Tichá voda brehy myje - Výcvik pre Arcas Mallen (Mallen)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Tichá voda brehy myje - Výcvik pre Arcas Mallen (Mallen)

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Na planéte Yavin dnes bolo veľmi škaredé počasie. Pršalo. Bola veľká búrka. Takéto počasie nikoho nepovzbudzovalo a určite nikto nemal do ničoho chuť, ale vy ste museli aj napriek tomuto tvrdo trénovať. Veď predsa len tak sa z vás stanú pravý Rytieri Jedi.
Bol si po šermiarskom tréningu a nachádzal si sa v jedálni, v ktorej varili celkom solídne. Sedel si za stolom so svojimi dvoma spolubývajúcimi. Jeden sa volal Mar'Dwo a bol to Twi'Lek. Druhý spolubývajúci, bola pohľadná mladá slečna menom Hannah.
Hannah skoro nejedla a stále len o niečom premýšľala. To Marovi nedali a spýtal sa Hannah.
Čo furt toľko premýšľaš. Začni jesť lebo ti to vychladne!
Len čo to Mar začal hovoriť tak s Hannah trhlo. Mysľou sa vrátila do reality a nabrala si na lyžičku jedlo, ktoré vám ležalo na stole. Prehltla svoje sústo a povedala:
Vraj má k nám prísť nový Majster, viete o tom?

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Bly by to celkem normální den, kdy jsme museli tvrdě cvičit, kdyby jen nebylo takové počasí. Bylo to velmi vyčerpávající a i proto jsme v jídelně, abychom se posílili. Věnoval jsem se jídlu až moc a nevnímal jsem chvilu co se kolem mne děje. Když se ale začal Mar bavit s Hannah, nebo lépe řečeno, když ji začal popostrkovat k jídlu, začal jsem dávat, na jejich konverzaci, pozor. Protože jejich konverzace byly vždy zajímavé, když to takto začínalo.

Hannah začala o tom, že se zde má objevit nový Mistr.To jsem na něj teda zvědav, pomyslel jsem si strčil jsem si další sousto do úst a pořádně jej rozžvýkal a spolknul. Pohlédl jsem nejdříve na Mara a pak na Hannah. Měl jsem pocit, že jsem jediný z nás tří, kdo o ničem neví. Ostatně jako vždy, jsem se dozvídal nějaké informace jako poslední, protože v době, kdy se někteří padawanové bavili mezi sebou a předávali si poznatky z výcviku a některé novinky co se dělo na akademii, já byl většinou sám a přemyšlel jsem, meditoval jsem a připravoval jsem se na další den tréninku.
Ne. Já jsem o tom neslyšel. Kdy si se o tom dozvěděla?
Trpělivě jsem očekával odpověď, a přitom jsem se opřel do opěradla.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Keď si povedal že o ničom nevieš, tak Hannah vypúlila svoje buľvy tak, že si miestami mal až pocit, že jej spadnú do jej skoro vychladnutého jedla. Prehltla svoje sústo, ktoré mala v ústach a prehovorila.
Už týždeň sa na akadémií nehovorí o ničom inom len o tom, že sem má prísť nový Majster. Ako to že si o tom ešte nepočul.
Hannah bola úple šokovaná s toho že ty, podľa nej horúcu novinku (alebo skôr pikošku?), ešte nevieš.
Hannah bola veľká klebetnica a po celej akadémií bola známa tým, že vždy mala čerstvé informácií, dokonca aj tie, ktoré vedelo len vedenie a pár Majstrov na akadémií. Nikto nevedel odkiaľ to berie, ale popravde to ani nikoho nezaujímalo, stačilo im, že tie informácie majú u seba a mohli ich ďalej posúvať. Klebetenie. Aj takto s adal využiť voľný čas, ktorého nebolo veľa, na akadémií.
Medzi tým ako Hannah bola totálne mimo s toho, čo ešte nevieš, tak Mar len gúľal očami, ako to Hannah prežíva. Nebolo to nič nezvyčajné, pretože Mar bol flegmatik. Zaujímal ho len výcvik a sem tam sa niekedy zapojil do priateľských aktivít, ako boli spoločenské hry, alebo len také blbnutie na akadémií, ktoré sa nie vždy vyplácalo.

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Když jsem se tak zamyslel, tak o něčem se povídalo, ale moc jsem tomu nevěnoval pozornost. I když se jedná o nového Mistra.
Asi jsem přeslechl veškeré novinky. Však jsem byl věčně sám, ponořen v meditacích nebo jen tak odpočíval. Jak bych se to měl dozvědět, když si mi to celou dobu tajila?
Hodil jsem na ni takový tázavý pohled spolu s úsměvem. Dal jsem si pak další sousto do úst, ale nespouštěl jsem z ní zrak. Celkem mě i překvapilo, že si nevšimla toho, že když byla volná chvíle vyhledával jsem místa, kde bych mohl být v klidu a sám. Je pravda, že poslední týden byl náročnější než obvykle a každá volná chvilka se musela vskutku dobře využít. Než však, ze samého překvapení o mé nevědomosti, dokázala ze sebe vypustit další slova zeptal, a pořád nevěříícně na mě koukala, řekl jsem ji ještě:
A měla by si to jídlo sníst dokud je teplé a dokud na to máš čas. Mám takový pocit, že nás tu dlouho vybavovat se nenechají.
Už jsem měl svou porci skoro snězenou, snad pár soust chybělo. Mar byl na tom podobně možná byl i napřed jen Hannah nějak "stávkovala". A to se ji mohlo lehce vymstít. Už tak se ji to vlastněvymstilo, protože jídlo měla skoro studené.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Hannah nikdy nebola nejaká veľká jedáčka, ale svoje jedlo vždy zjedla, ale teraz sa ho skoro ani nedotkla, pretože stále niečo mlela a mlela. Poväčšinou ju ani nikto nepočúval a odpovedalo sa jej len vtedy ak sa pýtala známu otázku. "Počúvate ma vy dvaja vôbec?" Vždy zaznela kladná odpoveď, aj keď pravda bola trochu iná.
"No, to máš pravdu, ale ja som myslela že sa to k tebe dostane. A aj keby som ti to nepovedala, tak určite by ti to povedal jeden z Majstrov."
Hannah sa snažila nejako obrániť, proti tvojmu argumentmu a keď už konečne nemala čo povedať tak sa pustila do jedla. Čas na večeru sa už pomali aj končil a tak ste sa vydali do svojích izieb. Samozrejme že Hannah svoju porciu nestihla dojesť ani za studeného stavu a tak odniesla droidovi, ktorý zbieral riad, polku porcie nedojedenú. Ten ju vyhodil a riad hodil do umývačky.
Kráčali ste po dlhých chodbách akadémie, až si sa aj spolu s priateľmi dostal k vašej izbe. Všetci ste sa vydali svojím smerom. Mar si niečo naťukával v datapade a Hannah sa ako obvykle zamkla na svojom obľúbenom miesto. V kúpeľni. Vždy o ňu bol akýsi menší boj.
Teraz ste mali s Marom aspoň trochu kľudu a pokoja. To Mar využil a pokračoval v téme, ktorú ste otvorili už v jedálni.
"Čo si o tom myslíš? O tom novom Majstrovi?"

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Po příchodě do pokoje jsem si vyhledal své nejoblíbenější křeslo do kterého jsem se usadil. Lokty jsem si opřel o kolena a přenesl jsem na ně váhu svého těla. Když se Hannah zavřela v koupelně, věděl jsem, že než se tam dostanu tak usnu. Mara očividně zajímal nový Mistr, i když o nově příchozím jsem se dozvěděl až před chvilkou myslel jsem si, že to bude jen další učitel hromadné výuky.
Mare, abych ti pravdu řekl. Podle mě to bude další Mistr těch skupinových témat. Učení se boj se světelným mečem jak jsem jim prošli. Kolik nás tam bylo tehdy? Takových 10? Žádné překvapení se nejspíš konat nebude, ale nechme se překvapit.
Už teď je ve mě zvědavost na toho nového Mistra, ale dávám si záležet, aby to vypadalo že mi je to fuk. e pravda že nových, a ještě k tomu mistrů tady za poslední dobu moc nepřibylo. A ten kdo by nebyl zvědavý, by byl považován za hlupáka. A to je přesně to, co jsem v tu chvíli chtěl.
A co si o tom myslíš ty? Nebo si slyšel podrobnější informace o tom novém Mistrovi?
Mám taový dojem, že mi tady někdo něco tají, říkal jsem si v duchu a moje oči se upíraly k Marovi čekajíc na odpověď. Teď už jsem nemohl skrývyt svou zvědavost, která mi z nich čišela.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

"Nemaj žiadne pochybnosti."
Riekol Mar, keď vyčítal s tvojej tváre pochybnosti. V tomto bol naozaj dobrý, vždy z teba vytiahol aj tú najhlbšiu myšlienku a ani teraz tomu nebolo inak.
"Taktiež o ňom neviem nič presnejšie, ale vraj dostane časom Padawana, takže nebude to asi žiadne ucho, ale naozaj skúsený Majster, čo bude pre akadémiu obrovským prínosom, teda aspoň si myslím že to bude prínosom. Dúfam že to bude fajn chlap a nie nejaký truhlík, ktorý sa bude starať iba o svojho Padawana a nevnímať okolie okolo seba."
Vyjadril svoj názor Mar a zmenil polohu kresle. Ponoril sa doň hlbšie a prekrížil nohy.
Vašu debatu narušilo mohutné klopanie. Mar ti pohybom hlavy naznačil, aby si šiel otvoriť.

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Pozorně jsem Mara poslouchal a v hlavě se mi promítaly jeho poslední slova:
"Dúfam že to bude fajn chlap a nie nejaký truhlík, ktorý sa bude starať iba o svojho Padawana a nevnímať okolie okolo seba." V to doufám taky, připojil jsem si k tomu svou myšlenku. Ono kdyby to byl nějaký "truhlík", tak by se jen potvrdila moje slova, ale co, uvidíme co bude zač.
Když někdo zabušil na dveře s klidným pohledem jsem se na ně podíval a hned jsem se vrátil pohledem na Mara, když jsem periferně viděl Marovo gesto, abych šel otevřít. Nijak moc se mi vstávat nechtělo. Nejjednodušší by bylo použít Sílu a z pohodlného povalování se v křesle je otevřít, nebo jen zavolat, že je odemčeno, tak ať vstoupí. Jenže to by nebylo asi to nejlepší. Pomalu jsem se zvedl a pmalým krokem jsem zamířil ke dveřím. Nijak jsem nepospíchal, i když to bušení znělo celkem naléhavě.
Přistoupil jsem k ovládání dveří a stiskl tlačítko pro otevření.
Doufám, že už nás dneska nebudou tahat na nějaké cvičení, problesklo mi na poslední chvíli hlavou a dveře se hned na to otevřely.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Len čo si otvoril dvere, tak ťa doslova zavalila lavína. Bola to dobrá priateľka tvojej spolubývajúcej, Hannah. Tebe bolo hneď jasné o čo pôjde a tak si radšej odstúpil. Dievča menom Duckie sa okamžite nasáčkovalo do izby a spýtala sa otázku, ktorú si už očakával aj ty aj Mar.
"Je Hannah tu?"
A netrvalo dlho a Hannah rozrazila dvere a objala ju. Objímali sa akokeby sa nevideli minimálne desať rokov a to pri tom sa nevideli iba pár hodín.
"Duckieeeeeeee! Tak tu si! Kam pôjdeme?"
Rozhovor si radšej ďalej ani nepočúval a len si sledoval ako dve dievčatá opúštajú vašu miestnosť. Pre vás to bol celkom príjemný pohľad, pretože konečne budete mať čas na relax.
"No konečne!"
Vyhŕkol Mar, len čo sa po nich zavreli dvere. K tomu ešte dodal víťazné mávnutie rukami.

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Když se kolem mě přehnala Duckie, měl jsem co dělat, abych to ustál. Tušil jsem, když jsem mačkal čudlík na otevření dveří, že za nimi bude něco strašného a v z jistého úhlu pohledu jsem měl i pravdu.
Než jsem stačil Duckie odpovědět na její dotaz, zda je tu Hannah tak se naše drahá spolubydlící vynořila konečně z koupelny.
Ještě chvilka křiku a pomocí Síly vás vyšoupnu na chodbu, pomyslel jsem sia protočil oči v sloup, když se děvčata začala objímat a jejich hlasy byly takové jiné, nepříjemně pískavé, prostě mladé holky. Naštěstí netrvalo dlouho a dveře se opět zavřely, a to za oběmi děvčaty.
Musel jsem se pousmát, když jsem se díval na Mara a jeho slavné gesto vítězství.
"Už jsem si myslel, že budou tady. To bych raději tři dny v kuse trénoval než je deset minut poslouchal."
S úsměvem na tváři jsem přešel zpátky ke svému křeslu a sedl jsem si. V tom zmatku jsem pomalu zapoměl o čem jsme se s Marem bavili, ale po pár sekundách jsem si vzpoměl.
"No jak už jsem řekl, pokračoval jsem v našem předchozím rozhovoru, "nechme se překvapit. Mimochodem co máš v plánu na zbytek dne? Jsem přemýšlel, že bych ještě někam zašel se podívat, jestli chápeš co mám na mysli," zíral jsem na něj nevinně jako andílek.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Tak ako rýchlo Duckie vošla do tvojej izby, kde bol do teraz pokoj, tak tak isto rýchlo aj spolu s Hannah odišla. Chvílami tie dve pripomínali akýsi výchor, ktorý zo sebou metie všetko živé. Naštastie dneska to nemalo také katastrofálne následky.
Len čo odišli tak si sa zadíval na Mara a zasmial si sa na jeho víťazoslavné gesto. Potom si mu položil otázku na ktorú v zápätí odpovedal.
"Kam by si chcel ísť? Ale som za."
Pozrel sa Mar do tvojích nevinných očí, ktoré sa pre momentálnu situáciu tvárili akokeby to bolo to najmilšie stvorenie na svete, ktoré chce obiatie.

Uživatelský avatar
Mallen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 27.10.2011 10:29:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mallen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Jak jsem tak seděl, přemýšlel jsem, kam jít. Žádné konkrétní místo mě nenapadlo.
"Jen tak se projít a vyslechnout nějaké ty drby. Vsadim se s tebou, že se něco dozvíme o našem novém mistrovi."
Potom co jsem dořekl větu jsem vstal z křesla a přešel ke dveřím, kde jsem se zastavil a otočil se na pomalu zvedajícího se Mara. Když se konečně dostal až ke mě otočil jsem se ke dveřím zmáčkl knoflík a vykročil jsem ven.
Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Vydal si sa ku dverám a Mar Ťa následoval. Akonáhle si stlačil talčítko na otvorenia, tak sa okolo teba prehnal ako výchor a nadšene povedal.
"Už viem kam pôjdeme! Navštívime Kalaza. Určite ho poznáš, aj keď ti meno možno veľa nehovorí. Je to mladý Padawan, takže s ním veľa netrénujeme, ale aj napriek tomu sa s ním vždy rád porozprávam."
Dopovedal Mar a mávol rukou na znak toho, že ho máš následovať. Kráčali ste chodbami chrámu a cestou ste stratli aj Hannah, ktorá sa na vás usmiala. Vy ste jej úsmev opätovali ale zároveň ste aj pregúľali očami, akonáhle ste počuli tie klebety. Mar ostal ticho a nevyjadroval sa k tomu pretože už nemal energiu riešiť tie mladé holky. Počas tých rokov ste si už na to zvykli.
Kráčali ste ďalej až ste dorazili ku Kalazovej izbe. Mar neváhal a okamžite zazvonil. Netrvalo dolho a Kalaz otvoril a potešil sa Marovej návšteve.
"Podťe ďalej!"
Zvolal Kalaz a uvolnil vám cestu. Jeho izba bola rovnaká ako vaša, ale on zo svojími spolubývajúcimi si nábytok poprehadzoval trochu inak. Bol rozložený dosť chaoticky. Mar si sadol na pohovku a ty si si mohol sadnúť jedine vedľa neho, pretože v izbe už veľa miesta na sedenie nebolo. Lepšie povedané žiadne.
"Ja som Kalaz."
Oficiálne sa ti predstavil Mon Calamarský Padawan.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“