Výcvik pro Belis Darian - Bez zubů (Belisarian)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corusant – Kasárna

Protivníkovi se spustila krev z nosu a při úderech na žebra se ti snad podařilo některé zlomit.
V momentě, kdy se posadíš se zdá, že se vzpamatoval a zpod tebe se vykroutil, chytil tě nohama, a v mrknutí oka byl za tebou.
To už má ruce před tebou a škrtí tě palcovou hranou pravé ruky, kterou má kolem tvého krku a drží se bez propojení prstů levé, která je položena hřbetem dolů na tvém levém rameni.
Sice jsi byl zrovna v nevýhodě, ale na krku jsi pocítil teplou krev vzorového šprta a zdáse, že i s dechem má něco v nepořádku.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Corusant – Kasárna

Byl jsem překvapen jak rychle jak rychle se naše role otočily, ale nezaskočilo mě to tolik, abych se zarazil a čekal, co se bude dít. Rukama jsem chyt tu jeho a snažil sejí odtáhnout od mého krku, zároveň jsem rychle přetočil nohy tak že jsem se z kleku dostal do podřepu, potom jsem se už jen rychle odrazil dozadu. Dopadl jsem mu celou vahou na poraněnej hrudník a ještě jsem hlavou švihl dozadu, abych mu znovu zasáhl nos, hned jsem ucítil, jak stisk mého krku ochabl a už nebylo těžké jeho ruku odstrčit. Rychle jsem se přetočil mírně jsem se nadzvedl a dal jsem mu znovu pěstí na už tak hodně rozbitý nos.
Ježiš tak už to vzdej.
Řekl jsem mu a chytil jsem mu obě ruce a zaklínil je mezi nás v tu chvíli neměl už skoro šanci se pohnout na tož se nějak bránit. Hlavu jsem měl mírně nadzvednutou, aby nemohl zaútočit stejně jako já čelem na mou nosní přepážku. Čekal jsem, jestli si mou radu vezme k srdci a opravdu už náš boj konečně vzdá.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corusant – Kasárna

Když se konečně vzdá, příjde k vám Smoke.
Hm... skoč si na ošetřovnu.
Doporučí poraženému a tobě jakožto vítězi pogratuluje.
Patlal ses s ním moc dlouho, ale vyhráls.. jdi si odpočinout na lavičku. Na střelbu půjdete až vás všechny posbíráme.
Z dalších osmi kadetů spolu soupeřili jen čtyři, ostatní byli nejspíše na ošetřovně.. až na jednoho.. přesněji toho už dříve zmláceného, který sedí na lavičce... vypadá pořád stejně, což lze popsat jako strašně a nevypadá, že by se v souboji vůbec zapotil.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Corusant – Kasárna

Jen jsem na Smoka kývnul, jako že rozumím a posadil jsem se na lavičku, jak mi řekl.
Můj boj možná trval dlouho, ale nijak jsem se nikdy nezaměřoval na boj zblízka, dalo by se říct, že umím jen základy.
Mluvil jsem si pro sebe v mysli, až teď jsem si uvědomil, že byl řeč o tom, že teď se půjde na střelbu, to mi celkem zvedlo náladu. Střelba mi byla celkem bližší než to kopání a mlacení co jsme měli dělat teď.
Sem žvedavej jestli nám dají na výběr z nějakého počtu zbraní, nebo dám dají všem stejnou zbraň, aby byli vidět rozdíly mezi námi.
Rozhlédl jsem se po ostatních kadectech a všiml jsem si, že na lavičce sedí ten, co už ráno přišel zmlácenej a vypadal pořád stejně. Pak jsem si vzpomněl na Smokova slova o bitce v baru, kde na něj museli bejt tři ze speciálních jednotek. Po chvilce jsem se jím přestal zaobírat a podíval jsem se kolik kadetů ještě bojuje. Viděl jsem tam čtyři katedy, po zbytku nebyla ani památka. Usoudil jsem z toho, že nejspíš skončili na ošetřovně stejně jako můj protivník
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Belis Darian (Belisarian)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corusant – Kasárna

Chvíli trvá, než se Smoke vrátí, na druhou stranu jsi si ani nevšiml že odešel.
Tak lidi! Konec, šéf už se asi rozhodl... střelbu a zbytek vezmeme z vašich běžných cvičení, zatím si dejte rozchod.
Všimneš si, že se snaží potichu dojít k dvěma posledním kadetům, kteří se s polu stále ještě bijou a pak je nakopne.
Někdo vás pak v průběhu dne obejde a uvidímě kdo z vás měl to štěstí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“