Rozhodnutie - Výcvik pre Grobar Delovsky (Grobar)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Když jsem vešel do pokoje mé matky, spatřil jsem jí, jak leží na nízké, světle žluté posteli. Ležela tam a byla začtená v její oblíbené knize "Měsíční svit". Tuto knihu měla velice ráda. Přečetla jí několikrát, ale pokaždé, to prožívala, jakoby to četla poprvé. Kniha byla velice silná, ale přečetla jí za pár dní, protože jsem většinu domácích prací dělal já, tak měla čas. Když mě zpatřila ve dveřích jejího pokoje, vzala si ze stolku záložku a vsunula ji do knihy. Podívala se na mě a řekla, že mám na stole večeři a že mě ráda vidí. Usmívala se na mě a mě se najednou nechtělo ji opustit.
Dobře mami, vezmu si večeři, ale musím se ještě připravit na cestu na Coruscant. To je ta planeta, na které je obrovské město, povídal jsem ti o ní. Letím tam na obchodní cestu. Zaměstnal jsem se u jednoho pána, který mi dobře zaplatí.
Matka totiž nikdy nebyla na jiné planetě, jak by taky mohla, když nemáme na žádnou loď peníze.
Ale neboj, několikrát za den, sem přijde šéf baru, kde pracoval táta. Je to velice příjemný a milý pán, nemusíš mít strach.
Dořekl jsem a vydal jsem se do mého pokoje. Cestou jsem zacítil vůni polévky, kterou máma udělala. Vešel jsem do mého pokoje a vyndal z pod postele batoh. Ze skříně jsem si vzal nějaké oblečení, ze šuplíku u postele jsem si vyndal mojí titanovou dýku, kterou jsem našel na skládce nedaleko města. Dále jsem si vzal pár kreditů, které na Coruscantu budu určitě potřebovat, potom jsem si vzal ještě pár drobností a šel do kuchyně, kde na mě čekala večeře. Rychle jsem jí snědl, byla sice trochu slanější než obvykle, ale byla jako vždy vynikající. Šel jsem ještě nahoru rozloučit se s matkou.
Tak se tady měj a neměj strach, nic se mi nestane, zavolám ti, až budu na cestě zpět.
Dal jsem jí pusu na rozloučenou a šel ven. Otevřel jsem vchodové dveře a venku se točil velký vítr.
Vypadá to, že by mohla být za pár minut písečná bouře. Raději si pospíším.
Vydal jsem se tedy do Baru u Divokého psa. Cestou jsem zase nikoho nepotkal. Když jsem vešel do baru, čekal tam pár metrů ode dveří Divoký pes.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Tvoja matka bola dosť smutná z toho že odchádzaš, ale neostávalo jej vlastne iné len to rešpektovať. Vždy keď si sa vydal na cestu, tak si doniesol pekný balíček kreditov, za ktoré tvoja milujúca maminka vždy varila perfektné jedla. VŽdy ak ste mali nejakú návštevu, tak si jedlo kaŽdý vychvaľoval. Mala aj svoje tajné recepty. Hovorila ti ich už viackrát, ale pripadali ti veľmi zložité a tak si si ich nezapamätal, ale to ťa nikdy nejako netrápilo, pretože všetky svoje experimenty priehľadne zapisovala do veľkej ťažkej knihy, ktorá skrývala všetky tajomstvá matkinej kuchyne. No večera Ťa čakala až po zbalení na Coruscant. Z pod postele si vybral svoj cestovatelsy backpack, ktorý mal mnoho vreciek a maličkých kapsičiek. Aj napriek tomu vak nebol vôbec obrovský, čo bola veľmi praktická výhoda. Zabalil si si pár kusov oblečenia, titanovú dýku, s ručne opracovávanou čepeľou a takysto aj ručne brúsenú a ostrenú. Bol to naozaj krásny kúsok, dalo by sa pobedať že až zberateľský. Ak si ju prvý krát videl na smetisku, tak si sa až čudoval, ktorý blbec mohol takýsto perfektný kus len tak vyhodiť. Keď si už mal všetko zbalené, tak si sa vydal do kuchyne, kde si do seba dosova nahádzal večeru, ktorú navarila tvoja mama, s ktorou si sa rozlúčil a povedal si jej o šéfovy baru, ktorý na ňu bude dohliadať. Hneď potom si sa vydal do baru za Divokým Psom. Len čo si vyšiel z domu, tak ti na kožu narazil jemný chladný vánok, ktorý bol príjemným osviežením pred tvojou úlohou, no škoda že takéto počasie nevydržalo dlho. Ako si tak kráčal tak sa to začalo schiľovať k piesočnej búrke a tak si si radšej pohol ku baru. Len čo si tam došiel tak pred barom Ťa už čakal divoký pes. Dosť z neho tiahlo a očividne bol poriadne naliaty, ale stále bol schopný rozprávať a rozmýšľať. Zaviedol Ťa za bar, kde ti do ruky položil dva blastery, typu westar, ktoré neboli vôbec lacné. Boli zabalené v krásnom koženom púzdre s vypaľovanými ornamentami.
Tak čo prirpavený?
Spýtal sa Ťa divoký pes a oprel sa o stenu, pretože trocha strácal na rovnováhe.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Když jsem došel do baru, stál přede dveřmi Divoký pes. Vypadalo to, že je docela dost opilej a smrad mu byl cítit z úst. On na to byl už zvyklý, takže se nijak extrémě nemotal. Šel jsem s ním za bar. Viděl jsem, jak z jeho pouzdra, které měl na rameni vytahuje dva Westar blastery. Mít v ruce dva blastery pro mě nebylo zrovna ideální.
Stačil by mě jeden. Ten druhý si nechám jako záložní, kdyby se s tim prvním něco stalo.
Vzal jsem si je od něj a připl pěkné kožené pouzdro k opasku. Na pouzdře byl nějaký vypalovaný ornament. Když jsem ho víc prohlédl, poznal jsem, že je to logo tohoto baru.
Jistě, jsem přivpraven.
Řekl jsem a těšil se na dobrodružství, které mě čeká na Coruscantu.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Divoký Pes Ťa vzal za bar, kde si ešte zapálil jednu cigaretu. Nefajčil dlho, akurát to ale vyplnilo čas, kým si si prezrel blastery a usúdil si že jeden si nechaš v zálohe a budeš strieľať iba z jedným. Westar sedel krásne v ruke a tak bola celkom radosť si z neho príležitostne vystreliť. Keď si odvetil že si pripravený tak Divoký Pes si potiahol naposledy z cigarety a zahasil ju o čierny popolník, ktorý bol jeden z mnoho, ktoré boli položené na bare. Vydal si sa za Divokým Psom a smerovali ste do zadu do baru. Vyšli ste cez zamestnanecké toalety von na voľné priestranstvo Tatooine, kde už bola úplna tma. Vonku už čakal pristavený speeder, ktorý Ťa zavezie najskôr do hangáru. Nastúpil naňho divoký pes a zaň si nastúpi ty. Pevne ste sa obaja uchopili a vydali ste sa priamo do hangáru. Divoký Pes aj napriek podnapitému stavu bol celkom v pohode a dokázal bez problémov riadiť speedrový motocykel.

Tatooine, Hangár

Po ani nie desať minútovej ceste si sa spolu aj z divokým psom ocitli v hangáre, uprosted mesta na Tatooine, kde si žil spolu s matkou. V hangári väčšinou pristávali obchodné lode, ktoré dovážali rôzny tovar do miestnych obchodov a potrvín. Keďže už bola dosť neskorá hodina tak hangár bol skoro prázdny a tak si na prvý pohľad vedel čo za loď tam pre teba bola pristavená. Bola to loď typi HT konkrétne HT - 2200. Pripomínalo to skôr veľu kocku s palubymi počítačmi, ale mohol si byť vobec rád že máš aspoň niečo a k tomu ešte zadarmo. Divoký Pes sa pri pohľade na loď zazubil a povedal:
Prepáč, ale nič lepšie som nenašiel.
Dopovedal a s tváre mu opadol úsmev. Teraz keď si mal už mal všetko potrebné pre tvoju úlohu, bolo na čase odštartovať na prieč vesmírom smerom na Coruscant.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“