Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Na Dantooine bol pokojný deň tak ako to bolo na Dantooine časté. Svietilo slnko a všade voniala tráva. Ty si sa nachádzal v Enkláve Jedi, presnejšie vo svojej izbe. Díval si sa na ruku, do ktorej sa ti zapichol holocron. Holocron, ktory ti "dodal" rozum a ukázal ti temnú stranu Síly. Holocron, cez ktorý si dostal svoju prvú "poriadnu" úlohu. Nie len hlúpe tréningy v enkláve, riadenie sa kódexom a byť obmedzovaný tvojou Majtriňou. S týmto všetkým si chcel už skoncovať a to sa dalo len ak by si sa pridal k temnej strane Síly a tak sa aj stalo. Podľahol si jej pokušeniu. A nebol si sám. Spolu o ostatnými, ktorý sa pridali k temnej strane, ste dostali, zložitú, ale cez to prostú úlohu. Zabiť svojich Majstrov. Každý Padawan mal svojho Majstra rád, ani by nepomyslel že raz niečo takéto spraví, ale temná strana im otvorila oči a všetci zmenili pohľad na svet ako taký.
Pred nedávnom sa ti dostalo do uší, že so svojou Majstriňou dostanete nejaký úkol mimo enklávu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Podíval jsem se po svém pokoji, jestli jsem nezapomněl cokoliv, co budu potřebovat. Potřeboval jsem být hotový rychle, dřív než se připraví Nisi. Nemohl jsem na nic čekat. Můj pán očekával výsledky.
Překvapím ji v jejím pokoji a zabiju ji, tak jak mi bylo přikázáno.
Vyrazil jsem rychlým krokem k její ubikaci.
Nebylo nač čekat. Překvapení a její zmatek bude mou zbraní, v její ubikaci budu mít navíc klid, poté se budu moci vrátit a ohlásit úspěšnost své mise.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Rozhodne nebol dobrý nápad zabíjať svoju Majstryňu na enkláve. Mohli by ťa tam veľmi rýchlo dolapiť a tvoja misia by nebola úspešná, preto bolo rozumnejšie počkať si na vhodnú príložetosť mimo enklávu. A táto príležitosť prišla ako blesk z jasného neba, keď vás spolu s Majstryňou chceli vyslať mimo enklávu a možno aj mimo planétu.
Vydal si sa preč z tvojej izby smerom k izbe tvojej Majstryne. Potreboval si bližšie info o tom kam vlastne pôjdete aby si si mohol pripraviť nejaký plán aj na útek.
Kráčal si po dlhých chodbách v enkláve až si dorazil k dverám izby tvojej Majstryne. Zazvonil si a spoza dverí sa ozval tenký hlások tvojej Majstryne:
"Ďalej!"

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Vešel jsem do komnaty své bývalé mistryně. Úlomek dávného holocronu se mi ozval v ruce. Musel jsem ten skutek vykonat.
Nebylo nač čekat.
Musí zemřít.
Nic jiného není důležité.
Sáhl jsem po síle a nechal se jí celý prostoupit.
Zaplavila mne zuřivost. Tak to má být, nechám se jí posílit.
Vrhl jsem tlakovou vlnu na Nisi, dřív než mohla stačit jakkoliv zareagovat.
Okamžitě jsem zažehl svůj meč a vrhl se na ni, připraven vše skončit jedinou ranou.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Len čo si nechal do seba plne vstúpiť svoj hnev, tak si cítil akýsi zvláštny pocit oslobodenia. Pocit volnosti. Tatktiež si aj zacítil ako si tvoja Majstryňa privolala na pomoc Sílu. Cítil si z nej veľké prekvapenie.
Majstyrňa okamžite siahla po svojom zelenom svetelnom meči a nechala svoju čepel vystreliť s rukoväte. Okamžite na teba namierila, ale ešte pred tým ako podnikla prvý bojový krok, tak prehovorila.
Čo sa to stebou stalo Ghall?! Nenechaj sa ovládnuť temnou stranou Síly! Pevne verím že v tebe je viac svetla ako temnoty! Okamžite s tím prestaň!
Kričala tvoja Majstryňa.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva Jedi

Věci nešly tak jak jsem si představoval, nepovedlo se mi ji dostatečně překvapit a stále žila.
Její slova jen podtrhovala slova mého mistra.
Bylo mi jasné že v souboji na meče dlouho nepřežiji.Ale měl jsem vícero zbraní. Holocron mi ukázal slávu dávné Sithské říše, ale kromě toho i mnoho technik temné strany.
Udělal jsem krok zpět, abych získal prostor. Sáhl do nejhlubšího nitra temné strany, stvořil iluze tak reálné že je jistě nemohla prohlédnout.
Tomuhle se neubráníš Nisi.
Viděla jak z mého meče vyšla mnohohlavá hydra, která se po ní začala sápat, nebude dlouho trvat a hloupá Jedi zemře strachy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine, enkláva Jedi

Tvoja jedijská majsterka síce mala zapnutý svoj svetelný meč, ale súboju sa chcela cyhnúť zubami nechtami. Čakal si niečo viac. Spravil si krok do zadu a keď nutočila, tak si sa rozhodol že podnikneš ty svoj prvý útok. Tá na tvoje nešťastie zachovala chladnú hlavu, ako sa na Jedia patrí, a tvoj útok úspešne vyblokovala ladným výpadom do ľavej strany. Potom podnikla jemný protiútok aby si ťa odohnala viac od tela. Keď bol čas opäť na pár slov tak prehovorila.
No tak, Ghall, žiadna temnota nieje tak silná aby sa nedala premôcť. Môžeš si to ešte rozmyslieť a celý tento incident ostane len medzi nami. Prestaň útočiť!
Riekla tvoja Majsterka, dúfajúc že si to ešte rozmyslíš. Z jej hlasu už boli pomaly počuť starosti.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva Jedi

Už mě Nisi začínala s těmi zbytečnými řečmi unavovat.
Zaútočil jsem tentokráte zespodu mečem, poté napůl sekem, napůl bodnutím zezhora, následovaným Silovým odstrčením a dvěma rychlými seky z obou stran.


měl bych dotaz: jak mohla iluzi vykrýt mečem????
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvé kroky - Výcvik pre Ghall Rutis (Xavier)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine, enkláva Jedi

Po tomto tvojom útoku tvoja Majsterka už nemala žiadnu šancu. Podarilo sa ti ju porezať na boku a následne prebodnúť. Potom už padla len nevládne k zemi a úst vypustila posledné slova.
Ghall, verila som v teba.
...a potom naposledy vydźchla. Nemal si veľa času a tak si musel okamžite opustiť enklávu, pretože ostatný majstri rozhodne zacítili narušenie v Síle.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“