Válka rodů(Nat Organa)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt

Zatímco jste si povídali, droid připravil hrnec. Dívka ochutnala a přisypala koření.
Uskočila před zvedající se zeleninou.
Uf...Teda.Zasmála se. Jak jsi to udělal? Podivovala se nad tvou schopností.
Tady nikdo takový nežije. Akorát jsem slyšela ve škole, že jeden Jedi, je to správně? Tak že jeden Jedi tady dokázal spoustu věcí...
Vzala tác zeleniny, druhý s namazaným pečivem a otočila se k tobě.
Teď už pomoci nepotřebuju. Tohle je pro vás, pro hosty. Podívala se na ty tácy.
A nebo... Vem jeden tác do pokoje. Líbezně se usmála podávajíc tác se zeleninou.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Bezmyšlienkovite som vzal tácňu s jedlom a nechal som náhodnú zeleninu spadnúť. Škola... nikdy som do školy nechodil. Možno keby som nebol nasledoval majstra Fista, bol by som teraz vyrastal na Alderaane a chodil by som do školy. Mal by som kamarátov... a mohli by sa mi páčiť dievčatá... smutne som si pomyslel nasledujúc dievča von z kuchyne. Po ceste som sa pokúšal nadviazať debatu.
"Prišiel som s majstrom z Coruscantu. A ty? Ako dlho si tu a odkiaľ pochádzaš? Vieš ja som sa narodil na planéte Alderaan, to je v jadre Galaxie vieš" hovoril som jej, snažiac sa ju trochu zaujať.
"Ako sa vlastne voláš?" spýtal som sa, keďže som si uvedomil že stále neviem jej meno.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt
Prošli jste do obývacího pokoje, kde ještě nikdo nebyl.
Ano, slyšela jsem odkud jste přišli. Já jsem tu s matku a taťkou asi rok. Nevím přesně tady je jiný počet měsíců. Zasmála se. Na tvůj vkus to byla až moc inteligentní holka. My jsme také z Alderaanu. Za zubila se na tebe.Bydleli jsme v Crevasse. Taťka byl od policie...
Ze schodů právě sestupoval Balan Dur s mistrem.
Jsem Maria. Odložila tác a odběhla do kuchyně. Otočil ses za ní.
Nathanieli, Zeltroňan tě oslovil zdvořile, ale stejně jsi měl problém se na něj podívat. Posaď se prosím.
Mistr si sedl vedle tebe.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Bol som ňou úplne očarený. Toto dievča nebolo ako namyslené ľudské padawanky, ktoré som stretával v chráme. V Crevasse... Pociťoval som ľútosť nad tým že som svoju domovskú planétu nemohol spoznať o trochu viac.
"Som rád že som ťa spoznal Maria. Teraz sa asi musím ísť venovať povinnostiam... ach jaj" povedal som, keď som uvidel majstra Raa´sa a zeltrona Balan Dura schádzať dolu schodami, "ešte sa uvidíme" dodal som a žmurkol som jedným okom.
Premáhajúc sa s úsmevom som prijal ponuku ktorú mi dal Balan Dur a sadol som si ku stolu. Našťastie si majster Raa´s sadol hneď vedľa mňa a mne trochu odľahlo. Uvedomil som si, že som dosť hladný a po prvý krát som si poriadne obzrel jedlo, ktoré nám ponúkali.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt

Určitě se uvidíme. Usmála se a odešla zase do kuchyně.
Mistr nejdříve navrhl najíst se. Pustili jste se tedy do jídla. Na jednom tácu, ten, který jsi nesl ty, byl plný zeleniny, druhý byl plný obloženého pečiva se sýry, šunkou a salámy.
Po jídle přišla Maria a odnesla tácy. Ještě neznám tvoje jméno. řekla šeptem.
Takže, pane... Dure. Ani já ani můj padawan nevíme co se vlastně děje. Můžete nám přiblížit situaci?
Jistě, mistře. Jednoduše řečeno jsmve válce. Únosy, vraždy, teroristické útoky.
Trochu ses polekal, co všechno tě tu čeká.
Zatím je to jenom o demonstracích nebo pouličních přepadeních...
Mistr tě vzal za rameno. Předseda pokračoval.
Samozřejmě jsme chtěli, abyste tu byl. Ještě stále si pamatujeme, že pracujete mimo právní řád...
Mistr ho zarazil.
To už není tak úplně pravda. Nejvyšší Rada je teď mým přímým nadřízeným... Takže všechno musím hlásit právě tam. Veškerá zasedání Rady se zaznamenávají...
Předseda sklonil hlavu.
To je škoda... Nicméně jsme požádali Radu, abyste mohl prošetřit místní situaci...
Pár desítek minut ještě mluvili tys nedával moc pozor, protože mluvili o politice a hospodářství. Pozor jsi začal dávat až když mistr zvýšil hlas.
Obchodní federace? Co to bylo za smlouvu?
Prodali svou provincii...
Mistr se zamyslel. Dlouho mlčel. Asi minutu.
Nathanieli, dojdi nám prosím pro něco k pití. Vyschlo mi v ústech. Děkuji.
Oba mlčeli, dokud jsi nebyl téměř ve dveřích kuchyně. Pak už jsi je neslyšel. Zato jsi viděl Mariu.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Z miestneho jedla som mal veľkú radosť. Rozhodol som sa napchať práve mäsom - zeleniny som mal dosť. V Chráme bola strava síce zdravá, no tak trochu nespĺňala moje požiadavky na chutné jedlo. Prišla Maria. Usmial som sa a zašepkal:
"Volaj ma Nat."
Majster potom pokračoval v rozhovore. Jeho podpora bola pre mňa žiadaná, za ten krátky čas som mu bezhranične dôveroval, no predsa som bol príliš mladý a moja odvaha zakolísala. Stal som sa padawanom, pretože som bol zaradený do klanu ktorý sa považoval za veľmi talentovaný a tak sa Rada rozhodla zo mňa urobiť padawana tak skoro. Z vecí, ktoré som počul, mi prišlo trochu nevolno. Ulavilo sa mi, keď ma majster poslal späť do kuchyne. Aspoň som mohol vidieť Mariu.
"Áno, majster" povedal som poslušne, postavil som sa a odišiel som do kuchyne.
"Môj majster si žiada nápoj" povedal som s úctivým úsmevom a čakal.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt

Poprosil jsi Marii o pití, s úsměvem otevřela lednici a vyndala nádoby se zlatavou vodou.
Čekal jsi a sledoval mistra tiše mluvící ke starostovi. Síla tě ponoukla, abys šel ke dveřím. Vydal ses k nim.
Chvíli se nic nedělo, poslouchal jsi, když se Síla zavlnila a za dveřmi jaksi pohasla. Potvrdilo to, že výstřel, který jsi slyšel trefil cíl.
Bylo na tobě, jestli otevřeš nebo zavoláš mistra, který právě pochodoval po obýváku s rukama na prsou.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt

V živote každého muža nastane jeden moment, keď bude musieť celou silou uchopiť všetku guráž, ktorá sa skrýva v jeho najhlbšom vnútri a urobiť rozhodnutie, ktoré oľutuje. U mňa nastal pomerne skoro - práve v tento večer. Počul som výstrel. Zrazu ma premkol obrovský adrenalín. Za normálnych okolností by som bol vystrašený ako sliepka, no teraz som to cítil inak.
"Maria! Rýchlo! Choď zavolať majstra Raa´sa a povedz mu všetko! Potom sa niekam dobre skry a nevychádzaj za žiadnych okolností!" povedal som jej a do oboch rúk som uchopil svoj svetelný meč. Ako som sa blížil k dverám, za ktorými som cítil narušenie Sily, rozoznel sa syčavý zvuk a miestnosť osvetlila modrá čepeľ svetelného meča. Pomaly som zastal pred dverami a silno do nich kopol, pripravený brániť sa proti všetkému, čo za nimi je s mečom v obrannom postoji.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt

Rozhodl ses jednat. Maria, která tě pozorovala zpoza zárubně vstupu do kuchyně, taky nečekala. Přiběhla trochu blíž, abys nemusel tolik křičet. Na tvá slova jasně kývla a odběhla do domu.
Do ruky jsi uchopil meč a připravil se, po zádech ti přeběhl mráz a kopl do dveří. Podvědomě právě ve chvíli, kdy nepřítel zatáhl za kliku.
Dveře se trochu otevřely. Musel jsi jim však pomoci. Se zažehnutým mečem jsi do nich kopnul znovu. Na zemi se válel Zeltroňan s blastrem v ruce. Z nosu mu tekla krev, což jsi málem nepoznal, kdyby mu nestekla na béžovou košili.
Teď, když si uvědomil, že před ním stojíš ty, vystřeli od boku dvě rány.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt

Reagoval som inštinktívne. Adrenalín ma poháňal vpred. Odrazil som pomocou meča obidve strely z blasteru, no nečakal som ani stotinu sekundy a saltom som sa vymrštil dopredu, pričom ešte počas letu som sa snažil mečom mužovi ležiacemu na zemi odseknúť ruku, v ktorej držal zbraň, čo sa pokladalo za štandardný postup. Po dopade za neho späť na nohy, som znova zaujal obrannú pózu a jedným okom som skenoval izbu, či sa v nej nenachádzajú ďalší útočníci, sledujúc toho prvého, ktorý zrejme prišiel o útočnú zbraň. Namieril som mu meč priamo na hrudník, držiac ho len asi centimeter od jeho tela a čakal na príchod majstra.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, před úkrytem

Předvedl jsi přímo ukázkový útok. Střely odletěly někam k nebi a na zemi se válela zničená zbraň se třemi prsty. Střídavě jsi hleděl do chodby a na nepřítele. Mistr už se blížil a za ním přibíhal i jeden člověk. Byl z ochranky, z druhé směny.
Schovej meč. Řekl tiše mistr, když se k tobě dostal.
Schovejte je všechny. Teď sis všiml, že dva lidé, kteří původně hlídali dveře, byli mrtví. Z protějšího domu vyšli dva Twi'lekové a rychle pomohli uklidit nepořádek.
Když tě opustila Síla a intuice se opět stáhla, udělalo se ti špatně. Dalo se to přirovnat k tvé první závrati tady na planetě.
Mistr tě vzal za ramena a odváděl tě do domu. Při to výrazně natahoval nosními dírkami vzduch, i když nemohl cítit víc než spálené maso a zbytky plynů ze střelby.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Bolo mi naozaj zle, tak som sa len pridržiaval majstra a snažil som sa ho nechať, nech ma donesie do mojej izby. Nevedel som, kde je Maria a nechcel som urobiť nič trápne alebo slabošské. Hneď ako sa za mnou zavreli dvere, zakrútila sa mi hlava a musel som si sadnúť. Trochu sa mi podlomili kolená. Zrazu som si uvedomil, že všetky udalosti, ktoré sa práve odohrali akoby behom sekundy si takmer vôbec nepamätám... len slabé záblesky reality, ktoré sa mi do mysle zarezali ako nôž do živého mäsa. Môj meč mieriaci na srdce odzbrojeného muža, moment, keď mužova ruka prestala byť súčasťou tela... nezabil som ho predsa, alebo áno? Myšlienky mi vírili hlavou ako snehové vločky počas víchrice. Zrazu stop. Z ničoho nič vír ustál a nastala prázdnota. Urobilo sa mi zle. Predklonil som sa sediac na posteli a vracal som.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt
Mistr tě vedl do obývacího pokoje. Všude se to nyní hemžilo lidmi. Cítil ses, jakoby si byl jen hadrová loutka a mistr tě nesl. Posadil tě do křesla.
Vedl sis dobře, Nathanieli. Zachránil jsi násPocity se z tebe valily jako voda ve vodopádu a mistr, jakoby se snažil chránit před přívalem tvých emocí, stahoval uši. Ještě mluvil, ale ty jsi už vnímal jen jeho ruce na ramenou. Za tebou se neustále něco dělo. když ses ohlédl viděl jsi teroristu držícího se za ruku bez tří prstů.
Nezabil jsi ho... Zachoval ses jako Jedi. mistr se na tebe usmál a povzbudivě tě poplácal po rameni.
______________________________

Rád bych už skončil s tvým výcvikem a rovnou se přesunul do další mise. Viděl bych to na poslední dva příspěvky. :)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Sedel som v kresle a pomaly som sa upokojil. Pozrel som teroristu, no radšej som odvrátil pohlad v obave, že mi zase príde zle. Majster ma pochválil a ja som cítil ako sa červenám.
"Ďakujem, majster. Všetko čo viem, viem len vďaka svojmu výcviku" povedal som úprimne a vydýchol som si, že majster nie je nahenvaný, že som konal.
Maria! napadlo ma zrazu a znovu ma trochu prepadol nepokoj.
"Ospravedlňte ma, majster Raa´s" povedal som a vystrelil som z kresla ako šíp. Opatrne som obišiel toho teroristu a prešiel som cez dvere do kuchyne, kde som dúfal že nájdem Mariu a zistím, či je v poriadku.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Poděkoval jsi mistrovi a on se na tebe usmál.
A já jsem rád, že jsi měl tak dobré učitele. Budu se snažit být stejně tak dobrý.
Pak sis vzpomněl na Mariu, kterou jsi naposledy viděl v kuchyni. Opravdu tam byla. Nezdála se vystrašená, jen roztržitá. Nevěděla co dělat dřív a jestli vůbec něco dělat. Když tě uviděla, přišla k tobě a vzala tě za ruku.
Co se tam stalo? Kdo to byl? Vypadalo to, že jde o zájem spojený s obavami. Možná o ní, možná o tebe.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“