. Rada si něco mezi sebou našeptávala nakonec promluvil jeden z nižších v radě.
Volíte silní slova! Jediové musí být trpěliví. Nesmáme se vrhat bezhlavě do bitvy! Rada bude přemýšlet nad touto otázkou, rozhodnutí je ale na nás, né na vás. Je tu ještě něco, co by jste chtěli říct?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Však na vás taky dojde, časem. Na všechny jednou dojde. Jste totiž až příliš zaslepeni svým mírem, který už dávno neexistuje.
Řeknu krátce ale důrazně když se otáčím a odcházím pryč.
Tohle nemá cenu, rada je příliš zaslepená. Budeme si muset poradit sami.
Tichým hlasem povím do prázdna. Revan s Alekem jsou pravděpodobně ještě v místnosti rady, nějak jsem neměl potřebu se otáčet a vidět usměvavé tváře rady.
Jdu směrem do svého pokoje, protože na mě přišla náhlá únava. Asi to bude prostředím, na které jsem si odvyknul.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

A'rone, vol svá slova obezřetněji!
Chce ti jeden z mistrů ještě něco říct, ale ty se místo toho sebereš a odejdeš. Revan na tebe jenom kývne, a skutečně, společně s Alekem zůstanou vevnitř, takže ty si odkráčíš do pokoje, kde chceš nabrat síly. Lehneš si na postel a řádnou chvilku odpočíváš.
Ani nevnímáš čas, takže nevíš jak dlouho jsi ležel, než do místnosti vrazil Revan.
Vstávej. Příště se trochu kroť, měli jsme dost co dělat, aby nás nevyhodili z Chrámu, to ani nemluvím o vyhoštění z řádu. To že chceme jednat na vlastní pěst neznamená, že si musíme hned udělat nepřátele v řádu, jasný?
Vyhrkne na tebe, když teprve otevíráš oči, nicméně všechno jsi slyšel, protože jsi byl už vzhůru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Stejně je to jedno, buď nás vyloučí teď nebo až se rozhodneme jít do války.
Řeknu Revanovi a trošku se zamyslím. Všimnu si také odpoledního slunce které vstupuje do mého pokoje a vidím zrnka prachu.
Tak co teď? Před radou jsme neuspěli? Co máš teď v plánu Revane?
Zeptám se ho a mezitím se zvednu z postele a dojdu se trošku vyprázdnit na toaletu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Budeme muset jednat. Od rady jsem slyšel jejich klasické "Pro jedie není ve válce místo", a podobný kecy. Vydáme se na Cathar. Teda, abych byl konkrétní, ty a Mara se vydáte. Tu asi ještě neznáš, že? Má obrovský potenciál a podobné smýšlení jako my. Je to taktický génius. Na Cathar se chystá obrovská Mandaloriánská flotila a je naší povinností konečně jednat. Republika má plné ruce práce, takže nemohla vyčlenit dost vojáků a už vůbec ne dost vůdců. Bude to naše první vítězství!
Dopoví ti Revan, a chystá se že odejde, nicméně ještě dořekne pár posleních slov.
Maru sem viděl jít na oběd, takže bude v jídelně. Taky se můžeš najíst mimochodem, musíš mít hlad. Vyřiď jí co jsem ti řekl, a že se odlétá za dva dny. Musíme vyjít ze stínu, protože kdyby jsme ještě chvilku počkali, mohlo by být pozdě. Někdo musí postavit před Mandaloriány nezbouratelnou zábranu a pak je už jenom tlačit pryč! Já s Alekem se budem snažit přesvědčit více jediů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Dobře, splním tvé úkoly Revane, nebo měl bych raděli říct generále?
Řeknu a zasměju se. Hned na to spláchnu a vydám se do jídelny. Nebyla daleko, jen pár desítek metrů od mého pokoje, ještě si dobře pamatuji cestu kudy se tam jde. Za malinkou chvilku jsem tam a vidím je jedinou holku sedící u stolu. Kolem je spousta jediů, také sem zahlédl pár twileků a jiných forem života.
Ty musíš být Mara.
Řeknu když k ní dojdu a posadím se na židly. S drzostí jí sním pár hranolek a sám si objednám dvojtýho Mc'chickena a trojtý hranolky s colou.
Já jsem A'rone, letíme spolu .. však ty víš kam. Mám vyřídit, že se odléta za dva dny, budeme na to jen my dva a republikový vojáci. Doufám, že se nedokčám podrazu z tvé strany, hrajme na rovinu, určitě ti je jasný, že nás hned vyloučí z řádu jakmile opustíme Coruscant, takže mi řekni teď, jestli jsi připravena do toho jít?
Zeptám se trošku z vostra a už do sebe láduju hranolky a hambáč. Vo co jako kurva de?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Mara ti z drzosti sní chickena tak rychle, že ani nestihneš říct "Invaze Mandaloriánů začala a my nemůžeme nic dělat, protože Rada nechce zakročit, ale díky Revanovi možná vyhrajeme, protože je to geniální strateg a charismatický Jedi, který na svojí stranu získá určitě mnoho udatných jediů, kteří pomůžeou Republice v této těžké válce, ve které může zvítězit pouze jedna strana a druhá zaniknout a my se musíme postarat o to, aby zvítězila Republika, protože tu jako jediové musíme ochraňovat ať to stojí co to stojí, klidně i vyloučení z řádu", a hambáč je pryč.
Jo jsem Mara.
Podívala se na tebe a jako odpověď na tvoje "Nepodraž nás, vyloučí nás a jsi připravená do toho jít" kývne hlavou a otočí oči ve sloup.
Jasně že jsem připravená, jen aby jsi byl připravený ty...aby jsi při prvním náznaku boje neutekl jako youngling...
A bez ohledu jde odnést svůj tác...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Tak dobře, uvidíme se na lodi.
Řeknu a vytáhnu svůj záložní hambáč, zvednu se ze židle a odejdu do svého pokoje zabalit si své věci a rozloučit se s Alekem a Revanem, který budou mít hodně pracé s verbováním.
Dojím svůj poslední habáč těsně před svým pokojem, což vyšlo akorát. Otevřu dveře a vzpomenu si, že jsem si ani nevybalil, takže mám o to méně práce a můžu si jít opět lehnout.
Ať už jsem tam, tady je nuda. Doufám, že ty Mandaloriany zastavíme, jestli né teď, tak už nikdy.
Řeknu si a usnu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Ráno tě probudí Mara, který se ti snaží dobouchat na dveře.
Vlastně, aby jsme byly konkrétní, už uběhli dva dny, které jsi neprospal. Cvičil jsi, jedl jsi, pil jsi a mastil krakena, když sis myslel že se nidko nedívá (ale viděla tě Mara nicméně, o čemž nevíš, jen máš zlé tušení).
Vstávej lenochu, musíme se vydat k transportu. A zkus to trochu nenápadně. Nezapomeň že jedem "načerno".
Rychle jsi vzal své sbalené věci a vyběhl s Marou na chodbu, pak jste ale šli nejvíc pomalu a opatrně.
Nikdo si vás naštěstí nevšiml a ani při vkrádání se do transportéru nebyla situace jiná. Schovali jste se mezi bedny a další různý bordel, který byl na palubě a čekali jste než dorazíte na finálovou destinaci - takhle jsi si rozhodně vaší cestu nepředstavoval, ale co se dalo dělat, teď už jste nebyly členi řádu, teď jste tu byly za vlastní frakci, za Revanchisty, jak jste se skromně pojmenovali po Revanovi, který si Revanchista začal říkat taky.
Vlastně Revan nebyl jediný, kdo si změnil jméno, dokonce i Alek. Lépe řečeno Revan ho překřtil na Malaka, což znělo o trochu víc tvrdě. Mara nezůstala pozadu a přejmenovala se na Mrs. Exile, protože měla vizi, kde jí tak všichni říkali a strašně se jí to líbilo. Z té nejhlubší čtyřky zakladatelů jsi byl vlastně poslední, kdo si nechal své jméno, ale to na ničem nevadilo, změna jména nebyla povinná.

Přemýšlením nad zbytečnostmi vám vlastně cesta uběhla dost rychle. Když jste přistáli, museli jste jenom potoše vyklouznout z transportu což se vám povedlo. Na planetě byly už docela rozsáhlé opevňovací práce. Ale i přesto šla vidět zachovalá planeta Cathar, o které pokud nic nevíš, můžeš si víc zjistit v archívech nazývaných Wookipedia.
Jedi na planetě nemohl ujít pozornosti, kor dva. Hned si vás proto všimnul důstojník. Na jeho obličeji bylo vidět, že mu spadnul velký kámen ze srdce - protože počítal, že jste byly vyslání, aby jste jim pomohli. A nepletl se. Rozhodl se k vám vydat, jeho kroky ale nebyly tak jisté, jak se mohlo zdát. Možná by bylo nejlepší udělat první krok na vás - teda na tobě, jak navrhla sama Exile. Takže vzhůru k němu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Planeta nevypadala podle očekávání, ale v téhle době mě již nic nemohlo tak překvapit.
Představoval jsem si pláně, ve stromech se bude hůře bojovat, i když, možná že to bude i výhoda, jen pro jakou stranu.
Řeknu si a všimnu si důstojníka, který vypadá docela zdrceně, což se dalo čekat když je válka a republika prohrává.
Zdravím vás, kapitáne.
Podám mu ruku a pokračuji.
Možná jste očekával více než dva jedie, ale je to těžké, Revan a Alek, teď už vlastě Revan a Malak hledají jedie které by se přidali k nám všude kde to jen půjde, takže zatím si budete muset vystačit s náma. Věřím, že tuhle bitvu vyhrajem a začnou se k nám přidávat všichni.
Pozvednu trošku morálku a doufám, že to bude mít nějaký účinek.
Teď mě budete, vlastně nás tady s Mrs. Exile seznámit se situací, počet vojsk na obou stranách, pozice, morálka, zásoby, něco o této planetě, vše, co má význam v bitvě jelikož teď rozhoduje připravenost.
Dokončím menší proslov a jdu společně s Mrs. Exile a kapitánem do hlavního velícího stanu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Nebudu vám lhát, jsme na tom špatně. Mandaloriáné na nás jdou s téměř pětinásobnou přesilou. Nás je jenom necelá tisícovka. Takže víte jak na tom musí být morálka. Jediný, čeho máme dostatek jsou zásoby. Munice, lékařský materiál, potraviny. S tím co máme dokážeme vydržet tři měsíce bez vnějšího zásobování. Bitva bude těžká, i když jsme opevnili tento kopeček. Jsme chráněny útoky ze vzduchu, i ze všech stran. Myslím ale že to nebude stačit a když budou Mandové chtít, umlátí nás přilbama...
Dokončí rychlou rekapitulaci jejich situace a obrátí se k základně. Vlastně jste přistáli uvnitř a je to dobře opevněná oblast. Kolem vás nejsou improvizované překážky, ale profesionální zakopané pozice, zdi a střílny. Vojáci ještě teď stále upravovali své dílo, přidávali další a další obranné pozice a snažili se to co nejvíce opevnit. Už tu byly na pozicích připravené těžké zbraně, ale i stanice první pomoci, předsunuté zásobárny s municí...
Jsem kapitán Lokar mimochodem. Rota F, 1. pěší. Naše obrana je vlastně jenom tohle. Nemáme dost vojáků a už vůbec né lodí, aby jsme dokázali bránit celou planetu. Navíc je tu dost těžký terén. Hádám že tady tímto přebíráte velení...
Počkal na vaše reakce. Exile mlčela, nejspíše promýšlela nejlepší taktiku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Chvilku popřemýšlím.
Obranu máme silnou, zásoby poměrně taky, ale jednotek je málo..
Poté mě něco trkne.
Máte určitě nějaké komando, lehké jednotky, zvědy ne? Co je takhle poslat do lesa a vést partyzánskou válku? Narušovat zásobovací linie, ničit malé oddíly mandalorianů, schovávat se ve stromech, tím je zmateme, budeme součást lesa, přepadové oddíly. Chvilku by to mohlo fungovat. Tím je zmateme a výrazně oslabíme. Těžké jednotky, zbraně bych nechal na důležitých strategických pozicích a na hlavní základně. Já osobně bych operoval v partyzánských oddílech, jedie nebudou čekat.
Poté se opět zastavím a začnu přemýšlet. Po chvilce však opět spustím.
Když se schováme, mandaloriané nebudou mít s kým bojovat, budou bez soupeře a budou nás chtít zničit tady, ale zde je však odrazíme. Mezitím skupiny vojáků je budou ničit přímo za jejich zády, mohlo by to aspoň chvilku fungovat, než doufejme Revan pošle posily.
Navrhnu plán a doufám že uspěje, protože nic lepšího momentálně nemáme.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

S tím souhlasím, A'rone. Já budu vést vojáky uvnitř. Ty se můžeš vydat do lesů. Vyčleníme několik vojáků...
Připojí se Exile, a do toho vám vstoupí i kapitán.
S partyzánskou válkou nebude problém. Místní jsou dobří bojovníci, vynikající lovci a jejich znalosti okolí se nidko nevyrovná. Catharové jsou bojovná rasa. Ale v nejbližší době víc jak dvě stovky vojáků neposbíráme. Budou mít spoustu práce při chránění jejich vlastních měst...
Prvotní plán byl zrozen. Exile se hned ujala organizování uvnitř základny, kde udělala pár změn, spoustu materiálu přesunula, a všechno se hned zdálo být pevnější.
A z tebe se stal lídr partyzanského odboje, který musíš teprve vybudovat.
Slyšel jsem, že se spousta bojovníku odebrala do měst. Když jich zkusíte pár obejít, třeba budete mít štěstí. ALe nemůžu vám toho moc poskytnout. Jediné co můžeme postrádat je tento kolový transportér. Ve výzbroji má rotační laserové dělo a vrhače granátů. Vyčlením také dvacet nejlepších, který vás budou doprovázet. Většina z nich bude ze speciálních jednotek, jak jste říkal. Ale víc pro vás udělat nemůžu. V mapě vám vyčlením několik měst, kde by mohlo být centrum tvořícího se doboje. Můžete to tam zkusit a posbírat místní, určitě přijdou vhod. A svojí vlast budou bránit loajálně, do posledního muže...
Dokončil a počkal. Mezitím se už formovalo dvacet mužů před tebou, v dvojstupu po deseti.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant.

Pošlu nějaké zvědy, nebo informátory ať šírí pověst o tom, že chystáme partyzánský boj a že budou pod vedením jedie, to je možná přinutí se k nám přidat aby zachránily svou planetu. Já mám teď dost práce s přípravou. Zkusím nějak pozvednout morálku mužstva, nechte je nastoupit.
Řeknu kapitánovi a mezitím si odnesu své věci.
Poté se vrátím k Mrs. Exile a trošku s ní poklábosím.
Musíš udržet základnu, pokud padne základna, nemáme se odsud jak dostat a už je nikdy nezastavíme. Myslím, že sama víš, že je neudržíme příliš dlouho, ale musíme je držet tak dlouho, dokud Revan s Malekem nepošlou posily. Věřím ti.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“