Výcvik pro John Ryana (Mike Charge)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Gus Talon, hotelový pokoj

Sprej...no, pořád lepší než kdyby to ze mě sundavali lopatkou.
Sleduji oba členy CorSecu.Ušklíbnu se, když člověk na mě začne mířit blasterem.
To tady máte všichni takový strach z prodejců nemovitostí nebo vy jste unikátní exempláře?
Pěna ze mě po aplikování spreje mizí.Pohyb je však stále těžký.Sotva se pokusím pohnout rukou mě však zasáhne výboj z blasteru a já se poroučím k zemi.


Gus Talon, budova CorSecu

Nedokážu odhadovat jak dlouho jsem byl v bezvědomí a kudy jsme letěli.Myslím že by bylo zbytečné pokoušet se za zády nahmatat pistoli.Pokud nejsou hloupí, tak mi jí určitě sebrali.Po necelých dvou minutách od doby co jsem se probral airspeeder zastavuje.Během té doby přicházím k vědomí a začínám si uvědomovat, kam to asi letíme.Pohyb už naštěstí není tak obtížný.Kdybych na sobě neměl pouta, dokázal bych se pohybovat naprosto normálně.Dveře se otevřou, Zabrak a jeden člověk mě násilně vyvádějí z vozu.Nemá cenu se o nic pokoušet.Mohli sem ihned přivolat posily a kdybych je nezvládal, což bylo s pouty vysoce pravděpodobné, mohli by nabýt podezření.A to by mi rozhodně nepomohlo.Z turbozdviží sem přijíždí další čtyři lidé.
Číslo čtyři?Nějaký druh zločince?Možná nepřitel Republiky.
Tuto myšlenku však zavrhuji.To by mě museli nejprve Separatisté prozradit.A ve válce člověk raději přijde o komando vojáků než o spolehlivého agenta.Informace totiž byly jsou a budou ta nejnebezpečnější zbraň.
Marně se snažím přijít na důvod mého zatčení.Buď jde o omyl nebo o nějaké cvičení, které si pro mí zaměstnavatelé připravili.
Jdeme do výslechové místnosti.Stůl po aktivování získá vlastnosti magnetu a začne k sobě přitahovat kovová pouta.
Nezlobte se pánové, ale já nechápu, proč jste si mne sem přivedli.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Gus Talon, budova CorSecu

Zapíráme?
uchechtl se malý muž a ten Rodian se na něj pousmál
Jo jo, vím, vyhráls...
odsekl mu malý muž. A s tšmito slovy se zvedl od stolu a odešel z místnosti. Zůstal jsi v místnosti s rodianem, který se tě zeptal, zda li nechceš něco k pití a přitom se zmínil o tom, že děj v této místnosti je nahráván. Než jsi odpověděl, už byl malý muž zpátky a nesl si pár datapadů a pár datakaret.
Stále mlčíme?
zeptal se tě pobaveně a zasunul jednu datakartu do datapadu. Pár krát ťukl do displeye a když byl s výsledkem své práce spokojen, položil datapad na stůl a otočil ho tvým směrem.
Datapad zobrazoval nějakou scenérii u jezera. Prostě vodní plocha a na břehu stavba a dva airpseedery. Rodian přiblížil záběr a už ses díval na starší, omšelou stavbu okolu které stojí dva airpspeedery a jedno kolové teréní vozidlo s kamuflážním nátěrem a siluety několika osob. Další přiblížení. Terénní vozidlo bylo tří nápravové šestikolové s velkou ložnou plochou, kabinou pro dva a na korbě bylo několik beden a jedna postava. Detail postavy, hnědovlasý vyšší muž s cigaretou v ruce postávající u beden termálních detonátorů.
To nestačí?
zeptal se tě malý muž
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Výcvik pro John Ryana (Mike Charge)

Příspěvek od Mike Charge »

Gus Talon, budova CorSecu

Sedím ve výslechové místnosti a snažím se přijít na to, proč tady jsem a jak se z tohodle dostat. Také mi pořád vrtá hlavou, co znamená to "čislo čtyři".
Možná si mě jen s někým spletli.
Chvíli nato přišel do místnosti muž s několiky datapady a datakartami.
CorSec se mýlí jen málokdy, jestli vůbec.
Muž mi ukáže na jednom z datapadů jakousi scenérii. Po přiblížení vidím několik osob u vozidla s několika bednami termálních detonátorů. Nevzpomínám si , že bych tam někdy byl. Možné to ovšem je, po všech těch akcích, kterých jsem se účastnil, si nemůžu pamatovat všechny.
Pak mi na okamžik bleskne hlavou vzpomínka na moji první misi na Cato Neimodii. Měl jsem tam tehdy prošetřit jednu dodávku zbraní od jednoho nespolehlivého dodavatele, který se prý nějak zapletl s jedii.
Ne, tohle je něco jiného. A i kdyby to měla být Cato Neimodia, rrozhodně ze mě nic nevytáhnou.
Pánové, mohli byste mi už konečně říct, co tady děláme?Stále nevím, co tu po mě vlastně chcete.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“