Rok Ticha (Camitru Toll)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Rok Ticha (Camitru Toll)

Příspěvek od Wrait »

Tython, Les nedaleko chrámu
Společně se svým mistrem jste právě meditovali. Posilovali jste své schopnosti a pokoušeli se postavit monolit z jednotlivých kvádrů co nejrychleji. Mistr ti podával nové kameny a tys je držel ve vzduchu. Spodní kameny podával mistr vždy na konec.
Dostavěli jste monolit.
Potil ses a ruce tě bolely, ale mistr věděl, že je to pokrok.
Budeme pokračovat zítra. Někdo jde. Oznámil ti mistr a pomohl ti na nohy.
Za minutu se opravdu objevil poslíček.
Mitře Corisi, poprosili nás, abychom poslali mistra na Byss. Zde je spis.
Podal mistrovi datakartu a zamířil zpět k chrámu. Mistr se chvilku koukal do datapadu a pak zvedl oči k tobě?
Můžeme vyrazit?

_________________
Asi už víš... Pocity, myšlenky a tak dále :)

Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: Rok Ticha (Camitru Toll)

Příspěvek od The Wrench »

Tython, Les nedaleko chrámu
Každému kvádru, který jsem nechal levitovat ve vzduchu, jsem věnoval zvláštní pozornost. Vůbec jsem nevnímal okolní šum ve větvích stromů, ani pobíhání malých živočichů v trávě. Všechno, na co jsem v tu chvíli myslel, byl monolit, a to, jak musím udržet kvádry ve vzduchu. Nic jiného jsem nevnímal. Občas přišli kvádry, u kterých jsem lehce znejistěl, avšak za pár okamžiků se navrátila obvyklá stabilita a pocit jistoty, který ještě posiloval vůli udržet kvádry, z kterých postupně vznikal - zatím lehce levitující - monolit. V rukou jsem po pár chvilkách pocítil pulzující bolest, ale silou vůle se mi ji povedlo potlačit natolik, abych dále udržoval kvádry, jež mi podával mistr, ve vzduchu.

Monolit, až doteď ve vzduchu, klesl na zem. Až teď jsem si uvědomil, že mi celé tělo polévá pot, a že ruce mám jako v jednom ohni. Ruce jsem položil do teplé Tythonské trávy, která i přes její teplotu ruce příjemně chladila. Začal jsem opět poslouchat šum ve větvích stromů a cvrlikání všech možných i nemožných stvoření, která možná bydlela na stromě, a možná pod kamenem. Na mistrova slova jsem kývl a za jeho pomoci jsem vstal. Trošku jsem si procvičoval prsty, když k nám přicupital mistrem předem ohlášený poslíček. Mistrovo ohlášení mě skoro už neudivilo, věděl jsem, že je to pravděpodobně jen zlomek toho, co doopravdy umí.Na mistrovu otázku jsem letmo kývl.
Jaký je Byss, mistře? Přiznávám se, že jsem mnoho planet ještě v archivech podrobně nezkoumal...
podíval jsem se zvědavě na mistra. Za chůze jsem si dále procvičoval prsty na bolavé ruce a následoval mistra.


_____________________________________
dík za fajn dárek :D
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok Ticha (Camitru Toll)

Příspěvek od Wrait »

Tython, Les
Mistr chvilku mlčel. Pak ti pokynul, abys ho následoval.
Víš... Odmlčel se. Náš Řád neustále nachází místa spjatá se Sílou. Například toto. Zde mimo jiné Řád vznikl.
Prstem si načetl další informace v datapadu.
Byss, je ještě neprozkoumaná soustava. Naši věštci ji objevili nedávno a zdá se, že průzkumníci mají problém.
Usmál se svým jedinečným úšklebkem, který používal vždy, když tě chtěl poučovat o archeologii.
Možná našli zbytky po starší civilizaci... Proto nás potřebují.
Blížili jste se k Chrámu, ale mistr zamířil přímo k přistávací plošině. Málokdy jsi mohl cítit mistra, tak vyzařovat emocemi.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“