Výcvik pro Selmer Norn - Druhá třída (Drageon)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa, klub Top Row

Zrychlení tě trochu zrychlí, seku na nohy se mistr vyhne tím, že vyskočí a Jung Ma vykryje. Povede se ti až Sun Djem, při čemž mistr zůstane stát jako socha a ty mu vykompneš meč.
Mistra jako by to nezajímalo ti stejnou rukou podrazí obě nohy a ty skončíš na zemi.
Okamžitě vidíš mistra jak nad tebou stojí a má na tebe namířený meč... další meč, také modré barvy, jelikož ten vykopnutý ležel stále na zemi.
To opravdu nebylo špatné, ale tohle se ti nemůže povést vždycky a můžeš taky skončit bez nohy, jinak to ale šlo... přece jenom ses v chrámu něco naučil. Stále však dávej pozor i na tohle.
Řekne mistr a ukáže ti druhý meč, následně ho deaktivuje a podá ti ruku, aby ti pomohl vstát.
No... snad jsem tě teďka nečemu naučil, jestli ne, tak jsem si tě aspoň proklepl co dokážeš.
Nyní mistr vypadá zase docela unavený a navíc vypadá, že ho během boje něcopřekvapilo, něco jiného...
Pojď memáme čas!
Přikáže ti zvýšeným tónem a vyrazí směrem k výtahu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Drageon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 17.2.2011 13:39:08

Příspěvek od Drageon »

Nar Shaddaa, klub Top Row

Díky svému zrychlení jsem byl hbitější, ale přesto se mistrovi dařilo vyhnout mým útokům, ale Sun Djem se mi opravdu povedlo, takže jsem mistra skvělým kopem odzbrojil, ale než jsem se stačil zaradovat, tak jsem skončil na zemi a mistr na mě mířil modrou čepelí.
Kde vzal ksakru další meč?
Zatvářím se překvapeně a zároveň se na mistra trochu vyčítavě podívám, protože jsem o druhém meči nic nevěděl.
A to má být jako co? Jste snad nějaký sklad mečů?
Zeptám se ostře div na mistra nezačnu křičet, ale v poslední chvíli se ovládnu a zklidním svůj tón. Mistr mi nabídne ruku, aby jsem mohl vstát, ale já se ruky nevšímám a akrobaticky vyskočím na nohy.
Vypadá nějak divně a unaveně. Co je s ním?
Uložím meč a podívám se na mistra, který mi zvýšeným hlasem zavelí, abych se za ním vydal.
Děje se něco? Vypadal jste v jednu chvíli docela překvapeně?
Tážu se ho, protože by mě docela zajímalo, co ho trápí nebo čemu se vlastně diví.
Stejně je to divnej jedi, ale i přes to je to jedi.
Vyrazím na mistrem směrem k výtahu, protože se konečně blíží pořádná akce, na kterou jsem dlouho čekal.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa, klub Top Row

Mistr jako by si tvých otázek nevšímal a jde dál. Vyjedete o několik pater výše na takovou malou soukromou přistávací plošinu, na které je zaparkovaný speeder.
Takže sis toho všiml, musíme poh..
Šéf podniku Corax nestihne větu ani dořict, jelikož mu mistr vzkáže "Ať laskavě drží hubu" a vleze do speederu na místo řidiče.
Tak pohněte!
Šéf se pomalu rozejde ke speederu a zároveň na tebe promluví.
Pojď nebo to bude zlý... všechno ti vysvětlím cestou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Drageon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 17.2.2011 13:39:08

Příspěvek od Drageon »

Nar Shaddaa, klub Top Row

Vidím, že mistr nemá příliš chuť mi něco vsvětlovat a jde dál, aniž by něco řekl.
No skvěle, takže mi ani neodpoví. To jsem teda dostal mistra.
Výtahem jsme vyjeli o několi pater výš, kde se nacházela malá přistávací plošina, kde byl zaparkovaný speeder a také tam čekal šéf Corax, který byl v polovině věty hrubě přerušen mistrem.
No tohle už je vážně divné. Takovéhle chování u mistra jedi jsem ještě neviděl.
Jdu tedy za mistrem ke speederu a šéf mi po cestě řekne, že mi vše vysvětlí, což by nebylo špatné.
Musí to být fakt terno, když s tím dělaj takový drahoty.
Po pár krocích se ocitnu u speederu a bez okolků vlezu dovnitř a usadím se, aby jsme mohli vyrazit.
Tak co se teda děje?
Zeptám se důrazně az mého tónu je patrné, že chci slyšet jasnou odpověď a né nějaké výmluvy.
Tak co to asi je za tajemství?
Sedím ve speederu a čekám, kdo mi něco řekne.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa, klub Top Row

Ještě se ani neusadíš a už vzlétáte.
Sebevědomí ti rozhodně nechybí, ale takhle se mnou mluvit nebudeš. Jestli chceš odpovědi tak mlč a poslouchej mě.
Řekne ti Corax více méně klidným hlasem a ty poznáš je se povahově od mistra moc neliší.
Vidím, že už tě nebaví to, že ti Mortarion neříká pravdu, nebo ti neříká nic. Já ti můžu říct jenom asi tak půlku, zbytek bude na něm, jelikož je to docela osobní.
Jde o to, že jsme dokázali telepaticky spojit s Horusem. Když jsi s mistrem cvičil snažil jsem se s ním domluvit. Mortarion jenom poslouchal a Horus nebyl moc nadšený, když jsem mu řekl, že tady jsme už nějakou dobu a necháváme ho tam, pak jsem mu to vysvětlil a více méně to pochopil Ale ve pak se něco stalo...spojení se přerušilo, proto je tvůj mistr tak naštvaný a já taky.... Tady nejde o Horuse, ale ještě... ještě o někoho jiného.
Můžeš se klidně ptát, ale musím se ti omluvit, jelikož ti nejspíše na většunu tvých otázek bude muset odpovědět Mortarion, ne já, jelikož se ho to týká více než mě, já v řádu nejsem.

Corax by nejspíše pokračoval, ale mistr na něj zasyčel, jelikož by asi pokračoval dál a to by se mistrovi nelíbilo.
On se nikdy moc neřídil kodexem a příkazy mistrů, samozřejmě většinou bez toho aby to věděli, od doby co se z něj stal rytířem jedi.
To už se mistr nejspíše neudrží a hodí po něm nějakou krabici, aby ho umlčel.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“