Výcvik pro hráčku Cynthi

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Výcvik pro hráčku Cynthi

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, ubikace Bíbí

Píííp. Píííp. Píííp.

Rozezvučel se najednou do ticha padawanské ubikace nepříjemným, leč zatím poklidným tónem zvonící, budík, který byl svou majitelkou předešlého večera nastaven právě na tento okamžit. Bylo lehké uhodnout, čí ten budík je. V pokoji byly sice dvě postele, avšak jedna byla již nějakou dobu prázdná, protože její majitelka týden zpět odjela na misi se svým mistrem a doposud se nevrátila.

Píp! Píp! Píp!

Začínal se zlobit budík, že ho Bíbí, stále zachumlaná v peřinách a spící ignoruje. Ano, skutečně, byl to její budík, který ji měl vzbudit právě včas aby ze sebe po prospané noci udělala člověka, zvládla veškeré své ranní potřeby a ještě před snídaní se dostavila do chrámových zahrad za svým mistrem, který chtěl začít další den krátkou lekcí s mečem.

Pipipipi pííípíííp! Pipipipi píííííp! PÍÍÍÍÍP!!!

Napotřetí začal řvát budík evidentně rozezlen z dobrého a hlubokého spánku své majitelky. Tentokrát však již naplnil smysl svého života a kdyby mohl, tak by si úlevou oddychl. Bíbí sebou totiž trhla právě probuzená z krásného snu, kterým se nechala unášet a začala si uvědomovat chlad nového rána, který k ní pronikal zkrze nohu vystrčenou z pod příkrývky. Bylo zde další ráno a ním další den plný povinností, které začínaly již před snídaní v chrámových zahradách.

_______________________________
Můžeš se rozepsat jak je ti libo. Myšlenky, vzpomínky, sny, běžné ranní úkony... cokoli budeš chtít. Děj můžeš posunout klidně až k cestě do zahrad. Nehraj za jiné osoby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Cynthi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2011 17:58:00

Re: Výcvik pro hráčku Cynthi

Příspěvek od Cynthi »

Chrám Jedi, ubikace Bíbí

Nepředstavitelně hnusný a provokující ton neuvěřitelné vysoké hlasitosti znějící v malém, útulném pokojíku mladé dívky...
Dneska né!
Budík je nejhorší spulubydlící. V pokoji jsme byla jinak sama, druhá spolubydlící, ta skutečná, odjela na misi. Přes den tu byla sice lehce skličující atmosféra, klidné noci a rána za to však docela stály. I když klidné - pípání budíku bylo otravné, tréning v zaspávání mi však dal výhodu a já se jej pokusila ignorovat
Prosíím...
Pravá ruka neuvěřitelně rychle vylétla k budíku. Být tam sith, určitě by nestihl zareagovat, budík byl však zkušenějším oponentem a já musela vyslechnout další tři neuvěřitelně vtíravé zapípání.
Určitě je to vynález temné strany!
Zoufale jsem se otočila na druhou stranu a zabalila hlavu do deky. Dnes bylo takové ráno, že člověk hned věděl, jak s s nadcházejícím dnem naložit. Tedy za dvě až tři hodiny se vydám na snídani, po šlofíku se půjdu naobědvat a před večeří si krátce zdřímnu, aby se mi v noci dobře spalo.
Ale mistr chtěl trénovat v zahradách, nehledě na to, že to byla poslední věc, kterou chci já. Stejně jako vstávání, sprcha, to vše bych si dnes odpustila. Budík byl nemilosrdný a potřetí už se mě rozhodl vzbudit definitivně.
Tak dobře, vyhráls, pro tentokrát.
Promnu si oči a prohnu se v posteli, aby se protáhl každý můj sval. Z postele jsem se spíše svalila na stranu a dopadla na nohy. I tak to pro mně bylo těžké, už si jenom uvědomit, co všechno budu muset udělat.
Osprchovat se, obléct se, najít mistra...to zvládnu, když už jsem nohama na podlaze. Dneska to nebude lehký den, po takovém ránu.
Vydala jsem se do sprchy, která ze mně smyla všechnu ranní ospalost. Společně s vodou mně polévala i energie, která nastartovala můj den.
Stále nepoužitelná, ale voňavá...
V pokoji jsem si oblékla svojí tuniku a opět "zapoměla" na plášť, který nosili všichni padawani, až na mně, samozřejmě.
Navíc když jsem vevnitř a například venku neprší...
Samotná tunika se mi líbila dost na to, abych si její nošení užívala. Ale plášť? To opravdu ne!
Neprší!

Líně jsem vyšla z pokoje. Spíše jsem se šourala po chodbě, než abych někam skutečně chtěla dojít, ale kdo by taky chtěl, když má za mistra takového otrokáře.
Nutit padawany vstávat takhle brzo je nelidský! Musím se z toho vykecat. Třeba že jsem zakopla, a bolí mně noha. Nebo že jsem nachlazená, bolí mně v krku, měla bych se vrátit do pokoje a vyležet to.
Snažila jsem se najít tu správnou výmluvu, na mistra ale nic platit stejně nebude. Já naopak budu muset cvičit a žádné záchranné "ledaže" mně zrovna nenapadalo.
I když před snídaní trénovat bylo podle mně otrokářské, mistr by to dokázal určitě odůvodnit, kdysi jsem si to shrnula jako "Každá snaha zbytečná.".

Otevřela jsem dveře do zahrad Chrámu, ke kterým jsem to měla dost daleko. Dovnitř jsem vstoupila s váháním. Mlčky jsem se vydala hledat mistra, ale myslí jsem byla někde jinde. Sen, který se mi dnes zdál, byl pro mě neobvyklý. Byl vleklý, něžný, a já si z toho vůbec nic nepomatovala. To na tom bylo nejvíce frustrující. Každý musel znát ten pocit, když cítil, věděl že to tam někde je, ale nedokázal si to vybavit. Po rukách mi běhala husí kůže. Všechny pocity, které jsem ze snu cítila byli okázale příjemné.
Musím prostě zjistit, o čem byl! Možná mi mistr pomůže.


---------------------------------------------------------
Omlouvám se, že odpovídám po takové době, ale musela jsem se poslední týden hodně snažit, abych měla klidné, štastné a veselé Vánoce. :) Odteď budu aktivnější, slibuji. :)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráčku Cynthi

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, zahrady

Loudavým krokem ti cesta do zahrad zabrala poměrně dlouho dobu, a tak jsi do nich vkročila dobrou půlhodinu poté, cos s mistrem měla začít cvičit. Nebylo zvláštní, že tě sám nešel hledat, nikdy to nedělal. Avšak bylo zřejmé, že se od něj dočkáš minimálně pokárání či nějaké lekce, což bylo daleko pravděpodobnější.
Ve snaze najít mistra jsi postupovala k jezírku přibliže ve středu zahrad, kde jste, byli-li jste v zahradách, obvykle trénovali. Cestou jsi potkala několik obyvatel Chrámu, kteří se již vraceli ze své ranní rozcvičky či meditace a zjemně mířili do sprchy nebo na snídani. Tebe však tvé ranní cvičení teprve čekalo. Z počátku vypadaly zahrady jako obvykle. Stromy, keře i tráva se pěkně zelenaly a protože venku začínal docela pěkný den, byla všude spousta světla. Následně a postupně se však jakoby odnikud začala tvořit mlha, čehož by sis jistě bezesporu ihned všimla, kdybys byla duchem přítomna stejně tak jako tělem. Došla jsi téměř po paměti až k jezírku, kde byla mlha podle všeho nejhustější a nebylo tam vidět na více jak čtyři, pět metrů, což již byla špatná viditelnost, které sis právě na tom místě vedle břehu mělkého jezírka konečně všimla.
Náhle k tobě však v Síle proniklo varování před nebezpečím, které ti bezprostředně hrozilo. Bohužel příliš pozdě. Vinou nepozornosti a brouzdání myšlenkami ve snech jsi nebyla schopná včas si uvědomit svou nastálou situaci a než ses nadála, byla jsi pomocí Síly někým, kdo zkrze mlhu nebyl vidět, odhozena několik metrů ke středu jezírka, kam jsi nekontrolovaně zahučela.
Pleskžbluňkcák
Voda, něco podivného, zeleného a původně plovoucího na hladině a také nějaké bahno ze dna se rozletělo na všechny strany od místa dopadu a i když tam bylo vody jen kousek nad kolena, byla jsi v tu ránu celá od hlavy až k patě promočená ledovou vodou a bylo zřejmé, že tvoje tunika ponese jasné známky po zeleném sajrajtu i bahně. Voda však naštěstí ztlumila tvůj pád, a tak se ti nic horšího nestalo. Na druhou stranu to bylo něco, co tě okamžitě vrátilo do reality, i když velice nepříjemnou formou.
Jdeš pozdě a ještě k tomu nepřipravená. Ber to tak, že dnešní lekce už začala.
Ozval se ze směru, odkud přišel nenadálý útok, trochu posměšný, provokativní, ale i vážný a káravý hlas tvého poměrně mladého zelosiankého mistra. Tonios Ral tě získal jako padawanku krátce po svém jmenování mistrem Jedi, a tak se učil něčemu novému stejně tak jako ty. I když v jeho případě to nebylo, alespoň z tvého pohledu, znát. Nutno však dodat, že vaše osobnosti rozhodně nebyly stejné, ba ani podobné. Dalo se jen hádat, zda šlo o záměrnou škodolibost při výběru padawana/mistra nebo zda to byla prostá shoda okolností. Každopádně tak jako tak byl Tonios Ral tvým mistrem a to byla, víceméně alespoň do jeho případné smrti či tvého jmenování rytířkou, neměnná skutečnost. Teď se evidentně rozhodl uštědřit ti pořádnou lekci, na kterou bys neměla jen tak zapomenout. Čas od času to dělával i dříve, avšak ta dnešní se už od počátku jevila jako poměrně drsná, což mistr podrtrhl následující větou pronesenou velmi tvrdým a nesmlouvavým tónem.
Tak to jsi umřela poprvé, což tě v kombinaci s tvým pozdním příchodem a trestuhodnou nepozorností bude stát tvou snídani, místo které budeš meditovat až do oběda.
Bylo to o to horší, že hlas vycházet odkudsi z husté mlhy na břehu jezírka a tys neměla žádnou šanci zahlédnout ani kousek ze svého mistra. Ještě než ses zmohla na cokoli dalšího, dodal ještě poslední dvě věty, než se zase odmlčel a nechal tě v nejistotě, mlze a ledové vodě napospas své vůli a tvé schopnosti zmobilizovat všechny své síly.
Radím ti dnes víckrát neumírat, v tvém vlastním zájmu. Předveď mi, že to zvládneš.
Praktiky, které Tonios Ral používal byly možná trochu extrémní, ale často také přinášely svoje výsledky. Nad vedlejšími efekty si však mistr zřejmě nelámal moc hlavu.


___________________
V pohodě, to je na tobě jak často budeš odpovídat. :) Doufám, že se alespoň všechno povedlo a budeš mít ty klidné, šťastné a veselé Vánoce. :) Tohle můžeš brát i jako přání. Jen doufám, že ti je svým příspěvkem nezkazím. :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“