Pirátem proti své vůli - výcvik pro Setha Aleca (Ryen)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - cvičiště

Mladičká Lowenka si utřela pot z čela a usmála se: "Tak to mě těší, Sethe Alecu!" a natáhla svou ruku k seznamovacímu pozdravu.
"Já jsem Carmina, to už Ti ale mistr Windu jistě pověděl. Moc mě těší, že můj první padawan je z 'Hadího klanu'. Slyšela jsem o vás samou chválu a Terku No'aha znám coby velice přívětivého chlapce. Doufám, že spolu budeme skvěle vycházet." přála si mistryně T'hesea a tušila, že i Ty si nepřeješ nic jiného.

Když jste se dostatečně seznámili, posbírala Carmina své věci a vydala se do sprch, přičemž Tobě uložila první úkol hodný padawana - jít si uklidit ubikaci, než za Tebou osobně dorazí!
S ironií jsi si vzpomněl na Tvého kamaráda Essana, který v tuhle chvíli měl jistě již uklizeno. A to Ti přišlo zábavné, protože jste sdíleli ubikaci a jen těžko se Essan neubrání úsměvu, až zjistí, že jsi si přišel také uspořádat věci, ovšem ne z vlastní iniciativy...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - cvičiště

Na tváři vykouzlím možná trochu nucený úsměv, který vypadá spíše strojeně než přívětivě, když ke mně mistryně vede svůj monolog.
Hmm, takže náš klan se mezi mistry chválí? Super.
No'aha? Ehm, no jistě...
reaguji mírně podrážděně na jméno mého nepříliš oblíbeného spolužáka.
Poslušně čekám, až si T'hesea posbírá věci, i když už mne začíná přepadat netrpělivost. Mimoděk poklepávám nohou o zem. Když mi mistryně uloží první padawanský úkol, poněkud mi tím vyrazí dech.
Uklidit si pokoj?! No... no jasně, jistě.
prohlásím poněkud uraženým tónem, otočím se na patě a odkráčím z místnosti.
No jistě... Já bych měl jít hledat Kairna a místo toho si jdu uklízet pokoj!


Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

Než dojdu do příbytku, stačím cestou vychladnout. Ovšem pohled na svědomitě uklizenou Essanovu část pokoje mě opět trochu napruží.
Posadím se na své lůžko a ulevím si kopnutím do prvního předmětu, který mi přijde pod nohu.

Tak už mi přidělili mistra,
oznámím příteli na vysvětlenou.
A není to Windu... Je to nějaká mladá lowenka - nějaká Carmina T'hesea. Neznáš jí náhodou? Je taková mladá, roztěkaná... Popravdě si jí nedokážu představit jako autoritu. Achjo...
Nechám Essana reagovat. Poté se zvednu a začnu uklízet svoji část ubikace.
Ani slovo!
umlčím ze srandy všechny Essanovy rýpavé poznámky již v počátku. Poté se uchechtnu.
Víš, jednu výhodu to má - Mace si pořád může za padawana vybrat tebe. Ale upozorňuju tě, že pak bych už s tebou nepromluvil ani slovo!
pronesu samozřejmě opět jako vtip.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

Essan se přívětivě usmál a bez známky vtipu a ironie se přitočil, aby Ti podal onen nakopnutý předmět.
"Víš, nijak netoužím po slovutném mistru Jedi a vím, že Windu má starostí dost a dost. Když si jen vzpomenu, co nám třeba před pár lety vyprávěl o blokádě té malé planetky... Naboo myslím, nebo tak nějak se jmenovala..." řekl, přičemž Ti začal pomáhat s úklidem.
"Ale mistr Windu je můj vzor a vždycky bude! A Ty bys měl být rád, že Ti zrovna on přidělil mistryni dle svého uvážení..." zahloubal se Essan a přitom Ti sem tam pomohl něco najít a uklidit.

Za chvíli jste již měli pořádek v celém pokoji a Tvůj spolubydlící se narovnal a protáhl: "No a je to, pokoj je zas na chvilku jako ze škatulky! Paráda!" usmál se.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

Jo jo - Naboo,
potvrdím příteli jeho domněnku.
Pamatuju si, že mi mistr Poof říkal, že starýho Palpyho tenhle konflikt vyšvihnul do postu kancléře.
Poté, co si vyslechnu Essanovo utěšování a rady ohledně mé nové mistryně, povzdechnu si.
Vždyť já vim... Věřím jeho úsudku. Ale stejně si na T'heseu budu muset chvíli zvykat. Vždyť mně znáš - když se mi něco nelíbí, tak to umím dát sakra najevo! Naštěstí jsi tady vždycky ty, abys mně uklidnil a usadil nějakou moudrou radou,
stočím konec monologu do vtipu.

Jakmile dokončíme úklid mé poloviny pokoje, který byl - vzhledem k nepořádku, který obvykle pěstuji - dost vyčerpávající, souhlasně pokývám nad Essanovou poznámkou.
Poté se posadím na postel a gestem svému spolubydlícímu naznačím, aby si přisedl.
Chtěl bych ti něco říct... Měl jsem ti to říct už předtím, ale bral jsem to jako čistě osobní záležitost.
Mistr Poof mi před svou smrtí zadal úkol - měl bych najít nějakého Reesse Kairna. Neřekl mi, proč ho mám najít... Zjistil jsem, že je to nějaký padlý Jedi, který po dvojnásobné vraždě odešel mezi piráty. I když já osobně pochybuji o jeho vině, ale to je věc názoru.
Každopádně se budu snažit mojí mistryni přesvědčit, aby se mnou tuhle misi dokončila. Chtěl jsem, abys to věděl v případě, že skutečně odcestujeme, abychom ho vypátrali...
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

"Páni...", vydechl Essan a očka se mu rozzářila, jako by Tě právě porazil v Pazaaku.
"Tak to je tedy něco! O Kairnovi už jsem slyšel vyprávět jednoho staršího padawana. Říkal to samé, co Ty. Vesmírní piráti, žjova!"

Essan znovu nezakrýval své ohromení i nadšení zároveň, ale nevěděl jsi, co ho tak nadchlo. Až do té doby, než Ti to sám prozradil...
"Víš, já vždycky chtěl vědět, jaké to je - být pirátem! Létat si z planety na planetu, nemuset se starat o nějaká pravidla a zákony, prostě dělat, co Tě napadne. A lítat ve vesmíru, na nějaké pořádné lodi - tohle je můj sen!" řekl vzrušeně, přičemž se zahleděl kamsi do zdi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

Nechápavě nadzvednu obočí, když se Essanovi rozzáří oči při zmínce o mém úkolu. Jakmile mi prozradí, o co jde, chápavě se usměji.
Takže piráti jo? Temným směrem tvá mysl ubírá se!
pokusím se napodobit krákavý hlas mistra Yody. Poté ale zvážním.
Ale tak vážně... ty bys chtěl být pirátem? No páni, o tom jsem netušil! Tedy ne, že by ten život nebyl zajímavý, ale za život rytíře Jedi bych to rozhodně nevyměnil. Víš - světelný meč, Síla a tak. To je přece lákavější, nemyslíš?

Potom se na chvíli odmlčím a zamyslím se.
Takže ty jsi o Kairnovi taky slyšel? To je zajímavý... A nezaslechl jsi něco zajímavého? Něco, co by mi mohlo pomoct?
Když o tom mluvím, probleskne mi hlavou také jiná myšlenka.
Hele a víš co? Třeba se nám poštěstí, přidělí ti v nejbližších dnech také mistra a pošlou nás na tu výpravu spolu! Samozřejmě v případě, že mistryně T'hesea tu misi přijme. To se přeci taky občas stává, že vyšlou na úkol dva mistry se svými padawany.
Teď jsem to pro změnu já, komu se rozzářily oči. Podívám se na Essana, nadšený tou představou.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - ubikace younglingů

Essan se trochu rozpovídal a když to zjistil, trochu zvolnil.
"No, pirát je svobodomyslný člověk, dělá si, co chce a není limitovaný nějakými řády. Takže potud sahá můj obdiv k těmhle bukanýrům. Ale jasně, že neschvaluju vraždění, loupení a přepadávání lodí..."

Když jsi mu předložil své dosavdaní tajemství a také to, že existuje šance, že bys svou misi mohl dokončit společně s ním a jeho případným novým mistrem, docela se mu tato myšlenka zamlouvala.
"Moc toho o Kairnovi nevím, to se ptej spíše někoho zkušenějšího... Ale můžu Ti slíbit, že pokud mistr Windu... tedy ehm, pokud můj nový mistr bude souhlasit, rád se přidám!" prohlásil klučina.

"Což takhle zajít na svačinu, z toho úklidu mi vyhládlo..." napadlo jej.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“