Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shadaa, aréna

Majitel? kdeže, tady tomuto šéfuju já. Ten chlápek podniká v půjčkách, jen většina dlužníků se snaží vydělávat tady, tak tu tráví spoustu času. Dobrej chlap. Vsadil na tebe nějaký prachy.
Odpověděl ti Besalisk, aniž by se na tebe otočil a pozorně sledoval zápas. Zabračka se pokoušela převážně kopy zasáhnout soupeře, zatímco devaronian se ji snažil spíše strhnout nějak na zem. Zabračka byla ovšem hodně rychlá a držela si odstup.

No k žádnému zápasníkovi ti nechci říkat nějaké horké informace, přeci jenom je to velká část kouzla sázení a já bych ti dal výhodu oproti ostatním. Ale tobě sebevědomí rozhodně nechybí jak se zdá. Tvůj další soupeř je někdo jiný, nenechávám nikoho zápasit ve dvou zápasech po sobě, pokud si to nepřeje.
Dál už neřekl nic, protože Zabračka i devaronian se chytili navzájem do bloku a jeden druhému kroutili ruku či nohu. Devaronian nakonec nevydržel a plácáním do země ukončil souboj. To volalo vlnu nevole mezi částí diváků, kteří prodělali nemalé peníze na tomto zajímavém duelu. Ty i manažer jste se vydali směrem do ringu, v doprovodu barabela přišel Twi'lek, vysoký jako ty, o třetinu mladší a čerstvé i hojící se podlitiny ukazovaly, že je častým návštěvníkem tohoto koutu. Jeho příchod, narozdíl od tvého vyvolal alespoň malou odezvu mezi publikem.

Máme tu další zápas, rychle uzavírejte sázky, kurz vidíte na hlavní tabuli.
Řekl krátký úvod Besalisk a vydal se směrem k davu, mezi kterými již běhali jeho pomocníci a uzavírali sázky. Na tabuli jsi mohl vidět nápis: člověk vs twi'lek a kurzy, kurz na tebe byl dost vysoký, 4,5 násobek vsazené částky a v případě výhry by ti zajistil poměrně slušné peníze. Kurz na Twilecka byl 1,25, který naznačoval poměrně jasné vítězství. Besalisk po asi dvou minutách praštil palicí do gongu a souboj mohl začít. Dav začal řvát, hulákat nadávky či rady, zatímco Twi'lek ti gestem naznačil, že máš právo první rány.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, klec

Hmm… Mladý a s velkým kursem. Zas tak extra nevypadá. Šlachovitý a bohužel nejspíš i chytrý. Jak jsem řekl je mladý a tak nejspíš nebude veteránem. Prostě jen dobrej rváč. Nebude můj první.

Můžeš říct svému příteli přes „půjčky“ že oceňuji jeho investici a že myslím že ho nezklamu.

Prohodím k besaliskovi a plácnu ho po rameni. Vyběhnu po schůdcích do ringu a upřeně se zadívám na Twi’leka abych ho ještě trochu prostudoval. Když mě pobídne k prvnímu útoku musí se chtě nechtě trochu usmát.

Takže alespoň elementární chytrost ti nechybí. No vida. Mě taky ne. Tak jak na tebe. Aah už to mám. Nejsi zrovna něco na způsob toho Gamorreana ale fungovat to na tebe bude. Co je základní lidskou reakcí pokud na něj letí nějaký předmět? Uhnout… A nebo ho chytit. Mě nevadí ani jedno.

Potom co se usměju naznačím Twi’lekovi aby chvíli počkal. Tím ho pravděpodobně trochu zmatu. Zašátrám v kapse a v rychlosti si poberu obsah.

Kapesník asi ne. Ten moc nelítá? Credcarta? Ani náhodou. Prášek od dealera? To by mohlo vypadat jako bomba. Áááá… Šrajtofle s drobnýma. To by šlo.

Pořád hypnotizuji Twi’leka a dávám mu očima najevo aby počkal. Pak vytáhnu šrajtofli, podívám se na ni a zpátky na Twi’leka a…

Chytej!

Vyřknu a hodím šrajtofli obloukem Twi’lekovi tak aby se dala snadno chytit. Setinu na to už letím s rozevřenýma rukama směrem k mladíkově břichu a chystám se ho nabrat a svalit na zem. Do karet mi hraje to že nejspíš bude zmatený z mého vyčkávání a taky to že pokud nemá nějaký speciální výcvik pokusí se chytit a nebo uhnout šrajtofli.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa, hlavní klec

Tvoje zdržování vyvolalo nesouhlasné bučení. Přístálo na tobě i několik obsahů kelímků, kterým se diváci občerstvovali. V kapse jsi vyšmátral šrajtofli zkredity a hodil ji obloukem k soupeři. Twi'lek zvedl ruce nad hlavu, aby mohl chytit letící předmět. Když si všiml, jak se na něj řítíš, stačil se jen mírně předklonit, aby zpevnil nárazovou plochu. Dva kroky před nárazem ti trochu ujela noha na tekutině, kterou po tobě cákali diváci a do mladíka jsi narazil hlavou zhruba do míst, kde leží bránice. Mladík dopadl na záda a ty na něj. Měl jsvýhodu v tom, že soupeř byl otřesen a taky možná lehce vyražený dech.

Do něj! Neválej se a zabij ho!
Řvali diváci, kteří stáli jen pár desítek centimetrů od tebe za klecí. Toto povzbuzování patřilo Twi'lekovi, který ovšem měl jiné starosti než poslouchat, co mu ti chytráci radí.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, klec

Pokusím se sice uhýbat obsahu kelímků patřících publiku ale i tak mě trocha toho svinstva pokropí. Odpovím jim nevybíravým gestem, ale dál už se soustředím na moji fintu. Ta se vyvede poměrně pěkně a dá mě šanci pokračovat v útoku. Usadím se mu v oblasti pánve tak aby mě už nemohl nakopnout plnou silou a nejdřív mu ubalím co největší pecku do hrudi, což by pro něj mohlo být v kombinaci s vyraženým dechem dost špatné. Potom až bude mít potíže s dýcháním se napřáhnu a praštím ho pěstí z vnitřní strany do lokte pravé ruky. Nakonec mu vrazím ještě jednu pořádnou do břicha. Zatímco to bude rozdýchávat slezu z něho a poustoupím, aby měl šanci postavit se na nohy.

Přeci jen, pokud chci něco navíc budu muset zariskovat.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shadaa, klec

Série tvých úderů neměla moc valný efekt, snad jen ten, že se ležící Twi'lek mohl jen bránit. Pak jsi se zvedl a když se diváci ani po chvíli nedočkali wrestlingového dopadu, začali opět bučet. Twi'lek se s mírnými obtížemi zvedl a vydal se přímo k tobě a pokusil se tě udeřit pěstí do hlavy. Tomuto útoku ses vyhnul ale následoval útok kolenem z boku zhruba do úrovně ledvin. Dav začal opět jásat, když viděl pořádnou akci opět. Pokud jsi se po zbytek zápasu nechtěl jen bránit, byl pravý okamžik něco udělat.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“