Roy Narson - Výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson - Výcvik

Příspěvek od Phate »

Hyperprostor, paluba lodi Revenger

Jediové... pomyslel jsem si znovu.
"Za dostatečnou sumu rád pomůžu každému. O to víc těm kdo nejsou z Impéria." odvětil jsem a zvedl se z pilotního křesla.
Pokynul jsem dvojici aby mne následovala a dovedl jsem je do kajuty pro cestující, kde měli dostatek místa a soukromí.
Během následujících hodin jsem zběžně kontroloval lodní systému a vybíral na který spaceport na Wukkaru zaletíme doplnit palivo. Bylo jich tam opravdu hodně, ale jen málo jich bylo oddělených od hlavních cestovních tepen planety. A přesně na jeden takový musíme letět.
Když jsem procházel kolem kajuty mých pasažérů, zaslechl jsem něco co mne trochu znepokojilo.
Jako bych jim už nedokázal že se ode mě nemají čeho obávat. Navíc jsou to Jediové, jednou máchnou a sem na dva kusy. pomyslel jsem si trochu popuzeně a poslouchal dál.
Zločinec...taková...no dobře, možná pravda.
Poté nastalo ticho, takže jsem raději šel opět po svých. Čekala mě ještě kontrola pohonu a dalších lodních systémů. Pár hodin ještě cesta potrvá. Hrabaní se v lodních systémech bylo něco pro mě. Spolu s mám otce jsme tuhle loď předělali jak nejvíc to šlo, takže jsem byl jeden z mála lidí v galaxii co by byli schopní jí opravit.
Když jsem udělal rutinní kontrolu, ještě mi pár hodin zbývalo. Následoval jsem příkladu mých pasažérů a v křesle pilota jsem meditací splynul se Sílou. Zkrátka a dobře jsem na zbývajících pár hodin vytuhnul.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Roy Narson - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor, paluba lode Revenger

Všetky kontroly neukázali žiadnu poruchu a tak si si mohol spokojne oddýchnuť. Prebudil si sa až o pár hodín. Po prebudení si zamieril do kokpitu, skontrolovať prístroje. Počítač ukazoval, že sa blížite k cieľu. Výstup z hyperpriestoru mal nastať už o pol hodinu a blížili ste sa k Wukkaru, vášmu dočasnému cieľu. O chvíľu vošiel do kokpitu Majster Arkai a zdvorilo ťa pozdravil.
"Dobré ráno, pán Narson. Hádam, že náš cieľ už nie je ďaleko" povedal svojím hlbokým hlasom a zahľadel sa na počítač.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson - Výcvik

Příspěvek od Phate »

Hyperpriestor, paluba lode Revenger:

...i kdybyste na mě poslali samotnýho Vadera, tak vám nepovim kde jsou. Zapomeňte, nikdy je nenajdete....

Vzbudil jsem se uprostřed výslechu Imperiální rozvědkou, která mě vyslýchala kvůli mým pasažérům.
"Zasraný noční můry..." zanadával jsem si a trochu se protáhl a promnul si oči po několika hodinovém spánku. Wukkar nebyl daleko, takže jsem pomalu chystal přístroje na výstup z hyperprostoru a následné přistání pro palivo.
Do kokpitu mezitím přišel mistr Jedi a posadil se do křesla kopilota. Vypadal odpočatě a nejevil žádné známky napětí, nebo nervozity.
Ještě aby, Jedi a nervózní.
"Dobré ráno mistře Jedii. Doufám, že jste si se Siri dobře odpočinuli. Ano, na Wukkaru jsme za nějakých 20 minut, rychle nabereme palivo a můžeme pokračovat na Alderaan." opětoval jsem Arkaiův pozdrav a seznámil ho se situací.
Mistr Arkai se uvelebil do křesla kopilota a studoval holografickou mapu planety na níž jsme měli namířeno. Planetu, která byla velmi hustě obdlená a jako mnoho dalších, pod nadvládou Iméria. Díky množství bytostí na povrchu a neustálému proudu lodí jsem doufal, že nás Armáda nezaregistruje. Uravené kódy lodi by nám v tom měli pomoct.
Zbytek času, než začala konzole odpočítávat, jsme s mistrem strávili v tichosti. Já se věnoval přípravě lodi na možné problémy a on studiem planety.
Když se konečně ozval počítač, připojila se k nám i mistrova padawanka a společně jsme sledovali jak se před námi objevila planeta. Nastala chvílka napětí a nekonečně hledění na displeje senzorů, které skenovaly okolí lodi.
Imperiálové sou pitomý, určitě letěli na druhou stranu. pomyslel jsem si a čekal na výsledky skenu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“