Výcvik pro Blight

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Blight

Příspěvek od Xavier »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Procházel jsi temnými chodbami pevnosti, zavolal si tě sám nejvyšší inkvizitor, vzhledem k tomu, že se blížila tvá závěrečná zkouška, dalo se celkem očekávat co tě čeká.
Cestou jsi potkával různé inkvizitory, stejně tak jako učně, kteří si šli za svou prací.
Po chvíli jsi již spatřil dveře jeho kanceláře.


Začni hlavně svými pocity, myšlenkami, a emocemi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Závěrečná zkouška.
Srdce se mi lehce rozechvělo, jen jsem na to pomyslel. Dlouhé roky studií budou konečně zužitkovány. Ale mé nejdivočejší představy nedokázali být natolik reálné, aby odhadli, jaký vznešený úkol mně čeká. Právě teď jsem tu ale byl na sto procent. Připravený jako nikdy předím. Odhodlaný udělat úplně cokoliv. Jen pro to jedno - pro splnění zkoušky. Přál jsem si být nejlepší z nejlepších. Přál jsem si, aby ke mně na konci nejvyšší inkvizitor přišel a ocenil jak jsem splnil úkol. Dychtil jsem po uznání, po respektu. Ale sám jsem věděl, že chci až příliš moc.

Rozhlédl jsem se po temné chodbě, kterou jsem právě procházel a na chvilku jsem zpomalil krok. Na chvilku, než mi došlo, kde jsem a kam mám zatočit. Opět jsem přidal na kroku, abych byl u dveří jeho kanceláře co nejdříve. Cestou jsem míjel další obyvatele Inkvizitorské pevnosti. Inkvizitory jsem pro jistotu obcházel úplně, že jsem se o ně neotřel ani sebemenším kouskem svého skromného roucha. Neměl jsem v lásce ty majestátní roucha, co nosili někteří inkvizitoři. Raději sem svojí přítomnost skrýval pod jednoduchým oblečením. Lehké oblečení, plášť s kapucí. To bylo vše, co jsem potřeboval. Oblečení zahřálo mé tělo, plášť skryl můj meč a kapuce ochránila můj obličej před pohledy ostatních. Učňům jsem maximálně natočil tělo, abych do nich nevrazil plnou silou, ale nijak zvlášť jsem se nesnažil se jich nedotknout. Narozdíl od inkvizitorů jsem učně nectil. Přestože jsem byl na stejné úrovni. Jak já, tak oni jsme měli vlastní cíl. Můj cíl ale byl důležitější a vyžadoval rychlejší vyřízení. Nebyl čas ohlížet se na ostatní.
Kdy jsem se vlastně naposled ohlížel na ostatní.
Myšlenka mně donutila k menšímu škodolibému úsměvu, který po dvouch krocích nenávratně zmizel.

Všiml jsem si, že čím se blížím k nejvyššímu inkvizitorovi, tím víc mně zalévá studený pot. Samotná představa se mi nelíbila.
Už jsem tady. Jsem nejlepší! Cokoliv co obdržím, vyřeším rychle, elegantně a bez sebemenší chybky.
Potvrzoval jsem si v myšlenkách to, v co jsem věřil od začátku, přesto se někdy objevily pochybnosti, které jsem ale hned vytěsnil z hlavy.
Sundal jsem si kapuci z hlavy a stoupil si před dveře, které byly mezi mnou a nejvyšším inkvizitorem. Naposled jsem vydechl a přichystal jsem se dát o sobě vědět - lehkým zaklepáním na dveře.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Dorazil jsi před dveře a chtěl zaklepat, dveře se však otevřely, než jsi se jich stačil dotknout.
Těší mne, že jsi dorazil tak rychle, učedníku Blightu.
Prohlásil, i když jeho ledový hlas dával tušit, že štěstím zrovna netaje.
Mám pro vás úkol, který tentokrát nepřekonáte podvodem.
Zaslechl jsi v hlase skryté ostří.
Poletíte na Sluis Van. Likvidujeme zrovna jednu buňku, která asistovala Jediům, ve všem, co potřebovali. Narazili jsme na jméno Xin Gorut. Je to člověk, který by teoreticky měl vědět dost na to, aby nás zajímal.
Najdete ho tedy a vyslechneš. Na Sluis Van vás bude čekat inkvizitor Jorad. Najdete ho v hlavním městě na této adrese.

Posunul k tobě datapad, s adresou.
Ten vám zdělí veškeré potřebné podrobnosti. Jak se tam dopravíte, i jak budete zadržení řešit je jen na vás. Jen si dejte pozor, že nepřístojnosti a prozrazení této organizace nebude tolerováno.
S těmito slovy tě propustil
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Budiž. Vydám se tedy ihned za inkvizitorem Joradem.
Odpovím a ihned se vydám pryč. Počas vysvětlování mého úkolo jsem se snažil nemyslet na nic, i když to bylo složité. Zachovat čistou hlavu při tolika slovech bylo pro mně mučením. Ale nechtěl jsem se před ním ukázat se svými nejchoulostivějšími pocity. Mezi nimiž byl i ten, kde jsem měl stochutí narvat mu svůj meč dochřtánu a aktivovat
Závěrečná zkouška...konečně. Podvádět ani nebudu muset, bude to brnkačka. Přijdu, zatknu ho, vyslechnu, předám informace a je ze mě plnohodnotný inkvizitor. Za odpoledne bych to mohl zvládnout.
Opustím uzdu svým myšlenkách počas chůze chodbami a zamířím si to přímo do svého pokoje, kde si vezmu vše, co potřebuju na cestu.
Ještě sehnat loď a je po problémech. Chtělo by to něco prostornějšího, ale zas né nic velkýho. Uvidím co se mi povede získat.
Ještě jednou pro jistotu zkontroluji svojí výbavu a nasadím si kápi. Vyrazím do doků a přímo si vyhledám někoho, kdo to tu má na starost. Ihned si vyhlídnu někoho, kdo vypadá že má na starostí víc, než jen utírat prach z lodí a utahovat šrouby.
Potřeboval bych loď. Něco většího.
Povím jednoduše ale nenechám muže zaváhat a po rozhlédnutí se po hangáru a ujištění, že nikdo není dost blízko, aby nás slyšel, oznámím tišším hlasem.
Záležitost IIA...
Po tomto jsem již pouze čekal na reakci. V případě nouze jsem byl připravený se i legitimovat.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Prakith, pevnost Inquisitoria

A čí jiná asi?
Odpověděl správce hangárů pevnosti Inquisitoria. Tak nějak sem směli jen zaměstnanci IIA.
A co si představuješ pod pojmem většího? Těžkej stíhač? Frachťák? Fregatu? Destruktor?
Otázal se tě otráveně.

V příštím příspěvku prosím dopiš co sis vzal z pokoje za vybavení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Třeba tvoje...
Prohodil jsem tišše poznámku a jeho slova ve mně rozdmýchala vztek. Byla moje chyba, že jsem si nedomyslel, že i když je to hangár, to že jsme v pevnosti Inkvizitoria z nás dělá všechny zaměstnance IIA. Jen tak někoho sem totiž nepustí, ale to je už maličkost, která musela dřív nebo později přijít. Podobnými chybami se člověk učí. A já se právě naučil důležitou věc - zde není potřeba legitimace.
On mi tyká, grázl
Stiskl jsem ruku v pěst a podíval se na muže, který stál předemnou. Zněl otráveně a ani mně s ním nebylo příjemně.
Když řeknu destruktor, dostanu ho? Chci frachťák!
Řeknu rozhodně a čekám na reakci správce. V mezičase zkontroluju svojí výbavu, která čítá můj světelný meč, svojí dýku, průkaz a jistý obnos kreditů, který jsem nastřádal z různých aktivit. Nevěděl jsem, kolik tam mám, protože jsem byl vždy moc pohodlný na to spočítat je.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Na otázku, zda bys destruktor dostal, se jen usměje.
Je tu YV-100, postarší model ale drží a můžeš s nim letět rovnou. Chceš ho?
Zeptal se tě a rovnou se začal otáčet, očekávaje kladnou odpověď, aby došel pro startovní kódy a další potřebné propriety.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Prakith, pevnost Inquisitoria

To je vše co potřebuji, aby držela pohromadě a mohl jsem odletět rovnou. Tak rychle.
Kývnul jsem na otázku chlápka a rozhlížel jsem se po hangáru a všech plavidlech. Měl jsem jen hodně malou představu, jak ten model lodi vypadá, bylo mi ale v podstatě jedno, jak to bude vypadat, tak dlouho dokuď mně to dostane tam, kam potřebuji.
Stál jsem celou dobu na jednom místě, čekajíc než mi správce přinese vše, co potřebuji a budu se moct konečně pohnout z místa. V hlavě jsem si připoměl adresu Jorada, inkvizitora, se kterým se spojím. Hned jakmile vyřídím oficiality, nastoupím do lodě a vydám se na Sluis Van.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Šéf hangáru tě dovede k YV-100, byl lehce ošunťen, ale zdál se být v pořádku, ještě si od tebe vzal tvé doklady, aby zaevidoval komu ji půjčuje a nechal tě odletět.
Frachťák fungoval dobře a motory se zdály mít i nějaké to skryté vylepšení navíc.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Prakith, pevnost Inquisitoria

Vyřídím všechno papírování a vydám se k lodi. Na první pohled byla často použivána, ale jinak jí nic nechybělo. Možná měla i něco navíc.
Usadil jsem se dovnitř a s dobrým pocitem jsem vzlétl. Pomalu jsem opouštěl hangár i atmosféru planety. Do navigačního počítače jsem zadal svůj cíl, tedy Sluis Van a zbytek jsem nechal už na lodi samotné.
Tohle bude vydařený výlet.
Usedl jsem do meditační polohy a snažil jsem se cestou nabrat nějáké síly navíc.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sluis Van

Cesta byla klidná a netrvala příliš dlouho.
Když ses vyhoupl u Sluis van viděl jsi planetu loděnici i čirý dopravní ruch.
Kromě toho tam bylo i několik obranných lodí v čele s jedním ISD.
To tě taky po chvilce kontaktovalo.
Tady Letová kontrola Sluis Van, identifikujte se!
Vyslali ti požadavek.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Blight

Příspěvek od Blight »

Sluis Van

Tak tu jsou - naše letectvo...nádhera...
Zaplesám po spatření velkého destruktoru, které mně také po chvilce kontakovalo.
Nechtěl bych nyní být jejich nepřítel.
Agent Imperia, posílám svojí identifikaci...
Zahlásím a odešlu identifikační číslo lodi, které by mělo být, když už jsem jej dostal legálně, v pořádku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sluis Van, orbita

Po odvysílání tvé identifikace bylo chvíli ticho, kapku delší než bylo obvyklé.
Tady Letová kontrola Sluis Van, vše v pořádku pokračujte po daných souřadnicích!
Počítač ti oznámil příjem trasy, kudy jsi měl letět a kde jsi měl přistát. Jednalo se o standardní civilní kosmoport, tedy pravděpodobně nevzbudíš pozornost.
Provoz nebyl velký a tak jsi po chvíli již přistával.
Podle všeho adresa, kde by se měl nacházet tvůj kontakt byla nedaleko.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“