Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator

Je to jen chvilka, co jste se chystali po briefingu na cestu do hangáru s jedinou prostou misí.
Vaše loď třídy Acclamator pronásledovala vcelku poškozenou separatistickou fregatu Munificent a vaším úkolem bylo se nalodit, extrahovat data z hlavního počítače,odpálit generátory, hyperpohon a vrátit se na Acclamator.
Tuto misi však přerušila jiná nepřátelská fregata, která na vaši loď začala pálit a během chvilky také zaplnila hangár droidy, kteří se z něj nejspíše pokoušejí dostat. Jejich postup ale zpomalují výsadkáři, kteří už v hangáru byli nebo dorazili vzápětí.
Nyní jste již běžel se svým velitelem C-3112 "Cromart" do nejbližšího hangáru podpořit své bratry.
V hangáru už bude nejspíše jeden dispenser, musíme ho odpálit co nejdřív a zabezpečit naše transporty pokud je už nezničili.
Ozve se ti ve vysílačce od Cromarta, zatímco běžíte.

____________
Hodně štěstí
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Xavier »

Acclamator

Operace neprobíhala podle plánu.
Separatisté měli nyní řádnou palebnou přesilu a dokonce začali naloďovat oni nás.
Doběhnout do hangáru netrvalo dlouho. Pak to již šlo vše ráz na ráz.
Zaklekl jsem bez přemýšlení za nejbližší pěchotní transport, odjistil svou DC-15A a vyklonil se abych přivítal droidy palbou a získal přehled o situaci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator

Když doběhneš do hangáru, zjistíš, že ostatní klony už zformovaly pár barikád pro krytí. A taky to že se v hangáru nacházelo už něco kolem sedmi dispenserů, které plivaly B1 a B2 droidy.
Ten nejbližší k vám byl určen pro převoz B2 droidů, ale byl oklopen i B1 droidy.
Cromart zatím vytahoval dva výbušninové balíky a pár granátů, které rozprostřel před sebe.
Zredukujeme ty plechovky a pak odpálíme dispenser.
Rěkl a poslal ti po zemi jeden výbušninový balík s detonátorem.
Byli jste zasypáváni téměř neustálou palbou, takže stířlet a mířit zároveň se téměř nedalo.
Hned jak ti řeknu tak to tam poběžíme připlácnout a pak rychle zpátky!
Na to si Cromart sedl zády k barikádě z beden a začal za sebe házet granáty jako nějaké dítě.
Teď, dělej!
Palba moc neustávala, ale nyní se většina klonů za barikádou zvedla, aby ti poskytli krycí palbu, zároveň vyběhlo několik dalších, směrem k jinému dispenseru.
Cromart přeskočil barikádu jen s menší DC-15S karabinou a tak tak se vyhnul několika blasterovým střelám.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Xavier »

Acclamator

Sebral jsem balík ze země a nastavil časovač na 4 vteřiny, stačilo nyní jen zapnout magnety, pro přidržení nálože a spustit odpočet.
Granáty rozházel, dle mého nepříliš efektivně, ale velitel byl on.
Na rozkaz jsem vylezl z krytu a pádil k nejbližšímu dispenzeru superdroidů. Zde jsem připevnil nálož a spustil časovač.
Už jsem byl téměř na cestě zpět, když se vedlejší dispenzer B1 otevřel. Bez váhání jsem z opasku vytáhl granát a vhodil ho dovnitř. Bez ochrany vnějšího plátování by měl z vnitřku udělat řešeto.
Nečekal jsem na potvrzení své domněnky a co nejrychleji se vrátil do krytu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator, hangár

Svým granátem vedlejší dispenser poškodíš, takže nyní byl schopen plivat droidy jen po třech. Teda do doby, než na něj druhý tým připevnil výbušninu a odpálil ho.
Poté, co vybouchne i dispenser B2 droidů, pošle ti Cromart i druhou výbušninu.
Jdeme na to! Jdeme na to! Ještě pár a uděláme jim kus šrotu i z jejich lodě! Postupujde opatrně, musíme je vykopat z hangáru a potom se nalodit k nim!
Zatímco tvůj nadřízený řve do vysílačky něco ve stylu příkazů, sbírá další granáty, které si připíná na opasek.
Za chvíli tady budeme mít další dispenser a vypadá to na droideky!
Příběhne mezi vás klonový mariňák, ukáže směrem k silovému poli, které oddělovalo hangár od vesmíru a opravdu, už k vám mířil další dispenser a za ním dva další, ale tyto vypadaly na B1.
Vezmeme ho jako prioritu jasný 0694?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Xavier »

Acclamator, hangár

Ano, pane.
Odpověděl jsem.
Opět jsem předem připravil svou nálož předem a ve zbývajícím čase jsem pálil po droidech, co již vylezly.
Chvilku před tím, něž dosedl dispenzer droidek, jsem vyrazil, abych minimalizoval čas, který bude mít, na vypouštění.
Dostal jsem se k němu těsně poté co dosedl, nasadil nálož, aktivoval a radši se stáhl zpět.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator, hangár

Musíte běžet téměř přez půl hangáru.
Jak postupujete, palba se stává hustější a váš postup se zpomalí.
Když se dostanete téměř na deset metrů k dispenseru už ho obklopují B1 a B2 droidi a pomalu začínají i droideky. Hangár se postupně plnil droidy, kteří nyní ovládali jednu třetinu.
Trosky vám poskytují v současnou chvíli dostatečné krytí, ale přímý útok na dispenser se rovná sebevraždě, jelikož kolony, které vám do teď poskytovaly krycí palbu na něj nedostřelí kvůli troskám.
Potřebujeme těžší zbraně!
Jeden z mariňáků podá Cromartovi vrhač granátů a ten ho hodil jinému, který byl v lepší pozici pro střelbu. V současnou chvíli se vás krylo za troskami sedm.
Tady nás brzo sejmou, nemáme dost velkou podporu, ten dispenser je moc dobře krytej... musíme se vrátit!
Čím dál víc se ukazovalo že Cromart vybíral jen ze dvou možností, nyní ale byly jenom dvě.
Koutem oka však zahlédneš vyřazený LAAT, který ležel na boku a celý hořel. Takových tady bylo víc, ale u tohohle byl dobře krytý těžký opakovač EWHB-12, od kterého musel být dobrý výhled na dispenser a jehož obsluha tam byla taky, ale v jiném stavu než by bylo potřeba, místo pro všechny tam rozhodně ale nebylo.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Xavier »

Acclamator, hangár

Pane.
Upozorním na sebe a ukážu k EWHB-12. Ten by nám mohl poskytnout dostatečnou palebnou sílu. Ne však nezbytně dostačující. Dívám se tedy dál po dalších LAAT, jestli nemá některý z nich stále ještě funkční věž Smíšeného paprskového laseru, nejlépe se stále funkčním generátorem člunu, neboť baterie věže samotné by stačila jen na relaticně krátký výstřel, a my potřebovali delší dobu, na zničení těch dispenzerů.
Zda se do věžičky ale dostanu zůstávalo na rozhodnutí velitele, to on rozhodne kdo co udělá.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator, hangár

Díváš se po nejbližších LAATech, ale zdá se že LAATy byly první po čem droidi šli, takže se ve vaší blízkosti nenácházely funkční LAAty, nebo spíše s finkčními věžemi.
Vy dva jděte s ním! Obsaďte to a sejměte těch plechovek co nejvíc. My seženeme něco většího, takže se do té doby musíte udržet!
Ukáže Cromart na dva výsadkáře aby šli s tebou.
Řekněte, budeme vás krýt.
Řekl jiný výsadkář, zatímco Cromart vykoukl z krytu a párkrát vystřelil, vrátil se a kývl na vás, čím vám dal pokyn k pohybu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Xavier »

Acclamator, hangár

Teď!
Oznámil jsem začátek sprintu a za palby po droidech sem se rozběhl k věžičce.
Těsně před tím, než jsem se vyhoupl nahoru, vzhledem k tomu že jsem byl před svými kolegy, jsem se ujal palby, jsem si hodil zbraň na popruh na záda. Nahodil jsem systémy zbraně a usedl na sedátko.
Těžký blaster mi ožil pod rukama. Začal jsem pálit po droidech, kteří nejvíce tlačili na naše pozice.
až poté jsem přenesl palbu na dispenzery, soustředěná palba by s nimi měla nadělat rychlý proces.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator, hangár

V momentě kdy postřílíš všechny droidy se objeví zbloudilá střela a trefí jednoho z výsadkářů do hlavy a na místě ho zabije.
Když padnou všichni droidi, kteří se k vám blížili, zaměříš se na nejbližší dispenser.
Plášť dispenseru se pomalu otevře pod palbou a nakonec se ve výbuchu vypaří i jeho obsah.
To samé uděláš i se druhým dispenserem, na který dokážeš dostřelit.
Nakonec už ze svého současného postavení můžeš střílet jen po droidech, kteří sem občas doběhli.
Pak přiběhne několik klonů a zaujmou pozice kolem těžkého blasteru.
Mám tě dovést za Cromartem, organizuje útočné skupiny na protiútok.
Řekne jeden z nich a vymění si s jiným klonem DC-15A za DC-15S.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Příspěvek od Xavier »

Acclamator, hangár

Překvapeně jsem pohlédl na výměnu zbraní.
Co to..?
Nechápal jsem, každému z nás byla přidělena konkrétní zbraň, výměna mezi sebou nebyla standardní postup.
Vyrazil jsem za ním, za C-3112, jak rozkaz zněl.
Celá akce se rozhodně nepodobala ničemu co jsme na Kaminu na tréningových polygonech cvičili, ale instruktoři nás před tím varovali, že to bude jiné. ale že to bude až tak jiné, jsem nečekal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Acclamator, hangár

Po chvilce se dostanete za Cromartem, který s několika dalšími velitely organizoval čištění hangáru od droidů.
Pohyb! Chci vás tam na vrchu té hromadi suti, ať už jsou všechny ty plechovky děravý!
Cromart zrovna posílal skupinku pěti klonů s jedním Z-6 na vyvýšenou pozici.
Když jste se dost přiblížili, otočil se na vás.
Vy dva, do LAATU! Posíláme tam tři s plnou posádkou. Úkol je poškodit generátor štítu, hyperpohon, komunikaci. Každá skupina půjde po jednom. Jakmile to půjde pošleme posily
Vysvětlí vám rychle úkol a ukáže na jeden ze tří LAAtů, konkrétně ten, který měl stále ještě otevřené dveře a naskakovaly do něho další klony.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Příspěvek od Xavier »

Acclamator, hangár

Když jsem se dostal za velitelem, zrovna udílel rozkazy.
Rozkaz pane.
Mírně jsem přikývl, že rozumím a už jsem uháněl k označenému LAAT/i, kde jsem zaujal jedno volné místo, hodil si zbraň na popruh na rameno a ještě před odletem zkontroloval svou výzbroj.
Systémy helmy, zásoby vzduchu, Jetpack i zbraně byly v pořádku. Zbroj také nevykazovala žádné netěsnosti. Zásobník jsem zatím nevyměňoval, vystřílel jsem z něho zatím jen necelou stovku výstřelů, takže byl stále ještě použitelný i po výsadku.
Jakmile jsem byl hotov už jsem jen čekal až budeme vysazeni na nepřátelské lodi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Xaviera (C-0694) "Smrt čeká všude"

Příspěvek od Gnost Kohn »

LAAT paluba

Dveře transportéru se zavřou a vzlétnete.
Náš primární cíl je hyperpohon, po cestě zničíme co nejvíc droidů a všechny důležité systémy na které narazíme.
Ozve se ti ve vysílačce upřesnění úkolu vaší skupiny.
LAAT sebou při letu dosti třepal.
Budeme přistávat.
Ozvalo se znovu.
Přistáli jste, slyšel jsi, jak se od LAATu odrážely blasterové střely.
Pak se otevřely dveře a celé vaší útočné skupině se otevřel pohled na hangár.
Ostatní dava LAATy už přistály a jedna skupina klonů už byla u jedněch z dveří.
Tak pohyb!
Rozvběhl se váš velitel.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“