Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Taris, Horni patra, náš pokoj

Ano, Mistře.
Pousmál jsem se a klidným výrazem ve tváři pozoroval Mistra. Vše bylo už venku.

Dobře.
Vyšel jsem hned za mistrem. Podíval jsem se podezíravě na policistu. Došli jsme pomalu k pokoji.
Kdo všechno navštěvoval v poslední době Diplomata?
Podíval jsem se na policistu. Čekal jsem, jak zareaguje.

Začal jsem postupně si všímat různých detailů.
Někdo to dobře naplánoval.
Rozhlížel jsem se okolo a pomalu jsem došel k tělu v obývacím pokoji, prohlížel jsem si ho.

Pomalu jsem došel k Mistrovi.
Dle mě Diplomata překvapili. Neznám nikoho kdo by sám naplánoval takovou akci. Myslím, že si to někdo objednal jen zjistit proč. Třeba tu někde bude vodítko.
Tiše jen soukromě jsem domluvil. Pak jen ze zvyku jsem se podíval jestli to neslyšel ještě někdo.

Pomalu jsem se znovu otočil a prozkoumával každý centimetr za centimetrem. To chvíli zabralo a okamžitě jsem se vrátil k tělu u dveří. Chvíli jsem přemýšlel a lehce jsem se držel za bradu.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Taris, pokoj diplomata

Tvůj podezíravý pohled na policistu vyvolal jeho reakci ve tváři, říkající něco ve smyslu:
Co na mě tak blbě čumíš?

Na se tázavě podíval na tvého mistra. Ten přikývl na souhlas, že i ty můžeš zasahovat do vyšetřování. Zatímco policista mluvil, mistr si prohlížel zčernalé zásahy na stěnách, ale bylo jisté, že také pozorně poslouchá.

Podle záznamů ze vstupní karty k pokoji se zde diplomat Raig Terpe zdržoval jen velmi nepravidelně, většinou přicházel pozdě v noci a ráno opět odcházel. Někdy se zde zdržoval celý den. Máme informace, že se setkával s obchodníky, poměrně často s ministry. Ovšem všechny jeho osobní věci zmizely při jeho zmizení, pravděpodobně únosu. Zabití při přepadení jsou členové soukromých bezpečnostních služeb. Podle zaměstnavatele zde byli na objednávku od Luse Kersteela. Když si požádáte u zástupce Messyho, jistě vám předá kopii všech získaných informací.
Dokončil krátké seznámení s dosaženými výsledky vyšetřování.

To je velmi pravděpodobné. Myslím, že pan Terpe přišel na nějakou větší rybu. Dávej si pozor na všechno a raději s nikým jiným nemluv, krom policie a mne.
Odpověděl mistr. Poté, co jsi prozkoumal celý pokoj, ke dveřím, kde jsi stál přišel Messy. Usmál se na tebe zatímco kolem tebe procházel a pozdravil se s mistrem.

Vidím, že neztrácíte čas. Snad na něco přijdete, my na to hledíme už několik dní, takže se čerstvý pohled bude hodit.
Unaveně se vyvalil v jednom křesle u okna.

Jak si myslíte, že celý únos probíhal?
Zeptal se mistr. Než stačil Messy promluvit, policista, který vás seznamoval s místem činu začal vyprávět.

Krátce po návratu pana Terpa došlo k explozi. Výbušnina domácí výroby byla umístěna o patro výš. Od toho je ta vypálená díra. Poté se strhla krátká přestřelka na chodbě a zde v této místnosti. Poté se překonali zámek od ložnice a oknem vynesli pana Terpa do připraveného vozidla. Předpokládáme, že se na akci podílelo pět nebo více osob.
Dokončil policista a Messy souhlasně pokýval hlavou.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Taris, pokoj diplomata

Pozoroval jsem sem všechny. Trochu jsem si všechny informace dával dohromady.
Je možné, že ho sledovali. A prohledali jste i patro nad námi?
Pousměji se takovým trochu nejistým pohledem.

Pak se podívám na Mistra.
Jak jinak by věděli, kdy se vrací domů a nejspíš když se vrátil tak zrovna položili výbušninu s odpočtem. Lehce dezorientovaná stráž strhla krátký souboj.
Mluvil jsem pro sebe a díval se na mistra.
Máte nějaký seznam lidí, s kterými se za poslední měsíc setkal?
Sledoval sem policisty.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Taris, pokoj diplomata

Samozřejmě, prohlédli jsme i stovky záznamů z kamer v okolí. Nevíme, zda to souvisí se tímto zmizením, ale asi o stopadesát bloků dále došlo k přestřelce při krádeži repulzorového vozidla. Majitel byl zabit a jeden z útočníků zraněn. Jak vážně se nám nepodařilo zjistit, záznam není dostatečně kvalitní. Ale nemůžeme s jistotou říci, že tyto dvě události mají nějakou spojitost.

Promluvil opět vyšetřovatel. Přistoupil k vám a ukázal vám videozáznam incidentu. Do vozidla na parkovišti nastoupila čtveřice osob, ke které po chvilce přiběhla další, která po chvíli míření a pravděpodobně varování začala střílet po údajných zlodějích. Jedna osoba na zadním sedadle se zvedla a mířila oběma rukama proti majiteli, ostatní opětovali palbu. Druhý výstřel zasáhl stojící postavu a o okamžik později byl zasažen majitel. Poté vozidlo i se skupinou zlodějů a možná únosců zmizelo ze záběru kamer.

Co se týče osob, se kterými se setkával, tak nejčastějším jménem je Ferlana Rat'kla, je to majitel dost velké filmy, vyrábějící a vyvážející Tariské ale a další lihoviny. Účastnil se většiny setkání s důležitými osobami a velvyslancem. Tady máte adresu jeho kanceláře, pokud vám to nějak pomůže. Ale musím vás upozornit, že je často spojován s jistou místní organizací, která provozuje nepříliš legální aktivity. Doporučoval bych vám se zajímat jen o nalezení vašeho velvyslance a nepátrat hlouběji. Jinak by vám mohli ukázat, kde všude mají oči, uši a zaměřovače zbraní.
Promluvil Messy poprvé od doby, kdy přišel. Když zmiňoval nelegální společnost, mluvil až znuděným tónem nasvědčující tomu, že je to již součástí Tariské kultury a společnosti. Mistr si převzal lístek s adresou.

Tady toho již moc nezjistíme. Děkujeme za informace a pomoc.
Poděkoval a podal si ruku s oběma policisty. Pak se podíval na tebe a chvilku čekal, jestli nemáš ještě nějaký dotaz.

Dobrá práce. Vedl sis velmi dobře.
Pochválil tě na chodbě cestou k vašemu vozidlu a řidiči.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Taris, Pokoj Diplomata

Poslouchal jsem je celkem pozorně.
Hmm oni to neví? Že by si potřebovali obstarat nějaké vozidlo k útěku?
Přemýšlel jsem a moc jsem nemínil důvěřovat policistům. Spíš jsem si myslel, že svoji práci flákají z nějakého prostého důvodu.

Pozoroval jsem videozáznam.
Celkem by mě zajímalo, co jsou zač.
Radši jsem si to, nechával pro sebe.

Pousmál jsem se.
Snad to všechno proběhne v míru a bez boje.
Mlčel jsem stále jen sledoval reakce Mistra.

Žádné otázky jsem neměl. Tak jsem jen pokývnul hlavou, abych dal najevo. Že už nepotřebuji nic dalšího.

Děkuji, mistře.
S mírným pohybem hlavy jsem dal znamení, že si vážím jeho slov.
Tak snad brzo dostaneme únosce.
Držel jsem se stále u mistra, když jsme šli k našemu odvozu.
A při potížích nás uchrání světelný meč.
Uklidnoval jsem se tímhle způsobem.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“