Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Akadémia Jedi - Dvor

Bolo čerstvo po daždi no aj napriek tomu bolo vonku krásne teplo a slnečno. Bolo tesne po obede a ty si sa nachádzala na dvore so svojimi spolubývajúcimi. S Dextrom a Kay'shou. Kay'sha bola Twi'Lečka. Tvoja najlepšie kamarátka. Bola veľmi priateľskej povahy a vždy si sa na ňu mohla obrátiť v ťažke situácií. To iste platilo aj naopak. Dexter, človek, bol trochu iný oriešok. Jeho hlavným koníčkom bolo robiť vám na priek. Vyžíval sa v tom. Ako sa hovorí - natriasala s ním puberta. No aj napriek tomu ste ho istým spôsobom mali rady. Aj napriek jeho huncútstvam sa sním dalo často dobre porozprávať. Hlavne kvôli nemu, máte spolu s Kay'shou, obrovské množstvo zážitkov, ktoré ste si často pripomínali večernými debatami. Ani dneska tomu nebolo inak. Stáli ste v takom menšom kruhu na dvore a viedli ste spoločnú diskusiu.
Kay'sha. Pamätáš ako sa ti pod zadkom rozpadla stolička a ty si dva dni nemohla poriadne chodiť?
Smial sa Dexter. Bol to práve on, kto stoličku pripravil tak, aby sa zlomila presne vtedy, ak si na ňu niekto sadne. A ako inak, načosoval to tak, aby si na ňu sadla práve Kay'sha. Len čo sa stolička podlomila, tak sa Dexter kotúľal na zemi smiechom. Doslova sa išiel popukať. Kay'sha len zúžila oči a povedala:
Ha ha! Veľmi vtipné Dexter. A pamätáš si ty keď si sa jedno ráno zobudil holohlavý?
Spomínala Kay'sha keď ste Dextera vyholili počas spánku. Hlavnu mal ako čerstvý melón. A takýchto zážitkov ste mali neúrekom. Ak by ste si ich mali všetky rozprávať tak by ste na tom dvore stáli tri dni v kuse.
Okolo vás ešte pobehovalo mnoho younglingov, ktorý si mohli aspoň na chvíľočku odpočinút od náročného tréningu rytiera Jedi. Aj oni sa z času na čas chceli vyšantiť.

--------------------------------------------------------------------------
Zo začiatku ti dávam priestor. Podnikni čokoľvek, pridaj nejakú spomieku/flashback. Kľudne sa rozpíš. Veľa šťastia a zábavy.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Akademie Jedi - Dvůr

Takové dny mám ráda, pomyslím si a nastražím všechny smysli, kterými mě příroda obdařila. Pach džungle se mi v čumáku mísí s vůní vody. Pily, ovoce, květiny, smůla ze stromů a pižmo zvěře. Lesy na Naboo voní jinak, více svěže. To díky divoké mátě. Špičaté uši mi cukají. Zachytávají veškeré okolní zvuky. Skřeky, rozhovory. Nakonec se zastaví a soustředí pouze na dva hlasy. Patří mým spolubydlícím. Dextrovi a Kay'she. Lidskému mláděti a Twi´Lečce. Kay´sha je má nejlepší přítelkyně, sestra. Jsme jedna tlapa. A naší malou tlupu doplňuje hoch, který nemá na práci nic lepšího než vymýšlení kdejakých lumpáren a opičin. Ve směs namířených proti nám. V jeho přítomnosti si radši držím ocas a koukám na něj. Nerada bych, aby mě překvapila jiskra, jako Twi´Lečku ta naříznutá židle. Vzpomínka mi na obličeji vykouzlí úsměv a na světle se zablýskají ostré, bíle špičáky. Dexter mi asi čte myšlenky. Obrací se na děvče se stejnou příhodou a zajíká se smíchy.
Ha ha! Velmi vtipné Dextere. A pamatuješ si ty jak si se jedno ráno probudil holohlavý?
Trumfuje ho další historkou.
Tu noc byla práce na mě. Přece jen ve tmě vidím lépe. Malé prsty drželi žiletku a s chirurgickou přesností přejížděli po pokožce. Ráno se probudil a to co dřív nosil na hlavě leželo na polštáři. Kdyby mi nevyšel výcvik tady, půjdu do učení k nějakému kadeřníkovi. Plánovala jsem si tehdy budoucnost. Pár dní jsem mu pak neřekla jinak než opařené kuře.
Grrrrr!
Zvuk mi vyšel z břicha. Ale nebyl z hladu. Právě jsme na nádvoří trávili dnešní oběd. Pokud se tomu tak dalo říkat. I mistr kuchař se někdy utne.
Pokud nás nepoloží trénink, tak jídlo ano. To dneska zapáchalo jako tvé ponožky.
Mrkla jsem na Dextra a obdarovala ho úsměvem.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Akadémia Jedi - Dvor

Len čo si vyslovila narážku na Dexterove ponožky, jeho svaly na tvári okamžite začali pracovať a zvráštili sa do akéhosi kyslého výrazu. Dexter si opäť raz myslel, že bude pánom situácie, no to ste mu z hlavy okamžite "vytĺkli". Chudák Dexter. Cítil sa akosi zahambene.
Aziza! A skúšala si si niekedy čuchnúť k tvojím ponožkám?! Potom by si uvidela čo je to smrad.
Dex sa nenechal položiť do smútku len tak bez boja a vyrážal do bitky s ďalším, no povedzme, argumentom. Snažil sa v tejto situácií nevyzerať ako blbec a snažil sa túto konverzáciu obrátiť nejako proti tebe, pretože dobre vedel, že občas jeho ponožky naozaj zapáchajú. Na jeho líčkach sa pomaly začali zobrazovať akési červené fľaky, ktoré symbolizovali to, že Dexter sa hambí.
A náhodou, dnešny obed nebol vôbec zlý. To len vy, Amarani, máte také divné chuťové zmysli. Že Kay'sha?
Snažil sa Dexter zapojiť do tejto nepríjemnej debaty aj Kay'shu, no tá sa zrejme na jeho stranu len tak ľahko nepridá. Veď vy, sestry, držíte stále spolu.
No ja ti neviem Dex. Nebolo to boh vie čo.
Povedala Kay'sha jemným tónom. Nechcela uraziť Dextera, no niekedy si to aj zaslúži za všetky tie opičiny, ktoré vám za tie roky už vyviedol.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Akademie Jedi - Dvůr

Zásah! Připisuji si bod. I když poněkud podlí. Tvrdý trénink, pot, voda z bažin a někdy ne jen to. Přidejte uzavřené boty a několik hodin pomalu duste na přímém slunci. Voila, plíseň nohou je na světě. Jak jsem si všimla, lidé tímhle trpí mnohem více než jiné rasy. A Dextra to občas trápilo. Proto jsem na začátku výcviku navrhla ať na okno přivazujeme boty všichni. Ale malé rýpnutí jsem si občas prostě nedokázala odpustit.
Jen počkej, ještě budeš mít spousty příležitostí k odvetě. Zasmutním. Jako Amaran už víc nevyrostu. Do výšky dospělého jedince dorůstáme rychle, jinak by nás něco sežralo. Přesto mě každé pětileté dítě přeroste a lepší už to nebude. To ani nemluvě, že na jaře "línáme"! Nikdo to nezaznamená až na ... spolubydlící. Vše čeho se dotku bude vypadat jako psí pelech. Budu si muset dávat větší pozor. Ruční vysavač, který mi Zolta darovala bude mou novou zbraní. Pokud mě nakonec nepověsí za ocas vedle bot.
Tonoucí se stébla chytá, takže Dexter rychle soustředí téma na zdejší gastronomii. A marně hledá oporu u Kay´shi. Vzpomenu si na všechno co už mi prošlo tlamou. Maso, borůvky, maliny, jahody, ovoce, kořínky... To je asi ta lepší část seznamu... Žížala, housenka, cvrček, ještěrka, která jednu zimu hledala teplo ve špatné noře. A jedno velké zelené saranče. Nebylo nic moc. Bez chuti a hodně křupavé. K jeho snědku mě ale nevedl hlad, nýbrž sázka.
Divil by ses jak moc máme vytříbené chutě. Smích se střídá s podivným, skřípavým vrčením. Ale tu podivnou hmotu dnes by nejedl ani Gungan. A ti sežerou opravdu vše. No nic, chtělo by to nějaký pohyb, aby jsme ten kámen z žaludku setřásli. Nepodniknem něco? Vyskočím na nohy a zatřepu ocasem.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Akadémia Jedi - Dvor

Ešte chvíľu ste sa s Dexterom navzájom doberali, no teba, ako hyperaktívneho tvora napadla klasická myšlienka. Niečo podnikúť. To bola pre Dextera samozrejme výzva, ktorú si nemusela dva krát opakovať. Očividne celý svoj život čakal na tento moment. Kedy sa ho kto spýta, čo by ste mohli podniknúť. Dexter sa na túto otázku okamžite ujal.
Samozrejme! Že váhaš Aziza! Máš na mysli niečo konkrétne?
Okamžite reagoval Dexter. No v tejto situácií to skôr vyzeralo tak, že chce zmeniť tému na niečo príjemnejšie ako sú jeho zapáchajúce ponožky. V tom momente sa Kay'sha zatvárila trochu kyslo. Ona veľmi nebola na takéto veci. Ona by radšej svoj čas venovala do sebavzdelávania. A tak znela aj jej odpoveď.
Aziza, popravde sa mi veľmi nechce, ale budiž. Čo by som ja pre teba nespravila, že?
Povedala Kay'sha a vrhla po tebe úprimný úsmev, ktorý na tejto pohľadnej Twi'lečke bol doslova klenot. Len čo Kay'sha došla na Akadémiu, tak jej úsmev každý zamiloval. Potom ešte dodala.
Tak niečo rýchle vymysli.
Dexter už len prikývol a netrpezlivo čakal, aký nápad zo seba dostaneš. Jeho lítka sa zapálili na toľko, že nedokázal postávať na jednom mieste a začal na prázdno prešlapovať.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Akademie Jedi - Dvůr

Přesně podle předpokladu. Dexter je nadšený. Kay'sha už méně. Ale sestřička nikdy netrhá partu. Myslím, že budeme mít při večeři ostatním younglingům co vyprávět. Pokud ovšem vymyslím kam se vydat. Za vzděláním? Prohledat akademii? Nebo okolní džungli? Z poslední možnosti čichám malér. V případě, že se na to přijde... Promýšlím možnosti a nakonec vybírám tu nejlákavější. Přeci jen mám v duši šelmu.
Co si takhle vyrazit na piknik? Je tu pár zajímavých ruin.
Rychle zkouknu obličeje svých soukmenovců a pro jistotu navrhnu druhou variantu.
Nebo můžeme zůstat tady a prošmejdit každou píď školy. Už není Impérium, máme demokracii, takže hlasujme. Kdo je pro výlet ven?
Zvedám tlapu a hledám zastání u Dextra. Je mi hned jasné, že Twi'lečku návrh nenadchne.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Akadémia Jedi - Dvor

Len čo si vydala zo svojej tlamičky súvislú vetu, nápad, že sa pojdete, alebo by ste len chceli, ísť niekde do lesov Yavinu, tak Dexter celý jásal. Začal okamžite kričať.
Jasné! Jasné! Poď ideme!
Kay'sha naň okamžite vyvalila oči a dala mu ruku cez jeho ústa.
Dex. Ticho, nemusí to vedieť každý.
Ten sklonil hlavu a kývnutím hlavy dal Kay'shi na javo že ju pochopil. Potom už rozprával o čosi tichšie. Skoro až šeptal.
Tak Aziza veď nás, ty si v lese doma.
Povedal Dex a hodil po tebe jeden radostný a úprimný úsmev. Potom ešte Kay'sha vyslovila jednú námietku.
Nemám z toho dobrý pocit, no ale nebude kaziť zábavu.
Potom si na jej roztomilej tváričke vyčarila opäť úsmev ako z obrázku a riekla.
No teda poďme.
A v tejto chvíli si sa stávala pánom situácie a vodcom trojčlennej skupinky alá, ako prežiť v divočine.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Akademie Jedi - Dvůr

Chlapcovo nadšení mi zapálí jiskry v očích. Kdo by řekl, že volání divočiny slyší i tenhle, oproti mě, bezchlupí tvor? Za to Kay'sha kouká, jako kdybych navrhla ostříhat mistra Skywalkera. Po pravdě by to asi bylo méně nebezpečné. Na okamžik mě ovládnou obavy. Sami jsme se ven ještě nikdy nevydali. Jestli se něco stane, tak mě celou oholí, polijí lepidlem a hodí do hromady peří. A to asi bude ta lepší varianta. Mistři nám určitě nadělí "sociální dávky". Nebudeme schopni sedět ani ležet. Jak říkala matka: Vypráším ti kožich, že budou i blechy lítat! Plus přísnější režim. Minimum volna, výpomoc v kuchyni. Nesmějí nás načapat!
Neboj Kay´shi, pokud se nám nebude něco zdát hned se vrátíme.
Uklidňuji dívku i sebe zároveň.
Pojďme! Ale musíme si dát pozor, ať nás nevidí nikdo odcházet.
Promluvám velitelským tónem. Upravím si vestu a zkontroluji opasek s drobným příslušenstvím. Lanko, pilník, nožík, zapalovač, zub Bursy pro štěstí. A energetická tyčinka. Uzavřu poslední pouzdro. Drápem přejedu po jílci meče, který se mi houpá u boku. Zbraň, kterou jsem si sama sestavila mi dodá pocit bezpečí. Mám vše. Ujistím se. Na chvilku zavřu oči a pročistím si mysl. Musím zostřit smysly. Čich, zrak a sluch. Jeden na okamžik vypoví a bude to má poslední chyba v životě. Dlouze vydechnu, otevřu oči a vyrazím k východu ze dvora. Směrem k Západní bráně. Tam bývá méně lidí.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Po schválení tvojho nápadu, opustiť akadémiu a trochu sa prejsť po čerstvom vzduchu, prezrieť okolité lesy si sa stala akousi velitelkou trojčlennej čaty, ktorá mieri na misiu do divočiny. Dexter bol celý v eufórie a tak ho vždy opatrná Kay'sha poštuchla a trochu napomenula.
Dexter, tvár sa prirodzene. Tento tvoj výraz už pozná každý a taktiež každý vie, že neveští nič dobré.
Dexter len "sklopil" uši a ticho odpovedal.
Jasné, jasné.
Potom nahodil akýsi "ja nič, ja muzikant" výraz a následoval ťa k západnej bráne akadémie. Vyzeral strašne vtipne, pretože nikdy nebol nejaký majster prestrojenia. Po krátkej prechádzke dvorom akadémie ste sa ocitli pri obrovskej bráne, ktorá viedla priamo za múry akadémie, do okolitých lesov. Brána sa zamykala iba cez noc a tak nebolo ťažké cez bránu prejsť. Cestou vás videlo ešte pár malých younglingov, ktorý šantili na dvore. Nikto po vás ani nepokukoval, takže vyzeralo to tak, že všetko šlo tak ako má.
Len čo ste vyšli z bráne a kráčali ste stále ďalej a ďalej, tak sa stromy začali zhusťovať. To všetko v krásnom okolí so sviežim vzduchom, ktorý šantil vašimi dýchacími cestami. K tomu ešte bolo po daždi, takže kyslík bol obohatený o molekuli vodíka a tak každý nádych pripomínal nasávanie enormnej energie. Pre teba by sa táto panenská príroda dala nazvať rajom.
Tak kam teraz?
Spýtala sa Kay'sha asi po piatich minútach chôdze v krásnej prírode.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi - Lesy

O Dextrovi se rozhodně nedalo říct, že má Pazaak face. Jednoho dne ho nějaký vydřiduch připraví o všechny kredity. Napadne mě, když vidím jeho průhledný výraz. Naštěstí jsme se z akademie dostali aniž by nás zahlédl některý z mistrů.
Teď už na nás není vidět.
Vydechnu. Je právě období deštů, ale na tu chvíli co budeme pryč nám snad počasí vydrží.
Grrrrwwaak!
Džungle je plná života. Křoví každou chvíli zašustí. Snad vítr, snad nějaký menší hlodavec. V korunách stromů posedávají woolamandeři. Modrobílý opičí tvorové. Vypadají jako by je namaloval nějaký duševně chorý malíř. Čelo pokryté žlutými chlupy, které sahají až k malým, zapadlým očím. Rudý, navztekaný obličej. Blankytnou srst na zádech doplňují čtyři žluté pruhy směřující od krku až k dlouhému ocasu. Ten samotný je rozdělen třemi "duhovými bambulkami". Skřeky, kterými se dorozumívají nahánějí v temných nocích nejmenším younglingům strach jako nic jiného tady. A nad tím vším se po nebi prohánějí s blanitými křídly šeptavý ptáci. Na tomto měsíci se Síla opravdu vyřádila.
Půjdeme tudy.
Ukážu na malou pěšinku, která vypadá schůdně. Někteří humanoidi by se cítili nesví v takovém prostředí. Ztratili kontakt s přírodou. Já bych se zbláznila ve městě plném betonu, kovu, světel, strojů a smogu. Připadá mi mnohem nebezpečnější. Tady má všechno svůj řád. Zvířata loví jen když mají hlad. Nebo pokud se cítí ohrožení. Stačí jen naslouchat.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Počasie našťastie vyzeralo tak, že pre túto chvíľu vám celkom praje. Podľa oblohy by sa dalo určiť že v najbližšej dobe, teda dneska, pršať nebude, no príroda je nevyspytateľná a tak sa nikdy nedalo sto percentne tvrdiť či nakoniec zaprší, alebo nie. Tvoja skupinka spoliehala na to, že vás nezastihne búrka, pretože kým by ste sa vrátili naspäť na akadémiu, tak by ste zmokli do poslednej nitky a na nohy by sa vám nalepilo toľko bahna, že by ste z toho mohli spraviť hrádzu. Rozhodne by toho bolo veľa, čo by ste museli vedeniu vysvetľovať.
Kay'sha sa stále tvárila dosť kyslo a za každým zašušťaním v tráve sa otočila ako o život. Dexter presne naopak. Ten tie šušťania ani nevnímal, pretože väčšinu z nich ani nepočul. Svoje zmysli nemal tak dokonale vycibrené ako ty a tak okolitú prírodu bral iba ako obyčajný les. No potom jedno zašušťanie bolo trochú iné, ako tie, ktoré ste mohli zaznamenať doteraz. Bolo to také zdĺhavé a mohutne šušťanie v rákosí asi tri metre od vás.
Čo to bolo?
Kay'sha okamžite prepadala do stavu paniky. Dexter sa iba obzrel a nemo sledoval rákosie. Po pár sekundách sa šušťanie utíšilo a rákosie ostalo nehybne stáť.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi - Lesy

Cítím se uvolněná jako už dlouho ne. Od mého příjezdu na Yavin byli všechny dny příšerně jednotvárné. Ráno budíček, snídaně, trénink, výuka, oběd a zas výcvik. Večer večeře a spát. S mistry jsme se občas ven vydali, ale to nebylo ono. Teď jsme tu sami, můžeme jít a dělat si co chceme! Paráda, ne? Otázku si radši nechám pro sebe. Stačí jen jeden pohled na Twi´Lečku. Tělo prozrazuje vše. I ten sebemenší zvuk jí otřásá. Na okamžik zaváhám. Nebylo by lepší se vrátit? Vedle ní jdoucí Dexter je její přesný opak. Toho by nerozhodilo ani stádo Banth.
Jestli uvidíme nějaké zvíře, tak vám ukážu zaříkávání. Díky téhle schopnosti se z Amaranů stali nejlepší obchodníci s divokými šelmami v galaxii!
Chvástám se. Už je to ale dlouhá doba, co jsem složila Amaranskou zkoušku dospělosti. V akademii jsem jen příležitostně mohla cvičit komunikaci s menšími tvory, kteří si našli cestu na dvůr. Zvládla bych ještě zkrotit divoké, agresivní zvíře? Oženu se ocasem po mušce a pokračuji v úvahách. Ano! Možná bych ho nezkrotila, tak abychom si ho mohli osedlat, ale rozhodně bych mu vymluvila myšlenku na snadný oběd.Tentokrát zvuk znervózní i mě a proto mu věnuji plnou pozornost. Zvednu ruku, tak jak to dělají vojáci, když chtějí svůj oddíl zastavit.
Co to bylo?
Pššššt!
Zasyčím směrem ke Kay'she, ale očima stále sleduji rákosí.
Pomalu… Potichu… Jděte zpátky.
Tiše a pečlivě vyslovuji každé slovo, tak aby mě slyšeli jen ti, co mě mají slyšet. Sama zůstávám stát a soustředím se. Vycítit něčí přítomnost umím velmi dobře a tři metry přede mnou JE něco živého. Vítr se mi opírá do levého boku. Výborně. Nejsme po větru, necítí nás. Poslední co by ho mohlo vyprovokovat k útoku je strach dívky za mnou. Má nezaměnitelnou peprnou vůni. Ještě že nás necítí, zopakuji si pro sebe.
Bohužel to platí i naopak a já začenichám naprázdno spíš ze zvyku. Dokud neuvidím jeho hlavu, oči, nemůžu se s ním naplno spojit. Šustění přestalo. Oddechnu si a pomalu couvám.
Už je to v pořádku. Trochu to obejdeme, ale můžeme pokračovat. Tedy, pokud ještě chcete?
Sama bych šla dál, ale sestřička je ta poslední osoba, kterou bych chtěla ohrozit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Kay'sha mala srdce až v krku. Na otázku "Môžme pokračovať?" na na teba len pozrela a ľahko prikývla hlavou. Nevedno či bola na toľko vystrašená že sa nezmôhla k slovku, alebo chce zostať ticho aby nerušila to niečo v kríkoch. Dexter súhlasne pošeptal.
Áno, veď nás.
A dali ste sa opäť do kroku. Pri každom vašom kroku sa pod vašimi nohami zlomilo nejaké drievko a vydávalo zvuk. Za každým týmto zvuk som Kay'sha otočila. No potom prišiel trochu iný zvuk, než pukanie malých konárikov pod nohami. Opäť to bolo zašušťanie, ktoré vychádzalo z toho istého kríku. Opäť to bolo také zdĺhavé a mohutné šušťanie. V tomto momente prišiel zlom v správaní už aj u Dextera. Ten len čo počul zašušťanie v kríkoch, tak siahol po svojom svetelnom meči a pevne ho uchopil. Pre tento moment ho zatiaľ nechával vypnutý.
Sakra Aziza. Robme niečo. Buď sa toho zbavme alebo poďme naspäť na Akadémiu. Toto sa mi už prestáva páčiť.
Povedal utraseným hlasom Dexter. Podľa reči tela bolo na prvý pohľad známe že táto hláška potešila Kay'shu, aj keď tá by sa radšej vrátila na akadémiu, ako by mala pokračovať hlbšie do pralesa.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Schváleno. K mé i Dextrově radosti pokračujeme dál. Obloukem se vyhneme místu, kde se nacházel tajemný, hlučný tvor. To však Kay'she na klidu nepřidalo. Každý zvuk jí otřásl jako výstřel z blasteru. Jeden mi je až nepříjemně povědomí.
Je to tu zas!
Zarazím se. Tentokrát je to poslední kapka i pro Dextra. S rukou na jílci meče na mě promluvil. Ano, musíme něco udělat. Připadám si jako… jako lovná zvěř! Zamrazí mě a srst na zádech se mi naježí od hlavy až k ocasu. Může nás to sledovat dál. Dál do džungle i akademie. Dokud nepřijde vhodná chvíle a nevyrazí ze zálohy.
Nenech se překvapit! Tvůj otec se k burse otočil zády jen jednou. Mamrd zablešený! Zbyli z něj jen holé kosti a hromada sraček!
Zmínka o tátovi mámu vždycky rozčílila. Ale všítpila mi pravidla, která mi teď mohou zachránit život. Pevně uchopím meč a vykročím vpřed.
Půjdeme každý z jiné strany. Ať to nemá tak snadné. Nevíme co to je, tak tam bezhlavě nevběhni, jak máš ve zvyku.
Upozorním chlapce a podělím se s ním o plán.
A nemusíme to hned rozsekat, pokud to nebude nutné. Pokusím se to přitáhnout Silou. Připravte se.
Zavřu oči a soustředím se. Slyším dech, tep srdce. Vím, kde to je, tak se to mohu pokusit chytit. Síla se shlukuje a obtáčí TO jako smyčka, jen zatáhnout. Natáhnu ruku před sebe a otevřu oči.
Teď!
Vykřiknu, uvolním energii a zatáhnu za imaginární provaz.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Atmosféra sa stupňovala. Napätie vo vzduchu by sa dalo krájať. Predstavy boli rôzne. Niekto čakal temného sithského lorda, niekto obyčajného tvora, no na predčasne závery nejako nebola chuť a tak si nikto netrúfol tipovať čo tam je a našťastie, Dexter nezpanikáril a nevbehol tam so zapnutým svetelným mečom. Ty si zachovala chladnu hlavu a privolala si si na pomoc Sílu. Oblkopila ťa ako príliv v more. Netrvalo dlho a cítila si ju v každom kúte tvojho chlpatého tela. Len čo si "zatiahla za Sílový provaz" tak si z kríkou dostala von niečo v jedijskom rúchu. Bolo to veľké ako mocný Majster Yoda. Potom sa to schúlilo do kĺbka.
Čo to je?
Spýtala sa Kay'sha. Na jej otázku následovala rýchla odpoveď.
To som ja! James!
Povedal trasľavím tenulinkým hlasom mladý younglig. Otočil sa k vám tvárou. Bol to malí človiečik, ktorý nieje na akadémií ani rok. Dorazil len nedávno. Povahovo skoro rovnaký ako Dexter.
James?
Spýtal sa Dexter.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“