Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Většina jediů přihlouplá není. Jejich Rada ale je.
Vlčí muž se podívá dolů a pak zase na tebe.
Přesila čtyřicet na dva. Tihle dostali už lepší než jsme my. Většinu těchhle jsem probudil já, ale pár jich tady už bylo... nazvěme to vzhůru už když jsem přišel. Navíc počítám s tím, že ti u vchodu, kteýrm jsi šel ty se taky probudili, takže je tady brzo budeme mít taky.
Pak vytáhl z kapsy několik světelných tyčinek, které zlomil. Jednu kousek od vás, takže se dav nemrtvých krásně osvítil. Další tři pak hodil daleko do sálu, čímž osvítil nepatrnou část zbytku sálu, který nebyl osvícen. Další zombie se tam nevyskytovali a světlo osvětlovalo i velké dveře, které však zůstávaly zavřené.
Normálně z boje neutíkám, ale tohle je sebevražda. Jestli s nimi chceš bojovat tak ti v tom nebráním, ale já bych proběhl rychle sál, otevřel ty dveře a zavřel je než k nám stihnou doběhnout... dovedou být docela rychlí.
Pak kolem vás proletí střela z blasteru.
Přestává je to bavit.
Prohlásí shistavanen a pousměje se.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Mlčky jsem ho poslouchal a pozoroval okolí pod námi. Zombie se stále víc a víc hromadili u podstavce sloupu a pravda moc hezký pohled to nebyl. Obrátil jsem tedy svůj zrak k shistavanovi a zamyšleně pronesl.
Samozřejmě, že s nimi nechci bojovat, nebo alespoň ne se všemi.. Měl jsem na mysli, že při míře hustoty těch nemrtvých na metr čtvereční kolem sloupu. Je dost pravděpodobné, že se boji nevyhneme.
Řekl jsem rozvážně a pozoroval osvětlenou cestu k velké bráně.
Ano i já jsem nad něčím takovým uvažoval, jen jsem neznal přesnou polohu brány, tedy až do teď.
Pousmál jsem se a v tom proletěl výstřel z blasteru. Pro mě to bylo jako startovací pistole.
Teď nebo nikdy, parťáku.
Zavelel jsem těsně potom co jsem se vší silou odmrštil od sloupu a dopadl těsně za nemrtvou masou, sprintoval k bráně. Co se mi postavilo do cesty, to jsem přesekl svým mečem. Počítal jsem, že ten polo-vlk nebude mít problém držet s mou rychlostí krok. I když jsem běžel co nejrychleji, stejně jsem si dával pozor kam šlapu, nerad bych zmáčkl nějakou dlaždici se smrtící pastí.
Tomu shistavanovi jsem nijak zásadně nevěřil a byl jsem vůči němu dost ostražitý, ač jsem mohl působit tak trochu laxně.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Shistavanen tě během dvou vteřin na všech čtyřech doběhne a za další vteřinu tě předběhne. Než se ty dostaneš do půlky vzdáolenosti mezi sloupem a dveřmi, on už je u dveří.
Když doběhneš, už je otevírá za pomoci Síly, jelikož ovládání nereaguje a jen červeně bliká.
Vchod pootevře jen tak, aby se tamtudy dalo projít. A jen co prolezete je zase zavře.
Chodba ve které se nyní nacházíte konči nějaké čtyři metry před vámi a pak navazuje jen díra, která podle toho jak vypadá měla kdysi schody po obvodu, nyní už však 95% schodů chybělo.
Vlk vytáhl další tyčinku a hodil ji dolů.
Tyčinka padá asi třicet metrů, než dopadne na vodní hladinu a nakonec nezmizí v hloubce.
Já bych skočil, stejně jinou možnost nemáme. Mistr popisoval jenom vchody.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Když mě předběhl, rychle jsem se ohlédl za sebe. Před tou nemrtvou hordou jsme měli značný náskok, takže nehrozilo jiné nebezpečí než zbloudilá střela z blasteru. Když jsme za sebou zaklapli dveře, trochu mi klesla úroveň adrenalinu a já si vydechl.
No jestli chceš, tak skoč první.
Já bych se, ale raději podíval, zda nám tu něco neuniká. Skočit můžeme vždy, ale nahoru už to v případě selhání, půjde mnohem hůře.
Řekl jsem klidným, rozvážným hlasem a důkladně zkoumal okolí. Zničené schodiště mohla být jen fikce a někde tu mohlo být skryté tlačítko. Které by nechalo zbylé schody vyjet, nebo otevřelo tajný průchod. Bylo mi navíc jasné, že v té vody mohou být i skryté pasti, které by mě mohli zabít.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

S radostí.
Vlk se vrátí kousek chodbou, pak se rozběhne a skočí šipku dolů do vody.
Zprvu na něj moc dobře nevidíš, ale pak se dole rozestoupí s rachotem stěna, shistavanen vyleze z vody, koukne na tebe a pak zmizí z tvého dohledu.
Chvíli prohledáváš chodbu, zkoukneš i obvod díry, do které před chvílí vlk skočil, ale nic nenajdeš. Chodba je hladká, žádné výstuply ani nic jiného a stejně tak vypadá i obvod díry, až na místa, kde jsou utržené schody.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Když jsem nenašel žádné stopy po skrytých cestách, rozhodl jsem se shistavana následovat.
Takže přeci jen nelhal a nezkoušel se mě zbavit? No stejně si na něj dám dobrý pozor.
Proto jsem skočil do díry, ale svůj pád jsem najednou prudce zastavil těsně nad hladinou pomocí Síly. V ten samý moment jsem se odrazil od stěny a proskočil do chodby. Kde jsem obratně udělal kotoul a zastavil se vzpřímeně. Aktivoval jsem svůj meč a rozhlédl se po chodbě, pokud toho Shistavana neuvidím. Pokud jsem ho viděl, tak jsem se ho zeptal jestli něco nenalezl. Pakliže tam byl, ale rozhodl se mě napadnout, bránil jsem se světelným mečem a pokoušel se v příhodnou chvíli dostat za něj a zpacifikovat ho. No a nakonec, pokud tam nebyl nikde nikdo, tak jsem obezřetně kráčel chodbou vpřed a svítil si mečem na cestu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Při prudkém zastavení pomocí Síly jsi se namočil skoro po kolena a do chodby jsi mohl vlézt.
Shistavanen tam na tebe čekal s aktivovaným mečem. Podlaha stěny i strop kolem byly zacákané od vody, takže se nejspíše chvíli oklepával.
Už vidím jak se naši mistři o ten holocron poperou. Myslím že by nás kvůli němu neváhali moc zabít.
Řekne a v tu stejnou chvíli se k vám dostane z druhé části chodby ledový průvan. Vlk zakloní hlavu a vypadá že něco zavětřil.
A já doufal že tady dole nebudou.
Ve svitu vašich mečů se pomalu začaly formovat opěn ony ohyzdné postavy, zatím se jich do světla dostalo deset. Chodba byla naštěstí docela úzká, ale i tak se vlezli i tři vedle sebe.
Musíme je rozsekat . Sice vypadají, jakoby se měli zrovna rozpadnout, ale jakmile na tebe zaútočí mečem jsou hodně nebezpeční, a bacha ať tě nekousnou...ty je ale kousat můžeš.
Zavtipkuje si vlk a zaujme postoj Djem so s mečem nad hlavou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Jak já sakra nesnášel mokro v botách, jako obyvatele pouště to pro mě bylo přirozené, jako dýchatelná atmosféra v okolním vesmíru. Nemluvě o tom nepříjemném cachtavém zvuku, při chůzi. Teď jsem na tohle neměl čas, musel jsem se koncentrovat na blížící se problémy.
S tím, že nás naši mistři zkusí zabít, tak nějak počítám od té doby, co mi ten úkol byl zadán. Otázka je, na kolik jim to mám v plánu usnadnit. Protože dokud mají všechny trumfy v ruce, špatně se o něčem vyjednává.
Docela mě začínalo zajímat, co si o tom myslí on. Protože pokud bych provedl to, nad čím celou dobu uvažuji, tak by se mi nějaký spojenec hodil.
No tak to jsme dva.
Řekl jsem trochu suše a uchetl se. Meč jsem jsem si připravil do obrané pozice a vyčkával na prvního rozkládajícího se nepřítele.
Máš pravdu, tihle nepřátelé jsou opravdu k nakousnutí.
Dodal jsem pobaveně a silou odmrštění odhodil prvního zombíka. Ten jak jsem předpokládal povalil své společníky stojící za ním a já je tak mohl snáze rozetnout vedví světelným mečem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Ani jeden jste se s mrtvolama nepárali. Sice jich z prvu neubývalo.
Ty jsi se svoují půlkou naložil po svém a vlk taky po svém.
Jednou jsi koutkem oka zahlédl jak shistavanen jak trhá zombie hlavu a další rozsekával svisle na dvě poloviny.
Nakonec jste se ale hordou mrtvol promlátili a stanuli před starými dřevěnými dveřmi.
Než něco uděláš tak je tvůj kolega vykopne a vám se naskytne pohled do další velké haly. Tentokrát však na konci vidíte jasně obrovskou sochu sedící postavy na trůnu v kápi.
Celá socha byla dobře osvětlena a najednou z kápě vykoukla menší postava. Celý člověk se byl o něco menší než hlava, takže se socha nezdála velká, ale ve skutečnosti velká opravdu byla.
Sakra. A já myslel že se sem nedostal. Musel jít třetím vchodem, když jsem se sem dostal, tak byl zavalenej.
Postava pak seskočí z hlavy níže a usadí se na ruce.
Vítejte!
Slovo se neslo celých dvě stě metrů až k vám.
Dávej bacha, na té soše měl být holocron, teď ho má on. V tomhle sále čekej všechno, zombie, tukaty, shyracky, pasti, klidně i duchy, ale takový štěstí nemáme aby tady byl jenom on.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Když jsem se konečně zbavili posledních zombie, tak jsem začal pociťovat jistou dávku vyčerpání. Přeci jen dlouhá cesta na rozpálené poušti. Tuny náročné akrobacie, při překonávání pastí a jiných těžkostí. V neposlední řadě zombie, ani ty byli neskutečně otravné a nekonečně ubíjející. Nakonec jsem stáli před prastarou dřevěnou bránou, ale než jsem stačil říct počkej, už byla rozražená. No pohled na rozlehlou místnost mě nijak zvlášť nenadchl, ale Socha v dálce mě do očí praštila hned. Snažil jsem se jí co nejlépe zaostřit, v tom se z kápě objevila neznámá osoba.
Hmm takže tohle má být další účastník naší malé reality show?
Pomyslel jsem si s trochou černého humoru. Vlk mi začal cosi vyprávět o tom neznámém.
No až tak cool příchod nepředvedl, takže má tak 4 body z 10.
Pousmál jsem se potutelně nad touhle ideou. Ale poté už zcela zvážněl. Měl jsem toho už celkem plné zuby a měl v plánu to rychle ukončit a vrátit se do své postele na Akademii.
No tak to aby si mi kryl záda, když už máš tak silnou vidinu naší smrti.
Pousmál jsem se a obezřetně prošel dveřmi. Čekal jsem hned nějakou tu pastičku na uvítanou. Takže jsem napnul reflexy, abych byl rychle schopný reagovat na jakoukoli situaci. Karmínově fialová záře mého meče byla velmi výrazná i v natolik osvětleném sále.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Vidinu? Ne.. spíš.. očekávej nejhorší, pak tě to tolik nepřekpaví.
Pomalu se dostanete na polovinu vzdálenosti k soše, ozve se zvuk, jako když se otevírá hradní brána. Pak se na každé straně sochy objeví pár obrovských žlutých očí zhruba ve stejné výšce jako tvoje hlava.
Počítám s tím, že vás Sora nebo Garran poslali pro ten holocron a že tady brzo budou taky. Škoda že už tady nebudete vy, nebo v použitelným stavu.
Oči se k vám přiblíží, ale stále zůstávají ve stínu, podle vrčení to nic jiného než sithští pejsci být nemůžou.
Uvítejte prosím mého starého mistra a přítele, který tady docela nedávno skonal pod meči vašich mistrů a pár dalších existencí, které neví na které straně mají bojovat.
Přímo uprostřed trůnu před vámi se najednou ze země zvedne další zombie. Vzhledem k podmínkám hrobky nevypadal mrtvý dlouho, ale podle všeho to muselo být minimálně půl roku. Byl teprve asi v polovině procesu vysušení, ale i tak vypadal strašně. Jedna půlka spodní čelsti chyběla a ta druhá jen volně visela. Bok měl rozseknutý od světelného meče a v jeho hrudi bylo několik děr a sřámů také od světelného meče.
Před smrtí musel být staršiho věku, čtyřicet až padesát, vybělené vlasy a oči si zachovaly rudý nádech.
Nyní aktivoval svůj červený světelný meč, což odhalilo celou jeho zničenou postavu i to že v druhé ruce drží vibromeč.
Vezmi si ho, já obstarám tuk'aty, se zvířatama to umím.
Řekl vlček a udělal pár kroků vzad. Zároveň si všimneš, že se tuk'aty přesunuly, spolu s mrtvolou tvořily trojúhelník, a vy dva jste měli takové štěstí a byli přímo uprostřed.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Když jsem zaznamenal čtyři žhnoucí tečky ve stínech. Moje pozornost se zaostřila s návalem adrenalinu do žil. Pomalu jsem si prohlížel, jak se zvětšují a přibližují. Když v tom toho chlapa na soše slyším jak volá.
Uvítejte prosím mého starého mistra a přítele, který tady docela nedávno skonal pod meči vašich mistrů a pár dalších existencí, které neví na které straně mají bojovat.
Tak trochu posměšně jsem se ušklíbl, a nadřazeně se uchechtl.
Takže tahle kupa hnoje má být tvůj mistr? No jestli je stejně schopný, jako vypadá. Tak je o výsledku boje dávno rozhodnuto.
Vedl jsem sice tyhle povýšenecké řeči, ale to pouze na odlákání pozornosti. Aby si mysleli, že je podceňuji a zachovám se neuváženě. Moc dobře jsem věděl, že mezi učedníky na akademii patřím mezi elitu. Avšak to nebylo z mé hlavy a nikdy jsem na tenhle fakt nekladl důraz. Protože pýchu předcházel hluboký a temný pád, to už jsem věděl jako malé dítě. Řekl bych, že důkazem byl i tenhle rozkládající se mistr. Neměl jsem však čas, abych odvracel svou pozornost od svého protivníka. Proto jsem zaujal styl Ataru a přemýšlel jakým výpadem by bylo nejlepší začít. O těchto chodících mrtvolách jsem toho sice moc nevěděl, ale předpokládal jsem, že nejsou schopnu ovládat Sílu. Ještě jsem však zachytil slova vlkodlaka.
Vezmi si ho, já obstarám tuk'aty, se zvířatama to umím.
Trochu jsem kývl hlavou na souhlas.
Jinak bych to ani nechtěl. Když dojde na mého mistra, tak jsem po ní musel pod koberec zamést ne jednu mrtvolu. Takže u tohohle se postarám, aby tak už zůstal.
Řekl jsem klidným, sebevědomým hlasem. To už, ale mé nitro zaplavoval hukot jako při ohromné bouři, vždy jsem měl ohromné spojení se Silou. Proudila ve mě až v nepřirozené koncentraci, kterou se nikomu až do dnešních dnů nepodařilo spoutat, ani vysvětlit. Přitom se o to pokusili všichni mistři na Akademii, ba dokonce i její ředitel. Z mého těla jako by vycházeli temné, pokřivené plameny, s karmínovým jádrem. Tato síla rezonoval dokonale s mým krystalem v meči. Takže jeho svit, jako by byl zprvu zmatněn, ale poté se rozžehl jasnou, až oslnivou, spalující září. To už jsem, ale prudce vystartoval a jelikož byli mé svaly napumpované Silou, tak to bylo skoro nepostřehnutelné. Jako bych stál na místě, poté se objevila šmouha a nakonec už jsem ve vzduchu a sekám mečem po krku onoho mistra...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Mistrův mrtvolný stav mu nějak nezabraňoval vykrývat tvoje útoky.
Nicméně se ti ho podařilo dvakrát zasáhnout, jednou do paže a podruhé do ramene a jen o kousíček jsi minul krk.
Pak se ale ukázal že stále ještě umí i útočit. Zachytil tvůj meč mezi své, pohnul jimi, takže si tě nyní vedl jak chtěl on, téměř okamžitě tě poté udeřil loktem do hrudi a kopl do kolene. Dalším trhnutím mečů tě odzbrojil a tvůj meč poslal někam do temnoty za sebe.
Následně pustil svoji vibročepel na zem a chtil tě pod krkem a musíš uznat, že stisk má silnější než většina živých lidí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Když měl začala drtit jeho ruka hrdlo. Cítil jsem, že se mi zatemňuje před očima. Proto musím reagovat co nejrychleji. Když mě měl tak blízko u těla, pravděpodobně nemohl očekávat, že se o něco pokusím. Z posledních sil jsem přitáhl jeho vibročepel z podlahy a ťal skrz jeho rameno a krk. Takže by měl přijít minimálně o ruku, kterou tě škrtil, ba dokonce o hlavu. Každopádně jsem měl od něj v plánu uskočit a získat zpět svůj světelný meč. S vibročepelí se pracovalo přeci jen jinak a trochu nezvykle.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Oddělíš mrtvému mistrovi ruku v rameni od těla a odskočíš od něj, ale ruka stále svírá tvoje hrdlo.
Nakonec ji dokážeš odtrhnout a hodit pryč. Nebylo však vyloučeno, že se vrátí.
Zombie se k tobě dostal stejně rychle jako tvůj svetelný meč přilétl do tvé ruky.
Koutkem oka jsi zahlédl jednu skolenou tuk'atu a rozpůlenou hlavu. Rána se táhla od prostředka čumáku až někam za uši a tvůj vlčí přítel zrovna uhýbal před druhou, která byla o něco větší a neustále útočila.
Nemrtvý sith však stále útočil. Každá jeho rána byla silná, jako kdyby ti do rukou naráželo minimálně stokilové závaží.
Sith na soše vaše počínání stále sledoval a nezdálo se, že se pohnul od posledně, co jsi se na něj podíval.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“