Horké hlavy - výcvik pro Shauna O'Connora (Shaun)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Shaun

Příspěvek od Shaun »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

Co můžou po tolika důstojnících vůbec chtít? Protřídit nás? Část si nechat, zbytek vyhodit? Pochvala to určitě nebude. Nebo že by mně chtěli povýšit? Né, na to mám hodnost příliš krátce a nic sem neudělal ani na degradaci... nebo právě proto?
Napadalo mně tolik různých důvodů, proč mně mohou chtít, respektivě, proč mohou chtít tolik důstojníků, ale každý měl i dobrý důvod, proč to byl nápad nesprávný. V hale bylo ticho, každý pouze čekal kdy nastane jeho chvíle. Maximálně si mezi sebou důstojníci potiše šeptali a i to pouze s nejbližším kolegou, stejně jako já s Ssa'thanem.
Byl prozíravější než já a vysledoval jistý klíč, kterým se řídila zástupkyně, když volala jednotlivce. Já sem se v tom žádný řád najít nepokusil, ale určitě bylo něco na tom, že první byly na řadě poručíci, mezi kterýma jsme byly i my dva.

Štěstí budeme potřebovat oba, poručíku, tedy nechť stojí na našich stranách...
Otočím se na Pau'ana a dále jsem tichem podpořil atmosféru mezi důstojníky.
Když Ssa'than vycházel, pochopil jsem teprve, že opravdu jde o něco vážného. Ani na mně nepromluvil, hned se vydal k výtahu.
Co se zatraceně děje?
Ptal jsem se sým sebe a trhlo mnou když zástupkyně řekla mé jméno.
Ruce drželi uniformu za límečky a trhnutím jsem jí napnul, čímž jsem dokončil svojí improvizovanou úpravu vzhledu a propletl jsem se davem ostatních. Nejednoho jsem kývnutím pozdravil, snažil jsem se ale dostat co nejrychleji dovnitř.
Tam jsem si stoupl před důstojníka do pozoru a jako správný voják se nahlásil.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

Vstoupil jsi do kanceláře velitele, zatímco jeho zástupkyně usedla na své stanoviště v rohu místnosti a dělala si svou práci.

Po ukázkovém a předpisovém zahlášení jsi čekal, co se po Tobě bude chtít.
Velitel, starší vysoký muž s šedivými vlasy a ošlehanou tváří dobrodruha, ani nezvedl zrak od nějakých dokumentů, které studoval.
"Posaďte se!" zamumlal, když jsi dokončil hlášení.

Za moment přestal a zahleděl se na Tebe, poté zpět do papírů, které svíral v ruce a nakonec vstal a šel k Tobě.
Postavil se Ti po boku a povzdechl si: "Tak vy jste O'Connor, poručík, že? Mám tady hlášení o vašich posledních výsledcích a také posudky od některých vašich nadřízených. No, tak se na to podíváme, co říkáte?" dokončil úvodní řeč, aby následně zaujal pozici opět ve svém křesle.

"Pokud jsou mé informace správné, velíte nyní četě nováčků. Zatím jste neměli možnost opustit základnu, protože tito mladíci ještě nejsou vycvičeni k nějakým důležitým akcím. Řekněte mi, jste spokojen se svým zařazením? Nebo by jste raději byl v první linii někde s povstaleckou flotilou?" začal Tě velitel prověřovat.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Shaun

Příspěvek od Shaun »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

Děkuji...
Odvětil jsem a posadil se před něj. Zatím se na mně ani nepodíval, nejspíše tedy bude zatížen, čím, to se snad brzo dozvím.
Tak dělej, pověz mi o co jde!
Naléhal jsem tiše a doufal že co nejdříve zjistím, proč byly ostatní důstojníci tak vyděšeni, když odcházeli.
Velitel to ale vzal pomaleji a po krátkém monologu z mého boku se usadil do křesla a začal s pohovorem.
A hned mne vyděsil, když položil otázku, na kterou pro mně nebylo lehké odpovědět.
V první linii? Zatraceně, tam si přeju bejt furt...
No, pane...současné zařazení mi naprosto vyhovuje. Samozřejmě bych byl rád opět v akci - ale velení, dalo by se říct, mně naplňuje víc než samotná akce. Jsem tedy spokojen se svojí pozicí...
Poslední výdech a jen jsem čekal, co bude následovat za otázky.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

Tvoje slova jako by nebyla řečena upřímně, i velitel cítil něco takového.
"Říkáte, že vám vaše zařazení vyhovuje? To rád slyším, i když sám připouštíte opak a vaše spisy taky říkají něco trochu jiného." prohlásil, maje přitom nepřítomný pohled někam do lejster na stole.

Když dostatečně pročetl, co potřeboval, vzhlédl k Tobě a jeho pohled věstil něco ne příliš radostného...
"Budu k Vám upřímný, poručíku! Ve Vašem mužstvu se objevilo jisté udání, či spíše nepodložená informace. Někdo z vašich nováčků si stěžoval na nepředpisové velení z Vaší strany! Říkám Vám to zde, mezi čtyřma očima a jako výbornému poddůstojníkovi. Nemám v úmyslu tuto informaci řešit někde jinde a jinak. Ale akceptovat ji musím, proto zkuste to hlášení ověřit sám mezi Vašimi muži. Nechám Vám volné pole působnosti, vyřešte si to osobně!" řekl Ti bez skrupulí velitel.

Zatímco mluvil, všiml jsi si koutkem oka jedné zvláštnosti: Jeho zástupkyně nenápadně poslouchala, když se však velitel pozastavil u pasáže '...mezi čtyřma očima...', rychle se otočila zpět ke své práci a dělala jako by nic.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Shaun

Příspěvek od Shaun »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

Stížnost pane?
Chvilku koukám dost překvapeně, nevzchopím se ani na odpověď.
Stížnost? Na mně? Až zjistím kdo to byl!
Snažím se potlačit zlost, kterou mnou cloumá, abych neudělal nějákou blbost, čím bych si to ještě pokazil.
V hlavě mi lítali myšlenky a já najednou nevěděl co říct. Seděl jsem před velitelem a oči mi kmitali ze země, na něj a párkrát i na zástupkyni, která dělala že neposlouchala, což mi aspoň na sekundu vykouzlilo na tváři úsměv. Hned se ale ztratil. Velitel sice mluvil pěkně, ale mně hlavně zajímalo, kdo to udělal. Momentálně jsem s ním neměl nejlepší úmysly ale byl jsem si jist, že až ho potkám osobně, budu klidnější a vyřeším to diplomaticky.
Eh... ano pane, pokusím se...jen...nepředpisové velení?
Vzpoměl jsem si,že kdysi dávno jsem se snažil tvářit překvapeně, protože mně jen tak něco nevyvedlo z míry, nyní se snažím vypadat normálně, protože tohle si beru dost osobně.
Kdo to mohl...určitě ten Ellab, zatracenej bothan!
Stiskl jsem ruce v pěst a hned je zas povolil.
Pokud velitel už nebude nic chtít a propustí mně, odejdu hned do strojovny, pokud tam jsou stále moji lidé.
Já narozdíl od ostatních nebudu bledej, ale rudej vzteky!
Vypouštěl jsem ventilem svojí zlost, abych byl sch open vůbec mluvit.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Golrath, tajné výcvikové středisko - velitelství

"Poslyšte O'Connore, doufám, že Vám nemusím podotýkat, jak celou záležitost řešit. Nechceme žádné nepříjemnosti a pokud je ve Vašem týmu někdo, kdo evidentně stojí proti Vám, snažte se o diplomatické jednání. Ať nemusím osobně podepisovat Vaši výpověď z důvodu nepřiměřeného chování důstojníka..." dokončil myšlenku velitel a již bylo jasné, že s Tebou momentálně nemá co probrat, což potvrdil tím, že opět sklonil hlavu k lejstrům.

Jeho zástupkyně se zvedla ze svého stanoviště a naznačila Ti, že pohovor je u konce a máš se odebrat ke svým povinnostem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“