C-8484 - Výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

C-8484 - EPIZÓDA 0

Klonové vojny sú v plnom prúde! Galaxia sa zmieta v najväčšom konflikte svojej doby a je len otázkou času kedy jedna alebo druhá vojnou vyčerpaná strana padne. Zatiaľ čo Konfederácia Nezávislých Systémov usilovne vyrába nových droidov pod vedením mocného Sithského lorda GRÓFA DOOKU, Republika stojí na pokraji rozpadu. NAJVYŠŠÍ KANCELÁR PALPATINE pretlačil senátom objednávku na ďalších päť miliónov klonov.
Separatisti však stále zúfalejšie potrebujú nové a nové zdroje na výrobu mohutných armád a tak napádajú stále viac a viac nevinných svetov. Miestokráľ Obchodnej Federácie NUTE GUNRAY dal Dookuovi ultimátum - buď získa dostatok finančných zdrojov alebo sa Federácia od Separatistickej konfederácie odtrhne.
Gróf Dooku, zahnaný do kúta chamtivosťou svojich spojencov, vysiela obrovskú armádu pod vedením svojho najhrozivejšieho generála Grievousa na nevinný a malý svet vo vnútornom okraji, ktorého prírodné bohatstvo padlo chamtivým očiam Sithského lorda do oka...

Vortex, Vojenská Zóna 666
Na zabudnutej planéte vo vnútornom obvode Galaxie zatiaľ pomaly sadalo slnko. Domáci vorovia sa už sťahovali na spánok do svojich hniezd a noc sadala aj na Republikánsku vojenskú základňu Zóna 666. Práve tu si sa so svojím priateľom C-1589/21, ktorého všetci volali Sikes, chystal prevziať nočnú službu na južnej veži. Už ste minútu meškali a dobre ste vedeli že vás seržant pekne zvozí. Utekali ste hore kamennými schodami na hradby základne a po nich k južnej veži.
"Tak pohni! Starý Benny nás nechá týždeň zmývať záchody!" kričal na teba Sikes, ktorý bol o trochu rýchlejší ako ty. Slnko už úplne zapadlo za horizont a všetko okolo základne pohlcovala pomaly tma.

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Brzy bude další nudná noc, další nudná hlídka na té nejdnudnější základně ve vnitřním okraji.
pomyslel jsem si a šel směrem kasárny abych se podíval jestli Sikes spí. Vešel jsem do kasáren, v pohodě Sikes si
připravuje výbavu na dnešní hlídku. Vzpomněl sem si že pořád nemám kotvící hák, protože jsem ho musel ztratit na křižníku
při poplachu. Taky jsem díky tomu schytal pořádný trest, ale co, hák na hlídce určitě potřebovat nebudu, pomyslel jsem si a rychle běžel ke své posteli, abych si nachystal výbavu.
"Pohni si, slunce už brzo zapadne"
Řekl Sikes a rychle běžel ven, přitom si tu nechal výbavu. Po nachystáni věcí sem šel do skladu, abych si vzal ten hák. Netrvalo dlouho a hned jsem se vrátildo kasáren, podíval jsem se na Sikesouvu postel, stál hned vedle v plné polní a šteloval si zbraň. O něco později když jsem byl nachystanej, zbývalo ještě 15 minut do střídání, Sikes zas někam odběhl. Bylo to divný protože to obvykle vůbec nedělá. Seděl jsem a přemýšlel co budu dělat po válce, mezitím se Sikes stále nevracel. Při přemýšlení jsem dospěl k úsudku
že mě asi zabije nějakej droid. Nastal čas střídání a Sikes nikde, rychle sem vyběhl ven a rozhlížel se kde je. Viděl jsem
jak běži z kuchyně a křičel
"poběž !!"
Rychle jsme se snažili vyběhnout kamenné schody které vedly na hradby. Přitom jsem pomyslel. Sikes nemohl jíst.. jinak by nebyl
rychlejší než já
. Měly jsme minutu spoždění.
"Zatraceně.. slunce už zapadá !!!"
Zakřičel jsem na Sikese který na mě zakřičel
"Tak pohni! Starý Benny nás nechá týden umývat záchody!"
mezitím slunce zapadlo celé a základna se ocitla ve tmě.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Starý Benny, ako seržanta Benningtona, alebo CT-4586/03, prezývali takmer všetci mladší vojaci na základni, už stál vnútri vašej strážnej veže a nepokojne prešlapoval z miesta na miesto. Vošli ste dnu a okamžite sa do vás zabodol jeho prísny pohľad.
"C-1589/21! C-8484! Meškáte celé dve minúty! Okamžite preberte stráž a o disciplinárnych konsekvenciách sa porozprávame zajtra!" rozzúrene na vás nakričal seržant Bennington a vydal sa dole presne tými istými schodami, ktorými ste prišli hore. Vežička v ktorej ste mali strážiť bola malá kruhová miestnosť zo šedej ocele, s priemerom asi tri metra. Na jednej strane bolo jednostranné sklo, to znamená že vy ste videli von ale dnu do vežičky vidieť nebolo, dva ľahké gulomety namierené na planinu pred pevnosťou ktoré sa ovládali zvnútra a vzadu bolo ovládanie veľkého dela typu AV-7, ktoré bolo na streche vežičky. Medzi nimi boli dve nepohodlné stoličky, na ktorých zvyčajne sedávate. Sikes si znudene sadol na stoličku a zahľadel sa do rozľahlej diaľky planéty Vortex.

____________________________________________
Tvoj úvodný príspevok je fajn ale musím ťa upozorniť že hráš IBA so svojou postavou a iba s ňou ako takou môžeš manipulovať, to znamená že nemôžeš písať čo robí Sikes či ktokoľvek iný, ale oceňujem tvoju schopnosť utvoriť si dodatočný príbeh to sa mi páči len pozor na toto. Ak máš akékoľvek otázky môžeš ma kontaktovať prostredníctvom súkromnej správy.

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Základna byla ve tmě, jediný zdroj světla byly budovy a světlomety ze strážnic
Zatraceně, Benny nás pořádně sprdne
pomyslel jsem si, když jsme se blížili ke strážní věži.V duchu jsem měl celkem stres ale chtěl jsem to mít
rychle za sebou. Zastavili jsme se u vchodu do věže
"Nadešel čas trestu"
řekl jsem, přitom jsem byl netrpěliví. vešli jsme dovnitř. Aniž by se stačili zavřít dveře,
hned se do nás zabodl seržantův pohled.
"C-1589/21 ! C-8484! Zmeškaly jste celé dvě minuty! Okamžitě přeberte stráž a o discliplinárních
konsekvencích si promluvíme zítra"

Rozuřeně na nás zakřičel seržant Bennington.
"Pane, ano pane !!"
Odpověděl jsem . chvíli byl klid.
"Jsem zvědavej, co přinese zítřek"
Řekl jsem potichu, sundal jsem si helmu a držel u pasu, přitom jsem se díval do krajiny.
Naposledy upravil(a) Clonetrooper Neyo dne 05.2.2013 20:43:34, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Asi dve hodiny ste znudene sedeli a hľadeli na nekonečnú krajinu. Sikes sa zrazu postavil a priblížil sa ku sklu.
"Čo to kurva je?!" povedal znepokojene a hľadel kamsi do diaľky. Teraz si to už videl aj ty. Malá nezreteľná bodka svetla kdesi na planine. A ďalšia. A ďalšia. Bolo ich snáď sto a všetky boli od vás vzdialené asi dva kilometre. Cez ďalekohľad ste nevideli nič viac ako vlastnými očami. Ozvala sa séria výbuchov a vy ste spozorneli. Videli ste, ako nad základňou preleteli droidie stíhačky a bombardéry a zhodili niekoľko bomb. Okamžite sa spustil poplach.
"Tak poď!" zakričal na teba Sikes a postavil sa k ovládanú blasterového guľometu v prednej časti vežičky. Ukázalo sa že bodky svetla sú tanky. Rôzne druhy separatistických tankov a artilérie. Zastavili sa tak, že vaše guľomety nemali takmer žiadny dostreľ, no ich ťažká artiléria áno. Salva začala. Série výbuchov po celej základni vnášali do vašich sŕdc nepokoj a strach. Počuli ste ako z hangáru štartujú republikové X-wing na vzdušnú obranu. Celá základňa sa mobilizovala proti nečakanému nepriateľovi. Bolo ich mnoho.

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Nudná stráž...
pomyslel jsem jsi, posadil se na stoličku a zíral do krajiny.
"Co to kurva je ?!"
řekl znepokojeně Sikes.
Potom jsem to uviděl i já. Asi sto světel na plánině vzdálené asi dva kilometry.
Tak to nemůže být dobré znamení...
Pomyslel jsem a rychle vzal dalekohled,.. nebylo ale vidět nic, jenom ty světla.
Najednou se ozvaly výbuchy.
droidi útočí ?? Pomyslel jsem a rychle vzal zbraň ze stolu.
Najednou nad náma proletěly droidí stíhačky.
"Tak se ukaž rezavej šrote"
řekl jsem si prosebe.
"Tak pojď!"
Zakřičel na mě Sikes. Běžel jsem ke kulometu, nabyl a odjistil.
Čekal jsem na cíl ale nikdo zatím nebyl vidět.
"Podívej ty světla jsou tanky !!!"
zakřičel jsem na Sikese. Supí droidi létaly taky kolem věže takže jsme na ně párkrát vystřelili.
"Na ty tanky nedostřelíme !"
řekl jsem a skrčil jsem se, Ozvaly se asi čtyři hlasité rány, bylo to jejich dělostřelectvo.
Hlasité rány ve mě probouzely strach ale taky adrenalin.
"Honem zmizíme z věže než ji zničí !!"
Vykřikl jsem a šli jsme pryč, Když jsme šli po kamenných schodech viděly jsme jak z hangáru startují naše X-wingy.
Musíme se mobilizovat hned !!. Pomyslel jsem si a běžel jsme k bráně, schoval se za krabice odkud byla
dobrá palebná pozice. Uviděl jsem červené záblesky, byly to blastery droidů.
"Musí být blízko"
řekl jsem a namířil do tmy odkud vycházely střely z blasteru.
Zadržel jsem dech. A vystřelil dávku,.. minul jsem....
Zasmál jsem se a sklonil se za bednu.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Vortex, Vojenská Zóna 666
Brána explodovala a vás výbuch odhodil o niekoľko metrov dozadu. Pred bránou bolo nastúpených viacero klonov aj pomocnej artilérie, no na takúto silnú ofenzívu neboli pripravení. Droidi a Klony sa vrhli do bezhlavého boja pred bránou s obrovskými stratami na oboch stranách. Na pomoc najsilnejšej ofenzíve prišiel sám veliteľ základne Zóny 666, generál Nautar Nal, mon calamarijský rytier Jedi. Priviedol dva tímy elitných klonových kománd, ktoré sa ihneď pustili do boja proti značnej presile droidov. Sám generál Nal zapol svoj dvojčepelový zelený svetelný meč a začal odrážať strely blasterov. Nad vami zatiaľ prebiehala vzdušná bitka stíhačov.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: C-8484 - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výcvik uzavretý pre neaktivitu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“