Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Chrám Jedi

Bol slnečný deň. Klasické počasie ake bolo na Coruscante bežné. Deň bol taký ako každý iný v chráme. Tréning - Raňajky - Tréning - Obed - Tréning - Večera - Tréning - Večerný oddych a takto sa to točilo už celé roky. Ty si sa vracal so svojimi priateľmi - Delo a Alaye - z obedu, naspäť do svojej izby, kde ste si dáte pár minút siestu a potom sa dáte zase na makačku.
Vstúpili ste do svojej izby a každý sa z chuti hodil na svoju posteľ. Boli ste radi za každú minútu relaxu a odpočinku. V miestnosti na chvíľu zavládlo ticho, no potom ho tvoj priatel Delo prerušil.
Teba čaká dneska veľký deň však, Plo. Mal by si dostať nového Majstra.
Riekol zvedevo Delo. Klasický človek. On bol strašný kecal. Mali ste od neho pokoj jedine vtedy ak nebol práve s vami v miestnosti. Potom sa do debaty pridala aj Alaye.
Vážne, to je pravda. Aké máš z toho pocity Plo?
Spýtala sa Ayle. Ayle bola veľmi inteligentný Twi'Lečka, ktorá radšej namiesto hrubých bojov, vždy použila Sílu.
Vyzeralo to tak že sa znovu začne u vás na izbe debatný kružok, ktorý bude viesť Delo.

----------------------------------------------------------
Tak pre začiatok: Nebráň sa myšlienkam, spomienkam, kľudne pridaj nejaký flash back. Mám radšej dlhšie odpovede, takže neboj sa rozpísať. Neobmedzuj sa na koniec mojej odpovede, ale reaguj na všetko, nijak sa neobmedzuj. Nehraj za iné postavy a ani sa nejako nesnaž ovplyvňovať okolie - od toho som tu ja :D Nakoniec posuň dej mierne do predu.
Tak prajem veľa zábavy a šťastia.

Uživatelský avatar
PloRall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 28.3.2012 19:43:29
Bydliště: Plzeň

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od PloRall »

Coruscant - Chrám Jedi

Jak jsem ležel ve svém pokoji, po náročném dnu se svými přáteli Delem a Alayou jsme se vybavovali. Poté co se mě Delo a Alaya ptali jsem se zničeho nic zamyslel. Hm, zajímalo by mě jakého mistra budu mít. Mohl by to být někdo vysoce postavený v radě? Nebo stejné rasy jako já? Možná mistr Plo Koon, ale to si nemyslím má na práci nejspíš důležitější věci na starosti než učit mě mladého keldora. Potom co jsem zamyšleně koukal do stropu ,po pár minutách co jsem přemýšel konečne odpověděl na Dala a Alayu, když se mě opakovaně ptali a já nereagoval.
No, abych řekl mám ztoho různé pocity. Z jedné části jsem nadšený a zdruhé nervozní a hrozně by mě zajímalo kdo by to mohl být, vůbec mě to nenapadá, víte.
Potom co jsem Delovi a Alaye odpověděl jsem se vrátil zpět ke koukání do stropu a proháněl jsem si hlavu myšlenkami. Doufal jsem, že dostanu někoho za koho nebudu sklamaný nebo abych nesklamal já jeho. A jak jsem tak přemýšlel tak jsem zničeho nic usnul a spal.
MY WEAPON IS THE FORCE!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Chrám Jedi

Po tvojej odpovedi nastala na chvílu v malej izbe v chráme Jedi vzácne ticho. Všetci traja ste relaxovali. No to ticho po krátkej chvíli, po pohľade na svoj datapad, Alaya prerušila.
Chlapci, mali by sme už ísť. Čaká nás ešte šermiarsky tréning.
Delo sa okamžite trhol. Ten totiž miloval šermovanie s cvičnými mečmi. Veľmi si prial aby si mohol zašermovať aj s reálnym svetelným mečom. Bol to ešte mladý a nerozvážny chalanisko tak neriešil čo všetko takýto reálny boj prináša. Očividne ešte musel poriadne očistiť svoju myseľ aby sa mohol stať rytierom Jedi.
Áno, už poďme. Vstávaj Plo!
Dodal Delo a okamžite sa tvoji spolubývajúci postavili a šli do tréningovej miestnosti. Len čo ste dorazili každý si našiel svojho "sparring" partnera. Na teba vyšiel Max -človek. Tak isto ako ty aj on mal byť budúci padawan.

Uživatelský avatar
PloRall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 28.3.2012 19:43:29
Bydliště: Plzeň

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od PloRall »

Coruscant - Chrám Jedi

Poté co jsme odpočívali a byl čas na další z někdy nudných náplní v životě rytíře jedi, jsme museli na šermířský trénink.
Pro někoho to byla nejzábavnější věc z celého dne, protože někteří nemají rádi přednášky, zdají se jim nudné já to vidím jinak čím víc víte tím lépe ste připraveni na situace, které mohou nastat. Poté co jsem si hrál s mým datapadem, měl jsem totiž rád svoji historii o Dorinu a Keldorském bojovém umění, Alaya mě přerušila zdůvodu, že jsme museli na trénink. Když na mě Delo začal horlivě pospíchat abych pohnul, protože Delo měl šermířské tréninky nejdradši z celé denní naplně. Zakroutil jsem hlavou.
Delo klid něco jsem si četl, neboj se už du. Tak jsme se všichni sebrali a pokračovali jsme do tréninkové místnosti kde čekali ostatní se kterými budeme trénovat. Pote co jsme došli do místnosti, tak se vybíralo kdo bude trénovat ským. Na mě vyšel Max - byl to člověk. Když jsem před něj předstoupil jako před soupeře, tak jsem zkusil použít svojí sílu abych odhalil jeho emoce a snažil se odhadovat jeho reakce. Zajímalo by mě jak se zachová, hm zkusím se trochu uklidnit a soustředit možná se mi to povede. Ale měl jsem napaměti, že Max v blízké době možná získá titul padawan což znamenalo, že možná vycítil mojí snahu o přečtení jeho emoci. Koukl jsem se na Maxe zaujal postoj, byl jsem ve správném zápalu a odpověděl. Já jsem připraven Maxi a co ty?
Jako část mé taktiky jsem čekal na Maxův první útok od toho bych se odvíjel dal.
MY WEAPON IS THE FORCE!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Chrám Jedi

Max k tebe pristúpil. S rešpektom sa smerom k tebe poklonil. Týmto gestom si mladý Padawani prejavovali úctu k svojmu súperovi. V chráme vás učili že všetci ste si seberovný, že sa máte navzájom rešpektovať duchovne aj fyzicky, "nekradnúť" si názory a podobné, pre niekoho nezaujímavé veci.
Max po úklone spravil pár krokov, ktorými opísal pomyselnú kružnicu. Díval sa ti priamo do očí a periférne snímal tvoju postavu. Dlho nezaujal žiaden postoj a tak si sa nejako nesústredil. Potom však prišiel zvrat. Max sa prudko vrhol do postoja. Zaujal veľmi, ale veľmi jednoduchý postoj, ktorý vás učili niekedy medzi prvými hodinami vášho tréningu. Bol to úplne amatérsky postoj a tak si nemohol určiť akým štýlom bude bojovať. No podľa jeho útlej postavy sa dalo odhadnúť že veľmi sa fyzickú silu nepôjde. Skôr bude využívať Sílu ako takú.
Tak poď. Ukáž čo je v tebe.
Povedal tvoj súper so štipkou sarkastického tónu, ale zároveň bolo v jeho hlase cítiť aj vzájomnú úctu k tebe, ako budúcemu Jediovi.
---------------------------------------------------------------------
Prosím, odel jedným riadkom myšlienku, priamu reč a pod.
Príklad:
Popis.
Myšlienka.
Znova nejaký popis.
Priama reč.
Ďakujem :)

Uživatelský avatar
PloRall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 28.3.2012 19:43:29
Bydliště: Plzeň

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od PloRall »

Coruscant - Chrám Jedi

Co se Max dal do bojového postoje, jsem ho sledoval a snažil jsem se odhadnout jeho úmysli a jak asi bude bojovat. Max použil jeden z postojů, které nás učily v prvních trénincích. Na trénincích jsem zatím zkoušel postoj s formy V, ale bez pořádného instruktora to není ono, tento postoj jsem si zkoušel pomocí hologramu a snažil jsem se něco naučit, ale tento postoj mám nyní dost nevypilovaný. Začal jsme se soustředit a myslet jak bych mohl rozložit soupeře.
Nejspíš na mě bude používat především sílu, ale zase ho nesmím podceňovat mohlo by se to obrátit proti mně.
Poté co mě Max vybuzoval slovi abych zaútočil jako první jsem se tedy dal do akce.
Tak, dobře múžeme začít.
Byl jsem plný vzrušení, protože jsem v duchu doufal, že moje taktika a pokus o formu V i když dost neohrabanou zabere.
Tak jsem zaujal svůj dosti nevypilovaný postoj z formy V a přitom jsem sledoval průběh Maxovi reakce a jestli nezačne měnit taktiku boje. Nyní jsem se trochu začal snažit ovládnout situaci tím, že jsem se snažil Maxe zastrašit blafováním. Doufal jsem, že když uvidí, že mám nějaké znalosti s formy V tak bude ve velké nejistotě. Koukal jsem se Maxovi přímo do očí a čekal na nějaký úhyb. Tak jsem začal tím, že jsem na Maxe použil sílu a odrazil jsem Maxe a tím jsem narišil jeho postoj. Dále následoval můj útok mečem.
MY WEAPON IS THE FORCE!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Plo Raal (Plo Raal)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Chrám Jedi

Max ťa pozorne sledoval - tak isto ako ty jeho. Max bol známy ako výborný šermiar a vynikajúci študent. Narozdiel od väčšiny, teoretické tréningy a študovanie histórie rytierov Jedi ho bavilo. Bol to prevažne samotár, takže okrem jeho spolubývajúcich ho nepoznal skoro nikto veľmi dobre. No to bolo teraz nepodstatné. Obaja ste sa sústredili iba na Váš tréningový súboj, ktorý však Max bral veľmi vážne, tak ako ktorýkoľvek iný tréning.
Na Maxa si použil hneď na začiatku Sílu. Zrejme to nemalo až taký účinok. Max síce na chvíľu stratil balanc, ale nebolo preňho ťažké dostať sa do stabilnej polohy, pretože padawanské sílove útoky neboli až tak silné. Max sa iba mierne pousmial, dalo by sa povedať až temne, ale rozhodne nepatril k tým, ktorý majú sklony k temnej strane, to skôr naopak. Svetlá strana ho drží pri živote, to aj sám často hovorí.
Po tomto úsmeve Max vyslal Sílu smerom k tebe. Tak isto ako ty jeho, snažil sa ťa odhodiť. Hneď na to, ako ťa trocha rozhádzal z rovnováhy podnikol sériu troch výpadov. Dva do ľavého boku a pri treťom sa trochu skrčil a švihol ti z pravej strany po nohách.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“