Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 2. část (Nalan al`kina)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 2. část (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť

Více než dva roky si byla soustavně cvičena Nortisem v užívání Síly, boji se světelným mečem. Samozřejmě tě učil i další věci z běžného života, které ti neměl kdo předat kvůli tvému původu. Některé momenty byli krušné, ale většinou pro tebe příjemné. Navíc se mezi tebou a Nortisem vyvinul zvláštní vztah, který se i nadále formoval. Avšak ten vztah jak se zdálo fungoval povětšinou jednostranně. Tím pádem se k tobě Nortis snažil chovat dobře, ale jak se zdálo nic hlubšího k tobě necítil. Váš pátrání díky Nortisovi stále více utahovalo smyčku kolem krku sitha. Během těch let si se celkem změnila, jako žena si více vyspěla a dokonce trochu povyrostla, ale opravdu jen maličko. Nortis však vypadal stále stejně, tedy na zhruba 20 lidských let. I z těchto důvodů jste dnes šli do obchodu, protože si potřebovala zase jako mnohokrát předtím nové šaty. Tyhle ti už byli v některých partiích příliš našponované a hrozilo prasknutí při intenzivním pohybu. Nortis seděl jak měl ve zvyku v rohu místnosti, aby ho nemohl nikdo překvapit zezadu a zároveň měl přehled o veškerém dění kolem. Ty si už nebyla ani zdaleka tak bezradná jako před lety, takže pro tebe najít nové oblečení nebylo moc těžké...
________________________________________________________________________________________________________________
Rychlé provizorní shrnutí... :)

+ Ovládnuta lehce pokročilejší úroveň telekineze
+ Zlepšena mrštnost, rychlost a síla
+ získáno povědomí o některých nových věcech, rasách, planetách a filozofiích
+ výcvik v boji se světelným mečem a vibročepelí
+ získána nová vibročepel
+ nové oblečení (právě si ho vybíráš)

To je prozatím vše důležité, jen nezapomeň hrát s přepočtem věku postavy. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 2. část (Nalan al`ki

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť

Za ta dvě léta se mi osobně nezdálo, že bych se tolik změnila. Snad až na to, že jsem přišla na to, jak zůstat v přítomnosti mistra naživu. Byla jsem nyní sebevědomější a silnější, a halvně mi připadalo, že jsem tlustší. Což nebyla pravda, jenom mi nedocházelo, že vyspývám. Když vejdu do obchodu naučeně se rozhlédnu a stejně naučeně odtáhnu obsluhující dívku dozádu. Tentokrát vím co chci a spokojeně prsty prohrabávám oblečení.
Nakonec, aniž by mi to došlo, si vyberu mnohem vyzývavější věci, než předtím. I když možná malinkatýzáměr, by se tam našel. Moc ráda bych se líbila a ne byla pro ostudu právě jemu. Proto si vyberu přiléhavé černé oblečení jako na obrázku. Vzádu je normální a zepředu hezký výstřih, k tomu mám delší přiléhavé kalhoty. Jediné co zůstane z mého starého oblečení, je černý plášť. Takže, když skončím, opět se do něj zahalím a vrátím se k místu, kde sedí. Takže ihned nepozná co je na mě nového. Spokojeně se usmívám a vyčkám až zaplatí, a vydá další pokyny ohledně cesty. Nebo, až vyrazí někam dál, abych ho tiše mohla následovat v jeho stopách. Mám takový dojem, že ať udělá cokoliv, nemůže mě tím už nijak překvapit.

Obrázek

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 2. část (Nalan al`ki

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť

Hmm pokaždé v rychlejším čase... zajímavé.
Mírně se pousmál a odešel k pokladně. Nechal naskenovat svou kreditku a odečíst z účtu patřičnou sumu. Po pravdě už si mu za ty roky vyšla dost draho. Takže uvažoval, proč si raději nepořídil psa, kočku, nebo strilla. Převod kreditů v pořádku proběhl a dokonce dostal na nákup slevu. Což si, ale nevěděla. Hold být pro ženy přitažlivý, bylo jeho prokletí. ^^ Potom se na tebe podíval, ale stejně neměl přesnou představu co si na sebe vybrala. Proto mlčky zamířil ze dveří obchodu a sedl si na okraj jedné menší fontány...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 2. část (Nalan al`ki

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť

Tázavě pozvednu mírně hlavu a kouknu po něm. Nějak hned nepochopím copak tím asi myslí. Když zaplatí a vyjde ven, vydám se pomalu za ním. Když zamíří k fontáně, kde se usadí, trošku mě překvapí. To dnes nikam nepospícháme? Zvláštní... Probleskne mi hlavou a pomalu se k němu přiblížím.
"Co máme na plánu dnes...?" Zeptám se s nemalou zvědavostí v hlase. Kouknu na něj a snažím se trpělivě vyčkávat. Už mi to jde líp, než před lety, ale mohl by přeci jen něco prozradit.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“