Výcvik pro Jade T´Lanak - Stín přítele

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, Údolí temných pánů


Sakra.. jak daleko to ještě může být?!
Začínala jsem mít pocit, že si ze mě ten chlápek dělal srandu. A to horko, jako by se začínala každá část mého těla pomalu vařit.

Skála přede mnou mi něco připomínala, ale nedokázala jsem určit, co to je...
Přidal jsem do kroku a blížila se k ní...

Co se to děje? Začínala jsem cítit něco zvláštního, směsici pocitů a podivnou auru avšak obou stran síly. Dost mě to vyvedl z míry.

Dlouho jsem stála na místě a jen zírala na tu horu. V hlavě jsem měla veliký zmatek.

Sakra vzpamatuj se! Okřikla jsem v duchu sama sebe.

Byla jsem rozhodnutá to místo prozkoumat, vyrazila jsem tedy tím směrem. Cítila jsem obrovské napětí a touhu dozvědět se všechno o tomto tajuplném místě.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Údolí temných pánů

Po té co ujdeš asi sto padesát metrů narazíš na stopy směrující ke skále, ve které vidíš vchod do jeskyně.
Stopy už skoro nejdou vidět, ale stále ještě jde rozeznat téměř celý obrys chodidla...
Uděláš ještě pár kroků a najednou se propadneš do země...

Korriban, jeskyně

Když se po nějaké době probereš v tmavé chodbě... na 100% jeskyně... vidíš tak na jeden krok..
Po prozkoumání okolí zjistíš, žej si na jakési křižovatce... cesta doleva, doprava, dopředu, ale cesta vzad je zasypaná..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, jeskyně

Fakt mě bolela hlava, jak je možný, že jsem si mohla takhle nedat pozor a zřítit se sem dolů.
Seš blbá, aspoň si ten pád mohla zbrzdit...

Nevěděla jsem proč, ale to místo mě něčím znervózňovalo.
Nebylo zde vidět pomalu ani na špičku nosu, proto jsem popadla svůj meč a aktivovala ho.

Rudá záře chabě osvítila okolí, stála jsem čelem ke slepé uličce. Cesta byla zasypaná.
No to je fakt paráda zanadávala jsem si.

Otočila jsem se udělala pár kroků a zjistila, že stojím na rozcestí.

No tak to je ještě lepší. Proč zrovna já.
Měla jsem neodolatelnou touhu do něčeho kopnout, jenže nebylo do čeho, tak jsem si aspoň zadupala na místě.

Sakra ovládej se...pokárala jsem sama sebe.

Přemýšlela jsem, kterou cestu mám vybrat.
Mám jít vpravo? Vlevo? Nebo rovně?

Zavřela jsem oči uvolnila svou mysl a dala prostor tomu, aby ke mě promluvila síla. Doufala jsem, že tak zjistím, která cesta je ta správná, odkud bude vyzařovat nejvíce síly.

Jen doufám, že to co hledám nějak souvisí s temnou silou, jinak jsem v háji!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Poté co zavřeš oči a uvolníš mysl ucítíš..
Z cesty vlevo cítíš světlou stranu síly...
Z cesty vpravo temnou stranu síly...
Před tebou se aura mění... chvíli je temná... chvíli světlá a malou chvíli vyrovnaná..
Každopádně cítíš, jako by tě obě strany volaly k sobě.... do všech stran zároveň...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, jeskyně

Tolik zmatku v síle jsem ještě nikdy nepocítila.
Sakra .. jak si mám vybrat cestu?
Uvažuj logicky!


Začala jsem rozebírat všechny pro a proti každé z cest.

Měla jsem chuť jít vlevo a natřít to všemu, na co narazím - postavit se světlé straně síly, jenže se ve mě ozvaly obavy...
Tohle je prastaré místo přece! Může tu být i taková síla, se kterou by si možná ani sami naši mistři neporadili... Co když ten je důvod, proč sem posílají nás učně? Třeba jsme pro ně jako plevel... pche... dokážu jim, že za něco stojím!
Už jsem se chtěla rozejít vstříc světlé straně ...Ale co ty další dvě cesty?

Ze všech stran ke mě proudilo volání síly, jakoby každá z cest napovídala "vydej se za mnou".

Temná strana síly, tu jsem si si chtěla nechat jako poslední možnost, měla jsem pocit, že tam mi nic nehrozí, ale co když bych tam dosáhla vyšší moci?

Třetí cestu jsem dlouho přehlížela, ale nakonec mě to napadlo.
Možná ta věc, kterou hledám nějak souvisí s rovnováhou síly ve vesmíru... Když ji získám mohlo by to plně zvrátit všechnu sílu na naši stranu!

Stála jsem tam fakt docela dlouho a rozhodovala se, ale nakonec jsem vybrala cestu rovně.

Zlatý střed.

Natáhla jsem před sebe ruku se svým mečem, abych si aspoň lehce posvítila a pomalu vyrazila vstříc svému osudu.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Po nějaké době se rozhodneš jít prostřední cestou..
Dlouho procházíš komplexem chodeb, než zjistíš, že najít cestu jinak je čin takřka nemožný..
Navíc ti připadá, že chodíš v kruhu.... nebo cesta končí a když se vracíš je úplně jiná..
Sem a tam vidíš nějakou tu mrtvolu... spíše kostru... maso se objevuje jen zřídka kdy.. nejzajímavější je to, že to celé vypadá jako hrobka...
A najednou najdeš komunikátor... po zapnutí více méně šustí, ale něco z něj slyšíš, kousky slov... sem tam.. navíc se zdá, že něco ruší signál, někde však signál funguje odhadem na 62%..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, jeskyně

Komunikátor ne a ne naběhnout, jen samé rušení. Chodila jsem kolem a zkoušela najít, co možná nejlepší signál.
Sakra, to snad není možný!

Absolutně se mi nedařilo signál chytit a když už se objevovali nějaké zákmity, vždy po chvíli přeskočili jen do otravného rušení.

Pitomej krám..zařvala jsem a hodila kominikátorem o zem.
Je mi uplně k ničemu.

Ale i tak to byla stopa, stopa toho, že tudy někdo kdysi šel.

Měla jsem čím dál větší pocit, že jsem na správné cestě. Vyrazila jsem tedy rychlým krokem dál do útrob jeskyně.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Docela rychle ti dojdě, že tudy někdo nedávno šel... bohužel ti také docela rychle dojde, že opět chodíš v kruhu, když narazíš na komunikátor... rozbitý, ale ten stejný který jsi tu zanechala před několika minutami.
Zajímavé je to, že tě Síla vede chvíli sem a chvíli tam. Na druhou stranu, vycítíš, že vždy jedna strana něco skrývá.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, jeskyně

Aarrgrhh..zařvu a vypustím ze sebe všechny emoce.
Tohle už není možný! Začínala se ve mě zvedat vlna vzteku. Nechápala jsem, co se děje. Proč jsem sem byla poslaná, proč nemohu najít východisko z této situace. Naštvaně jsem kopla do komunikátoru až odletěl někam do temného závoje tunelu.

Nikdy by mě nenapadlo, že se ocitnu takhle v koncích. Vrátit se nepřipadalo v úvahu.
Jen silní přežijí! Měla jsem obavy z následků mého selhání, byla jsem odhodlaná tu klidně zemřít, ale bez výsledku se nikdy nevrátit.

Uklidni se a přemýšlej! Zlost mi pomalu zastřívala nitro a naplňovala mě temnou silou. Nedalo se to ovládnout a já zavřela oči a začala se soustředit jen a jen na temnou sílu spojenou s tímto místem.


--------------------------------
Omlouvám se za dlouhou nepřítomnost, řešil jsem nějaké věci spojené s maturitou atd.. nyní už budu aktivní :-)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Temná strana je v tomto místě opravdu silná... ale pořád balancuje na hraně s světlou stranou... ale je tu ještě něco jiného...
Cítíš, že tu někdo šel.. silný v temné straně... aura, kterou tady zanechal je stále patrná... s úsilím se bude dát sledovat... aura je silnější než tvoje, ale ne o dost... na druhou stranu cítíš ještě jednu auru... temnou... přesahující obě aury... tvoji i tu druhou...
Cesta se ti pomalu rýsuje překrývá a vrací se... na druhou stranu to vypadá, že nejspíše doháníš toho učedníko co sem šel..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jade T´Lanak
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.3.2011 08:41:07

Příspěvek od Jade T´Lanak »

Korriban, jeskyně

Aura, kterou tu někdo zanechal, byla stále lehce znatelná. Rozhodla jsem se jí stopovat, ale bylo to velmi obtížné, stále mi zatemňovala mysl jená temná síla, která byla o mnoho silnější než ta, kterou jsem se snažila vystopovat.
Snažila jsem se uplně oddělit odvšeho v okolí a mé vědomí přímo soustředit na ten lehký pocit síly, který tu zanechal pravděpodobně někdo podobný mě, asi nějaký učeň.
Moje mysl se vyčistila a já s usilovných soustředěním pomalu začínala rozeznávat svou cestu a vydala jsem se hlouběji do útrob jeskyně.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Pomalu postupuješ do jeskyně..
Občas se ti soustředění jen na auru nevyplatilo, neboť narazíš do zdi, nebo nízkého stropu, ale po chvilce už ani to ne..
Asi po deseti minutách narazíš na obrovské kovové dveře.
Zřetelně všude na nich vidíš zářící runy.... podle toho co víš, vypadají na ty, které jsou všude po Korribanu a které používaly staří Sithové.
Bohužel nevíš co znamenají..
Chodba ve které stojíš je vcelku dobře osvětlena, ikdyž nehápeš, odkud se světlo bere.. jelikož runy na dveřích by tolik světla vyprodukovat nedokázaly.
Po chvilce si všimneš bokem, trochu zastrčeného ovládání dveří... usmažené ovládání dveří..
Při bližším prozkoumání uvidíš datapad.... datapad připojený k ovládání..
Hned poté uslyšíš blasterový výstřel a zvuky světelného meče... sice tlumeně, ale na 200% je zdroj zvuků za dveřmi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“