Spěchej pomalu (Krumla)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Spěchej pomalu (Krumla)

Příspěvek od Marinho »

Tvůj poslední závod

Rozostřené vidění. Hukot motoru vedle tebe, přestože tam nebyl. Když ses pokusila vyhnout výčnělku v zemi, napálila jsi to do jednoho kluzáku, který se tam zničehonic zjevil. Jestli ten výčnělek tam byl nebo ne, jsi se už nikdy nedozvěděla, probrala ses až v nemocnici, kam tě odvezl tvůj mechanik Jirak. Dřív, než ses dostala na nohy, už všichni, co se pohybovali v oblasti kluzáků hlášku o tom, že jsi nebezpečný závodník. To ti uzavřelo značnou část tratí, které neměli zájem o zfetované závodníky. Ovšem stále zůstalo dost tratí, kde s tím neměli problém. Tvůj problém je, že na těch tratích se umírá až příliš často a kdo hraje čistě, tak ten se nedostane ani z depa.

Hoth-provizorní kantýna

Vešla jsi do kantýny, která byla součástí provizorní stavby, postavené jen pro potřeby závodu. Dnes se ještě jede poslední závod, ty jsi ovšem již vyřazena. Jednak kvůli incidentu, jednak kvůli tomu, že bys musela běžet pěšky. V kantýně seděl Jirak a už jak jsi vešla dovnitř, zamával na tebe.

Mám pro tebe jednu hodně dobrou zprávu.
Usmíval se od ucha k uchu Jirak. Napil se ze sklenice nějakého barevného nápoje a pokračoval.

Promluvil jsem s několika mechaniky tady a na většině závodech, co budou v blízké době nemáme šanci závodit. Ale za čtrnáct dní se jede takový malý turnaj na Oovo IV.
Jirak se na chvíli odmlčel, jakoby váhal, jestli má pokračovat a pak nejistým hlasem dodal.

Tu informaci jsem vyměnil za jednu bednu náhradních součástek. Mám ale souřadnice a kontakt na někoho, kdo to tam vede.
Odhodlal se nakonec a čekal, jak budeš reagovat.

//tak toto je úvodní příspěvek, pokračovat můžeš až k opuštění hyperprostoru na Oovo IV. Také máš příležitost si nějak popsat mechanika Jiraka, pokud nechceš, popíšu ho sám ;) Přeji hodně štěstí :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Spěchej pomalu (Krumla)

Příspěvek od Krumla »

Claire Crown

Ten závod som mala mať v malíčku. Pred ním ako aj počas prvých minút v ňom som si dosť verila. Necítila som sa zrovna najlepšie no to som pripisovala k žalúdočnej nervozite. Síce ma zväčša obchádzala, kto mal vedieť že ma niekto nafetoval? Popravde som si ale mala dávať väčší pozor. Mohlo ma predsa len napadnúť že nebudem jediný nie zrovna čestný závodník na oficiálnych závodov.
To malo aj svoje následky. Keby to bola len havária, možno by to nebolo až také zlé. V tomto prípade mi ale robili testy a tie neboli zrovna dobré, aspoň nie v môj prospech.

Neostávalo mi nič iné len sa s tým zmieriť. Nemohla som sa sťažovať u nikoho a ani na nikoho. Nemala som dokonca ani žiaden typ, kto by to mohol byť, teda ten som možno aj mala ale obviniť polovicu závodníkov bez dôkazov bolo proste nemožné. Ostávala mi už len jedna možnosť. Tou bolo spoľahnúť sa na môjho mechanika Jiraka. (popis nechám na tebe) Aj keď som bola diskvalifikovaná, tak mi po tvári prebehol menší úškrn. Žila som, čo sa nedalo povedať o pilotovi do ktorého som to napálila.

"Ja som vedela, že ma z toho nejak dostaneš." Uškrnula som sa na neho a provokatívne som ho štuchla do ramena. Závod na Oovo IV mohol byť prínosom peňazí za ktorý by som si mohla možno zaplatiť nejaké súčiastky.. stále predsa trebalo opraviť, alebo skôr vzkriesiť z mrtvých môj swoop. Síce som nevedela ako by to Jirak vyriešil no rozhodne som mu verila. Už sme toho spolu čo to prežili. Pridala som sa k nemu a tiež som sa napila, vlastne som mu upila z pohára. Musela som sa zatváriť kyslo páč mi to zrovna moc nechutilo.

O nejaký čas som sedela na svojej taške, v ktorej som mala to málo osobných vecí. Vlastne som si zobrala len to najnutnejšie. Predsa len, na závod toho moc ptorebovať nebudem. Ak ho prehrám tak budem aj tak v keli, a ak ho vyhrám tak si tam možno budem môcť dokúpiť to, čo som si nechala na tejto planéte. Trvalo len pár hodín, kým Jirak zohnal nejakú loď, ktorá by nás tam odviezla. Nevedela som o nej nič no bolo mi to viac menej jedno. Nasadla som na ňu, posadila som sa na svoje miesto a pripútala som sa. Chcela som sa po ceste vyspať páč som si spánku moc po nemocnici neužila. Preto som len zatvorila oči a čakala som, kým tam dorazíme.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Spěchej pomalu (Krumla)

Příspěvek od Marinho »

Hoth, kantýna

Jirak, mechanik, doprovázející tě od začátku tvé vlastní kariéry závodníka. Muž, asi o 8 let starší jak ty, blond vlasy nakrátko střižené. Když ses zašklebila po jeho drinku, objednal ti jeden z koktejlů. Po chvíli ti přistál na stole.

Je tu ale jeden problém. Cesta trvá osm dní a nemáme kluzák. Z těch součástek, co mám ho určitě neposkládám a není ani dost kreditů. Takže se musíme domluvit, jak to vyřešíme. Buď můžeme prodat naši loď zde, něco zkusit sehnat a zbytek dokoupíme na Oovo. Nebo tam poletíme a zkusíme si kluzák půjčit až na místě a během těch pár dní, co zbývá do turnaje ho zkusit vyladit.
Řekl Jirak a čekal, co na to řekneš. Nějakou dobu jste poseděli, pak společně s Jrakem jste naložili svých pět švestek a vydali se na hodně dlouhou cestu.

//omlouvám se, že to vracím o kousek zpět, nedošlo mi, že nemáš s čím závodit (po střetu se moc trosek nenašlo)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Spěchej pomalu (Krumla)

Příspěvek od Krumla »

Claire Crown

Vedela som, ako na tom finančne sme. Rozhodne som však nič predávať nechcela. Navyše sme stále mali tie náhradné súčiastky a aj keby sme z nich postavili niečo, stačilo by jediné poškodenie a boli by sme na začiatku. Napadla ma len jediná možná varianta. Nebolo to nič úžasné no zároveň som pochybovala, že ma napadne niečo lepšie. Keď sme sedeli v lodi na ceste do Ovoo IV, rozhodla som sa môj návrh predniesť Jirakovi. Musela som si ale dávať pozor, aby ma nikto nepočul. Baviť sa o krádeži predsa len nepatrilo k mojim obľúbeným Činnostiam, hlavne ak som ju chcela vykonať ja. Prisunula som sa viac k nemu a tvárou som sa priblížila k jeho uchu.
"Určite sa tam nájde niekto, komu moc stroj chýbať nebude.. ak vieš ako to myslím." Zamumlala som jeho smerom, na čo som sa znova pohodlnejšie posadila do môjho sedadla. Čakala som, ako na to zareaguje, aj keď som tušila že to bude s pozitívnym ohlasom. Ja som sa už viacej menej rozhodla. On mohol ísť buď so mnou alebo odísť preč. Pochybovala som však, že ma v tom nechá samú.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Spěchej pomalu (Krumla)

Příspěvek od Marinho »

Oovo IV

Jirak se napřed jen zasmál, protože si myslel, že se jedná jen o vtip. Když jsi ale zachovala vážnou tvář, docvaklo mu, že to myslíš velmi vážně.

To je dost extrémní způsob řešení situace, nemyslíš? Každopádně bych definitivní plán rozjel až budem na místě a uvidíme, jaká je situace.
Odpověděl spíše neutrálně Jirak. Každopádně bylo vidět, že mu to celou cestu vrtá hlavou. Po přistání máš poměrně dost, ale zároveň velmi málo času. Na Oovu bylo něco po poledni a všude okolo se to hemžilo nejrůznějšími rasami. Mezi nimi udržovaly pořádek postavy v bílém brnění, imperiální stormtroopeři. Místní závodní dráha je totiž jedna z mála, která je na seznamu povolených tratí.

// omlouvám se, mám tvůrčí krizi :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“