Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, dom pána Browna

Tak to je docela silné obvinenie.
povie Brown
Máte to podložené dôkazmi?
spýta sa a cítiš z neho len absolútny kľud. Medzi tým si Brown len popíja svoj čaj a majster sa na teba pozerá skoro z diaľky a necháva ti voľnú ruku.
Ja osobne za svojich droidov neručím. Nato mám najatého človeka. Nemám čas hrať sa s kusom železa a ešte aj riadiť svoju firmu.
rozreční sa a prejde si dlaňou cez svoje, už dosť, uhladené vlasy.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, dom pána Browna

Nebol nervózny. To sa dalo cítiť. Ale aj tak som mal z neho zlý pocit.
Dôkazy sa vždy nájdu, máme napríklad záznam z kameri z ktorej zistili technici že je droid váš.
Odchrípol som si z toho chutného čaju
Mimochodom veľmi chutný čaj.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, dom pána Browna

Pán Brown si opäť elegantne odpije z čaju a pokýve hlavou
Nooo, tak to je docela závažné obvinenie. Ale ako som povedal, ja svojich robotov neriadim, som ich vlastníkom a to je všetko. Ak chcete môj technik je práve tu, v mojom súkromnom hangári.
Postaví sa z kresla a ukáže rukou na neveľkú budovu, vzadu na jeho pozemku. Majster sa zamrví v kresle a povie
Dobre, ideme tam.
s tými slovami sa postaví z kresla a odchádza z miestnosti, cez plece len zakričí
Zatiaľ ďakujeme pán Brown.
muž oproti tebe len kývne hlavou a nechá ťa s tvojim majstrom odísť.

Corellia, hangár

Po pár minútach sa dostávate do hangáru v ktorom vidíš odparkované tri lode a dva speedre. Taktiež je tu aj kopec droidov, spoza ktorých vytŕča ten najmenší, premeriaš si ho a zistíš, že to môže byť ten ktorého hľadáte. Pri ňom stojí technik, muž, okolo 20 rokov. Otočí sa a keď uzrie čo nesieš v ruke, trhne sebou a dá sa na útek.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, dom pána Browna

Nechápal som že jako mohol byť až na toľko kľudný. Dopil som čaj a šiel s majstrom.
Ďakujem za čaj, bol fakt vynikajúci.

Corellia, hangár
V hangáre bolo niekoľko lodí a speedrov. Vzadu bolo veľa droidov všetkého druhu. Dokonca aj ten ktorý bol na kamere. V hangári neboli žiadny ľudia až na technika. Keď sme boli uz len niekoľko metrov od neho tak stál prekvapene a zrazu sa rozbehol. Hneď som vyštartoval za ním. Počas behu som si odhodil kabát aby sa mi lepšie bežalo. [/b]

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, hangár

Rozbehneš sa za bežiacim mužom, po pár metroch efektívne zhodíš svoj plášť, čo bola veľmi rozumná vec. Zdialenosť medzi tebou a mužom sa znížila na pár metrov. Muž sa obzrie dozadu, čo sa mu stalo osudným, pretože zakopne o náhodne stojacu bedničku v strede hangára. Dobehneš k nemu a odfúkneš si
Nechaj...nechajte ma!
povie ti so strachom v očiach, obzrieš sa na majstra a uvidíš ho stáť s napriahnutou rukou, to vysvetľuje tu bedničku v strede hangára. Majster sa len pousmeje a dobehne k vám
Prečo si utekal?
spýta sa muža ležiaceho na zemi
Poslali vás pre mňa. Ale ja za nič nemôžem...nezabíjajte ma prosím!
začne skuvíňať muž na zemi
Nie neublížime ti, povedz mi tvoje meno a dôvod tvojho úteku.
povie majster, muž zodvihne hlavu a obzrie sa
Volám sa Kel Ortan, utekal som, pretože pred pár dňami sa tu zastavil muž a povedal mi, že pokiaľ mu nedodám jedného droida, tak ma zabije.
povie Kel.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, hangár

Majster.... ste Pán...
dal som poklonu majstrovi (troška zadychčaní) aj keď som bol trocha sklamaný z toho že som ho nechytil ja....
Počúval som toho vystrašeného chlapíka a keď spomenul toho droida hneď som vedel že sme na ďalšej stope.
Pozrel som na majstra a potom na toho chlapa
vedel som že to nebolo múdre ale najskôr som si chcel s tým chlapom vyriešiť formality
Počúvaj ma sem ty!!! Vyzerám ja ako nejaký gangster alebo vydierač?! Ty tupec...
Oooops.... to som prehnal....
Nadýchol som sa (a taktiež aj ukludnil....) a pomohol som tomu chlapovi vstať... tak motivačne som ho ešte aj potľapkal po pleci a snažil som sa vyzerať dôveryhodne.....
No..... ehm ....prepáčte... Nebojte sa.... my vám pomôžeme keď aj vy nám.... Povedzte že o akého droida vlastne išlo??

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, hangár

Muž sa pozviecha zo zeme a pozrie na teba, trochu ho trhne keď sa ho chytíš za rameno
Eh..no išlo o klasickú jednotku TX50. Nič špeciálne, ich výhodou je, že sa ľahko programujú a sú malí, preto sa využívajú na čistenie potrubí, rôznych šácht, podvozkov lodí a klimatizačných jednotiek. Sú však ťažko dostať, je ich len pár kusov.
muž sa otočí a skríkne
TX poď sem!
droid kúsok od neho sa otočí a prebehne priamo k mužovi
Takto vyzerajú!
povie muž a čaká na ďalšie otázky.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, hangár

Keď ten droid došiel, hneď som vedel že je to ten droid ktorého hľadáme, ale pre istotu som sa ešte pár krát okolo neho prešiel a dobre si ho obzrel. Istota je istota a samozrejme aj guľomet.
Áno. Je to on.
Radostne som si vydýchol. Vlastne čakal som viacej spolupráce toho mechanika. Nemám síce skúsenosti s takýmito misiami ale očakával som že ľudia budú lepšie spolupracovať s rytiermi Jedi. Aj keď ja som bol ešte len Padawan.
A teraz k tomu mužovi. Skúste nám ho nejakým spôsobom opísať. Jeho postavu, tvár, hlas, atď... Taktiež by ma zaujímalo že či sa vám nejako predstavoval alebo že či by ste nám vedeli povedať jeho meno alebo nejakú prezývku. Ďalej by ma zaujímalo, že či nehovoril náhodou kde má namierené, alebo že či sa na niečo chystá.
Mimochodom celkom som sa čudoval že ako môže niekto vstúpiť do Brownovho sídla a obísť veškeré bezpečnostné opatrenia. Boli tu 2 možnosti:
1, Buď nám klame tento mechanik
2, Alebo nám klamal Brown
Zvýšil som opatrnosť nad jeho odpoveďami.
Ďalej som nechal priestor na ďalšie otázky majstrovi.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, hangár

Muž na teba vydesene pozrie a odpovedá
Ja..ja neviem. Prišiel ku mne raz v jednom bare, dole v centre v meste. Mal na sebe čierny plášť a kapucňu cez hlavu. Hovoril zvláštnym prízvukom. Do tváre som mu nevidel.
v tom sa na chvíľku zasekne a obzrie sa
Predstavil sa mi. Áno, predstavil.
v tom si môžeš všimnúť červenú bodku na čele muža
Mám to tu zapísané.
vytiahne datapad a niečo klikne
Jeho meno je...
svoju vetu už nestihne dopovedať, keď sa jeho hlava rozprskne na všetky strany od zásahu puškou. Ty s majstrom hneď skočíte k zemi.
Kry sa!
zakričí na teba majster. Ďalší výstrel už nezaznie, uvidíš len speeder uháňajúci preč.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, hangár

Zľakol som sa. Ale našťastie sme stihli ísť k zemi.
Musíme ísť za ním!
Keď som sa rozbehol tak ma napadlo, že už nemáme šancu ho chytiť. Nemali sme ani speeder a aj taxík ktorý nás doviezol bol už preč. Ale bola tu aspoň jedna pozitívna vec.
Majster, čo ten Datapad? Funguje?
Rýchlo som pribehol k tomu Datapadu.
Spomínal že to meno má zapísané. Treba ho vyhľadať a kontaktovať majsterku Mirannu a povedať jej že koho hľadáme.
Chytil som datapad a prešiel na posledné strany a hľadal som nejaké informácie o tom chlapovi.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, hangár

Okamžite sa skryješ pred výstrelmi neznámeho strelca. Keď streľba ustaje prebehneš k takmer bezhlavému telu, zodvihneš datapad a zapneš ho. Prejdeš na kontakty a tam uvidíš meno

Kód: Vybrat vše

Conrad Maxiavelli
majster ti nazerá na displej ponad tvoje pleco
Takže vyhlásime pátranie po Conradovi.
povie a vytiahne z púzdra na opasku komunikátor, zapne ho a povie
Miranna, ozvi sa!
chvíľku je ticho potom sa z druhej strany ozve ženský hlas
Áno? Našli ste niečo?
spýta sa majsterka, načo jej hneď tvoj majster odpovedá
Vyhlás pátranie po mužovi menom Conrad Maxiavelli.
z druhej strany začuješ len zalapanie po dychu
To myslíš vážne? Práve sme od neho odišli, boli sme ho vypočuť ohľadom jeho drahej zbierky sôch, ktorú má doma. Hneď sa mi na ňom niečo nezdalo.
povie prekvapená Miranna a hneď dodá
Posielam ti jeho adresu na datapad stretneme sa tam.
po jej slovách majster vypne komunikátor a obzrie sa
Nemáme čas si volať taxík, berieme si speeder.
povie a naskočí do najbližšieho speedra, naštartuje ho a čaká dokedy naskočíš.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, hangár

Čože Conrad Maxia.... aaaaach Ma-xia-ve-lli.... Panebože to čo je za meno? Fuuuuj....
Vyrazil som ku speedru. Bolo vydieť že majster ide na to zhurta a že sa cíti vo svojej koži. Ale jazdiť som chcel ja čiže som sa ho pokúšal nejako slušne opýtať.
Ehmmm majster.... nemyslíte si že by som mal jazdiť radšej ja? Viete dorazili by sme tam skôr
A v tedy ma chytila tá veľmi známa myšlienka: jooooj keby sa pohľadom dalo zabíjať....
Jasne jasne pochopil som... To čo ja robím nieje jazdenie na speedri ale sebevražda ... už ste mi to hovorili.
Nasadol som si a vyrazili sme.

Corellia, Mesto
Už sme prešli celkom kus nudnej cesty keď som si pomyslel že som mal jazdiť radšej ja.
Joooj takto tam nedorazíme ani do rána.
Po chvíľke... nooo po celkom veľkej chvíli mlčania som musel poznamenať jednu vec ktorá mi nedala.
Majster... zaujímala by ma len jedna vec... Kto bol ten zabiják, keď toho Conrada Maxia... Maximiliana... uff no, nebudem to cele hovoriť... no keď ho práve vypočúvali? Tiež si myslíte že nepracuje sám?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Ani si si nestihol všimnúť a dorazili ste na miesto vášho stretnutia s majsterkou a jej padawanom. Majster ti na tvoju otázku ohľadom Maxiavelliho len prikývol a odvetil
Samozrejme, že nerobí sám. Niekoho si najal.
po jeho slovách vyskočí zo speedru na pristávaciu rampu garáže, kde ste odparkovali vaše "ukradnuté" vozidlo. Spredu už na vás máva Miranna a jej padawan. Dobehnete k nim a ona ako prvá začne rozprávať
Musíme sa vyviezť na 98 poschodie...Tamto je výťah!
ukáže rukou k turbovýťahu. Prejdete k nemu, nastúpite a už sa veziete smerom hore
Niečo bolo na ňom divné.
povie po krátkom tichu Miranna, jej padawanka Jaina len prikývne a povie
Zdalo sa mi ako keby bol zahalený v Sile.
po jej slovách Miranna odvetí
Ale to nie je možné, to by musel ovládať Silu.
tvoj majster sa len usmeje
Zákutia temnej strany sú nevyspytateľné. Radšej by sme sa mali pripraviť.
po jeho poslednom slove váš výťah dorazí do požadovaného poschodia a otvorí dvere.
Tamto to je.
kývne hlavou Miranna na koniec chodby k veľkým dvojitým dveriam. Rezkým krokom vykročíte smerom k dveriam, na ktoré potom zabúchate.
Pán Maxiavelli, mám na vás ešte nejaký dotaz.
kamera nad dverami sa otočí vašim smerom a s reproduktoru napravo sa ozve
Dvere sú otvorené. Vstúpte.
vy neváhate a vbiehate dnu. Prejdete cez byt až do pracovne pána Maxiavelliho, ktorý na vás čaká v jeho otočnom kresle, usmeje sa keď vás uvidí a povie
Ale, ale...priviedli ste si nebodaj kolegov?
Miranna na jeho otázku prikývne, tvoj majster vystúpi vpred a skríkne
V mene Republiky vás zatýkam, za lúpež pán Maxiavelli!
mužom naproti vám to ani nemykne a len sa zasmeje
To myslíte vážne?
spýta sa s pohľadom upreným na teba.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Chytil som do ruky svôj meč a s rukov v ktorom som mal meč som sa oprel o jeho pracovný stôl.
Vzdajte sa... nechceme vám vám ublížiť ale urobíme to kludne aj po zlom keď sa nevzdáte
Zamračil som sa na Maxiaveliho.
Cítil som z neho pýchu. Pýchu a hnev. Ale necítil som v ňom, že by bol nejakým spôsobom prekvapený. Jaininé slová dávali zmysel. A keď aj majsterka Miranna povedala že je na ňom niečo čudné, tak to dávalo zmysel.
Bude to?!
Potichu ale výrazným hlasom som sa ho spytal.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Muž sa len smeje a pozerá sa ti priamo do očí, potom prejde pohľadom na tvojho majstra
Nie, nebude to.
povie a zapíska, zrazu spoza tvojho majstra vybehnú piati maskovaný bojovníci v čiernom
Miranna!
ozve sa z majstra keď dostane pažbou zbrane do hlavy a skáca sa na zem ako vreco štrku. Majsterka však neváha a mečom odrazí štyri rýchle strely z blastera nepriateľov, medzitým Jaina jedného z nich prebodne svojim žiarivým svetelným mečom. Ty sa znova otočíš na muž na stoličke, ktorý sa medzitým postavil a zrazu k tebe napriahne ruku, potom to pocítiš a už letíš krížom cez celú miestnosť. Odhodil ťa Silou. Uvidíš zrazu záblesk červeného svetla. Nevieš spočiatku čo to je lebo si stále otrasený nárazom do steny
Mysleli ste si, že to bude také jednoduché.
skríkne muž a potom si všimneš, že v ruke drží svetelný meč, so zvláštnou rukoväťou. Miranna sa však postaví pred teba a ty si môžeš všimnúť, že Jaina bojuje s dvoma bojovníkmi naraz
Pomôž Jaine, ja sa postarám o neho.
po jej slovách z prstov muža za stolom vyletia blesky smerujúce k majsterke, ktorá ich vyrazí mečom. Dobehneš k Jaine a zapojíš sa do boja, nepriateľ napravo sa zaženie po tebe s jeho vibročepeľou.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“