Výcvik pro Shall Yall

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Shall Yall

Příspěvek od Xavier »

Korriban, tréninková místnost

Stál jsi na ploše určené pro souboje společně se třemi dalšími učni. Ač se mělo jednat o souboj všichni proti všem, soupeři vypadali že hodlají souboj vzít nejdříve jako všichni proti tobě a pak teprve z nich vykrystalizuje konečný vítěz.
Nelíbilo se jim totiž tvé jednání k nim. Jednalo se o rádoby-temné "supersithy", kteří se domnívali že s jejich schopnostmi jsou předurčeni k tomu, aby vyzvali zanedlouho lorda Revana o post Temného pána.
Jejich skutečné schopnosti jejich egu však zdaleka nedosahovali.
Přesto měli nad tebou přesilu a bylo třeba být opatrný.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Korriban, tréninková místnost

Že se naštvou, to jsem tušil, že se naštvou vcelku rychle jsem předpokládal, ale že se rozčílí už i kvůli takové titěrnosti mě pobavilo. Očividně tihle mládenci, kteří se na akademii dostali, jako spousta jiných, jen kvůli své horkokrevnosti, ve které viděli někteří, vysoce postavení, mistři nějaký, skrytý užitek, jehož opravdové upotřebení jsem zatím nenacházel, - se nechali tak lehce vytočit a dohnat do ringu, nezaujatě pronesenou poznámkou, že: Hraním si na drsňáky, a "Pány" celé akademie, příčemž jejich schopnosti jsou mizerné a šermířský úm stěží označitelný za dostatečný. Tak si u nikoho, krom jim podobným respekt nezískají. Krom toho, "supersithské" chování v jídelně a šikanování jiných, výrazně slabších učedníků, opravdu není, známkou důstojného chování racionálně myslícího učedníka temné strany, ale je to jen projev arogantního fracka s dětinským komplexem. To, že se tak podobně chovali i někteří mistři je jiná věc. Co je dovoleno mistrovi, není rozhodně dovoleno učňovi.

Pozoroval jsem své protivníky, již z počátku zaujali vůči mě pozici obráceného V, v rozestupu kolem dvou, až tří metrů, vzhledem k pozici v řádu mých protivníků, byla skladba zbraní celkem monotonní, tři, zářivě červené světelné meče, proti mému.

Díval jsem se svým protivníkům střídavě do očí, snažíce se tak odhadnout jejich další tah. Avšak, vzhledem k mé nezkušenosti s touto technikou by stejný, ne-li lepší výsledek mělo hádání v loterii. Proto jsem vyčkával, udržoval kamenný, nic neříkající výraz a čekal, který z mých protivníků tuhle šermířskou taneční partii započne.
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, tréninková místnost

Postraní soupeři se přesunovali okolo tebe dozadu, takže ses ocital v ve středu trojúhelníka který tvořili.
Tvou pozornost, od jejich pohybu odlákával střední protivník, provádějící efektivní kejkle s mečem.
Síležel pro něj, byly tyto finesy většina jeho umění.
Nakonec na tebe jeden zaútočil zezadu zleva, vysokým skokem se sekem dolů. Na to že to měl být překvapivý útok, pronesl bojový řev celkem nahlas.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

Korriban, treninová místost


Hlasitý řev, byl chybou nehodnou ani začátečníka, lehce jsem odskočil dozadu, jednak abych zpackal již tak špatné míření mého protivníka, jednak abych si poskytl lepší reakční čas co se útoků jeho kumpánů týče. Nejednalo se o nic víc, než o dva kroky zpět, anebo, jiným pojetím, o velmi špatně provedený začátek Kartseského valčíku. Jak jsem očekával, útočník, švihl naprázdno, a vědom si mé současné pozice, rozhodl se pokračovat v útoku, vedeném spodem, což jen přidalo na neohrabanosti tohoto výstupu, a mě poskytlo víc času na pokračování mého špatně synchronizovaného tance, abych se dostal protivníkovi doslova, za hýždě, a sekl jsem mečem.
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, tréninková místnost

Tvůj sek byl veden dosti mimo, neboť jste se tam okolo sebe poněkud neohrabaně točili.
K tvému štěstí bránil útočník v přímém útoku zbylým dvěma.
Ti se se okamžitě rozběhli na zteč okolo jejich kolegy s úmyslem tě rozsekat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“