Garn Karran po prvé (Kopta Tom)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Garn Karran po prvé (Kopta Tom)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant

Po několika letech pilného výcviku jsi se konečně mohl pyšnit titulem. Stal se z tebe padawan. Mistryně Jedi, Lilith Maram, tě dostala na starosti. První dojem na tebe nestihla udělat. Cestu na Ilum si podnikl sám.
Mistryně na tebe čekala v chrámu. Měla krátké stříbrné vlasy, zelenou tuniku a šedý kabát. Pravděpodobně byla velmi vytížená, protože si nestihla převléknout. Měla špinavé a otrhané oblečení.
Omlouvám se. Uklonila se a čekala od tebe to samé. Právě jsem se vrátila a zjistila, že mi přidělili padawana.
Klekla si a vzala tě za ruku, vypadalo to, že něco zkoumá. Po chvilce ticha vstala.
Ještě jednou se omlouvám. A teď pojď, čeká tě konstrukce meče.

Po několika hodinách si konečně měl hotovo. Vzduch prořízla tvá zelená čepel. Připojil ses k několika již zářícím čepelím.
Garne Karrane, od teď tě považuji za svého padawana a služebníka řádu. Začala pevným hlasem, skoro až kárně. Vím, jak cvičíš a doufám, že práci odvedeš stejně jako svůj dosavadní život. Odmlčela se.
Od teď se mě budeš držet na krok. Což ale neplatí pro sprchu. Prosím, počkej na mě před síní rady. Musím se jít připravit.
Teď ti dala možnost ptát se. Měli jste společnou cestu až k turbozdvižím. Tam se vaše cesty rozdělily.
__________________________

Teď na začátku máš volnou ruku, rád bych viděl něco z krystalové jeskyně na Ilumu a taky ze stavby meče. Popiš nějaké myšlenky, pocity, neboj se improvizovat - prostě žít tu postavu :)

Uživatelský avatar
KoptaTom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2012 22:36:02

Re: Garn Karran po prvé (Kopta Tom)

Příspěvek od KoptaTom »

Ilum

Uběhla dlouhá doba od toho co jsem přišel do chrámu Jedi. Diky tvrdému cvičení a učení jsem konečne dosáhl titulu Padawana, kterého jsem se nemohl dočkat. Dozvěděl jsem se, že jsem dostral jako mistra rytířku Lilith Maram, ale spolu jsem se pořádně setkali až v chrámu Jedi, jelikož jsem cestu na Ilum podnikl sám.

Ilum, Krystalové jeskyně
Když jsem konečne dorazil na Ilum uchvátil mě chrám který byl postaven na hoře. Krystalové jeskyně byly součástí chrámu.
Už se nemůžu dočkat až si to tam prohlídnu, musí to bejt užasný. Pokračoval jsem směrem do krystalových jeskyní.
Konečně když jsem došel na začátek jeskyně..Doufám, že nejdu nějaký dobrý krystali Mephit nebo snad Pontit.. Zamyslel jsem se. No, ale na Pontit bych musel mít velký štěstí, ale bylo by to fajn. Povědel jsem si pro sebe. A pokračoval dál zkrze jeskyně. Okolo jsem pár krystalu nalezl ale nějak jsem cítil, že najdu lepší a tak jsem pokračoval. Najednou jsem vycítil krystal hodný mím požadavkům, jako by mě to k němu táhlo. Pokračoval jsem až sem krystal cítil velice intenzivně, ale neviděl jsem ho. No, co teď kde může bejt, ale musí tu někde bejt ... Tak mě napadlo, že když se budu soustředit tak ho najdu. Zavřel jsem oči, soustředil jsem se a zaměřil na intenzitu, která zněj vyzařovala. Ááá konečně ! Nalezl jsem krystal zaklíněný mezi dvěma zledovatělímy kameny. Hm, no ale co stím, možná kdybych na ně použil sílu. Silou sem lehce kameny odtrhl a konečně našel krystal. Skvělé našel jsem to co potřebuji, tak jsem se vydal zpět do chrámu, ale cestou sem cítil opravdu velice silnou intenzitu. Když jsem šel jsem tak jsem to necítil co to může bejt?! Přemýšlel jsem. A pak jsem to uviděl. Ať je síla při mě to je krystal Pontit !! Byl jsem u vytržení, ale byl tu jeden velký problém krystal byl velice vysoko v ledovém rampouchu a byl mimo dosah mích schopností abych ho ukořistil. No nic, tak ten asi nedostanu no ale nevadí mám to co jsem hledal. A s optimistickým názorem jsem pokračoval dál z jeskyně na povrch do chrámu. Konečně když jsem došel do chrámu jsem čekal na transport na Coruscant a vrátit se do chrámu.

Coruscant, chrám jedi
Konečne jsem se vrátil z té ledové koule a byl jsem v civilizaci a pohled z raketoplínu na chrám jedi byl prostě skovstný. Dorazil jsem tedy do chrámu a vybalil jsem si vše co jsem měl s sebou, mistrině na mne čekala.
Když jsem si mohl mistrini konečne pořádně prohlédnout, ale celkem jsem byl trochu šokován jejím oblečením.Hm, ale co nejspíš se vrátila z nebezpečné mise tak se stalo.. Když jsem odvrátil svuj pohled od oblečení a zaměřil se na ni, tak měla krátké stříbrné vlasy, zelený tunik a šedou kápy.
Omlouvám se. Uklonila se a jako projev slušnosti jsem opětoval úklon. Vysvětlila, mi že se dozvědela, že jsem ji byl svěřen jako padawan což do příjezdu nevěděla. Najednou si klekla chytla mne ze ruku a jako kdyby mi ji zkoumala.
Co to děla? Proč mi tak zírá na ruku. Nechápavě jsem ji nechal prohlížet mou ruku. Po chvilce vztala.
Ještě jednou se mi omluvila. Pojd čeká tě konstrukce meče. Když jsem uslyšel tuto větu tak sem jse pousmál, tak dlouho jsem čekal nato až si budu moc sestrojit svůj vlastní a né ty dětinské cvičné meče. Konečně! Vyrobim jsi svůj meč! S údivem jsem následoval mistrini.

Corsucant, Kontrukce světelného meče
Vstoupil jsem do místnosti a šel si prohlédnout součástky abych si byl jistý, že mi nic nechybí. Šel jsem ke stolu kde jsem součástky. Takže, Magnetický stabilizační kroužek , modulační okruhy, budiče okruhového pole, hlavní krystal, zaostřovací krystal,.. hm jo super je tu všechno. Poté co jsem zkontroloval všechny součástky, jsem se dal do toho. Sedl jsem si položil všechny části na podlahu a zavřel očí. Použával jsem při konstrukci sílu, ale zárověň jsem se snažil dbát nato aby součástky zapadali. A konečně jsem zakončil konstrukci posledni součástí.
Po několika hodinách jsem konečně zkonstruoval svůj světelný meč. Když jsem ho aktivoval, ta krásná zelená zaře mě skoro zhypnotizovala. Úžasný... Byl jsem v uchvácen tím, že se mi to povedlo.

Chrám jedi, po konstrukci meče
Garne Karrane, od teď tě považuji za svého padawana a služebníka řádu. Začala pevným hlasem, skoro až kárně. Vím, jak cvičíš a doufám, že práci odvedeš stejně jako svůj dosavadní život. Odmlčela se. Hm, taky doufám, že neudělám nějakou blbost.. Vzal jsem si to co mi řekla k srdci.
Od teď se mě budeš držet na krok. Což ale neplatí pro sprchu. Prosím, počkej na mě před síní rady. Musím se jít připravit.
Společně jsem pokračovali k turbozdvižím a mě napadlo, že bych se měl možná na něco zeptat, ale naco. Přemýšlel jsem naco bych se jí tak mohl zepat. Hm, co by mě tak zajímalo, no to proč mi zkoumala ruku, ale nato se ji asi ptát nebudu.. Tak mě napadlo, že se ji zeptám kde byla na misi. Když jsem společně kráčeli, tak jsem se zeptal. Mistrině Maram, mohu se na něco zeptat? Pokud mi to tedy můžete říct kde jste byla na misi, co jste měla za úkol, bylo to nebezpečné ? A byl jsem velice zvědaví na její odpověd a jestli mi vůbec odpoví.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Garn Karran po prvé (Kopta Tom)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi
Odhodlal ses zeptat na poslední úkol tvé mistryně. Podívala se na tebe a naprosto klidně řekla.
Vyjednávala jsem s teroristy. Nepochopili moji nabídku.
Výtah zastavil.
Vezmu tě k Radě, tam se možná dozvíš víc.
Mistryně nastoupila a mírně se ti uklonila.
Počkej před síní.
Výtah zmizel. Ty jsi teď měl pár minut na to zjistit, kde velká rada sídlí. Ještě nikdy jsi tam nebyl.
_______________________

Když odpovídáš na přímou řeč, nemusíš ji kopírovat. Stačí se zmínit, čeho se týkala nebo na co navazovala.
Například jako moje první věta.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“