Vystřízlivění - výcvik pro Cale Marsa (lexicz)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra - bar 'Smějící se opice'

Vřava pomalu ustávala, když se Tobě, Tvým společníkům i Zazzenovi podařilo eliminovat většinu násilnického gangu, který obsadil 'Smějící se opici'.
Do'ana Hull stále odolávala pokušení vrhnout na protivníky proud Síly, či snad tasit svůj světelný meč. Oháněla se jen svými pěstmi a dobře mířenými kopy a šlo jí to vskutku svěle. Také proto zatím nikoho nenapadlo, že máte ve svém středu Jedi.

Falleenský vůdce bandy se na vývoj bitky díval jen s velkou nevolí. Ani v nejmenším nečekal, že by se jeho gangu postavil někdo na odpor, tím méně hrstka civilistů, která bude odolávat jeho chlapům.
Když už z nich zbyl jen zlomek, najednou skočil doprostřed sálu a s řevem roztočil svůj bič: "Ták, je načase, abych vám ukázal, kdo je tady pánem! Hej chlapi, seberte se!" křičel na ty muže, kteří se již omráčení váleli všude možně po místnosti.
Ti, kteří se ještě drželi na nohou, se postavili po jeho boku.
Byl to Barabel, jeden lidský svalovec a oba Rodiané.

Teď byly síly vyrovnané...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant, spodní patra - bar 'Smějící se opice'

Rychle jsem přepočítal protivníky, kteří se přeskupili. Ten barabel bude možná problém. řekl jsem polohlasně Aleqovi a Kellicovi. Do´ano! Zvládneš toho falleena ? Stačil jsem se zeptat těsně před tím, než mi těsně nad hlavou prosvištěl konec biče.
Opět mi prudce stoupla hladina adrenalinu, začal jsem panikařit. Pěstní souboje mi problém nedělali, ale ten bič. Nemám zbraň, nemám se čím bránit, co mám dělat ?!? Přistihl jsem sám sebe jak pošilhávám po místě, kde by Jedi měla mít ukrytý svůj světelný meč.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra - bar 'Smějící se opice'

Vůdce bandy ani nečekal, jestli někdo z vás něco podnikne a dal pokyn Barabelovi po svém boku.

Svalnatý ještěr se pousmál, zasyčel a pokročil vpřed.
Zdálo se, že je nadržený na to, aby zlámal pár kostí a snad mu to dělalo i radost, když slyšel a viděl svoje protivníky v ukrutných bolestech umírat...
Teď se narovnal tak, až na něm svaly hrály a syknul směrem k vám: "Tsss, kdo se postaví Heronovi, mocnému bojovníkovi, který nezná strach ani bolest? Kdo se chce naposledy pokochat pohledem na své zdravé údy??"

Do'ana Hull se zvědavě obrátila k Zazzenovi, zda uposlechne výzvy a rozdá si to s tím pošetilým plazím silákem.
Hromotluk se ani dvakrát nenechal pobízet a okamžitě se s řevem zaklesl do Barabela a započal s ním bitku, při které jste mohli čekat rozbitý nábytek, otlučené stěny a praskající kosti...

Když jste těm dvěma trošku ustoupili, uchechtl se Falleen a roztočil svůj bič nad hlavou!
Jedi nemeškala a postavila se proti němu, sahajíce si přitom k pasu pro meč...

Kellic spolknul slinu a snažil se o neohrožený výraz tváře.
"Takže na nás zbude jako vždy odpad...?" promluvil statečně k Tobě a Aleqovi, pohlížeje na zbylé protivníky...
Rusovlasý muž a dva Rodiané začali nepříjemně vrčet a jeden zelenáč to nevydržel a vykřikl: "Tak pojď, ty šmejde! Ukaž se, jestli neumíš jen kecat!!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“