Výcvik pro Trivi - V zákoutích (Tiberius Stranglehold )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Když po nějaké době dojdete ke dveřím od hangáru, na chvíli se zarazíte, než se vám je podaří ručně otevřít... když vejdete dovnitř, zjistíte několik věcí...
Jako třeba, že je v hangáru stále ještě jedna větší loď cca pro osm lidí a tři stíhačky.
Ovšem jedna vypadá, jako kdyby nebyla připravená k odletu, ale přistála a někdo ji nechal tak jak je....
Dále zjistíte to, že jsou dveře hangáru ven do vesmíru zaseknuté a bude nějakou dobu trvat, než je otevřete.
Poslední věc co zjistíte je ta, že je v hangáru tolik výbušných beden, že i neopatrný pohyb blízko nich by mohl zapříčinit to, že se celý hangár najednou prostě vypaří.
Když se dostanete do takového menšího řídícího centra hangáru, dvojčata se začnou okamžitě zajímat o jednu konzoli a zdá se, že s ní chtějí pracovat oba naráz.. Horus to ale po chvíli vzdá a přejde k mistrovi... oba se potom začnou spolu bavit....
A tak to bývá docela často...
Rěkne ti Isaac, když si sedá na jednu z beden přítomných..
Z rozhovoru mistr/Horus zachytíš několik slov... : Je tady.... nemůžeš vědět...určitě....možná.....při nejhorším....dostat ho.....nechápu..... v celku...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Pri otváraní dverí mi na tvári vyskočila prvá kvapôčka potu.
Ak to pôjde celú misiu takto, tak nakoncí sa tu asi utopím. Teda ak to prežijem.
Pomyslel som po otvorení ťazkých dverí vstupujúc do hangáru. Poobzeral som sa tam a pomaly sme postupovali do menšieho riadiaceho centra stanice. Dvojčata sa tam naťahovali o nejakú konzulu a v tom my Isaac povedal:
A takto to býva docela často.
Odpovedal som mu:
No pomaly si to začínam všímať.
Prisadol som si k nemu na jednu s mnoha debien v miestnosti a ešte som dodal:
Tie výbušne bedne sa mi vôbec nepáčia. S blasterom niesom síce úplne drevo ale tak na toto si netrúfam. Asi ostanem u svetelného meča, to mi ide 100 krát lepšie.
V tom som začul rozhovor medzi Horusom a Majstrom. Zachytil som pár slov, ale nedokázal som si s toho vybaviť nijakú súvislosť.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

No jo no.... ale naštěstí jdem pryč hnedka, tak do toho střílet asi šanci nedostaneš.
Řekne ti Isaac a vstane z bedny...
Dobrá.... diskuze skončila, můžeme se jít rozdělit..
Prohlási hned na to mistr a ukáže na troje dveře.
Berte libovolně... nezapomentě se hlásyt a tak dále..
Dodá a vybere si jedny z dveří...
Když se podíváš, vidíš Horus a Corax právě hrají kámen, nůžky papír... aby určili, kdo bude vybírat dveře... Horus vyhraje.... kámen x nůžky..
Tak který?
Optá se po chvíli a nechá rozhodování na tobě.
Na výběr máš tedy dvoje dveře... jedny tak trochu pomlácený a ty druhý naleštěný. ... na podlaze prvních je červená čára a druhých zelená..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Tie naleštené dvere v podstate neboli až tak naleštené, boli skôr ako každé iné. Akurát oproti tým rozbitým dveriam to bol dosť luxus. No mna mladého a neskúseneho jediho lákali rozbité dvere, s červenou čiarou.
Horus ideme tade!
Zahlásil som a ukázal som na dvere. Trochu som sa zachvel ale nebolo to nič neobviklé.
No tak už sa pohni.
Pomyslel som si a prekrútil očami, keď sa Horus ešte stále o ničom dohadoval s bratom.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Tak jo..
Rěkne ti Horus, otevře dveře a vejde do chodby za nimi.
Červená čára... to by tán mělo zavést možná do zbrojnice... nebo nějakého skladu.... nebo taky na ošetřovnu... nebo taky někam jinam. Ale jdeme..díl..
Začne po chvíli uvažovat, nebo si reptat sám pro sebe..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Tak, nechajme sa prekvapiť.
Stýmito slovami a s Horusom sme vošli do chodby. Bola tam tma nič som nevidel, tak som si nahodil tu divnú vec, ktorú nam dal za opasok majster. Hneď čo som začal vidieť v tme tak som zisti že chodba je strašne dlhá. Ba taká dlhá že som až nevidel na koniec. Boli tam ďalšie dvere, asi tri, po stranách. Vyzeralo to dosť strašidelne. V tom som si povzdýchol:
Fúha..
A ten povzdych sa mi vrátil hneď v troch ozvenách.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Rozhlédneš se po chodbě.... nekonečné chodbě označené na zemi červenou čarou..
Často byly odbočky, sem tam dveře..
Horus se vydá okamžitě rovně... moc s itě nevšímá, jestli jdeš za ním... prostě jde rovně.
Asi dvakrát zabočíte... nejspíše náhodně, než dojdete ke dveřím, které jsou v podstatě slepou uličkou, kdy sek onečně Horus zastaví..
Když sem u nepodaří otevřít dveře na první pokus, začne procházet kolem dveří a cosi si mumlat..
Po chvilce se na tebe podívá, pak na dveře a zase na tebe.
Prvně jemně, potom drasticky..
Oznámí ti a přejde k ovládání dveří, otevř ho a začne cosi trhat a přepojovat... ovšem ani teď se neotevřely...
Tak řekněmě, že se rovnou prořežem... je za nima sklad s výbušninama, co jsem pochopil z té mapky a toho jak jsme se prošli..
Na druhou stranu, jestli je na druhé straně když se to nechece otevřít... může tam být jenom díra do vesmíru, ale za pokus to stojí.

Řekne a vytáhne sůj meč..
Řež ty, mě se klepou ruce..
Spíše ti přikáže a opře se o zeď.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Tak dobre no..
Povedal som s ťažkostami. Stačil jeden chybný krok a mohol by byť s nami koniec. Snažil som sa byť pokojný ako sa to len dalo, pretože pokoj a rozujm je kľúč k úspechu. S hlboka som sa nadýchol, prikročil som o krok bližšie k dverám a vybral som svoj svetelný meč. Okolie sa sfarbilo jemne do modra. Adrenalín mi rapídne stúpol stúpol. Potili sa mi ruky ale stále som sa snažil byť v kľude. V hlave som nemal žiadne myšlienky, nepredstavoval som si všemožné scenáre, sústredil som sa čisto na svoju úlohu. Zapichol som meč do dverí a začal som pomali vyrazávať kruh. Keď sa mi začiatok a koniec žeravého kruhu spojili tak som sa zhlboka nadýchol a riekol som:
Tak, nechajme sa prekvapiť.
A vykopol som vyrezaný kruh v dverách.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Pomalu začneš vyřezávat kruh... až na to, že pomalu bylo možná až moc rychle, neboť hned jak pohleš mečem o pouhých 15 centimetrů, ozve se sací zvůk, což naznačuje, že na druhé straně není atmosféra....
Síla je to veliká, ale vzduch máte a pohybovat se ještě jde...
Horus až zas tak překvapený nebyl, neboť už stál asi tři metry od tebe a ruku měl u spínače a druhou se držel nějaké trubky..
Makej, nebo tě tam zavřu!
Zařve na tebe.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

A sakra!
Pomyslel som si hneď čo som si uvedomil že som sa prerezal presne tam kde som nechcel. Okamžite som vypol svoj svetelný meč. Nestrácal som drahocenné sekundy zastrkovaním meča do opasku, v tom strese by sa mi to asi ani bezporblémov nepodarilo. Šprintoval som smerom k Horusovy.
Počkaj, Počkaj!
Reval som naňho ešte za môjho maratónskeho behu. Na tvári sa mi okammžite pustili tri kvapky potu. Keď som sa k nemu dostal do blízkosti zhruba na pol metra tak som skočil rybyčku smerom k nemu.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Dopadneš kousek od svého kolegy, který na tebe stále ještě hledí, jako by se zrovna probudil a po chvíli zavře..
To jsem teda nečekal, jsem si jenom dělal srandu, myslím že ve světlé chvilce bych tě tam nenechal..
Řekne po chvíli, chytne tě za rameno a postaví tě na nohy.
Asi to obejdem..... zatím mi můžeš vykládat nějaké historky.. jestli nějaké máš..
Na to se vydá jiným směrem... vypadá to, že je mu relativně jedno, jestli s ním jdeš nebo ne..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Díky..
Poďakoval som sa za postavenie Horusovy, celý spotený.
Historky? Mám ich pomerne dosť, ale v momentálnej situácií nemám nanich veľmi náladu. A tiež neviem či by si mal chuť počúvať, pre vás, nudné historky s chrámu, Horus.
Odpovedal som Horusovy a vydal som sa zaním. Šiel dosť svižným krokom a vyzeral že vobec nebol rozrušený. Bol v maximálnom kľude. Teda aspoň mne ot tak pripadalo, pretože to vôbec nedával najavo.
Rozhádže ho vôbec niečo?
Pomyslel som si keď som následoval Horusa jeho svižným krokom.
Ale čo ty Horus? Povec ty nejaké historky, určite ich máš viac než dosť.
Dopovedal som už viac ukludneným hlasom.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, hangár

Když Horuse "požádáš" o nějakou historku, vykouzlí to z něj velice pobavený smích..
Chceš historku? Tak dostaneš historku..
Jednou, když jsem byl poslán na měsíc nucených prací do jednoho dolu.... už ani nevím, kde to bylo.. Jsem zjistil, že se začíná sypat strop... Když jsem na to upozornil dozorce, tak né, že by to opravili... ale snížili mi příděl jídla a zdvojnásobili úkol..

Na chvíli ho přeruší, když zakopne na suché a rovné podlaze, ale pak zase pokračuje.
Za tři dny, když se propadl strop, jsem myslel, že jsem umřel.. Na povrch jsem se prohrabal přes mrtvoly.. Za týden, když jsem se dal dohromady a žil o tom co jsem měl u sebe a takových malých ještěrkách, sem šel navštívit dozorce a poděkovat jim za dokonalou péči o vězně..
Nebylo to špatný, ale nebavilo mě to tam.

Pak se zastaví a podívá se na tebe.. vytáhne komunikátor a zapne ho..
Tak co mi chceš brácho?
Řekne do vysílačky a jako odpověď se mu ozve nesrozumitelné zachrochtání..
Tohle nedělej, víš že to nesnáším..
Ozve se Coraxův hlas..
Pojďte za nama jděte po červené zpátky, pak po modré a narazíte na výtah, budeme na vás čekat na podlaží dvanáct.
Horus pak vypne komunikátor a nakloní se k tobě....
Líp si chraň myšlenky, čtu v tobě jako v otevřené knize.. nervozita, očekávání, možná i strach, vrtá ti hlavou, proč jsem tak v klidu...brzo to zjistíš, ale tohleto smrdí... volali jsme na zabezpečeném kanálu, takže to Mortarion neslyšel, jestli Corax něco našel, tak by to řekl všem, ne jenom nám... dávej bacha a měj meč v ruce.. mám pocit, že ho budeš brzo potřebovat.
Povypráví ti o současné situaci a vytáhne svůj meč.
Pojď a dávej bacha..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírná stanice, hangár

Jo, Jo, samozrejme.
Prehrábol som sa vo vlasoch s čela som si utrel pot a spoza opasku som vybral svoj svetelný meč. Bol som trochu v strese pretože to tam začínalo smrdieť napätím. Meč som držal pevne v ruke. Popravde ma tá Horusova historka ani velmi nezaujímala, ale nechcel som aby bolo také nepríjemné ticho na tej dlhej chodbe. Nepôsobilo to dobre na psychyku.
Som zvedavý čo na nás čaká Horus.
Povedal som dosť potichu, ale tak aby to horus počul. Meč som držal pevne v pravej ruke, dlaň sa mi potila. Vo vzduchu už fakt bolo niečo cítiť čo nazávaňalo dobre. V danom momente som nemal v hlave žiadne myšlienky, koncentroval som sa na akciu. S tých horusových rečí mi naskočila husia koža.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírná stanice, chodby

Horus po většinu cesty mlčí, občas zastaví a rozhlédne se, ale nic neříká.
Když doprazíte zpátky na křižovatku, kde jste se rozdělili, narazíte na zaseklé dveře, které protíná modrá čára..
Horus si s tím moc starostí nedělá... Silou je otevře a pokračujete dál..
Konečně dorazíte k výtahu a ocitnete se v téměř neosvícené místnosti asi s pěti výtahy.
Tlačítko na přivolání výtahu pomalu nereaguje, ale nakonec se rozsvítí...
Chvilku na to se z chodby vedle ozve zvuk, jako kdyby něco mlátilo kusem kovu o jiný...
Ani sis nevšiml a Horus se už přemístil tak, aby viděl do chodby, jelikož jste tam ani jeden ze svých pozicí neviděli.
Všimneš si, že Horus se zarazil, aktivoval meč a namířil blasterem před sebe.
Až sem příjede výtah, tak vlezešdovnitř a pojedeš do dvanáctýho patra, žádný ne nech....
Zbytek věty zanikl v blasterovém výstřelu, zavytí, řevu Horuse a spousty dalších zvuků.. Protože než větu dořekne, tak se na něj vyřítil rakghoul..
Horus ho stihl postřelit a párkrát seknout, než ho rakghoul strhl na zem a začal boj v podstatě na zemi..
Zároven však dojede výtah a z chodby se začnou ozývat další zvuky...
Vypadní!
Ozve se najednou z skřeků, které slyšíš a vidíš Hora bodat do rakghoula nožem..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“