Zrada se trestá

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Zrada se trestá

Příspěvek od Marinho »

9 BBY, Nar Shaddaa

Posledních pár měsíců jsi strávil jako poslíček a příležitostný opravář. Moc zakázek jsi neměl, protože na planetě fungovalo více než dostatek a lidí, co se v těchto věcech vyznalo bylo na každém rohu patnáct. Dalo se s tím vyžít, z našetřených peněz jsi dokázal udržet svou loď v provozuschopném stavu a zbytek jsi prolil hrdlem ve svém oblíbeném baru. Tam jsi seděl i teď a čekal jsi, až ti spadne štěstí do klína. Nebo možná spíš do sklenice s drinkem. Posedával jsi tam už docela dlouho, ale rozhodně se zatím nedalo říct, že bys byl opilý. Přišel k tobě neznámý člověk. Mohl být tak o 10, 15 let starší dohola ostříhaný a podle oblečení a vystupování na tom byl o dost líp jak ty.

Nazdar, doneslo se ke mě, že máš loď, nějaký zkušenosti a spoustu času, který se nemění v kredity. Mám pro tebe kšeft, pokud ti ovšem nevadí pracovat pro Hutty.
Chrlil na tebe neznámý host, který nečekal na pozvání a přisedl si k tobě. Vypadal, že ví přesně za kým jít a kde tě hledat.

//Takže toto je úvodní příspěvek. Můžeš se rozepsat o všem možném, ber to jako příležitost, která se v takovém rozsahu už neobjeví. Potřeboval bych vědět typ tvé lodi, nebylo by špatné i napsat jméno. Můžeš se rozepsat i o tom baru, o jejich návštěvnících, jestli se znáš s barmanem a tak. Jinak přeji hodně štěstí, pracovních úspěchů a hlavně trpělivosti ;)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Zrada se trestá

Příspěvek od Razor »

Nar Shaddaa

Protočil jsem skleničku v ruce a zahleděl jsem se na tekutinu, co v ní byla. Radši jsem se nesnažil zjistit, co to ve skutečnosti je, protože o posledním co to zkusil už od té doby nikdo neslyšel. Rozhlédl jsem se po baru, jestli neuvidím něco zajímavého, ale vše bylo pořád stejné. Celou dobu co tento bar navštěvuju, sem chodí, až na pár výjimek, pořád ti samí návštěvníci. A ty výjimky buď hned radši zmizí, nebo se stanou součástí obvyklého davu. Další věc na kterou mi padl pohled, byla holografická projekce nějaké kapely, které vévodila ne zrovna přitažlivé žena a její uječený hlas, který tu zněl v pořád opakujících se pěti písničkách, by určitě vymyl mozek každému, kdo by se do hudby zaposlouchal. Nikdo si ale radši nestěžoval, kvalita hudby byla další tabu v tomto baru, protože ona zpěvačka byla nejspíš dcera, nebo manželka zdejšího barmana. Nacvičeným pohybem ruky jsem si objednal další pití a dopil to, co jsem měl v ruce. Po měsících zvykaní si, se mi už ani po vypití samovolně nezkřivila tvář a neudělali se mi mžitky před očima, jen mě mírně začal brnět jazyk.
Znovu jsem sledoval tekutinu, co jsem tu pil, když vedle mě zavrzala židle. Zvedl oči od skleničky a pohled mi padl na holohlavého muže, kterému mohlo být tak kolem pětatřiceti. Který svým zevnějšek moc nezapadal. Najednou na mě vychrlil několik informací rychle za sebou a mě chvilku trvalo, než mi docvaklo o čem to vlastně mluví.
Hutty? Kšefty pro ně nejsou nikdy zrovna bezpečný, a když se něco podělá je po mě, ale zase prachy by za to mohli bejt pěkný.
Svedl jsem svůj krátký vnitřní boj, než jsem se rozhodl.
Záleží jestli to nebude nad možnosti MC osmnáctky a poté samozřejmě na platbě. Jinak s tím žádnej větší problém nemám.
Odpověděl jsem mu a upil ze skleničky. Opět se dostavilo mírné brnění. Skleničku jsem držel v levé ruce a pravou ruku jsem dal na kraj stolu tak, abych měl blíž ke zbrani, kdyby jí bylo potřeba použít.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Zrada se trestá

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa, bar

Neznámý si vzal tvou skleničku, opatrně k ní čichl a ochutnal patok co piješ. Zatřásl sebou a předvedl grimasu, která více než názorně ukázala, že je zvyklý na jiný standart. Poslechl si tvé připomínky a téměř netknutou sklenici položil procházejícímu barmanovi na tác.

No co nebudeš moct naložit, na to ti půjčíme jeden z našich strojů, stejně budeš muset stroje střídat, aby jsi nebyl tak nápadný. Co se týče odměny, myslím, že budeš víc než spokojen. No nebudeme se dál zdržovat. Náklad máš nachystaný v doku u své lodě, a tady máš informace, kam to odvést.
Odpověděl na tvé připomínky a podal ti papírek s informacemi:

Kód: Vybrat vše

Planeta Nal Hutta
Bilbousa Spaceport, dock 13 B1
předat zásilku: Coff Hine - twi'lek
Není to daleko, ale na tvé prozkoušení to je více než dostačující. Nejpozdějc zítra ať jsi zpátky, najdu si tě.
Neznámý muž se poté zvedl a odešel. Až nyní sis všiml minimálně jedné další postavy, která ho doprovázela a během vašeho rozhovoru sledovala celý bar od vchodových dveří.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Zrada se trestá

Příspěvek od Razor »

Nar Shaddaa: Bar

Trochu jsem se ztamračil, když mi ten chlap vzal skleničku a začal mi pít moje pití, ale nad jeho výrazem, který se objevil, když se napil, jsem se musel pousmát. Usměv mi, ale na tváři nevydržel moc dlouho, přesněji do okmažiku než jsem zahlédl jak můj drink odnáší obsluha.
Co si o sobě myslí? Když to pití nezvládne on neznamená, že ho nemůžu pít ani já.
Zanadával jsem si v myšlěnkách, ale nahlas jsem radši nic neřekl a v tichosti poslouchal mužovi pokyny a náthl jsem se pro papír s informacema. Zadíval jsem se na papír a mírně jsem nadzvedl obočí, protože mi přišlo podezřelí, že by potřebovali něco Huttové propašovat z Nar Shaddaa na jejich domovskou planetu. Schoval jsem si papír do kapsy, kdybych náhodou zapomněl jméno toho twi'leka, nebo číslo doku. Chtěl jsem se zeptat proč bych měl něco pašovat zrovna na Nal Hutta, ale můj zaměstnavatel mě předběhl a rovnou mi odpověděl.
Dobře.
Odpověděl jsem mu, když se zvedal a poté sledoval jak odchází ke dvřím. Pohled mi padl na gorilu, co stála u dveří a otevřel dveře muži, co tu seděl se mnou a potom odešel za ním.
Nejspíš to nebyl jen nějakej nedůležitej poslíček, když sebou vodí dokonce ochranku.
Napadlo mě. Potom jsem se zvednul a vydal se ke dveřím. Cestou jsem ještě hodil peníze za dnešní útratu barmanovi, a potom jsem se už vydal do doku ke své lodi.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Zrada se trestá

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa, hangár

Cesta k hangáru proběhla bez problémů. Oproti špinavějším částem této hnusné hroudy kamení se zde neobjevuje příliš mnoho zlodějíčků, kteří tě kvůli pěkným botám podříznou za bílého dne na přeplněné ulici. Dostal ses do jednoho z větších hangárů, které fungovalo jako parkoviště pro lodě. Jen co jsi vešel do hlavní haly, už na tebe pořvával jeden zabrak, popohánějící skupinu wookiů nakládajících velké bedny do jedné z nákladních lodí. Uvolněné pláty na trupu, skrvny od provozních kapalin pod lodí a celkový vzhled lodi nasvědčoval tomu, že tato loď již několikrát překonala svoji předepsanou životnost.

Nečum a mazej do kokpitu. Tato mašina potřebuje rozehřát motory, než se vydáš na nějaký výlet. Nechci, abys po deseti minutách letu sletěl zpátky.
Uvítal tě zabrak. Když se k němu přiblížíš, vrazí ti do ruky datapad.

Toto předáš kontaktu, je to seznam naloženýho zboží. Vnitřní prostory byly přeplněný bednami, takže jen s obtížemi se můžeš protáhnout až do kokpitu. Po nastartování, dokončení nakládání se dostaneš do prostoru mezi Nar Shaddaa a Nal Hutta. V tomto prostoru hlídkuje drobný křižník Impéria, který okamžitě, jak zjistí, že se chystáš přistávat na Nal Hutta tě kontaktuje.

Zašlete nám informace o svém nákladu, své jméno, jméno majitele lodi. Nepokoušejte se proniknout do atmosféry planety, jinak proti vám budou použity zbraně.
Zdá se, že dnes tě nikdo nechce potěšit příjemným slovem.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“