Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Vy umíte vařit hrabě?
Šílená myšlenka to určitě, ale tak nějak mě samovolně napadla. Ušklíbla jsem se. Ani nevím po jak dlouhé době jsem se dostala k něčemu, co se jen tak nedalo zňahňat do koule a hodit nejbližší bytosti za krk, nebo do vlasů, pokud teda nějaké měla.
Tak toho jsem si užila až moc. "Hej Cognoscence, slyšel jsem, že ti bouchnul meč, co? Schlaď se a nevrč na mě -*plesk*-.
Nemám ráda vzpomínky, bolí, jedna každá z nich, až na ty chvíle strávené s .... Špiona? Tady?

Tázavě jsem se podívala na hraběte.
No ano, tam kde se shromažďuje veliká moc, je vždycky ...Třeba můj vlastní mistr. Tvrdit, že tady nemůže být žádný špion, je to samé, jako tvrdit, že v Chrámu Jedi, ale teď už tam vlastně žádný není, jenže co já můžu vědět, možná je tam ještě někdo další. Ale, toto někdo příliš přisolil.
Mírně jsem se zašklebila a doufala, že si toho nikdo nevšimne. Velice nerad jsem přitahovala něčí pozornost.
Sehnali pro něj ostatní zaměstanci.
Poslouchala jsem klidně jeho výklad.
Kterým důvěřuje, .. zatěžovat nebude .. , pátrání pověřil Aestru, v paláci ji neznají ....E?!
Tu pasáž o dovolování jsem skoro přeslechla.
Mě?
Zatvářila jsem se nechápavě.
Mě, co radši nikdo, ale to je jedno. Já? Příkladný případ neschopnosti? Ale není to to po čem jsem vždycky toužila? Po příležitosti dokázat, že umim taky něco užitečného, ne se jen plést pod nohy?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Dooku si okamžite všimol tvoju nerozvážnosť a prekvapenie a pousmial sa na tom. Najskôr preto, že u neho sa podobná situácia nemôže stať, pretože je to naozaj skúsený človek tak ako v Síle, tak aj v živote.
"Ničoho sa neboj. Nieje to presné pátranie po krku toho špióna. Akurát sa budeš pár najbližších dní prechádzať po chráme. Môžeš využiť to že si tu nová a tváriť sa že si obzeráš palác. Neboj sa, určite niečo zacítiš alebo uvidíš. Nemusíš obmedzovať svoje pocity. Nechaj sa viesť temnou stranou Síly."
Povedal Dooku ukľudnujúcim tónom v jeho hlase. Na prvý pohľad to vyzeralo ako ťažký úkol. Prvé znenie bolo také "tajomné". Bolo ti okamžite jasné že Dookuovi nemožeš povedať Nie. Na to si ešte príliš mladá aby si mu mohla odporovať. To by si nedovolil ani tvoj majster.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Nechápu, co je vám k smíchu, a jo, vlastně, vy jste tady ten, co rozdává úkoly, s nadhledem nadřízeného, ale já vás stejně budu mít ráda, možná.
Zamyslela jsem se. Po dlouhé době protkané úslovími, najdi, vyhledej, popřípadě si přečti, jsem ... Jsem byla u toho samého, jenom akčnějšího.
Není to úplně pátrání po krku špiona? E? To nechápu.
Rozpitvávala jsem každou jeho větu, aby mi nic neuniklo.
Takže chcete informace, ale zbytek dotáhnete vy, já za vás udělám to nejtěžší a vy to pak jenom uzavřete. To není tak špatný, ale co když je to jenom zkouška? Proč by mě zkoušel? Nevím, možná zjistím.
Něco na tom pravdy bylo, mohl mě chtít jenom vyzkoušet, nebo šlo opravdu o vážnou věc, abych se mezi obojím rozhodla nehrozilo, měla jsem zatím zatraceně málo informací, spíš žádnou.
"Určitě něco ucítíš, nebo uvidíš." Jo, nebo se i ztratíš jste zapomněl dodat, ale jak to říkal, už ani nevím kdo, "Úmysly Síly jsou nevyzpytatelné", nebo "Cesty Síly jsou nevyzpytatlné?" Jak to jenom bylo?
Nemohla jsem si v tu chvíli vzpomenout.
... "A nech se vést temnou stranou Síly." Nechť mě Síla provází, tohle bude dlouhý a těžký.
Najednou mi něco došlo v celé své šíři a délce.
Pověřím Aestru, ... na ni..., ...neboj se..., ...nechej se. To všechno já sama? bez mistra? Kde bude? Bez podpory? A zbývá mi snad něco jiného?
Poslední otázka měla v sobě hodně pravdy. Na hraběti bylo jasně znát, že nenávidí odpor a nesouhlas.
Vždycky se dá říct ne! I teď? Chceš z toho vycouvat, mělas zůstat v Chrámu. Vzato kolem a kolem, dělat můžu ci chci, ael musím přežít a "Ne" znamená zemřít.
Přemýšlela jsem, co říct, chtěla jsem začít co nejdřív, čím dřív začnu, tím dřív skončím. Netušila jsem, jak to říct a jestli vůbec ...
A pak nastane čas na otázky.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Medzi tým čo to v tebe doslova vrelo tak si Dooku pochutnával na svojom úžastnom jedle. Tvoju myseľ išlo doslova roztrhnúť, no potom tvoje myslenie prerušil Majstrov hlas.
Myslím že sme už dojedli. Ukázal by ste nám naše izby?
Predniesol svoju požiadavku Majster pred Dookua. Odpoveď sledovala okamžite.
Ale iste. Jeden z droidov vám ich ukáže. Taktiež vám prepošle mapku paláca na váš datapad. Teda hlavne Aestre, pretože tá tu ešte nieje zbehlá, ale dúfam že sa to čoskoro zmení.
Povedal Dooku a hneď mávol rukou na znak toho, aby droid pochopil čo má na robote. A tak sa aj stalo. Droid vás prevádazl cez dlhé a vyzdobené chodby temného paláca, ktorý bude počas najbližších dní tvojím novým domovom. Medzi tým si v taške ucítila jemné zavibrovanie. Bol to tvoj datapad. Najskôr ti prišli informácie, ktoré Dooku sľuboval.
Po chvíli ste dorazili k dvom dverám, ktoré boli oproti sebe.
Tu sú vaše izby. Ešte nejaké požiadavky Pane?
Sytal sa droid tvojho Majstra.
Nie, môžeš ísť.
Nasledovala rýchla odpoveď.
Táto je moja. Som tu ubytovaný pokaždé keď som tu. Tá oproti je tvoja. Ak by si niečo potrebovala tak príď zamnou. Dobrú noc.
Povedal Majster a zašiel do svojej izby. Ty si urobila to samé.
V tvojej izbe sa nachádzal šatník, posteľ, oproti posteli vchod do kúpeľne.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis
Zabývala jsem se dvěma věcmi. Zaprvé, nenávidět mistra za to, že se rozhodl opustit jídlo. Zadruhé, odpustit mu to s tím, že mě z toho svým způsobem dostal.
Hmmm. Těžké. Ale já to nějak vyřeším, jenom musím …
Zjevně se nás Dooku rozhodl rychle "zbavit", neboť jsme byli okamžitě vyexpedováni patřičným směrem s droidem.
Pošlu, ... není zběhla, ... se změní. Se tady ztratím, i s tou mapou. Určitě. Hned, co budu mít možnost zůstat sama, nikdo mě celý den neuvidíte, přesto tady někde budu. Sama. Ztracená.
Byla jsem si tím jistá. Dost jistá. Moje taška se probrala k životu, snad jen ona.
Bezva, mapa, sláva.
Ironie. Šlapali jsme za droidem a mě napadalo tisíc otázek. A co tisíc, desetitisíc, jenže se mi nechtělo mluvit, takže to vypadalo, že z toho nic nebude, že se zase budu do zblbnutí zabývat něčím, co by se dalo vyřešit během chvíle.
Jestli mám nějaké požadavky? Samozřejmě! Teplou vířivku, spoustu sloužících a 48 hodin spánku, dobře 40 stačí.
Škoda, že ten plechový mozek nenapadlo postát o něco déle, neboť než jsem do něj stihla rýpnout, poslal jej mistr pryč.
Kazisvět. Kdybych něco potřebovala, jasně že jo!
Mistře. Jak jste se seznámil …
S hrabětem Dooku?
Tak nic.
Rozhodnutí přišlo příliš pozdě. Dávno za sebou zavřel. Nezbývalo mi nic jiného než jej napodobit a nepostávat dál na chodbě.
Domove, sladký domove.
Prohlásila jsem, když se za mnou zabouchlo. Pokoj vypadal líp, než ten v Chrámu. Samozřejmě, že mě jako ženu nejdřív zajímala koupelna. Nezklamala.
No počkej.
Slíbila jsem kachličkám a vrátila se podívat na postel. Od pohledu vypadala měkce, ale vzhledem k tomu, že se do mě začala celkem slibně drát únava, shodila jsem ze sebe oblečení a opětovně jsem zaútočila na koupelnu. Ta teplá voda byla pro mě jakýmsi vysvobozením od úplně všeho. Žádná zbytečná byrokracie, Republika, Jediové, nic, jenom voda, voda a já.
Ještě, že jsem se včas probrala.
Meditace? Já? Blbost. Únava? Spíš.
Částečně ještě omámená horkým vzduchem, ne nepodobným tomu v sauně, jsem se dopotácela do postele. Spánek přišel okamžitě, kupodivu. Dobrou noc.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Doľahla na teba únava a tak si sa vydala po horúcom kúpeli priamo do postele. Len čo si si ľahla na teba doľahol spánok. Niet divu, tá posteľ bolo hotové uspávadlo. Bola veľká a hlavne mäkká. Skoro si sa do toho matracu až ponorila. Noc si mala bez akéhokoľvek sna či nočnej mori.
Na Geonosis dorazilo ráno. Slnko ti začalo presvitať cez žalúzie. No to ťa neprebralo. Kupodivu to bol tvoj majster. Hneď z rána ti zazvonil na dvere. Rozospato si dokráčala ku dverám a pustila si ho ďalej.
Bre ránko. Naša jedáleň je tu hneď vedľa. Konkrétne tretie dvere v ľavo. Čakajú nás tam raňajky. Počkám ťa tam.
Povedal Majster a okamžite odkráčal do jedálne. Pochopil tvoje súkromie a tak Ťa nechal samú aby si sa dala dohromady a aby si sa poriadne prebrala, pretože na teba čaká tvoja misia. Prvá misia temnej strany Síly.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Tma, tma, ticho, klid a najednou ....
Cože? Kdo to? Kdo se opovažuje?!
Táhni!
Pohybovala jsem se mezi rychlím mrákotným probuzením a prudkou touhou někoho praštit. Všichni ten pocit určitě znáte, nic, nic a potom PRÁSK! A spánek se může jít zahrabat hodně hluboko. Pak ticho, najednou, takové to vražedné a nepříjemné,které vás ale rozhodně nevytáhne z postele.
Tak měkká, tak příjemná.
Rozhodla jsem se tento pokus mě naštvat ignorovat a znova se ponořit do říše spánku. Někdo si se mnou zjevně pěkně krutě pohrával, ani ne za patnáct vteřin zase. Kdosi toužil po mé přítomnosti, tak moc, že mě nenechal ani vyspat.
K Sithu s tebou, bídná existence!
Vyexpedovala jsem dotyčného do patřičných míst a konečně se rozhodla otevřít oči, mezi čímž jsem se zvedala do sedu. Bolestivou nakládačku mi už za můj, relativně krátký život dopřálo spoustu existencí, ale to, co mohlo udělat slunce. Schovala jsem hlavu pod deku a rozhodla se na všechno vykašlat, do nejbližšího zazvonění, které nedávalo na pochybách, jak dlouho už osoba čeká, nemluvě o tom, jak moc chce se mnou hovořit.
Tak dobře!
Kapitulovala jsem a opětovně začala lézt z postele. To, že jsem si skoro neuvědomovala, kde jsem, to byl fakt a když to tak zůstane, nic se nestane.
Už jdu!
Šinula jsem se ke dveřím zamotaná v dece.
Ups. Mistře, to jste vy?
Rozespale, z hlavou stranou, na mě musel být určitě děsivý pohled, ale mistr? Ten už viděl i horší věci. Snad nic neslyšel.
Jo, jasně, snídaně. Třetí dveře vpravo, … teda vlevo.
Když vyparkoval ze dveří a šel snídat, došlo mi, že ze spánku už fakt nic nezbylo. Začala jsem tedy hledat oblečení.
Kam já ho jen dala? Kam já ho jen hodila?
A tady seš!
Pomalu jsem se začala oblékat. Následovalo umytí obličeje pořádně ledovou vodou a třetí dveře vlevo. Samozřejmě, že jsem šla nejdřív vpravo, ale brzo jsem si uvědomila svůj omyl, dřív, než se něco zvrtlo.
A tady to je. Raz, dva, tři, vlevo. Snad mi mistr neublíží, ne neublíží, nebude tam.
Ušklíbla jsem se.
Brý ráno, mistře.
Pozdravila jsem a rozhlédla se kolem sebe, doufaje, že zapomene, kam jsem jej ráno posílala.
Změna je život a můj nový život začínal snídaní, to nebylo špatné. Horší to bude, až se začne něco dít.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Majster tvoje ranné preklínanie najskôr nepočul alebo ho len odignoroval pretože rannú konverzáciu začal úplne inak ako si si to predstavovala.
Akú si mala noc?
Povedal Majster a doust si hodil do úst čosi čo vyzeralo ako mäso. Len čo ho poriadne poprežúval tak ho prehltom a dal si ďalšie sústo. Vyzeral ako keby nejedol minimálne rok. Po včerajšej večeri by si si skôr dovolila tvrdiť že dneska nebudem mať vôbec chuť do jedla, ale budiž.
Tak čo. Kde by si chcela začať tvoju úlohu. Rozmýšľala si nad tým?
Spýtal sa ťa tvoj Majster s plnými ústami. Za Majstrovou stoličkou sa po tichu pohyboval droid, ktorý robil poriadok na stole a v miestnosti.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Klidnou.
Odpověděla jsem popravdě.
Jo mistře, kdyby vy ste nebyl zlatý člověk, já už jsem pravděpodobně mrtvý člověk.
Pořádně jsem si ho prohlédla a jen jsem se modlila, abych se už probudila úplně, neboť tenhle stav, do kterého jsem se opětovně dostávala, i přes studenou vodu před tím, by krajně nepříjemný.
Jeden by si připadal skoro jako doma.
Kdyby nějakou dobu před tím nezběhl a nebyl teď mimo zákon. Ale zatím je to fajn. Cože začít?
Podívala jsem se na svého mistra, tohle bych od něj nečekala. Ne po ránu.
Proč to chce asi vědět? Chce mi to sabotovat, nebo mi chce pomoct? Proč by něco kazil? Protože mu to někdo řekl?
V pokoji.
Začala jsem neurčitě.
Najdu datapad a prohlédnu si mapu, nepočítám, že se v ní tak rychle vyznám, takže budu mít dozajista o zábavu postaráno, ale moje určitá představa spočívá, alespoň dneska, v náhodném chození a ztrácení se, gratis k tomu doufání, že na něco narazím.
Na zrádce, droidy, Dookua, vás, nebo toho za váma.
Ale jinak mě nic nenapadá.
Taky bych vás mohla sledovat. Ale vy bys jste to mohl zjistit a zeptat se mě proč to dělám, takže tudy cesta nevede, alespoň prozatím.
Protože fakt vycházím z mála. Nemáte nějaký nápad?
Zeptala jsem se a rozhodně zamířila něco spořádat, kdo ví, na jak dlouho se ztratím a nenajdu.
Navěky. Snad. Optimisto.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Hlavne buď podozrievavá a dávaj si dokopy kade aké scenáre, ktoré by sa ti zdali v bežnom živote absurdné. Takéto veci často vedú k rozlúsknutiu aj tých najtvrdších orieškov. Ale dávaj si pozor, tu Ťa môže hoc kto ľahko prekuknúť takže to "hraj na pohodu".
Povedal tvoj Majster, pri čom jednou rukou naznačil úvodzovky v jeho slovách a potom si do úst hodil ďalšie sústo a taktiež ho aj zapil nejakou sladenou vodou. Toto bola pre nováčika v chráme Dookua takmer nesplnitelná úloha. No aj napriek tomu si sa musela snažiť ako si len mohla, aby si Dookuovi preukázala svoju oddanosť temnej strane a len takto si si mohla získať jeho dôveru, ktorá by mohla byť zlatým kľúčom k novému životu.
Po raňajkách by si asi mala zájsť do svojej izby a poriadne si premyslieť plán na dnešný deň. Začiatky sú vždy najťažšie.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Kdyby jste mistře věděl, že jste na seznamu podezřelých, ... hned vedle toho droida.
Ušklíbla jsem se nad vlastními myšlenkami.
Vezmu si vaše rady k srdci mistře.
A vzpomenu si na ně, jak vás bude hrabě Dooku zkracovat o hlavu.
Nebezpečné myšlenky. Zatraceně nebezpečné myšlenky se mi rojily hlavou. Zvažovala jsem svůj úkol ze všech stran.
Jo, bude to těžký. Asi to nedám. Ale kdo jde do zápasu s tím, že to předem prohraje. Já vyhraju. A ukážu vám všem. Myslím, že i vy mistře se možná budete divit.
Za svého dalšího denního nepřítele, jsem uznala snídani a rozhodnuta se s ní vypořádat, jsem se najedla. Když se mi začalo drát na jazyk rozloučení, něco mě napadlo.
Mistře, chtěla jsem se vás na to zeptat už včera, ale nějak na to nebyla příležitost, jak jste se vlastně seznámil s hrabětem Dooku?
Počkám si na odpověď, a pak se vydám k sobě do pokoje.
Vrhla jsem se na postel. Sílažel, potom jsem se musela zvednout a najít tašku s datáčem. A když se mi ho konečně podařilo najít a otevřít mapu, nezbývalo mi, než se divit spletitým chodbám a ...
Takže, kde začnu?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Majster prehltol ešte posledné sústo a potom sa s tebou začal baviť na úrovni ako kultivovaný Jedi.
No kde začať. Hmmm... Ja osobne by som sa snažil skontaktovať a zoznámiť s bytostami, ktoré sú Dookouvi najbližšie. Predsa len od neho môžu mať vždy horúce informácie. Sú to jeho strážnici. Tí sú v styku s bossom ochranky. Ten je v kontakte s kamerovým systémom a takto to ide ďalej a ďalej. Je to taký kruh, ktorý sa začína pri Dookuovi a pri ňom aj končí. Takže rozhodne začni od Dookovich najbližších.
Povedal tvoj Majster a prekvapivo si nehodil ďalšie sústo do svojich hladných úst, ale čakal na odpoveď.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Mistře!!! Já sem se na něco ptala, ne snad? Jestli takhle mluvíte i s hrabětem Dooku, tak už jenom čekám, než se váš světelný meč objeví v jeho sbírce.
Nepotěšil mě můj mistr, vůbec mě nepotěšil. Pokud to bylo záměrné přehlížení, tak budiž, ale říci mi to mohl hned. Avšak, každá informace dobrá, takže mi nezbývalo nic jiného, než poslouchat.
Dookuovi nejblíž? Mistře, fakt jste první na seznamu podezřelých. Nemůže to být tak očividné, nebo ano? Stráž, ochranka, kamerový systém, začíná a končí při hraběti? Sakra. Takže, jak to teda je? Zkouška, nebo co? Sis myslela, že to bude tak lehký? Jestli se v tom neztratím, budu mít štěstí. Abych se v tom ztratila, musela by mě opustit Síla, pokud mě ovšem dovedla takhle daleko … To přece nemůže! Nesmí!
Podívala jsem se na mistra, který zjevně očekával odpověď.
Na co se chci ještě zeptat? Vlastně skoro na nic. Jak jste se seznámil s Dookuem? A jste vy ten kaz, na kvalitní práci? Tak moment.
V mém podezření se objevila trhlina.
Špionujete pro koho? Pro Řád? A vzal jste mě sebou? To by jste si na róbu nepřišil. Nebo ano? Pak by jste ale byl mistrem v přetvařování. A vlastně proč ne? Ovšem pokud hrabě nechce přímo krk toho špiona? A co když to ví? Co když prostě jen zkouší, jestli jsem hodna sloužit temné straně, tím, že najdu vinu na nejnepravděpodobnějším místě? To je za trest. Kde je pravda? Pravda je slepá. Kde jsou fakta? Hm…
Dooku si myslí, že má v paláci špiona. Prý tomu i mnoho věci nasvědčuje, tak proč si jej nenajde sám? Nechce? Jak se sem mohl infiltrovat? Komu slouží? Proč tak riskuje?
Některým zaměstnancům věří, tak proč si vydržuje i ty, kterým ne? Mají něco zvláštního? A pokud ano, co? Dokáží se infiltrovat kamkoliv?
Jaký druh hry se mnou hrajete hrabě Dooku? Pazaak se slepými kartami a neomezenými sázkami v temné místnosti? Chcete si mě vyzkoušet? Chápu. Ale takhle? A jak jinak? Tohle nebolí, alespoň zatím ne. A když začne? I pazaak bolí jedině tehdy, pokud už nemáte co vsázet a dlužíte. No právě, vsázet a dlužit. Co dává v sázku hrabě? A co můj mistr? A mají jak platit?
Můj mistr? Jak vlastně prozřel? Stejně jako já? Někdo mu pomohl? Kdo? Dooku. Co tím sledoval? Armádu? Služebníky? Co když hrajete na dvě strany mistře? Jak to s vámi dopadne? A co by jste v tomto případě sledoval. Pokud ovšem v tom jste nevinně? Zatraceně. Mistře! Vy jste pro mě vším! Proč takhle?
„Buď podezřívavá, dávej dohromady scénáře v běžném životě absurdní.“ Mistře! Proč mi to děláte? Jistě, temná strana.
Temná strana Síly. Proč to? Proč rozdělení na světlou a temnou? Zaslouží si Síla tolik povyku kolem sebe? Zabíjí se, pro tu jedinou pravdu, ale to je která? Řekněme, že teď je to ta temná. Načase tedy konat temné věci …. a bude se mi to líbit.
Proč je tolik otázek a tak málo odpovědí? Já chci odpovědi! Načase se přestat blbě ptát a začít zjišťovat.

No mistře. Jména.
Krátké zatřesení hlavou, abych si protřídila myšlenky.
Jeho strážci jsou jeho nejbližší.
Asi. S největší pravděpodobností, neboť navrhujete jeho strážce, nebo alespoň jak vypadají, nebo si je mám prostě dohledat?
Zeptala jsem se neurčitě. Ze svého předchozí myšlenkového záchvatu jsem nebyla zas až tak úplně v pořádku. Můj stav mi ale pomalu začínal být ukradený. Je jedno, co si myslím, hlavní je výsledek.
Jak si stojíte u Dookua vy mistře, když mě posíláte za jeho nejbližšími. Vím, ptám se po několikáté, ale někde tam je možná nějaké vodítko. Kdybych už alespoň mlčela, čím dřív se do toho pustím, tím míň se toho dovíte. Mám strach z vás, či o vás?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Tvoj Majster konečne položil príbor na tanier tak, aby bolo služobníkom jasné, že ho môžu vziať. Potom ho mierne odsunul. Servítkou si ešte prešiel po perách a tak si utrel posledné omrvinky, ktoré mu tam zostali po týchto bohatých a štedrých raňajkách. Potom sa tvoj Majster poškriabal na brade, premyslel si čo povie. Zrejme chcel vysloviť tie správne a predom uvážené slová.
Takže mená?
Majster spravil v reči dramatickú pauzu.
John McReary. Šéf ochranky.
Opäť začal mlčať. V tekejto situácií by padla vhod napínavá hudba a cítli by sme sa ako v napínavom filme. A vlasne ono to bolo aj napínavé, len s tým rozdielom, že ste sa nenachádzali vo filme ale v jedálni.
Je to človek. Veľmi inteligentný, takže bacha.
Majster sa zatváril dôležito a opäť spravil dramatickú pauzu.
Čo sa týka jeho strážcov. Rozhodne si ich všimneš. Chodí stále s nimi, aj keď je tu vlastne doma, takže tu nieje čo riešiť.
Potom sa majster postavil a riekol.
A teraz, ak dovolíš, pôjdem do svojej izby, mám tam ešte nejakú prácu.
A tento váš rozhovor ukončil syčavý zvuk dverí, ktorými tvoj Majster opustil jedáleň. Najvyšší čas pokúsiť sa o prvý krok.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

John McReary.
Zopakuju polohlasně.
Jasně.
Takže rovnou šéfa ochranky. Super. Velmi inteligentní. To já taky. Jeho strážci? Droidi? Nebo něco živějšího?
Ne, už nic mistře.
Pozorovala jsem jak odchází.
A sem v tom sama. Sama, samotinká, samojediná. Takže vodkud začneme.
Rozhlédla jsem se kolem sebe.
Nejdřív do pokoje.
Vydala jsem se zpět.

Ale k Síle.
Procházela jsem se po pokoji a pokoušela se najít vlastní věci.
Kam sem tu tašku včera dala?
Aha, pod postel. Jak ta se tam dostala. Kdo ji tam zakopnul? Já? Těžko.
Odebrala jsem se k zemi, abych se dostala ke svému skromnému majetku, jehož významnou a nejdražší část tvořil datapad.
A co teď?
Sedíc už na posteli jsem z paměti tohoto roztomilého pokroku technologie vyvolala mapu a začala ji prohlížet.
Odkud začneme?
Zamyslela jsem se, a pak jsem vydala rozhodnutí. Odložila jsem datapad a vydala se nazdařsíla palácem. Pečlivě si zapamatovávajíce, kudy jsme prošla, abych se když tak dokázala vrátit zpátky.
Tak Dooku chce špiona? Tak mu nějakého donesem.

----------------
Tak uvidíme
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“