Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Když se vrátím k varu zjistím že Jedi mě zřejmě nevzal úplně vážně.
Což se asi není moc co divit.
Parťák? Informace? Ale fuj. Já brácho… Já jsem ještě lepší. Jedu na 205 procent. Znám tady každou kočku a myšky mi řikaj co se kde šustne. A protože jsme takový dlouholetý kmoši a pomohl jsi mě z těch sraček na Coruscantu tak já ti teď helfnu tady. Budu tvůj parťák a i informace. Spácháme spolu nějaký vážný poškození a ukažejm jim zač je toho sakra loket. Tak co tu ještě sedíš brácho? Musíme jít ty hajzly pochytat… Pojď Jeffe pojď.
Sakra. Tohle jsem možná přehnal. Ale uvidíme.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Dneska nic moc. Nepřišla na mě múza.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Jedi sa zatváril ešte kyslejšie ako sa tváril a trocha si ťa oddelil od tela pravou rukou.
Možno je pravda to čo rozprávaš, ale teraz si nepoužiteľný. Možno keď vytriezveš s tebou bude rozumnejšia debata. A teraz ak ma ospravedlníš, pôjdem pracovať.
Potom sa Jedi poďakoval barmanovi, podal mu pohár a odkráčal hlbšie do baru. Začal sa okato vypytovať a vypočúvať každého naokolo. Bolo jasné že čoskoro vypukne nejaká šarvátka, takže ty by sa sa asi mal čo najskôr spakovať domov, ak sa jej chceš vyhnúť, nak by si mohol prísť k nejakému zraneniu, aj napriek tvojim skúsenostiam. Tieto barové bitky sú šialenstvo. Päste, nože, dýky lietaju doslova vzduchom takže bolo by nerozumné sa tomu nevyhnúť, keď vieš, čo bude nasledovať.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar a okolí
Cožeeee? Já jsem úplně v pohodě brácho. Ale že jseš na mě tak zlej tak už nejsme kmoši. Táhni sleemo. Dal jsem ti nejlepší léta svýho života abys věděl. Hmpf…
Zakříčím za ním, mávnu ruku a zapotácím se dozadu. Pak se pomalu otočím a doškobrtám se ke dveřím.
No tak to se nepovedlo. Asi se to dalo čekat. Ten chlap má štěstí že je Jedi protože pracuje s elegancí Gamorreana. No teď když to nevyšlo tak ať mu klidně dají do držky.
Pomyslím si a vyrazím ze dveří. Hned jak se zavřou, narovnám se a odkašlu si, poněvadž jsem se právě trochu vyřval. Poupravím a opráším si kabát a rázným krokem zamířím do davu.
Fajn. Asi jsem si moc věřil. Tak co teď? Ještě je brzo. Co takhle zajít na kluzáky?
Na chvíli už zamířím patřičným směrem ale pak se zarazím.
Co blbnu? Snad na tebe ještě neleze senilita Thane. Máš ještě čas. Měl bych vymyslet něco účelnýho a hlavně se soustředit. Sledovat Jedie? Možná. Vrátit se do baru a během bitky z někoho něco vymlátit? Spíš ne. Jít spáty? Ne. Zjitit něco na ulici? Bez kreditů asi těžko. Mohl bych jí na loď a vyhrabat něco na toho Jedie. Ale když ho budu sledovat udělám asi líp. To bude lepší. Když bude dál takhle neopatrnej nemuselo by to být těžký. Ale přeci jen je to Jedi. V nejhorším jsme prostě zfetlej otrapa.
Naplánuju si můj další postup a nakonec se zase vrátím k baru. Tam se opřu někde na protější straně ulice abych měl dobrý rozhled a natáhnu si kápi.
Nepotřebuju aby mi hlava ve tmě Nar Shadaa svítila jak větev wroshyru při Dni Života.
Nakonec budu jen obezřetně čekat až se Jedi ukáže a nebo třeba vypotácí když mu někdo přes tu držku doopravdy dá.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar a okolí

Jedi sa ti ani neodzdravil a ani nejako prehnane neragoval. Proste to nejako vstrebal a šiel sa vypytovať. To rozhodne nebol z jeho strany správny kror, pretože zvedov na Nar Shaddeee nema nikto rád. Teda, vlaste asi na žiadnej planéte, ale tu asi o čosi viac.
V okolí baru si čakal zhruba dvadsať-pať minút. Potom si sa dočkal toho čo si chcel. Jedi opúšťa bar. No na počudovanie celý a zdravý. Nahodil ten klasický Jedijský výraz a z tváre sa mu nedala vyčítať žiadna myšlienka. Potom z baru vybehol nejaký chlapík. Bol poriadne ožratý a oháňal sa blasterom.
A už sa sem nevracaj ty hňup!
...skríkol po ňom ožratý chlapík. Jedi ho totálne odignoroval a vydal sa svojim smerom, čiže na ľavo od baru.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, okolí baru Wild Card
No tak a teď budu asi čekat. Už se to blíží… Brzy se to konečně dozvím. To, proč mě Angta a ostatní svině zradili. A pak… Pak ho zabiju. Výboj mezi oči nepřežije ani Hutt. To by mohlo být moje vyrovnání s galaxií. Ale co potom? Umím ještě něco jiného než zabíjet lidi? Jistěže… Mohl bych se dát k policii. A nebo učit chemii. A nebo zůstanu tím čím jsem ale nebudu už brát zakázky jako do teď. Mohl bych likvidovat cíle doopravdy hodné zlikvidování. Ale to by mě asi musel někdo sponzorovat. Ale i to má svůj čas. Ještě se musím soustředit na tohle.
I nad tím zapřemýšlím mezitím, co budu opřen o zeď čekat na Jedie. Když konečně vyjde zůstanu chvíli překvapeně stát.
Sakra. Ten by mohl s klidem vést seminář pro budoucí Imperiální důstojníky. Učil by je upjatosti a kamennýmu ksichtu. Fuuu… Toho jen tak něco nerozhodí. Budu muset bejt opatrnější než jindy.
S tím už se odlepím od zdi a s naprostým soustředěním budu sledovat Jedie ať už jde kamkoli.
Ten plášť mi hodně pomůže. Rozhodně ho neztratím…
Díky této okolnosti se nebudu pravděpodobně muset příliš soustředit na to abych já neztratil jeho ale budu se moc zaměřit na to aby on nespatřil mě.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, okolí baru Wild Card

Kráčal si za Jedim. Sledoval si ho krok po kroku, kráčal v pravidelných "rytmoch" a nikdy ich neporušil. Nikdy nezrýchlil, nikdy nespomalil. Kráčal akokeby to bol nejaký robot, ktorý má chodzu zakódovanú niekde hlboko vo svojom jadre. Cestou sa k nemu prihovorilo pár žobrákov, taktiež bol svedkom pár krádeži, ale totálne to ignoroval. Obyčajný človek by aspoň prejavil prekvapenie, alebo nejakú inú mimiku, no Jedi nie. Nesnažil si sa tým nejako zaoberať, ale rozhodne to bolo počudovania hodné.
Po pár minútach chôdze a sledovanie chôdze Jediho ste dorazili ku akémusi bytovému komplexu. Jedi doň vošiel, no ty si nemohol, pretože by Ťa hneď zbadal. Chvíľu sa zdalo, že sa ti Jedi v tej budove stratil, ale nebolo tomu tak. Jedno z okien sa rozsvietilo. Bolo to na prvom poschodí a zbadal si tam tvojho slávneho kamaráta, Twi'leckého Jediho. Na okne nemal žalúzie a tak si to mohol v dobrom uhle krásne sledovať. Videl si však len nejaký písací stôl, na ktorom bola malá lampa. Jedi zo seba zhodil rúcho a zavesil ho niekde pri dverách. Tam si však dohľad už nemal. Netrvalo dlho a Jedi zhasol svetlo. Zrejme má na dnes dosť a šiel spať.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Ulice Nar Shadaa

Kráčejíc ulicemi Nar Shadaa nejsem chvílemi nic víc než ostatní. Ovlivněn oním stavem mezi nevědomím a tím největším soustředěním se stávám součástí samotného davu. Ne davu jako souboru jednotlivců ale té obrovské jednolité masy typické pro Nar Shadaa. Součást davu, součást samotné Nar Shadaa. Nepřemýšlím, ale stejně vím co dělat. Jistý si svou „nenápadností“ a nevědouc nic o Síle či Jediích jdu dopředu tak jistě jako vždycky. Nevím o ničem ale i o všem a instinktivně kladu nohy vpřed a rukama se posunuji proti davu zatímco jsem davem unášen. A tak moje cesta ubíhá a stejně jako Jedi jsem netečný ke svému okolí. Ostatně jsem v takovém vyrostl a žil. Když dorazím k cíli zastavím se a jako by se nic nestalo začnu vnímat zase normálně.

Tak super. Co tam asi dělá? Jde se s někým setkat? Ačkoli už je pozdě… Mohl by taky jen jít spát a vyřizovat zbytek zítra. Jako já. Musím do zítra sehnat kredity. Alespoň jestli chci zůstat nenápadnej. Ale jak si rychle nahrabat a zůstat nenápadnej? Nejlepší by byli asi souboje v ringu. Stáhnu si kápi a s trochou štěstí mě nikdo nepozná. Ačkoli ono možná ani bez kápě. Takových let jsem tu nebyl. Naposledy kolem druhý bitvy o Coruscant. Jo… To byla pořádně rozmázlá událost. I když pravda že se Coruscant během těch sedmi let hodně změnil. Imperiálové už nemají tu moc co tenkrát. A dobře že tak. Dušoval jsem se že jestli mi do cesty vstoupí ještě jedna jejich hlídka dám se k Rebélii. Ale dost už. Zas čumím do zdi a hraju si na pamětníka. Vzpomínat budu až to tu skončí. Tak co je? Mám tam jít nebo ne? Srazit se sním třeba ve dveřích by nebylo dobrý. Ale… Aaaaa. Fajn takže dneska končí. Inu nevadí. Dnešek ale mám ještě čas na nějakej posun. Je totiž čas něco vydělat.

Ještě se podívám do nyní již tmavého okna a podle paměti vyrazím vyhledat nejbližší ring nebo klec. Kdyby mi paměť neposloužila tak se co možná nejnápadněji poptám. Jak se budu blížit ke svému cíli začne mě trochu nahlodávat nervozita. Přeci jen bojují tam pravděpodobně mladší než jsem já a navíc jsem už nějakej pátek nikoho nezmlátil. Rozhodně to ale nedávám najevo. Koneckonců jako vystudovaný sociolog vím co psychika a neznalost oponenta dovede. A ani nejistota mě neodradí od toho jít do toho nejtěžšího (a v případě vítězství toho nejvýnosnějšího) zápasu.

Žádný ucho mě ještě neporazí. Nehledě na to jak nabušenej bude. A taky na to kolik už v ringu zabil lidí. Saaakra… Vážně to chci udělat?

Podivím se vlastní odvaze nebo hlouposti zatímco hledám nejbližší zápasnický klub.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Ulice Nar Shadaa

Medzi tým ako bude Jedi sladko plávať v ríši snov, ty sa budeš niekde mlátiť z tvrdými chlapmi. No ty si veríš a tak nemáš strach že by si dostal na hubu. Práve naopak. Ty si veríš a si si takmer istý že ti táto viera vynesie aj nejaké kredity.
Podľa pamäti si šiel cestičkami k nejakému fight klubu. Ako si tak kráčal tak si k nemu aj došiel. Bol v takom malom podchode. Ten sa nijako nezmanil, akurát tam zapácha ešte viac ako tam zapáchalo niekedy.

Nar Shaddaa - Fight Club

Vošiel si do klubu a počul si rozvášnený dav fanúšikov, ktorý sa už nevedli dočkať kedy potečú pramene krvi. Trocha Ďalej od ringu boli dvere, ktoré viedli k manažérovi tohoto fight clubu. S ním sa dali naplánovať zápasy trebarz aj na rok dopredu, ale mal aj výhodu. Ak videl cash tak vedel naplánovať zápas aj za päť minút. Toto bol tvoj prípad. A tak si vošiel do tých dverí. Ešte si ich ani nezavrel a manažér sa už ozval.
Čo chceš, bažant?!

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, zápasnický klub

Tady doleva? Asi jo. Aha tak to nikam nevede. Tak teda doprava. Teď rovně? Nebo doleva? Ale fuj. Tak touhle uličkou nepůjdu ani kdyby to byla správná cesta. Díky Síle není…

Takhle nějak je zmatená moje mysl při hledání cesty po po pořádně zatuchlé paměti. Nakonec se ale podaří a já stanu před dveřmi jedné z místních arén. Ještě se diskrétně rozhlédnu na obě strany a vklouznu dovnitř.

Co kdyby si Jedi jenom hrál a já byl teď ten sledovanej. Kdo ví jaký zkušenosti má on? Ach jo. Zrovna v tomhletom klubu bylo dřív hodně čistejch kluků. Kdo nejede na prášku jede po holkách a tak se taky osprchuje. Teď odsud smrdí pot a krev na sto honů. A taky lacinost.

Na chvíli se zastavím abych si zavzpomínal a pak už se opřu ramenem do dveří a vejdu do budovy. Zápach potu začne být přímo omračující a já se na chvíli zastavím abych se rozhlédl. Přeletím pohledem celý prostor a vyhledám dveře manažera.

Fajn. Fanatický publikum rovná se velký prachy. A je jich tu docela dost. Možná že se chystal velkej večer. Tak s tím já jim zamávám jak to jen půjde.

Pomyslím si abych si dodal sebevědomí. To se z větší části povede a já se vypravím ke dveřím manažera. Zkontroluji si zda-li kápě drží, zaklepu a vstoupím. Počkám než ke mně zvedne hlavu a položí svou otázku a pak si dám chvilku, abych zformoval odpověď. Rozhlédnu se po místnosti a upřu na něj z pod kápě svůj pohled.

No… Proč bych tu tak asi mohl bejt? Překvapivě chci dát někomu po hubě. A chci to udělat dneska.

Řeknu a vytáhnu z brašny credkartu abych podpořil svůj požadavek. Podám mu ji a spustím znovu:

Chci bojovat jenom dneska. Na té kartě ještě nějakej ten kredit zbyl. Jedna třetina by mohla posloužit na zaplacení výdajů za jistě cenově náročné zařízení tak brzkého souboje. Další třetinu vsázím na mě. Kurz bude samozřejmě odpovídat tomu proti komu půjdu. Kdo to bude je mě těžce ukradený. Klidně si tam dej někoho kdo mi podle tebe rozbije držku. Ale to se mě asi nepoštěstí co? A budu chtít 15% ze všech sázek proti mě. Kdyby mě odtud vynášeli nohama napřed budu ti těch 15% dlužnej. Těch 15% kterejch bych dostal v případě výhry. To už je dobrá nabídka ne? Takže se ti nakonec možná i vyplatí poslat proti mně někoho na úrovni. Ale jak jsem řekl… Myslím že tady budu rád, když se najde někdo kdo bude aspoň při smyslech. Tak jak?

Tohle je nabídka co ten týpek nemůže odmítnout. Když na mě pošle někoho silného a já vyhraju zisk bud parádní. A když prohraju budu mi dlužit těch 15% a s kurzem kterej na tenhle souboj bude asi moc neprodělá.

Jestli tu taky hrajete na ty blbý přezdívky tak s mojí se neobtěžuj. A nebo mi můžeš řikat třeba Dědek. To mi asi moc nepřidá co řikáš?

Zeptám se ho zvesela narážejíc na dva prameny bílých vlasů vylézajících zpod kápě.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shadaa, zápasnický klub

Hele, pravidla tu určuju já. Bojovat klidně můžeš. Je tu sice nával, před výplatou daleko, tak se chce mlátit každý. Ale o to jednodušší bude najít někoho k tobě. Jak se jmenuješ? Na přezdívky se tu nehraje, ani žádný převleky se do ringu netahají.
Odebere si částku z credkarty, kterou ti hned vrátí. Na počítače, který zažil jistě i mandalorianské války, kde fungoval jako kávovar, naťuká tvé jméno a vsazenou částku.
Takže teď ti vysvětlím pravidla. Je tu jeden hlavní ring a dva vedlejší. Do ringu nesmíš s botama, zbraněma ani nic takového. Vysvlečený do půli těla. Pokud ti kalhoty nedrží bez opasku, jdeš jen ve spodním prádle. Nepoužívají se žádné drápy, chapadla, kopyta ani nic, co ti narostlo. Styl boje je volný, bojuje se do té doby, dokud jeden neřekne "Stop", "Končím", nepoplácá tě dlaní jako signál. Nebo dokud jeden neodpadne do bezvědomí nebo nechcípne. Toto mi podepiš, že souhlasíš s tím, aby tě někdo v ringu moh umlátit k smrti.
Podal ti papír s tabulkou podobnou těm, co se používají na písemné petice, na jejímž konci bylo tvoje jméno a volné místečko na podpis.
Takže pro začátek začneš s jedním Rodianem. Dneska má za sebou už tři zápasy, ve druhém ho museli křísit. Dluží dost peněz zlým lidem, tak se je snaží vydělat tady, ale nedaří se mu. Z tohoto zápasu nebudeš mít ani kredit, ale ber to jako reklamu zdarma. Ohledně prachů v ringu ti řeknu víc, až dorazíš toho ubožáka. Jestli se ti něco nelíbí nebo nechápeš, kde jsou dveře určitě víš. Jestli máš nějaké otázky, tak rychle, čas jsou kredity.
Dodal, stiskl jedno z tlačítek na stole a dveřmi prošel o hlavu vyšší Klatoonian, který se postavil vedle tebe a čekal na instrukce.
Vem ho rovnou do Béčka.
Řekl manažer. Béčkem myslel jeden z vedlejších ringů. Klatoonian kývl hlavou že rozumí a beze slova odešel z místnosti s tebou v patách.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, zápasnický klub

Finn Crow.

Odpovím po krátkém zamyšlení na otázku ohledně jména.

Škoda… Na druhou stranu mám šanci že se nezpovídá Huttům když má svá pravidla a nejde mu jen o zisk. Huttům by šlo jenom o zisk.

Co mě potěší ale ještě míň je zmínka o kápi.

Sakra. Někdo by mě mohl poznat. A jestli mě sledoval Jedi budou problémy. Ale ty kredity potřebuju. Vypadá to že aby se to vyplatilo budu muset vyhrát těch kol hodně. Na ohleduplnost teď můžu zapomenout. Prostě je vyřídim jak rychle to jen půjde.

No fajn…

Povzdechnu si a vezmu si od manažera tužku a formulář. Opět se na čtvrt vteřinku zaseknu když se chystám podepsat krasopisně jako Kard a naškrábu místo toho jméno Crow. Mezitím si poslechnu o svém prvním protivníkovi.

To se mám srát s někým kdo už je v zásadě vyřazenej a ještě zadarmo? No tak to je fakt paráda…

Odpovím rozhořčeně.

Alespoň na tomhle se dohodneme. Čas JSOU kredity. Proto bych ocenil aspoň kdybyste mě posílali jednoho za druhým dokud si neřeknu o přestávku. A mokrej ručník po každým zápase by taky byl fajn.

Vznesu svůj poslední požadavek a doufám že aspoň ten by mohli vyslyšet. Když zazvoní a přijde Klatoonian dám si pozor, abych si mimoděk nepřitáhl kápi ještě hloub do čela. Pro někoho kdo vyrůstal v tomhle sektoru není žádným tajemstvím která slimákovitá rasa je jejich častým zaměstnavatelem. Tak jako tak se ale vypravím za ním, a jakmile vyjdu z kanceláře dobře se zadívám do davu sledujícího klec B pátrajíc po jakýchkoli známých tvářích. Prohlížení na chvíli přeruším u skříněk. Rozepnu si nejdřív opasek na kterém visí všechny mé zbraně a až potě si začnu sundávat plášť. Rozepnu si kápi a při svlíkání se pláštěm pokusím zamaskovat ten opasek aby nebylo vidět že jsem ozbrojený. Když ukážu svou hlavu podívám se pátravě po Klatoonianovi jestli nějak nezareaguje. Nebyl jsem tu sice dlouho, a když jsem tu byl naposledy měl jsem hlavu plnou kaštanově hnědých vlasů, ale opatrnosti není v mém oboru nikdy dost. Už se chystám přijít ke kleci ale ještě si vzpomenu na boty a vrátím se ke skříňce kde si je vyzuji. Potom už se nechám Klatoonianem vést k oné kleci a počkám, až mi ji odemkne. Pomalu vyjdu po pár schůdcích do klece a za zachřestění zamykajících se dvířek se rozhlédnu po mém ringu. Potom už sjedu pohledem na pod všemi těmi modřinami nejspíš zelenou hromádku neštěstí.

No tak to fakt není nic moc. Chudák vypadá že by už měl bejt tak dvakrát mrtvej. Co to říkal o těch dluzích? Možná že bych ho mohl vyřadit i bez lámání kostí. Jestli ale budu chtít aby se vzdal i bez toho abych ho zmrzačil, nebude to vyžadovat nic menšího než ránu do koulí. Chudák malá zelená…

Polituji Rodiana a postavím se do bojového postoje. Postavím se proti němu v očekávání útoku. Jakmile zaútočí, počkám až bude u mě, a pak se pokusím chytit jeho ruku do nastavené dlaně. Proklouznu mu pod ní a protože bude špatně chráněn pokusím se mu vrazit koleno mezi nohy. Ruku stále nepouštím, protože pokud se povede i výpad kolenem do rozkroku natočím se k němu trochu zády a zkusím ho si ho přehodit přes rameno. Pokud se tohleto všechno povede kleknu si k němu a trochu ho přidusím.

Udělej si laskavost a vzdej se.

Zašeptám mu a počkám až se vzdá.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdekoli jen usoudíš mě přeruš a vybal na mě nějaké jeho kombo ;) To co bude napsáno dál se jakoby nebude počítat.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shadaa, zápasnický klub

Od té doby, co ses tu ukázal naposled se toho hodně změnilo. Krom manažera, samozřejmě i ostrahy mírně klesla společenská úroveň sázejících, ale o to víc jich tu bylo. Každému, kdo má alespoň nějaké zkušenosti s tím, jak to v takových podnicích chodí, musí být jasné, že se tu každou noc musí protočit obrovské množství kreditů. Polovina padne do kapsy manažerovi, a zhruba polovina těm, co mají buď hodně štěstí nebo těm, co mají dobré informace a odhad na zápasníky. Zápasy jsou mnohem rychlejší a brutálnější. Pár let zpátky se bojovalo na kola, v kleci byl přítomen rozhodčí a souboje měly velké množství pravidel. To umožnilo vyhrát souboj i papírově slabším soupeřům, případně mu pomoci přes rozhodčího. To je ovšem už pryč a hraje se na maximum zápasů a z toho jdoucí větší množství sázek.

Nikdo si tě nevšímá, nebo tě pozoruje dostatečně nenápadně. Klatoonian, u kterého mnoho lidí pochybuje, jestli umí mluvit si samozřejmě všimne tvého podezřelého manipulování s pláštěm a opaskem, ale když vidí, že to uklízíš do skříňky, dál střídavě pozoruje fanoušky a tebe. Když si tam uklidíš i boty, zamkne tvou skříňku klíčem. Odemknul ti klec, ve které již čekal Rodian. Pak za tebou opět zámek zapadl a bez jakéhokoliv signálu tě Rodian napadl. První úder, který směřoval na obličej jsi zachytil rukou, na to následoval další, opět na hlavu, který jsi reflexivně vykryl svou volnou rukou. Teď jsi měl čas na vlastní útok kolenem. Nezasáhl jsi ho tak, jak jsi plánoval, udeřil jsi ho jen do stehna, když si za každou cenu chtěl ukrýt to nejcennější. Tím ovšem ztratil pevnou zem pod nohama a ty jsi ho bez problémů přehodil přes sebe. Rodian asi dřív zažil lepší časy, ale teď byl domlácenej a výrazně podvyživenej. Tento tvůj chvat vyvolal mezi několika málo diváky potlesk

Já se nemůžu vzdát.
Odpověděl Rodian a nohama se ti omotal kolem krku. Jestli nebyl nijak statný, tak to vynahradil svou mrštností. Vší silou, se tě pokoušel přetáhnout přes sebe a rukama tě objal kolem pasu. Čím níž k zemi tě stáhne, tím drtivěji na tebe doléhá smyčka rodianových končetin. Tvé přehození mu sice částečně vyrazilo dech, ale velmi rychle se dostával zpátky do plné síly.

//abychom si ujasnili situaci: když jsi ho přehodil, klečel jsi za jeho hlavou, nakloněnej nad něj a vahou části těla jsi mu přes předloktí tlačil na krk. A teď tě přetahuje přes sebe směrem k jeho kolenům. Ruce máš volné, kolena na zemi za jeho hlavou.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, zápasnický klub

Zkurvená rodianská bojechtivost. Zkurvenej měsíc co udělá dlužníka ze všech.

Zanadávám si v duchu když sebou Rodian začne znovu škubat.

Když se nevzdáš půjdeš do limbu.

Zasyčím na něj načež se levou rukou zapřu o jeho levou část hrudníku, čímž se zapříčím a nebu tak snadné mě stáhnout dolů a pravou rukou mu dám pěstí ze strany do hlavy. Pokud po třech ranách bude ještě klást odpor chytnu ho za vlasy a praštím mu hlavou o zem. Pokud bych však po jakékoli ráně měl pocit že další už ho pošle do limbu navždy vyprostím se místo toho z jeho sevření, vstanu, kývnu na Klatooniana aby ho odtáhl a budu doufat že Rodiana nenapadne nějaká pitmost.

------------------------------------------------------------------------------------
Stejně jako předtím mě můžeš prerušit kde uznáš za vhodné.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Marinho »

Nar Shadaa, zápasnický klub

První rána do Rodianovy hlavy sedla docela pěkně, ale u dalších tě pustil jednou rukou a kryl si hlavu. Druhou rukou se ti snažil vrazit prst do oka nebo něco, ale přes bránící se ruku neviděl. Pak jsi jej chytil za hlavu a mlátil s ní o zem. Sice nebyla moc tvrdá, ale i tak to jistě nebylo nic příjemného. Jeho krátké ruce na tebe už nedosáhly a postupně jejich snaha slábla. Po několika málo úderech jsi cítil, jak držíš v hlavě bezvládnou hlavu a tělo nejevilo žádné známky života. Zvedl ses tedy a kývl na Klatooinana. Ten se podíval na manažera, který sledoval tvůj první zápas a po jeho svolení ti otevřel klec. Vyšel jsi ven a dovnitř vešel manažer, jeden Twi'lek s rukavicemi a jeden člověk. Twi'lek Rodiana propleskl a když Rodian nereagoval, bezradně se podíval na manažera. Manažer, besalisk, vytáhl z váčku u opasku hrst kreditů, několikrát je přepočítal a dal je člověku, který s ním vešel do ringu. Ten se podíval na kredity, pak na besaliska pohledem, který říkal něco ve smyslu:
To si ze mě děláš prdel ne?
Pak mu kredity vrátil, přidal něco ze svých a ukázal na tebe.

V dalším zápase se snaž.
Řekl muž, když kolem tebe procházel a zmizel v davu, který stál kolem hlavního ringu. Z "Béčka" už Rodiana vynášeli a vypadalo to, že neměl podepsanou dostatečně dobrou pojistku. Twi'leck ho nesl přes rameno k zadním dveřím.

Takže, vzhledem k tomu, že jsi daroval nějaké peníze na dobročinné účely, mám pro tebe další zápas. Půjdeš do hlavního ringu hned jak skončí tento zápas. Je na tebe docela příznivý kurz, pokud teda vyhraješ. Když se zápas bude divákům líbit a bude dost sázek, tak dostaneš možná nějakou prémii.
Prozradil ti další informace Besalisk, pak se otočil a řešil s nějakým divákem vyplácení sázek. Pomocí datapadu poslal na credkartu výhru a pak s tebou díval na zápas. Tam bojovala zabračka s devaronianem.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, klec

To víš že jo chytráku… Kdo vůbec seš?

Pomyslím si když se kouknu na člověka potom co na mě ukáže a trochu se zamračím, ale diplomaticky se rozhodnu držet hubu a krok. Zadívám se za „odcházejícím“ Rodianem a řeknu si že až bude po soubojích, stálo by za to podívat se, jestli se odplazí pryč. Poté odejdu s Besaliskem z klece, podívat se co se děje v hlavním ringu.

Kdo byl ten člověk?

Zeptám se Besaliska.

Majitel?

Otáži se zvědavě zatímco pořád sleduju ten ring.

Zabračka má vyhráno pokud si dá pozor. Devaroniani jsou horké hlavy a nejsou tak vypočítaví jako zabrakové. A ty rohy. Ty rohy…

Ten Devaronian je buď pěkně seběvedomej a nebo pěkně blbej.

Prohodím směrem k mému čtyřrukému společníku.

Já bych do ringu s rohama na hlavě nikdy nevlezl. Chytíš ho za ně a není problém zlomit mu vaz. Viděl jsem i Devaronianskýho wrestlera. Jeho protivník ho praštil tyčí mezi z vnitřní strany do rohu a Devaronian se válel mrtvej na zemi. Je to magor… Zkrátka Devaronian.

Řeknu a ušklíbnu se čekajíc na výsledek souboje.

Předpokládám že ten co vyhraje jde se mnou co?

Položím svou další otázku. Dám si taky dobrý pozor, jestli diváci sledující hlavní ring a zápasníci v něm vidí co se děje v ringu druhém. Tím zjistím, jestli budu moct použít alespoň jednou stejnou taktiku jako v souboji předchozím. Jakmile přijdu na řadu, půjdu za manažerem k hlavnímu ringu. Chvíli předtím než tam vlezu se k němu otočím a řeknu:

Doufám že ta prémie bude stát za to. Udělám vám divadélko ale jenom pokud můj protivník nebude takovej chudák jako ten Rodian. Ten už měl dost i tak. A nezapomeň na ten ručník.

Připomenu mu a ušklíbnu se na něj. Pak už vlezu do ringu a vyčkám na svého nového soupeře.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“