Mise pro A'rona (Darth Revan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cathar, a měň to omg...

Dobrá. Ale nezapomeňte, že těchto dvacet vojáků je to, co máte k dispozici a zvědy budete muset vybrat z nich. Vaši muži stojí támhle.
Ukázal na dvacet chlapů ve zbroji se zbraněmi. Pět z nich mělo lehké opakovačky, dalších pět mělo mimo své pušky i těžší kalibr, čímž byl raketomet. Byl malý a nestřílel nějáké extra silné rakety, nicméně stačil. Měl jsi tu ještě dvojčlennou obsluhu těžké opakovačky, kterou nesli společně složenou na zádech. Mezi zbylými osmi muži byl ještě jeden medik a jeden velitel týmu.
Mimo střelců z opakovaček a obsluhy těžké opakovačky měl zbytek vojáků standartní vojenskou blasterovou pušku - až na velitele, který měl lehčí karabinu.
Než jsi ale promluvil k mužům, prošel jsi k Exile.
Je mi to jasné Revane, nemusíš se mnou jednat jak s dítětem. A dokonce jsem přišla na lepší taktiku, která je může oslabit hned na začátku. Potřebuju ale dobrého bojovníka. Určitě víš, že Mandaloriánům jde o čest. Můžeš zkusit vyzvat jejich nejlepší bojovníky, elitní důstojníky...a zabít je v souboji. Podlomit jim velení. Když přidjou o autority, i když stále budou uctihodní vojáci, nebudou tak dobře organizovaní...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Cathar, a ty si moder tak se starej OMFG G's

Dobrý, ale riskantní nápad. Co takhle ale spojim můj tým a ničit jen důležité cíle? Důstojníky, zásobovací cíle, těžkou pěchotu. Můj světelný meč s nima nadělá paseku a ze začátku to nebudou čekat.
Odpovím a odejdu ke své jednotce. Prohlédnu si je.
Všichni víte, v jaké jsme teď situaci, málo jednotek, morálka špatná, ale musíte věřit i když to je nemožné, všechno se dá zvládnout, ale musí se chtít (chtěl sem napsat "musí člověk chtít", ale to by bylo asi blbý :D:D:D:D). Možná jste již někdo zaslechl, že budeme speciální oddíl operující za bojovou linií, budeme zabíjet důstojníky, zásobovací vozy, důležité cíle, tím je zmateme a nebudou vědět co a jak. My budem jako součást lesa, jako vzduch, objevíme se a hned zase vypaříme, po nás zbyde jen paseka, a mandaloriané se nás budou bát, budou o nás mluvit a tím jim naženem strach.
Promluvím k bojovníkům a poté ukážu na tři z nich.
Ty, ty a ty. Vy bohužel budete mít jiný úkol, budete verbovat ve vesnicích nové bojovníky, budete jim klidně i lhát, ale musíte naverbovat co nejvíce lidí, říkejte jim, že tu jsou jediové kteří jdou pomoci.. však si poradíte. Teď běžte.
Já sám odejdu se svou skupinou do džungle hledat cíle.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cathar, a ty nepíčuj :D

Ano pane!
Odpoví trojice a hned se vydá na cestu. Ty zatím zůstaneš se zbytkem svého týmu, kde chybí tři klasičtí vojáci. Sedmnáct mužů připravených plnit každý tvůj rozkaz.
Ihned jste se vydali do džungle, kde jste chtěli hledat jakýkoliv cíl, který si vyjmenoval a který by uškodil Mandaloriánům, nicméně jsi zapoměl, že invaze ještě nezačala a Mandaloriáné tu tedy nejsou. To ti ale nebránilo jít hlouběji do džungle, a postavit tam provizorní tábor, kde jste se připravily na nadcházející útoky.
Chvilku jste odpočívali, někteří možná usnuli, ty jsi meditoval. A to všechno pár hodin, než se rozezněla první ostrá palba, která se snažila rozprášit první vzdušný útok Mandaloriánů. Byly docela úspěšní, a z dálky jsi viděl spoustu hořících nepřátelských plavidel. Co jsi už nevěděl, byla situace na základně, musel jsi ale doufat ve schopnosti Mrs. Exile. Uviděl jsi i větší loď, než byly malé invazní transportéry, které útočily na základnu. Byl to opravdu vellký transportér, který si to mířil daleko od všechny AA palby. Nejspíše to byla budoucí základna, kterou si tu plánovali založit. První vlna invaze pomalu končila a na pár sekund zaznělo ticho, než přišla další a větší. Tvoji muži se už připravovali. Viděl jsi letět další velké transportéry za tím prvním.
Invaze začala.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Cathar, jedinej kdo píčuje si ty :D.

Proberu se z meditace, uchopím svůj meč a pomalu se vydám lese směrem k obrovské lodi, která nešla přehlédnout. Asi po další hodině cesty nastalo ticho.
Hm, vypadá to, že zatím je to všechno.
Řeknu si cestou, když míjím trosky hořícího transportu. Pošlu 4 vojáky, aby prohledaly trosky a porozhlédly se po užitečných věcech, bohužel bezúspěšné. Jediné, co tam bylo, sou mrtvý mandaloriané. Po dalších ušlapaných kilometrech mi něco říkalo, že zrovna zde se mám schovat a připravyt pasti. Zavelel jsem k zastavení a rozdal jsem rozkazy. Polovina mužů začala stavět obranná postavení, čtvrtka dělala pasti a druhá čtvrtina se ukrývala v korunách stromů. Dva šli vpřed jako předsunutá hlídka. Já jsem se mezitím ponořil do hluboké meditace a nabíral síly.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cathar, omg už toho necháme tak opiš jenom tu zapíčenou planetu...

Zatímco jsi meditoval, tvojí chlapci se činili, takže zatímco jedni vylezli na strom a zamaskovali se pro přepad, další se jali kopání, stavění a vylepšování provizorních obranných postavení, které by vám pomohli udržet mandalorány, další spolupracovali společně na vymýšlení důmyslných pastí, které způsobí nepříteli ztráty ještě než se přiblíží před vaše pušky.
Nemohl jsi ale meditovat dlouho, protože tě probudila hlídka, kterou jsi poslal napřed.
Pane? Pane, velká skupina Mandaloriánů se přibližuje k naší pozici. Nejspíše o nás neví, ale asi chce projít lesem a zaútočit na základnu ze zálohy. Může jich být tak sto. Je mezi nima i spousta důstojníků, podle zbrojí aspoň tak sedm...
Dodali ti report a čekali na tvé rozkazy. Na první pohled bylo vše připraveno, Mandaloriáné ale přesto měli více než pětinásobnou přesilu a ty jsi věděl, že to je víc, než dokážete přežít při frontálním útoku, i útoku ze zálohy.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Cathar, OMG ok a neser pyčo.

Po probuzení z meditace se nachvilku zamyslím a poté inteligentně řeknu.
Připravte se, všichni na své pozice. Odstřelovači do korun stromů, všichni počkáte na můj rozkaz.
Dořeknu a ze země vezmu jeden záložní blaster, zkontroluji zásobník a nabiju.
Zalezu do krytu a čekám na nepřítele, všude ticho, jde jen slyšet šustění stromů a nedaleká střelba a rachot transportních lodí.
Všimnu si že všechny mé jednotky jsou již připraveni k boji.
Teď už stačí jenom počkat na nepřítele.
Řeknu si a klečím za krytem připraven okamžitě vystřelit.
Doufejme, že pasti zaberou a trošku je to zmate.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cathar.

:lol:
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Cathar.

Tak to mě zabilo :D :D :D :D :D To sem opravdu nečekal :D :D :D si pán

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Whohoo! Zapaříme zase? :D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Jooo! .. :D

Když uvidím ty čuráky ve zbrojích jít ke mě tak vyskočim ze křoví a zařvu ..
Do dnaaaaaaaaa.
V ruce opět nedržím nic jinýho než dvě flašky morgana a v hubě dvacetimetrový brko.
Mrdkyyyy, dneska se chlastááá, whooohooooooo.
Zase zařvu a přijede týpek s mega hustou reprobednou od vietnamců z krámku na rohu ulice.
Dopyče ..
Strčim tam mega brutální cdčko s totálníma gangsta hitama .. jakmile začne hrát tak se ozve ..
"Bílá orchidej"
Všichni stichnou.
Co je? Na tomhle ujíždí největší borci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jooo! .. :D

Yooo, Gangsta Shizz jak svině, BÍLÁ ORCHIDÉÉÉJ!
Začne řvát celej Mandskej regiment, a kalit brutální pogo, který rozechvěje zem, až ti z huby vypadne brčko.
A'rone, jakto děláš, že tvoje kalby sou stejně dobrý jako budou Nithila?
Promluví na tebe starej mistr z Korribanu, kterej se tu objevil odnikud.
Vytáhne pytel s kořením, který hned nabyje do skla. Zatímco ho sleduješ, jak hulí, ucítíš příjemný pocit mezi nohama a když se ohlídneš, malá Mrs. Exile ti fajčí péro jak Gwen Nithilovi, ale jako Jedijskej impotent jí neuspokojíš, tak de radši hulit ke starcovi.
Sedíš si teda sám, s flaškou pomerančovýho Jupíka, a pozoruješ jak všichni kalí, je to opravdu smutný, ale co bys taky chtěl jako Jedi... vem si vzor z Nithila...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Jooo! .. :D

I am back my pussy ..
Zařvu až přiběhnou všichni, najednou začne legendární pařba. A oběví se záhadná, malá žena ..
Ano.. je to ona .. LIA!!!!!!!!
Whooohooooo, dopyče, Lia.
Zařvu a vodhodim Gwen a ihned začnu nakládat do ucha Liu, která mi ho přitom kouří, honí, líže, umejvá, pere, vaří ..
Jeď Lio, jak za mlada .. Ehm, myslel jsem za stara. Ne sakra, to sem taky nemyslel, tak co sem myslel.
Zamyslím se do tý doby, než dostanu fajfku a legendární koření který hulil i Nithilus. Dám si práska až mi z toho zvadne péro a Lia začne brečet.
Dám druhýho a péro je v pozoru jak raketa. Po Lii práci vycáknu takovej proud mrdky, že to sejme i mandalorianskou loď na orbitě. Na to vytáhnu svůj meč a začnu do rytmu sekat ze strany na stranu.
Bílá orchydej madafaQa, gangsters jedou! Whoohooo..

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“