Nový začátek pro Manwulfa (Mike Charge)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Re: Nový začátek pro Manwulfa (Mike Charge)

Příspěvek od Mike Charge »

Dagobah

Tak proto si nemohu nic vybavit. Tahle planeta je ještě neobjevená. Nebo aspoň ne oficiálně. Takže jsme ve zcela neznámém prostředí a nemůžeme se spoléhat na vše co nás v Chrámu učili.
Pak mě zarazí jedna věc.
Pokud je tahle planeta opravdu dosud neobjevená, jak to, že mistr věděl jak se sem dostat? Když tahle planeta pro galaxii neexistuje, jak to, že oni mistři vědí?
Po chvíli přestanu nad celou situací jakkoli uvažovat a začnu se opět plně věnovat mistru Linovi. Ten vyndal z tašky trojici datapadů a konečně nám řekl, proč nás sem vyslali.
Mapování planety? To může být celkem zajímavé.
Skenovat neznámou planetu, o které se dá z okolních zvuků jen těžko říct, že je zcela bezpečná, mi nevadí. Chvílemi se dokonce musím krotit, abych mistru Linovi nevytrhl datapad z ruky a nevyběhl s ním hlouběji do lesa.
No tak, Manwulfe, musíš být klidný. Mistr tě přeci nesmí před tvým budoucím mistrem kárat a shazovat. Musíš dokázat, že jsi nejlepší Shistavanenský jedi, kterého kdy kdo viděl.
Poté, co domluví, dá mistr Lin prostor na otázky. Snažím se zklidnit svou zvědavost, ale nejde to.
Mistře, jak se Rada vůbec o této planetě dozvěděla?
Vyčkám mistrovi odpovědi a pak se zeptám na další.
Mistře, ještě jste mi neřekl, proč jste mě nechal letět s cvičným mečem. Mistr Bondara nám takové věci přísně zakázal.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový začátek pro Manwulfa (Mike Charge)

Příspěvek od Wrait »

Dagobah
Mistr se převlékl do šedé tuniky, s hnědým varkočem a jal se ti odpovědět na otázky.
Na planetě se projevila temná strana.Začal a tobě sjel mráz po zádech. Nikdo nevěděl o co jde, ale ten nepatrný záblesk nás upozornil. Určili jsme přibližnou polohu z Coruscantu, Dantooinu, Tethu a Telosu. Všicni se shodli na této pozici. Pak jsme pomocí dalekohledů a sond našli obyvatelnou planetou, to bylo asi před měsícem. Tak ukončil větu a posunul tašku k vám.
Pokud chcete, vzal jsem věci i pro vás. Voron se do tašky podíval a usoudil, že si sundá hábit.
Mistře? Co byla ta temná Síla? Mistr se zamyslel.
Nikdo neví... Odmlčel se. Voron se na tebe podíval.
Ale, už jí tu necítím, nemusíte se bát. Usmál se.
Ah, ano. Meče. Očividně by málem zapomněl. Asi se už taky těšil na mapování jako ty.
Budete cvičit v prostředí alespoň trochu umožňující improvizovat a využívat okolí. Večer, po mapování.Znovu se usmál.

Zapnul svůj datapad. Vaše se taky rozsvítily a lehce zablikaly. Nahoře jsi viděl dvě ikony postavy.
Nahoře je integrovaný software na chatování. Tyto přístroje jsou propojené. Já jsem DL-2/01, Voron DL-2/02 a Manwulf DL-2/03. Pokud budete něco chtít, použijte textovou zprávu.
Voron ještě zastavil mistrovu řeč.
Co mám tedy dělat já?
Půjdeš s Manwulfem, budeš hledat živočichy a pozorovat jejich chování, o sociální integraci v systému. Manwulf se postará o fyziologii a potravní řetězec, ano? Všechno jasné? Tedy rozchod, ozvu se vám cca za pět hodin textovou zprávou.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“