Pár kroků stranou (Xavier)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Pár kroků stranou (Xavier)

Příspěvek od Elinor Yall »

Neznámo kde

Že něco bylo špatně, jsi zjistil už v okamžiku, kdy loď vystoupila z hyperprostoru dříve, než jsi očekával, vytažena gravitační studnou a následně polapena vlečným paprskem lodi, jakou jsi předtím neviděl a ani netušil, že by ji Republika měla k dispozici.
Že něco bylo víc než špatně, sis ověřil ve chvíli, kdy se odpor ukázal být marný a ty skončil v sladkém bezvědomí.
A že něco bylo naprosto, naprosto blbě, se už vůbec nedalo popřít ve chvíli, kdy jsi dostatečně přišel k sobě. Nešlo jenom o černotu, co se ti rojila v hlavě a spolehlivě zastírala většinu vzpomínek z poslední doby, snad krom základních skutečností.
Tvoje okolí na první pohled připomínalo koupelnu, aspoň pokud šlo o sterilně bílé kachličky a zápach dezinfekce. Další pohledy už byly horší a pološero tomu nedodávalo.
Pokud jsi pro jistotu přeskočil skutečnost, že jsi důkladně přikurtovaný k jakémusi kovovému „lehátku“, skýtala se ti romantická vyhlídka na – rovněž okachlíčkovaný – stůl s pečlivě vyskládanými jehlami a skalpely, podle logiky popsatelné jako hra na efekt, sem tam proloženy nějakým tím injektorem. Na poličce nad ním vesele ve dvou řadách postávaly lahvičky. Označení lebky a zkřížených hnátů se nalézt nedalo, rozhodně ne takhle při pohledu na dálku, ale barvy to vynahrazovaly dostatečně. A to ještě nemluvit o v Síle přímo hmatatelném pocitu strachu, úzkosti a bolesti.


--------------------------
Tak jo, kašlu na vylovování dalších a dalších much z konceptu příběhu, ono to půjde, rozehrávám. :)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pár kroků stranou (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Neznámo kde

Vše šlo špatně, byl jsem Síla ví kde a by jsem připoután, vše se ve mne bouřilo. Musel jsem se odtud dostat.
Po chvíli snažení se normálními svaly jsem přešel na Silové snahy o rozepnutí jednotlivých kurtů.
Za tohle někdo šeredně zaplatí
Kromě toho jsem se dále rozhlížel po dalších informacích, které by mi mohli říct kde sakra jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Re: Pár kroků stranou (Xavier)

Příspěvek od Elinor Yall »

Neznámo kde

Náhle intenzita světla stoupla, snad shodou okolností, snad výsledkem tvého snažení se. Souběžně s tím se ozvalo tiché zasyčení vstupních dveří a zavnímal jsi přítomnost dalších živých tvorů. Především jednoho tvora, který se k tobě rychlými, sebejistými kroky blížil. Tvora bezpochyby nadaného v Síle, dost možná způsobem, že pro něj byla stejně samozřejmá jako voda či vzduch, který ale svou přítomnost... mlžil. Byl jsi schopen vnímat, že tu je, ale jako by ve středu hurikánu energie, který brání jej pořádně zachytit a zavnímat.
„Nebudu se omlouvat.
Tohle je pro tvé vlastní dobro.“

Těch devět slov se zařízlo do vědomí.
Oči si pomalu zvykaly na ostré světlo a ty sis uvědomoval detaily.
Do tvého zorného pole vstoupila vysoká žena, s lehce zarudlou kůží, v temně fialové róbě bohatě pošité kovovými, měděně se lesknoucími destičkami, s lesklými černými vlasy pečlivě sčesanými do složitého účesu. Tvou pozornost si ale vynutily její oči. Mísila se v nich kočičí žlutá se sytě zlatou, a dívat se do nich bylo zhruba tak příjemné, jako se dívat do poledního slunce.
„Co jsi zač?“
Její hlas ti zazněl přímo uvnitř hlavy, čímž odpadly pravděpodobné potíže s jazykovou bariérou. Vlastně to byl spíš... pocit. Tíživý, pronikající až do morku kosti. Proud myšlenek pečlivě pronikající k jádru věci, oddělující od sebe slova a obrazy jak skalpel maso od kosti.
„Jiný než místní otroci. Na... Jediho... příliš příčetný. Svým způsobem.“
Tvá hostitelka očekával odpovědi, ale zároveň, jak jsi mohl vnímat v Síle, jí šlo i o něco dalšího. Jako by svými slovy rozehrávala partii dejaricu.
„Popovídáme si?“
Jedna z jehel se plavně vznesla ze stolu a přistála jí v dlani.
Lehce jí přetočila ve své čtyřprsté ruce.
„Ach, zapomněla jsem, u vás je ve zvyku, aby se napřed představovala dáma.
Jmenuji se Olryx.“

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pár kroků stranou (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Neznámo kde

Vzhledem k tomu, že se příchozí maskovala Síle, bylo poněkud složitější ji spatřit, ale měl jsem za ta léta již praxi, a tak jsem ji skrze Sílu konečně tak nějak uviděl.
Co dělá bylo pro mne ještě o něco složitější vidět, ale nakonec jsem poznal že si bere jehlu. Její snahu o komunikaci jsem zcela ignoroval.
Sáhl jsem po Síle, ač jsem měl v hlavě stále poněkud nejasno, stále jsem měl přístup ke značné části svých sil.
Zahájil jsem svůj protiútok iluzí, kdy je jehla v její dlani náhle protáhla a z měnila se v slizkého svíjejícího se červa.
Pro jistotu jsem i ostatní jehly takto pozměnil, ať má radost.

Jako Miraluka by s intenzitou světla mít problém neměl ne?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“