Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, hangár 5
Rychle honem do lodi nesmí mě mistr přistihnout a odletět beze mě.
Myslel jsem již za běhu.Doběhl jsem k můstku,ani jsem se neohlédl a jak tryska jsem vběhl dovnitř.Ve vnitř jsem zpomalil.
Mistr mi přece na to ,že se procházím po lodi, nemůže nic říct.
Poté jsem se vydal,i když jsem nemusel,svižným krokem do pokoje.V pokoji jsem si sedl na postel a napil jsem se vody.Při tom se mi honily hlavou myšlenky.
Takže přece jenom to má něco společného z mistryní.
Zaradoval jsem se.
Ačkoliv asi ne ve světlé stránce Síly , chce ji přivést zpět a něco již nedopustit...
Zmítal jsem nad detaily rozhovoru.
Je jisté že mistr Aro Hitali s jejím zmizením má něco společného.Je dosti možné že na Al´čině zmizení se podílela Temná strana.A je více než jisté že na jejím návrat se budu také podílet.
Zaradoval jsem se již podruhé i když tomoc radostné zprávy nebyly.Při čekání na to jestli mistr příjde či ne jsem si lehl na postel a zavřel oči.To jsem neměl dělat...
Tady je náš malý chlapeček.Mistr bude nadšený.Jsi na řadě.
Nééééééééé
Zařval jsem a otevřel jsem oči.
Tyto věty se mi připomínají až moc často doufám že na nich nic nebude pravda.
Zamrazilo mě na zádech při vzpomínce na Sen.
Jelikož mistr doposud nepřišel rozhodl jsem se jít čekat do zasedačky na Start a příchod mistra.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Přemýšlel jsi nad rozhovorem obou mistrů (zase si vyslechl, cos neměl), tak usilovně, až si z toho usnul, což nebyl nejlepší nápad. Probrala tě opětovně noční můra, jež se ti večer zdála. Měl jsi takový nepříjemný pocit, že už nejste na planetě. Vydal ses tedy do zasedačky a ouha.
Před pěti minutami jsme vstoupili do hyperprostoru.
Oznámil. Jeho hlas prořízl místnost jako bič, nebylo v něm však ani stopa po nějakém obvinění, či jízlivosti. Jen konstatování situace, o to děsivější. Rozvalen v jednom z křesel, plášť ledabyle přehozen přes opěrku, ruce spojené v úrovni očí a vedle sebe na stole světelný meč a tonfu. To byla jedna z tváří tvého nového mistra.
Ani si nesedej. Máme asi sedm hodin, takže mi ukážeš, co umíš. Slyšel jsem, že máš něco společného se stylem soresu. Ukaž mi tedy, postoje, techniky, no prostě cokoliv, čím bys mě mohl nadchnout, nebo co umíš.
Zapřemýšlel.
Zkrátka, abych věděl, jak moc se na tebe můžu spolehnout, když dojde do tuhého.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Kdesi ve vesmíru

Mistr mě lehce rozhodil že si mě vyzkouší ,ale zároveň mě uklidnil ,protože od začátku našeho setkání je to poprvé co si mě nějak vyzkoušel.
Musím se uklidnit.
Opakoval jsem si neustale dokola.Rychle jsem si v hlavě projel co asi udělám.
První jsem se postavil do základního obranného postoje Soresu.Zapl jsem meč.
Poté jsem si představil imaginárního soupeře.A provedl jsem kombinaci ůderu šikmo z boku a krytu hrudi,sek na hlavu, kop ,vykrytí dvou uderů na hlavu a na hruď,poté jsem udělal Jung a z něj kop na koleno,vykrytí dvou ůderů na hruď a na krk,bodnutí na břicho,vyskočení kryt ůderu na nohy ,sek na hlavu ,a za konečný ůder i když jsem věděl že do Soresu nepatří jsem udělal padající list.Poté jsem se plynule postavil zpět do základního postoje poté jsem vypl meč a otočil se k mistrovi.
Dofám že jsem nic nepokazil
Ukryl jsem emoce,i když jsem věděl že to asi nebylo to co mistr chtěl.Podíval jsem se mu do očí ,ale dlouho jsem to nevydrže čekla jsem co i na to mistr řekne.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Popral ses s novou situací celkem úspěšně. (nesekl ses mečem :) ) Hitali tě nehnutě pozoroval. Bez výrazu, jako obvykle.
No, když přivřu oko, co mi zbylo a zakryji to druhé
Takže asi jsi nepochodil.
Ale někdo říkal, že ...
Větu nedokončil. Viděls, jak bere ze stolu meč a vrhá se na tebe. Jeho stříbrná čepel vedla klamný úder na tvůj pravý bok, ale pak se odrazil a náhle stál dva metry od tebe.
Čekám.
Prohlásil klidně.
Takhle barevné krystaly do mečů se nepotkávají na každém rohu.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Kdesi ve vesmíru

První jsem nevěděl co po mě mistr chce,ale hned jsem pochopil.Věděl jsem že dát si meč do treninkového režimu nemá cenu takže jedem na ostro.Postavil jsem se do základního Obraného postoje soresu ,věděl jsem že v tom to souboji určitě ůtočit nebudu.
Doufam že se mě mistr nechce zbavit.To by neudělal.Doufám.
Stale jsem stál v základním postoji a čekal jestli zautoči.
Kde našel krystal s tak nevídanou barvou.Těch na světě není moc.
Přemíšlel jsem jak moc silný tento meč díky silnému krystalu asi je.
Pořád jsem čekal jestli nezautočí.BYl jsem rozhodnutý neůtočit jako první.Jelikož jsem nevěděl jaký styl používá nevěděl jsem na co se připravit.Čekal jsem na to až mistr řekne tak zaůtoč+ nějákou nadávku.Aby mě vyprovokoval.Byl jsem rozhodnůtý nezaůtočím ani za nic.TAkhle jsem čekal a přemýšlel co se mistrovi asi honí hlavou.
To čekání je snad nekonečné...
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Aro to vzal hezky ze široka. Útok přišel zleva v úrovni tvého srdce. Byl rychlý to jistě, ale ne nic, co by se nedalo vyblokovat. Měl jsi podezřelé tušení, že umí být i rychlejší. Další přišli postupně za ním. „Proklepl“ si obranu všech tvých končetin. Mezi čímž ti dal také najevo, že se ohání kombinací stylu Soresu a Djem So. Náhle ti zasadil sérii po sobě rychlejdoucích úderů. Do této doby ses ještě stihl bránit, pak už ne. Dva švihy, dva zásahy, v rychlém sledu za sebou. Pravé a levé rameno. Poznals, že zabít nechtěl, měl nastavený tréninkový režim, ale bolelo to jak Sith.
Všeho všudy třicet vteřin. A to jsem tě ještě šetřil. Musíš stát pevně na zemi, ale zároveň být ohebný jako stéblo!
Vedl svou stříbrnou čepel v úrovni tvého krku.
Využívat protivníkových slabin i zranění!
Útok na levé rameno.
Když je silnější, musíš ho ochromit!
Tentokrát mířil na tvé pravé zápěstí.
Pokud si to budeš pamatovat, možná přežiješ.
Odstoupil na čtyři kroky, otočil se a deaktivoval meč.
Nikdy se neotáčej k protivníkovi zády. Je to jako bys jej urazil. Boj končí až když se jeden vzdá.
Ujasnil ti. Byl sis docela dobře vědom toho, kdo tady dneska prohraje.
Vzdáváš se?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Kdesi ve vesmíru
Ano tento souboj prohraju ale vzdát se né teď když si mě zkouší
Rázně a jistě jsem odpověděl:
Ne!
zapnul jsem meč do trénikového režimu.A připravil se na stejné ůdery ktere mi před chvílí ukázal.
Bude se mě snažit ochromit a /odzbrojit.
Naschvál jsem se postavil lehce šikmo abych měl levé rameno kryté a pravé zápěstí nato čené přímo na nepřitele.Nehodlal jsem se bránit ale chtěl jsem zaůtočit
Odčeho bych se jinak učil ataru
Doufal jsem že mistr neví že se nevyučuji jen Soresu ale také Ataru.Připravil jsem se na to že budu poůžívat krátké bodnutí a skoky kopnutí nemá cenu a dlouhými ůdery bych se moc odkryl.
Připravil jsem se na asi takovou to kombinací ůderů:První krytí co nejvíce ůderů Ara,poté nasadit rychlé a krátké seky na ruce a body na hlavu a hruď poté výskok a vykrytíočekávaných ůderů pak se stáhnou zpět do obrany s použitím pár proti ůtoků a kopů na krátkou vzdálenost pro oslabení protivníka,dloůhé seky pro udržení si Ara od těla.Takhle vypadal můj základní plán doufal jsem že víjde abych se mistrovi ůkázal i z trochu jiné stránky.
Začneme ?
zeptal jsem se
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Hitali kývnul hlavou a tobě bylo jasné, že začít, budeš muset tentokrát ty. Tak jsi tedy začal.
Rozhodl ses pro využití zejména krátkých technik, abys omezil protihmaty z mistrovy strany. V první chvíli si jej překvapil, alespoň sis to myslel, neboť v modrém oku se něco takového mihlo. Když před tebou začal ustupovat, dokonce si měl i pocit, že máš vyhrané. Nadále ovšem uhýbal tvým pokusům o zásah. Držel od tebe vzdálenost, na kterou mohl být zasažen, ale taky nemusel. Pak se však stalo něco, s číms mohl počítat. Ve hře se objevila nová zbraň, modrá čepel tonfy. A to se ti dralo na mysl, že už tě ničím nepřekvapí. Stříbrnou čepelí jsi dostal přes záda, zatímco ta modrá držela v šachu tvůj meč.
A další důležité pravidlo. Soupeř nikdy nebojuje fér.
Usmál se.
Vzdáváš se?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Kdesi ve vesmíru

Věděl jsem že vzdát se by byla ta nejlepší věc kterou bych mohl udělat,ale tu radost bych mistrovi udělat nemohl.
Ne.
Řekl jsem tvrdohlavě.
Začněme.
Měl jsem v rukávu ještě jedno eso.Můj plán byl podobný jako před tím ,s jednou víjímkou branit jsem se nehodlal.postavil jsem se do postoje pro ůtok ve stylu Ataru.Zase jsem chtěl začít soustavou seků a bodů,ale z víjímkou, budo na velkou vzdálenost před tím než mi mistr zasadí poslední ránu řeknu mu toto: Já vím že jedeme pro Al´ku.
Poté prohlásím že mistr vyhrál že se vzdávám.Otočím se a půdu do svého pokoje.
Na jeho šťastné výhře ho ještě trochu potrápím.
Řekl jsem si rozhodně v duchu.Stavím se do ůtočného postoje Stylu Ataru.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Rozhodl ses k poslednímu kolu s tím, že svému mistru vrátíš jeho výhry, poznámkou o cíly vaší cesty. Už v první chvíli, kdy jste zkřížili meče, jsi poznal, že umdléváš, nebyls zvyklý bojovat s tak silným soupeřem.
No tak! Bojuj! Ataru je forma agrese, náročná na fyzickou výdrž a jestli ji nemáš, vrať se zpět ke kažení soresu.
Okřikl tě, když jeho tonfa překazila jednu z tvých celkem slibných technik. Měls toho už dost, a proto si prozradil, co víš o cílu vaší cesty. Nemělo to požadovaný účinek, jak jsi asi doufal. Dokonce jsi i zjistil, že jakýkoliv pohyb se stal nemožným, neboť Aro za pomocí Síly, držel tvé tělo nyní u zdi a blížil se. Ani sval na jeho obličeji nevykonal sebemenší pohyb.
Takže víš? A jsi si tím jistý? Jsem ovšem rád, že umíš poslouchat, když už nic jiného. Dokázal jsi mi, že víš, jak se bojuje nefér, Sílažel, tvůj pokus byl neúspěšný, dobrý, ale neúspěšný. Poslouchal jsi mě a Maceho. Tak to bude.
Zvolil Hitali místo příjmení a titulu pouze křestní jméno.
A slyšels, co neměls. Ne, to není náš úkol. Můj úkol je vyjednat diplomatickou cestou jakýsi zádrhel a tvým úkolem … Ale ano, to by šlo. A ty najdeš mistryni Avaju.
Usmál se u poslední věty.
Najdeš a přivedeš zpět, nebo ji zneškodníš.
Jeho modré oko potemnělo. Stále nepovoloval s tlakem.
Je ti to jasné?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Kdesi ve vesmíru
Vždyť vy sám jste říkal že je pro vás něco jako sestra.A po mě chcete abych ji Zneškodnil.!Ano přiveduji ale zneškodnit to nikdy.
Otočil jsem se a odešel jsem.
Tohle je to nejhorší co jsem mohl udělat.Ale naděje umírá poslední.AL´kažije.
Chtěl jsem zvracet z toho jaký pro mě mistr má ůkol.
Krutý,krutější kruťoch tlusťoch Aro.
Pomyslel jsem si a škodolibě jsem se usmál.Dorazil jsem do pokoje sedl si na židli a snažil jsem se alespoň trochu uklidnit jelikož jsem očekával že já budu ten Třetí který to nepřežije.
Myslel jsem si že z Hitalim se to nějak zlepší ale ne nezlepšilo.Je to čím dál horší.Já ho nesnáším.
Zařval jsem si v duchu a doufal jsem že mi praskne mozek.
Proč mě život tak mučí proč co jsem komu udělal?
Začal jsem křičet, v půlce věty se mi zlomil hlas.Stoupl jsem si a začalk jsem si vykopávat vztek na okolí kopal jsem ůplně do všeho.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Kdesi ve vesmíru

Po tvém proslovu povolil své sevření, takže si mohl, udělat jak chtěls, zmizet z jeho přítomnosti. Vrátil ses do svého pokoje zmítán depresivními pocity. Násilím vržen do nezáviděníhodné situace si měl pocit, že za úplně všechno, co se ti stalo, může temná strana a tvůj nový mistr. Nebyl to tak úplně mylný pocit. Při vybíjení své zlosti na okolí ti ale došla zajímavá věc. Pokud je někdo, na první pohled tak chladný a dokáže se svými city zatočit tak, jako Aro a navíc, pokud někdo zažil to, co jsi o něm slyšel, že zažil ….
Prostě ve chvíli, kdy ses vymotal ze zamotaných myšlenkových pochodů, došels k názoru, že si tvůj mistr musí vést deník. Minimálně jako svého nejbližšího přítele. Jakýsi malý hlásek uvnitř hlavy ti naznačoval, že bys tak mohl Hitaliho jednání pochopit. Znamenalo by to vloupat se do jeho pokoje a byla tady pořád jistá šance, že si jej fakt nevede.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Vytanulo ti na mysl, Možná jako podpůrný prostředek toho, co ses možná právě chystal udělat.

------------------------
Jednoduše. Pokud se Will rozhodne navštívit Arovu kajutu, je mu přáno. Pokud se Will NErozhodne navštívit Arovu kajutu, můžeš posunout děj až do výskoku z hyperprostoru.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“