Many Greec - Ten třetí

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Garth Devilman »

Rakaa IV - sídlo Osvícených

Rakaa IV … Místo, kde by jedinec nalezl spíše divokou přírodu, než kousek civilizace, a přesto… Spolu se svým mistrem Demetriem jsi byl velitelem skupiny nazývané Osvícení. Nebylo jasné proč nebo do jaké míry je z touto skupinou spřízněn. Jedno bylo však jisté: Tento komplex byl vybaven příliš přelomově na to, aby ho vybudovalo Impérium.

Mistr se vyhýbal otázkám o své minulosti a ty jsi měl dost rozumu, abys do ní nešťoural. Místo toho ses snažil zkoumat nalezené artefakty a zdokonalovat se v bojových technikách.
Nacházel ses v tréninnkové místnosti.

Vyrážíme učedníku… Zastřený prázdný hlas a přesto tak rázný, doprovázela bledost obličeje obvykle zakrytého kapucí.

________________________________________________________



Příjemnou zábavu :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Dynamic »

Rakaa IV - sídlo Osvícených

Stál sem ve výklenku onoho komplexu a prohlížel si okolí. Posilovala mě pomsta z mládí.
Po chvilce relaxace jsem šel zkoumat jistý artefakt co se našel prý někde u jezera. Měl jakýsi tvar hranaté koule a vycházelo z něj jasné světlo a na boku byli jakési zvláštní symboly. Po 2 hodinovém zkoumání jsem pořád nemohl přijít na kloub tomu co by to asi mohlo být. Odešel jsem tedy do tréninkové místnosti.
Po příchodu do tréninkové místnosti sem v sobě cítil sílu. Začal sem procvičovat své schopnosti síly a zdokonalování boje se světelným mečem. Asi tak v půlce tréninku jsem slyšel Vyrážíme učedníku byl to můj mistr avšak kam vyrážíme jsem nevěděl.
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Garth Devilman »

Sekce B - hangár 6

Demettrius nebyl z těch co by něco dlouze vysvětloval a pokud ano, tak to bylo většinou ke tvé škodě. Ocitli jste se v sekci B v hangáru 6. Transportér již na vás čekal a nebyl sám. U něj stáli čtyři muži špičkově vyzbrojeni a očividně i vycvičeni. Ani jeden z nich však neměl uniformu Impéria, místo toho šlo o červený úplněk měsíce na stříbrném podkladu.

Jeryll Birlan B-61, máme příkaz vám asistovat. Představil se velitel skupiny.

Nový protokol? Předstíral mistr zájem.

Pane, cíl je obeznámen s výcvikem vojenských sil a má velice dobrý přehled o našich taktikách.

Jeho poslední výskyt?
Mistrův hlas zněl znuděně.

Pane, cíl je neustále v pohybu není možné ho zachytit… Velitel znejistěl.

Tam… Ukázal mistr poté co se zahleděl do dáli a s těmito slovy zamířil do transportéru neberouce ohled na ostatní, natožpak tebe.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Dynamic »

Sekce B - hangár 6

Po příchodu do hangáru jsem viděl transportér u něj stáli čtyři muži na sobě měli uniformy avšak znak byl jiný. Vypadal takto červený úplněk měsíce na stříbrném podkladu. Radši sem se nikoho na nic neptal a poslouchal jsem co bude dál a vyčkával.
Jeryll Birlan B-61, máme příkaz vám asistovat. Představil se velitel skupiny.
Nový protokol? Vyznělo to jako nezájem.
Pane, cíl je obeznámen s výcvikem vojenských sil a má velice dobrý přehled o našich taktikách.
Jeho poslední lokace?
Pane, cíl se stále pohybuje a není možné ho zachytit.
Tam je vykřikl a ukázal, ihned poté utíkal do transportéru a já za ním. Nikdo v tu chvíli nevěděl co se děje kromě mého mistra.
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě

Po věru zajímavém nalodění transportér odstartoval. Rakaa IV se zanedlouho vytratila z dohledu a v okamžiku, kdy jste zařadili světelnou rychlost i hvězdy samotné. Mistr zíral průzorem na nic neříkající mlhovinu a vojáci si hleděli svých zbraní. Po chvíli sis všiml, že mistr svírá v ruce holodisk. Byla na něm podobizna muže ve středních letech. Byl oblečen ve vojenské uniformě a podle postoje byl velmi dobře vycvičen.

Čas střetu dvě minuty… Hlásil pilot.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Dynamic »

Na cestě

Po startu transportéru sem viděl jak se Rakaa IV ztrácí z dohledu.Až nakonec zmizela úplně. Mistr čučel do prázdna.
Vojáci si hvízdali a hleděli na své zbraně.
Mistra zajímalo jen jedno... muž na holodisku.Podle všeho na sobě měl vojenskou uniformu a také na sebe byl hrdý. Nevěděl sem kdo to je, ale zajímalo mě to hodně a také proč ho pronásledujeme. Zamířil jsem ke svému mistrovi opatrně sem usedl vedle něj a zkusil se zeptat na toho muže i, když jsem věděl, že mi to asi neřekne protože to nebude pokládat za důležité. Něco mi říkalo že k tomu muži se blížíme. Utíkalo to rychleji a rychleji.
Darth Plagueis.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě

Loď zpomalila a vystoupila s lodi do černočerné tmy. Tam, kde by někdo očekával loď, planetu, či nějaké těleso, které by nějak ospravedlňovalo vaši misi, byl pouhý vesmír. Mistr nacvakal do počítače.

Palte… Pronesl líně.

Jeho rozkazy byly ihned vyplněny a střely vypáleny do prázdna. Chvíli se nic nedělo, až se najednou radar rozblikal a celá loď začala hystericky pískat. Před vašimi zraky se objevila kolosální loď, jenž právě otvírala jeden ze svých hangáru.

Nikoho nešetřete… Otočil se mistr na vojáky, zatímco vaše loď přistávala.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dynamic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 08.10.2012 14:46:04

Re: Many Greec - Ten třetí

Příspěvek od Dynamic »

Na cestě

Najednou loď zpomalila. Ať jsem se podíval na jakoukoliv stranu všude byla tma a černo. Můj mistr se zvedl a šel se posadit k počítači a začal do něj něco psát. Vojáci už byli na svých pozicích a čekali na rozkazy když tu najednou mistr řekl: Palte.
Vojáci rakety ihned vystřelili sice já sem nic neviděl, ale můj mistr ví co dělá. Z ničeho nic se v lodi spustil alarm, který ohlašoval neznámou loď. V tu chvíli naproti nám byla obrovská loď a začala otevírat jeden z mnoha hangárů. Naše loď pomalu vlétala do hangáru po chvilce již loď dosedala na své podpěry. V tu chvílí mistr všem řekl: Nemějte žádné slitování a všechny zabijte.
Darth Plagueis.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“